• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 10:30GDC MO15-1 - UVV'40 MO15-1Sportpark de Lankert
    4 mei. 15:00UVV'40 2 - Internos 4Sportpark Jeugdland
    5 mei. 10:00UVV'40 3 - VCW 2Sportpark Jeugdland
    8 mei. 19:00UVV'40 MO17-1 - Kogelvangers MO17-1Sportpark Jeugdland
    8 mei. 19:00Beek Vooruit MO15-1 - UVV'40 MO15-1Sportpark De Heikant
    8 mei. 19:30Klundert JO17-1JM - UVV'40 JO17-2Sportpark Molenvliet

    Complete programma

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagStatusInfo
    23 apr.JO23-1 - Zwaluwe O23-10 - 0Uitgespeeld
    21 apr.JEKA 7 - ZON 33 - 0Uitgespeeld
    21 apr.ZON 2 - Gilze 31 - 5Uitgespeeld
    21 apr.FC Dordrecht Amateurs 4 - ZON 410 - 3Uitgespeeld
    20 apr.ZAT 1 - DVVC 15 - 1Uitgespeeld
    20 apr.DESK 4 - ZAT 23 - 5Uitgespeeld
    20 apr.Hilvaria JO19-2 - JO19-21 - 0Uitgespeeld
    20 apr.JO16-1 - Baronie JO16-21 - 1Uitgespeeld
    20 apr.Oranje Wit O23-3 - JO23-12 - 7Uitgespeeld
    20 apr.JO13-3 - TSV Gudok JO13-35 - 2Uitgespeeld
    20 apr.JO19-1 - MOC'17 JO19-14 - 0Uitgespeeld
    20 apr.Sarto JO13-5 - JO13-21 - 1Uitgespeeld
    20 apr.VCW JO14-1 - JO14-22 - 1Uitgespeeld
    20 apr.DIA JO12-2 - JO12-210 - 2Uitgespeeld
    20 apr.Gloria UC JO11-1 - JO11-13 - 5Uitgespeeld
    20 apr.JO14-1 - NSV JO14-11 - 2Uitgespeeld
    20 apr.MO13-1 - Unitas'30 MO13-11 - 5Uitgespeeld
    20 apr.JO13-1 - Beek Vooruit JO13-13 - 2Uitgespeeld
    20 apr.SVO De Gaard MO13-1 (9-tal) - MO13-219 - 0Uitgespeeld
    20 apr.JO12-1 - SCO JO12-15 - 0Uitgespeeld
    20 apr.JO11-2 - Beek Vooruit JO11-41 - 5Uitgespeeld
    20 apr.Terheijden JO11-1 - UVV'40 JO11-45 - 5Uitgespeeld
    19 apr.35+1 - Viola 35+30 - 2Uitgespeeld
    19 apr.VVR 45+1 - 45+1 1 - 3Uitgespeeld
    19 apr.45+1 - Baronie 45+13 - 0Uitgespeeld
    19 apr.R.K.S.V. Groen Wit 35+2 - 35+11 - 1Uitgespeeld
    19 apr.35+1 - Raamsdonk 35+10 - 0Uitgespeeld
    19 apr.JEKA 45+3 - 45+1 1 - 1Uitgespeeld
    19 apr.Terheijden 35+2 - 35+11 - 2Uitgespeeld
    19 apr.45+1 - Moerse Boys 45+11 - 1Uitgespeeld