Programma

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 07-12-2019 afgelast     JEKA JO8-8 - UVV'40 JO8-3
  • 07-12-2019 afgelast     JEKA JO11-6G - UVV'40 JO11-2
  • 07-12-2019 afgelast     Baronie MO11-1 - UVV'40 MO11-1

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO12-1 TSC JO12-1 43043 Sportpark Jeugdland C-veld 2 Taveerne Taveerne
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 UVV'40 JO11-1 S.J.N. (Stijn) Stoffelsen 46953 Sportpark Haags - -
C 07-12-2019 afgelast JEKA JO11-6G UVV'40 JO11-2 48476 Sportpark Beukenlaan - -
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Dongen JO10-1 51023 Sportpark Jeugdland C-veld 1 Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-1 Hoeven JO9-1 54367 Sportpark Jeugdland A-veld 4 Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 Groen Wit JO9-3 54337 Sportpark Jeugdland A-veld 1 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Willem II JO9-2 86889 Sportpark Jeugdland A-veld 2 Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-1 DIA JO8-2 59331 Sportpark Jeugdland B-veld 2 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 SCO JO8-1 57179 Sportpark Jeugdland B-veld 3 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 afgelast JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-3 57767 Sportpark Beukenlaan - -
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 Bavel JO7-1 62022 Sportpark Jeugdland A-veld 3 Taveerne Taveerne
C 07-12-2019 vervallen UVV'40 JO10-3 Molenschot JO10-1 52305 Sportpark Jeugdland - -
C 07-12-2019 afgelast Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 65223 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 07-12-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 UVV'40 JO8-4 57626 Sportpark Boschoven - -
C 07-12-2019 09:30 Wernhout JO9-2M UVV'40 JO9-5M (MO9-1) 54542 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 07-12-2019 vervallen SV Reeshof JO10-5 UVV'40 JO10-2G 87755 Sportpark Campenhoef - -
C 07-12-2019 09:45 TSC JO9-2 UVV'40 JO9-2 56759 Sportpark De Warande - -
C 07-12-2019 10:00 BSC JO10-3G UVV'40 JO10-2G 51160 Sportpark Vierhoeven - -
C 07-12-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 UVV'40 JO10-4 51862 Sportpark Bijstervelden - -
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 MO13-2 UVV'40 MO13-1 M. (Marissa) Rockx 64303 Sportpark De Lage Banken - -
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 D. (Danny) Zwaanswijk 32689 Sportpark Jeugdland A-veld Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 JEKA JO11-8G 47858 Sportpark Jeugdland C-veld 2 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 10:45 SV Reeshof JO10-5 UVV'40 JO10-3 88861 Sportpark Campenhoef - -
C 07-12-2019 11:00 Rijen JO7-1 UVV'40 JO7-2 62118 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 07-12-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 UVV'40 JO16-1 F. (Frank) den Hartog 90340 Sportpark Dalem Zuid - -
C 07-12-2019 11:30 VOAB JO13-2 UVV'40 JO13-1G Afgeschermd 42653 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 07-12-2019 vervallen DSE JO13-1 UVV'40 JO13-2G 41692 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 07-12-2019 12:00 UVV'40 MO15-1 DIA MO15-2 63852 Sportpark Jeugdland C-veld Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 12:15 Irene'58 JO19-1 UVV'40 JO19-2 A.M.R. (Aswin) van Woudenberg 30677 Sportpark Irene'58 - -
C 07-12-2019 vervallen Hoeven JO15-3 UVV'40 JO15-3 36154 Sportpark Achter 't Hof - -
C 07-12-2019 13:00 UVV'40 JO15-2G JEKA JO15-5 VJ (Vincent) Heeren 37518 Sportpark Jeugdland A-veld Taveerne Taveerne
C 07-12-2019 13:30 UVV'40 JO17-3 Rijen JO17-3 S. (Sjors) Peters 33776 Sportpark Jeugdland C-veld Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 vervallen Baronie MO17-1 UVV'40 MO17-1 63267 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 07-12-2019 vervallen OVC'26 JO19-1 UVV'40 JO19-1 29295 Sportpark Jan Truijenlaan - -
C 07-12-2019 14:30 UVV'40 JO15-1 Audacia JO15-1 N. (Niels) van Dongen 35541 Sportpark Jeugdland A-veld Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 15:45 Beek Vooruit 2 UVV'40 2-ZA 66743 Sportpark De Heikant - -
C 08-12-2019 09:30 UVV'40 6 Raamsdonk 5 85882 Sportpark Jeugdland - -
C 08-12-2019 10:00 Boeimeer 3 UVV'40 4 W. (Wim) Bekker 75700 Sportpark Heksenwiel - -
C 08-12-2019 11:30 UVV'40 2 Beek Vooruit 4 76073 Sportpark Jeugdland - -
C 08-12-2019 11:30 Raamsdonk 2 UVV'40 3 M.J. (Marco J.) Dirven 76608 Sportpark Den Uilendonck - -
C 08-12-2019 14:00 SC Emma 1 UVV'40 1 W.A.L. (Wim) Broekhoven 20896 Sportpark Reeweg - -
C 11-12-2019 19:30 UVV'40 MO15-1 SCO MO15-1 94137 Sportpark Jeugdland - -
C 13-12-2019 19:00 UVV'40 JO13-1G FC Tilburg JO13-1 42190 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO11-1 Baronie JO11-2 48305 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO11-2 WDS'19 JO11-1 45588 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-2G Internos JO10-1 88851 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Gilze JO10-3 88862 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-4 Baronie JO10-6 51658 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 Baronie JO9-3 UVV'40 JO9-3 53862 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-1 57415 Sportpark Beukenlaan - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 TSC JO8-2 57355 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-4 GSBW JO8-1 88432 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:45 VVR JO7-2 UVV'40 JO7-1 61301 Sportpark De Laguiten - -
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 UVV'40 JO11-3 48836 Sportpark TVC Breda - -
C 14-12-2019 09:45 Groen Wit JO8-2 UVV'40 JO8-2 59572 Sportpark Haags - -
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 43040 Sportpark Oranje Wit - -
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO12-2 UVV'40 JO12-2 44904 Sportpark De Roosberg - -
C 14-12-2019 10:00 JEKA JO7-9 UVV'40 JO7-2 61917 Sportpark Beukenlaan - -
C 14-12-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65108 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:00 SCO JO17-1 UVV'40 JO17-1 33035 Sportpark de Elskens - -
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 JO13-2G Zwaluwe JO13-1G 93451 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:00 SCO JO10-1 UVV'40 JO10-1G 50029 Sportpark de Elskens - -
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 JO9-4G Baronie JO9-5 56702 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 64239 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 JO9-5M (MO9-1) Prinsenland JO9-2M 88786 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:15 TSV Gudok JO15-1 UVV'40 JO15-1 37716 Sportpark Dalem Zuid - -
C 14-12-2019 12:00 RFC JO19-2 UVV'40 JO19-1 29734 Gemeentelijk Sportpark - -
C 14-12-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 UVV'40 JO15-2G 35952 Sportpark Contreie - -
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 UVV'40 MO15-1 91727 Sportpark Bijstervelden - -
C 14-12-2019 13:30 UVV'40 JO15-3 JEKA JO15-8 35725 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 13:45 UVV'40 JO19-2 Sarto JO19-4 AL (Toon) vd Velden 30560 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 13:45 UVV'40 JO17-3 DSE JO17-1 J.A. (James) Busch 33628 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 vervallen FC Tilburg JO17-3 UVV'40 JO17-2 33675 Sportpark Spoordijk - -
C 14-12-2019 15:00 UVV'40 2-ZA Alliance 2 D. (Danny) Zwaanswijk 68243 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 vervallen UVV'40 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62618 Sportpark Jeugdland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO12-1 TSC JO12-1 43043 Sportpark Jeugdland C-veld 2 Taveerne Taveerne
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 UVV'40 JO11-1 S.J.N. (Stijn) Stoffelsen 46953 Sportpark Haags - -
C 07-12-2019 afgelast JEKA JO11-6G UVV'40 JO11-2 48476 Sportpark Beukenlaan - -
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Dongen JO10-1 51023 Sportpark Jeugdland C-veld 1 Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-1 Hoeven JO9-1 54367 Sportpark Jeugdland A-veld 4 Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 Groen Wit JO9-3 54337 Sportpark Jeugdland A-veld 1 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Willem II JO9-2 86889 Sportpark Jeugdland A-veld 2 Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-1 DIA JO8-2 59331 Sportpark Jeugdland B-veld 2 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 SCO JO8-1 57179 Sportpark Jeugdland B-veld 3 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 afgelast JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-3 57767 Sportpark Beukenlaan - -
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 Bavel JO7-1 62022 Sportpark Jeugdland A-veld 3 Taveerne Taveerne
C 07-12-2019 vervallen UVV'40 JO10-3 Molenschot JO10-1 52305 Sportpark Jeugdland - -
C 07-12-2019 afgelast Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 65223 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 07-12-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 UVV'40 JO8-4 57626 Sportpark Boschoven - -
C 07-12-2019 09:30 Wernhout JO9-2M UVV'40 JO9-5M (MO9-1) 54542 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 07-12-2019 vervallen SV Reeshof JO10-5 UVV'40 JO10-2G 87755 Sportpark Campenhoef - -
C 07-12-2019 09:45 TSC JO9-2 UVV'40 JO9-2 56759 Sportpark De Warande - -
C 07-12-2019 10:00 BSC JO10-3G UVV'40 JO10-2G 51160 Sportpark Vierhoeven - -
C 07-12-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 UVV'40 JO10-4 51862 Sportpark Bijstervelden - -
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 MO13-2 UVV'40 MO13-1 M. (Marissa) Rockx 64303 Sportpark De Lage Banken - -
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 D. (Danny) Zwaanswijk 32689 Sportpark Jeugdland A-veld Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 JEKA JO11-8G 47858 Sportpark Jeugdland C-veld 2 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 10:45 SV Reeshof JO10-5 UVV'40 JO10-3 88861 Sportpark Campenhoef - -
C 07-12-2019 11:00 Rijen JO7-1 UVV'40 JO7-2 62118 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 07-12-2019 11:15 TSV Gudok JO16-2 UVV'40 JO16-1 F. (Frank) den Hartog 90340 Sportpark Dalem Zuid - -
C 07-12-2019 11:30 VOAB JO13-2 UVV'40 JO13-1G Afgeschermd 42653 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 07-12-2019 vervallen DSE JO13-1 UVV'40 JO13-2G 41692 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 07-12-2019 12:00 UVV'40 MO15-1 DIA MO15-2 63852 Sportpark Jeugdland C-veld Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 07-12-2019 12:15 Irene'58 JO19-1 UVV'40 JO19-2 A.M.R. (Aswin) van Woudenberg 30677 Sportpark Irene'58 - -
C 07-12-2019 vervallen Hoeven JO15-3 UVV'40 JO15-3 36154 Sportpark Achter 't Hof - -
C 07-12-2019 13:00 UVV'40 JO15-2G JEKA JO15-5 VJ (Vincent) Heeren 37518 Sportpark Jeugdland A-veld Taveerne Taveerne
C 07-12-2019 13:30 UVV'40 JO17-3 Rijen JO17-3 S. (Sjors) Peters 33776 Sportpark Jeugdland C-veld Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 07-12-2019 vervallen Baronie MO17-1 UVV'40 MO17-1 63267 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 07-12-2019 vervallen OVC'26 JO19-1 UVV'40 JO19-1 29295 Sportpark Jan Truijenlaan - -
C 07-12-2019 14:30 UVV'40 JO15-1 Audacia JO15-1 N. (Niels) van Dongen 35541 Sportpark Jeugdland A-veld Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 07-12-2019 15:45 Beek Vooruit 2 UVV'40 2-ZA 66743 Sportpark De Heikant - -
C 08-12-2019 09:30 UVV'40 6 Raamsdonk 5 85882 Sportpark Jeugdland - -
C 08-12-2019 10:00 Boeimeer 3 UVV'40 4 W. (Wim) Bekker 75700 Sportpark Heksenwiel - -
C 08-12-2019 11:30 UVV'40 2 Beek Vooruit 4 76073 Sportpark Jeugdland - -
C 08-12-2019 11:30 Raamsdonk 2 UVV'40 3 M.J. (Marco J.) Dirven 76608 Sportpark Den Uilendonck - -
C 08-12-2019 14:00 SC Emma 1 UVV'40 1 W.A.L. (Wim) Broekhoven 20896 Sportpark Reeweg - -
C 11-12-2019 19:30 UVV'40 MO15-1 SCO MO15-1 94137 Sportpark Jeugdland - -
C 13-12-2019 19:00 UVV'40 JO13-1G FC Tilburg JO13-1 42190 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO11-1 Baronie JO11-2 48305 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO11-2 WDS'19 JO11-1 45588 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-2G Internos JO10-1 88851 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Gilze JO10-3 88862 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-4 Baronie JO10-6 51658 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 Baronie JO9-3 UVV'40 JO9-3 53862 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-1 57415 Sportpark Beukenlaan - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 TSC JO8-2 57355 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-4 GSBW JO8-1 88432 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 08:45 VVR JO7-2 UVV'40 JO7-1 61301 Sportpark De Laguiten - -
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 UVV'40 JO11-3 48836 Sportpark TVC Breda - -
C 14-12-2019 09:45 Groen Wit JO8-2 UVV'40 JO8-2 59572 Sportpark Haags - -
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 43040 Sportpark Oranje Wit - -
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO12-2 UVV'40 JO12-2 44904 Sportpark De Roosberg - -
C 14-12-2019 10:00 JEKA JO7-9 UVV'40 JO7-2 61917 Sportpark Beukenlaan - -
C 14-12-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65108 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:00 SCO JO17-1 UVV'40 JO17-1 33035 Sportpark de Elskens - -
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 JO13-2G Zwaluwe JO13-1G 93451 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:00 SCO JO10-1 UVV'40 JO10-1G 50029 Sportpark de Elskens - -
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 JO9-4G Baronie JO9-5 56702 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 64239 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 JO9-5M (MO9-1) Prinsenland JO9-2M 88786 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 11:15 TSV Gudok JO15-1 UVV'40 JO15-1 37716 Sportpark Dalem Zuid - -
C 14-12-2019 12:00 RFC JO19-2 UVV'40 JO19-1 29734 Gemeentelijk Sportpark - -
C 14-12-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 UVV'40 JO15-2G 35952 Sportpark Contreie - -
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand MO15-1 UVV'40 MO15-1 91727 Sportpark Bijstervelden - -
C 14-12-2019 13:30 UVV'40 JO15-3 JEKA JO15-8 35725 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 13:45 UVV'40 JO19-2 Sarto JO19-4 AL (Toon) vd Velden 30560 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 13:45 UVV'40 JO17-3 DSE JO17-1 J.A. (James) Busch 33628 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 vervallen FC Tilburg JO17-3 UVV'40 JO17-2 33675 Sportpark Spoordijk - -
C 14-12-2019 15:00 UVV'40 2-ZA Alliance 2 D. (Danny) Zwaanswijk 68243 Sportpark Jeugdland - -
C 14-12-2019 vervallen UVV'40 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62618 Sportpark Jeugdland - -

Terug naar boven