Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 25-01-2020 08:30 UVV'40 JO9-1 UVV'40 JO9-2 14467759 Sportpark Jeugdland A2 kunstgras - -
V 25-01-2020 08:30 UVV'40 JO9-3 Uvv'40 JO9-4G 14327738 Sportpark Jeugdland A2 kunstgras 6 6
V 25-01-2020 09:30 UVV'40 JO10-1G Dongen Jo10-1 14324640 Sportpark Jeugdland B1 3 4
V 25-01-2020 09:30 UVV'40 JO8-1 UVV'40 JO8-2 14464353 Sportpark Jeugdland A2 kunstgras 2 2
V 25-01-2020 09:30 UVV'40 MO11-1 MO11-2 14324645 Sportpark Jeugdland A kunstgras 5 6
V 25-01-2020 10:00 UVV'40 JO6-1 (Trainingsgroep) vriends D Trainingsveld - -
C 25-01-2020 vervallen UVV'40 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88129 Sportpark Jeugdland - -
V 25-01-2020 11:00 VVR JO13-1 UVV'40 JO13-1G vriends - -
V 25-01-2020 12:00 Groen Wit JO15-1 UVV'40 JO15-1 vriends - -
C 25-01-2020 12:00 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-5 Afgeschermd 123726 Sportpark Jeugdland A kunstgras 3 4
V 25-01-2020 14:00 UVV'40 JO19-1 SC'Zand JO19-3 14324648 Sportpark Jeugdland A kunstgras 1 2
V 25-01-2020 14:00 WDS'19 JO 17-1 UVV'40 JO17-1 14466163 Sportpark Paradijs - -
C 26-01-2020 10:00 UVV'40 5 Chaam 2 J.A. (James) Busch 78709 Sportpark Jeugdland Veld B - -
C 26-01-2020 12:00 UVV'40 4 Dongen 5 D. (Danny) Zwaanswijk 76091 Sportpark Jeugdland Veld B - -
C 26-01-2020 14:30 Groen Wit 1 UVV'40 1 M. (Mark) van den Brink 21056 Sportpark Haags - -
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 35+1 14317074 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -
C 31-01-2020 vervallen UVV'40 VR30+1 1 Sportpark Jeugdland - -
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 VR30+1 14317075 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-01-2020 vervallen UVV'40 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88129 Sportpark Jeugdland - -
C 25-01-2020 12:00 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-5 Afgeschermd 123726 Sportpark Jeugdland A kunstgras 3 4
C 26-01-2020 10:00 UVV'40 5 Chaam 2 J.A. (James) Busch 78709 Sportpark Jeugdland Veld B - -
C 26-01-2020 12:00 UVV'40 4 Dongen 5 D. (Danny) Zwaanswijk 76091 Sportpark Jeugdland Veld B - -
C 26-01-2020 14:30 Groen Wit 1 UVV'40 1 M. (Mark) van den Brink 21056 Sportpark Haags - -
C 31-01-2020 vervallen UVV'40 VR30+1 1 Sportpark Jeugdland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 25-01-2020 08:30 UVV'40 JO9-1 UVV'40 JO9-2 14467759 Sportpark Jeugdland A2 kunstgras - -
V 25-01-2020 08:30 UVV'40 JO9-3 Uvv'40 JO9-4G 14327738 Sportpark Jeugdland A2 kunstgras 6 6
V 25-01-2020 09:30 UVV'40 JO10-1G Dongen Jo10-1 14324640 Sportpark Jeugdland B1 3 4
V 25-01-2020 09:30 UVV'40 JO8-1 UVV'40 JO8-2 14464353 Sportpark Jeugdland A2 kunstgras 2 2
V 25-01-2020 09:30 UVV'40 MO11-1 MO11-2 14324645 Sportpark Jeugdland A kunstgras 5 6
V 25-01-2020 10:00 UVV'40 JO6-1 (Trainingsgroep) vriends D Trainingsveld - -
V 25-01-2020 11:00 VVR JO13-1 UVV'40 JO13-1G vriends - -
V 25-01-2020 12:00 Groen Wit JO15-1 UVV'40 JO15-1 vriends - -
V 25-01-2020 14:00 UVV'40 JO19-1 SC'Zand JO19-3 14324648 Sportpark Jeugdland A kunstgras 1 2
V 25-01-2020 14:00 WDS'19 JO 17-1 UVV'40 JO17-1 14466163 Sportpark Paradijs - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 35+1 14317074 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 VR30+1 14317075 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -

Terug naar boven