• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 08:30UVV'40 JO8-3 - R.K.S.V. Groen Wit JO8-3Sportpark Jeugdland
    21 mei. 08:30UVV'40 JO8-4JM - Viola JO8-1Sportpark Jeugdland
    21 mei. 08:30UVV'40 JO9-2JM - Baronie JO9-4Sportpark Jeugdland
    21 mei. 08:30UVV'40 MO13-1 - DIA JO13-2JMSportpark Jeugdland
    21 mei. 08:30SCO JO8-2JM - UVV'40 JO8-2Sportpark de Elskens
    21 mei. 08:30JEKA JO9-8JM - UVV'40 JO9-3JMSportpark Beukenlaan
    21 mei. 08:30Boeimeer MO11-1 - UVV'40 MO11-1Sportpark Heksenwiel
    21 mei. 08:45UVV'40 JO11-2JM - Sarto JO11-4Sportpark Jeugdland
    21 mei. 08:45UVV'40 JO11-1 - JEKA JO11-1JMSportpark Jeugdland
    21 mei. 09:00UVV'40 JO7-3 - JEKA JO7-4Sportpark 't Hoogeind
    21 mei. 09:00TSC JO7-1 - UVV'40 JO7-2Sportpark Paradijs
    21 mei. 09:00Hoeven JO7-2 - UVV'40 JO7-1Sportpark De Schietberg
    21 mei. 09:10UVV'40 JO7-3 - Chaam JO7-2JMSportpark 't Hoogeind
    21 mei. 09:10UVV'40 JO7-2 - WDS'19 JO7-1JMSportpark Paradijs
    21 mei. 09:10Madese Boys JO7-1 - UVV'40 JO7-1Sportpark De Schietberg
    21 mei. 09:20UVV'40 JO7-1 - Baronie JO7-2Sportpark De Schietberg
    21 mei. 09:20Molenschot JO7-1 - UVV'40 JO7-3Sportpark 't Hoogeind
    21 mei. 09:20Internos JO7-1 - UVV'40 JO7-2Sportpark Paradijs
    21 mei. 09:30JEKA JO10-8 - UVV'40 JO10-2Sportpark Beukenlaan
    21 mei. 09:30Gloria UC JO12-1 - UVV'40 JO12-2Sportpark Boschoven
    21 mei. 09:40Baronie JO8-3 - UVV'40 JO8-1Sportpark De Blauwe Kei
    21 mei. 09:45UVV'40 JO10-3 - TSV Gudok JO10-4Sportpark Jeugdland
    21 mei. 09:45UVV'40 JO10-4JM - JEKA JO10-5Sportpark Jeugdland
    21 mei. 09:45Olympia'60 JO11-3 - UVV'40 JO11-3Sportpark Crispijn
    21 mei. 10:00UVV'40 JO12-3 - Gloria UC JO12-2Sportpark Jeugdland
    21 mei. 10:00TVC Breda JO9-2 - UVV'40 JO9-1Sportpark TVC Breda
    21 mei. 10:15UVV'40 MO17-1 - VVAC MO17-1Sportpark Jeugdland
    21 mei. 10:30JEKA JO10-2 - UVV'40 JO10-1Sportpark Beukenlaan
    21 mei. 10:45JEKA JO15-8 - UVV'40 JO15-2Sportpark Beukenlaan
    21 mei. 11:00TSC JO7-7 - UVV'40 JO7-4Sportpark Jeugdland
    21 mei. 11:10Baronie JO7-6 - UVV'40 JO7-4Sportpark Jeugdland
    21 mei. 11:20UVV'40 JO7-4 - Internos JO7-4Sportpark Jeugdland
    21 mei. 11:30Sarto JO13-6 - UVV'40 JO13-1Sportpark Westend
    21 mei. 11:45UVV'40 JO17-3 - Dongen JO17-3Sportpark Jeugdland
    21 mei. 12:15UVV'40 JO15-1 - Moerse Boys JO15-1Sportpark Jeugdland
    21 mei. 12:15UVV'40 JO14-1 - WSC JO14-1Sportpark Jeugdland
    21 mei. 13:00RBC O23-1 - UVV'40 O23-1Sportpark Meilust
    21 mei. 13:45Were Di JO17-1 - UVV'40 JO17-1Sportpark Moerenburg
    21 mei. 14:00UVV'40 JO19-2 - Bavel JO19-4Sportpark Jeugdland
    21 mei. 14:00TSC MO15-1 - UVV'40 MO15-1Sportpark De Warande
    21 mei. 14:30UVV'40 JO13-2 - SC 't Zand JO13-7Sportpark Jeugdland
    21 mei. 14:30UVV'40 JO19-3 - UVV'40 JO19-1Sportpark Jeugdland
    21 mei. 14:30SC 't Zand O23-1 - UVV'40 O23-2Sportpark Bijstervelden
    21 mei. 15:00Irene'58 3 - UVV'40 3Sportpark Irene'58
    21 mei. 16:30UVV'40 2 - SV Reeshof 4Sportpark Jeugdland
    22 mei. 09:30UVV'40 4 - Dongen 2Sportpark Jeugdland
    22 mei. 10:00Beek Vooruit 6 - UVV'40 6Sportpark De Heikant
    22 mei. 11:00RCD 4 - UVV'40 2Sportpark Krommedijk
    22 mei. 12:00UVV'40 7 - SC 't Zand 5Sportpark Jeugdland
    22 mei. 12:00Baronie 2 - UVV'40 3Sportpark De Blauwe Kei
    22 mei. 14:30UVV'40 1 - Clinge 1Sportpark Jeugdland
    24 mei. 19:30UVV'40 6 - JEKA 16Sportpark Jeugdland
    25 mei. 18:15Dongen JO19-3 - UVV'40 JO19-4Sportpark De Biezen
    25 mei. 19:00Chaam MO15-1 - UVV'40 MO15-1Sportpark Groot Heivelt
    25 mei. 20:00Indeeltraining en -wedstrijden JO23 - Indeeltraining en -wedstrijden JO23Sportpark Jeugdland
    28 mei. 09:30UVV'40 MO13-2 - RSV MO13-1Sportpark Jeugdland
    28 mei. 10:30DIA JO10-2 - UVV'40 JO10-1Sportpark De Gouwen
    28 mei. 11:00UVV'40 JO9-3JM - Unitas'30 JO9-5Sportpark Jeugdland
    28 mei. 11:00HSSC'61 MO17-1 - UVV'40 MO17-1Sportpark Het Plein
    28 mei. 11:15UVV'40 JO15-1 - TVC Breda JO15-1Sportpark Jeugdland
    28 mei. 11:30PCP JO19-1 - UVV'40 JO19-3Sportpark Lage Kant
    28 mei. 12:30Oosterhout 2 - UVV'40 2Sportpark Contreie
    28 mei. 13:15UVV'40 O23-1 - Nieuwerkerk O23-1Sportpark Jeugdland
    28 mei. 14:30Madese Boys O23-2 - UVV'40 O23-3Sportpark De Schietberg
    28 mei. 14:30VVR JO19-2 - UVV'40 JO19-2Sportpark De Laguiten
    28 mei. 14:45VOAB JO19-3 - UVV'40 JO19-4Sportpark Van den Wildenberg
    28 mei. 15:30UVV'40 3 - Bavel 5Sportpark Jeugdland
    29 mei. 10:00R.K.S.V. Groen Wit 6 - UVV'40 6Sportpark Haags
    29 mei. 11:30Nieuw Borgvliet 2 - UVV'40 2Sportpark De Markiezaten
    29 mei. 12:00TSV Gudok 3 - UVV'40 4Sportpark Dalem Zuid
    29 mei. 12:15Boeimeer 2 - UVV'40 5Sportpark Heksenwiel
    29 mei. 14:30Steen 1 - UVV'40 1Sportpark 't Steen
    1 jun. 19:00SC 't Zand JO19-3 - UVV'40 JO19-4Sportpark Bijstervelden
    4 jun. 15:00UVV'40 3 - Gilze 2Sportpark Jeugdland
    5 jun. 14:00UVV'40 4 - TSV Gudok 3Sportpark Jeugdland
    6 jun. 09:45UVV'40 2 - IFC 3Sportpark Jeugdland
    6 jun. 11:30UVV'40 5 - R.K.S.V. Groen Wit 3Sportpark Jeugdland
    6 jun. 14:30UVV'40 1 - Victoria'03 1Sportpark Jeugdland
    11 jun. 15:00UVV'40 2 - Oosterhout 2Sportpark Jeugdland
    17 jun. 19:00UVV'40 30+ - UVV'40 30+Sportpark Jeugdland