Uitslagen

Geen uitslagen beschikbaar

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 11-06-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 J. (Jeroen) Theunis 8 - 2
C 11-06-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 J. (Jeroen) Theunis 8 - 2
C 04-06-2019 18:00 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-2
C 29-05-2019 19:30 UVV'40 MO15-1 Bavel MO15-1 H. (Henk) Schuiling 11 - 1
C 29-05-2019 19:30 UVV'40 MO15-1 Bavel MO15-1 H. (Henk) Schuiling 11 - 1
C 28-05-2019 19:00 UVV'40 JO17-1 Dongen JO17-4 N. (Niels) van Dongen 10 - 1
C 28-05-2019 19:00 UVV'40 JO17-1 Dongen JO17-4 N. (Niels) van Dongen 10 - 1
C 28-05-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 D. (Dino) van Gogh
C 28-05-2019 19:15 UVV'40 JO12-1 TSV Gudok JO12-1 Afgeschermd 2 - 8
C 28-05-2019 19:15 UVV'40 JO12-1 TSV Gudok JO12-1 Afgeschermd 2 - 8
C 28-05-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 D. (Dino) van Gogh
V 27-05-2019 18:30 UVV'40 JO10-1 Bavel JO10-1
C 26-05-2019 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 2 - 0
C 26-05-2019 12:00 Raamsdonk 2 UVV'40 3 R.A. (Rick) Mombers 1 - 0
C 26-05-2019 12:00 Dongen 4 UVV'40 2 Y. (Yuri) Kolijn 5 - 2
C 26-05-2019 12:00 Raamsdonk 2 UVV'40 3 R.A. (Rick) Mombers 1 - 0
C 26-05-2019 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 2 - 0
C 26-05-2019 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3 P. (Peter) Beuving 3 - 1
C 26-05-2019 10:00 Baronie 6 UVV'40 6 Afgeschermd 3 - 1
C 26-05-2019 10:00 Baronie 6 UVV'40 6 Afgeschermd 3 - 1
C 26-05-2019 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3 P. (Peter) Beuving 3 - 1
C 26-05-2019 10:00 UVV'40 7 Beek Vooruit 8 Afgeschermd 11 - 0
C 26-05-2019 12:00 Dongen 4 UVV'40 2 Y. (Yuri) Kolijn 5 - 2
C 26-05-2019 vervallen UVV'40 5 SAB 3
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 2-ZA Oranje Wit 4 AL (Toon) vd Velden 3 - 0
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 2-ZA Oranje Wit 4 AL (Toon) vd Velden 3 - 0
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1 C.Y. (Ronny) Renne 6 - 4
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1 C.Y. (Ronny) Renne 6 - 4
C 25-05-2019 14:00 UVV'40 JO16-1 Brabantia JO16-1 Afgeschermd 4 - 2
C 25-05-2019 14:00 UVV'40 JO16-1 Brabantia JO16-1 Afgeschermd 4 - 2
C 25-05-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 2 - 5
C 25-05-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 2 - 5
C 25-05-2019 12:30 Rijen JO15-3 UVV'40 JO15-2G D. (Djusten) Haagh 2 - 3
C 25-05-2019 12:30 Rijen JO15-3 UVV'40 JO15-2 D. (Djusten) Haagh 2 - 3
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 A.A. (Arie-Auke) van Middelkoop 0 - 4
C 25-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO14-2 UVV'40 JO14-2 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 5 - 0
C 25-05-2019 14:45 Groen Wit JO13-1 UVV'40 JO13-1G Afgeschermd 3 - 3
C 25-05-2019 14:45 Groen Wit JO13-1 UVV'40 JO13-1 Afgeschermd 3 - 3
C 25-05-2019 09:45 ODIO JO12-2 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 2 - 9
C 25-05-2019 09:45 ODIO JO12-2 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 2 - 9
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 Afgeschermd 1 - 3
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 Afgeschermd 1 - 3
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO11-1 RBC JO11-1
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-4G Afgeschermd 2 - 1
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-4G Afgeschermd 2 - 1
C 25-05-2019 vervallen DIA JO10-3 UVV'40 JO10-2
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO10-2 SEOLTO JO10-4 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO10-3 TSV Gudok JO10-5 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen SCO JO10-2 UVV'40 JO10-4
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-2G Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO9-2 TSC JO9-2 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 UVV'40 JO9-3
C 25-05-2019 11:00 Gloria UC JO8-1 UVV'40 JO8-1
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 Boeimeer JO8-1 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 13:30 TSC JO8-5 UVV'40 JO8-4
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-4 Madese boys JO7-4M Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen Baronie JO7-2 UVV'40 JO7-1
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-2 Bavel JO7-2 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO7-3 JEKA JO7-7M
C 25-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 7 - 1
C 25-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 7 - 1
C 25-05-2019 11:45 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 H. (Henk) Schuiling 0 - 2
C 25-05-2019 11:45 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 H. (Henk) Schuiling 0 - 2
C 25-05-2019 10:30 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 A. (Angela) Smits 5 - 2
C 25-05-2019 10:30 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 A. (Angela) Smits 5 - 2
C 23-05-2019 vervallen Wernhout 5 UVV'40 7
C 22-05-2019 20:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-8 AL (Toon) vd Velden 5 - 1
C 22-05-2019 20:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-8 AL (Toon) vd Velden 5 - 1
C 22-05-2019 18:00 UVV'40 JO7-3 Bavel JO7-3
C 20-05-2019 19:00 UVV'40 JO14-2 Lepelstraatse Boys JO14-1 I. (Ivo) van der Stoel 2 - 7
C 19-05-2019 11:00 UVV'40 2 SAB 2 J.A. (James) Busch 4 - 1
C 19-05-2019 vervallen UVV'40 6 Oosterhout 3
C 19-05-2019 10:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 D. (Dennis) van Miert 1 - 2
C 19-05-2019 09:45 Boeimeer 4 UVV'40 4 P. (Peter) Beuving 8 - 3
C 19-05-2019 10:00 Wernhout 5 UVV'40 7 H (Hugo) van Aert
C 19-05-2019 14:30 UVV'40 1 OVC'26 1 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 0 - 5
C 19-05-2019 09:45 Boeimeer 4 UVV'40 4 P. (Peter) Beuving 8 - 3
C 19-05-2019 vervallen Unitas'30 UVV'40 5
C 19-05-2019 14:30 UVV'40 1 OVC'26 1 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 0 - 5
C 19-05-2019 11:00 UVV'40 2 SAB 2 J.A. (James) Busch 4 - 1
C 19-05-2019 10:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 D. (Dennis) van Miert 1 - 2
C 18-05-2019 14:30 Groote Lindt 3 UVV'40 2-ZA Afgeschermd 0 - 3
C 18-05-2019 14:30 Groote Lindt 3 UVV'40 2-ZA Afgeschermd 0 - 3
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-6 D. (Danny) Zwaanswijk 4 - 2
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-6 D. (Danny) Zwaanswijk 4 - 2
C 18-05-2019 14:30 Riel JO17-1 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 0 - 1
C 18-05-2019 14:30 Riel JO17-1 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 0 - 1
C 18-05-2019 14:30 TSC JO16-1 UVV'40 JO16-1 Afgeschermd 4 - 3
C 18-05-2019 14:30 TSC JO16-1 UVV'40 JO16-1 Afgeschermd 4 - 3
C 18-05-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 Gloria UC JO15-1 L. (Luc) van Dongen 1 - 4
C 18-05-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 Gloria UC JO15-1 L. (Luc) van Dongen 1 - 4
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO15-2 Boeimeer JO15-3 N. (Niels) van Dongen 0 - 4
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO15-2G Boeimeer JO15-3 N. (Niels) van Dongen 0 - 4
C 18-05-2019 09:45 Sliedrecht JO14-1 UVV'40 JO14-1 Afgeschermd 0 - 6
C 18-05-2019 13:00 UVV'40 JO13-1G Alliance JO13-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 6 - 3
C 18-05-2019 13:00 UVV'40 JO13-1 Alliance JO13-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 6 - 3
C 18-05-2019 10:15 UVV'40 JO12-2 MOC'17 JO12-3 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 1 - 4
C 18-05-2019 10:15 UVV'40 JO12-2 MOC'17 JO12-3 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 1 - 4
C 18-05-2019 09:00 Hoeven JO11-1 UVV'40 JO11-1 P.H.A.M. (Pascal) Nieberg 4 - 7
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 11-06-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 J. (Jeroen) Theunis 8 - 2
C 11-06-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 J. (Jeroen) Theunis 8 - 2
C 04-06-2019 18:00 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-2
C 29-05-2019 19:30 UVV'40 MO15-1 Bavel MO15-1 H. (Henk) Schuiling 11 - 1
C 29-05-2019 19:30 UVV'40 MO15-1 Bavel MO15-1 H. (Henk) Schuiling 11 - 1
C 28-05-2019 19:00 UVV'40 JO17-1 Dongen JO17-4 N. (Niels) van Dongen 10 - 1
C 28-05-2019 19:00 UVV'40 JO17-1 Dongen JO17-4 N. (Niels) van Dongen 10 - 1
C 28-05-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 D. (Dino) van Gogh
C 28-05-2019 19:15 UVV'40 JO12-1 TSV Gudok JO12-1 Afgeschermd 2 - 8
C 28-05-2019 19:15 UVV'40 JO12-1 TSV Gudok JO12-1 Afgeschermd 2 - 8
C 28-05-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 D. (Dino) van Gogh
C 26-05-2019 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 2 - 0
C 26-05-2019 12:00 Raamsdonk 2 UVV'40 3 R.A. (Rick) Mombers 1 - 0
C 26-05-2019 12:00 Dongen 4 UVV'40 2 Y. (Yuri) Kolijn 5 - 2
C 26-05-2019 12:00 Raamsdonk 2 UVV'40 3 R.A. (Rick) Mombers 1 - 0
C 26-05-2019 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 2 - 0
C 26-05-2019 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3 P. (Peter) Beuving 3 - 1
C 26-05-2019 10:00 Baronie 6 UVV'40 6 Afgeschermd 3 - 1
C 26-05-2019 10:00 Baronie 6 UVV'40 6 Afgeschermd 3 - 1
C 26-05-2019 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3 P. (Peter) Beuving 3 - 1
C 26-05-2019 10:00 UVV'40 7 Beek Vooruit 8 Afgeschermd 11 - 0
C 26-05-2019 12:00 Dongen 4 UVV'40 2 Y. (Yuri) Kolijn 5 - 2
C 26-05-2019 vervallen UVV'40 5 SAB 3
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 2-ZA Oranje Wit 4 AL (Toon) vd Velden 3 - 0
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 2-ZA Oranje Wit 4 AL (Toon) vd Velden 3 - 0
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1 C.Y. (Ronny) Renne 6 - 4
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1 C.Y. (Ronny) Renne 6 - 4
C 25-05-2019 14:00 UVV'40 JO16-1 Brabantia JO16-1 Afgeschermd 4 - 2
C 25-05-2019 14:00 UVV'40 JO16-1 Brabantia JO16-1 Afgeschermd 4 - 2
C 25-05-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 2 - 5
C 25-05-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 2 - 5
C 25-05-2019 12:30 Rijen JO15-3 UVV'40 JO15-2G D. (Djusten) Haagh 2 - 3
C 25-05-2019 12:30 Rijen JO15-3 UVV'40 JO15-2 D. (Djusten) Haagh 2 - 3
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 A.A. (Arie-Auke) van Middelkoop 0 - 4
C 25-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO14-2 UVV'40 JO14-2 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 5 - 0
C 25-05-2019 14:45 Groen Wit JO13-1 UVV'40 JO13-1G Afgeschermd 3 - 3
C 25-05-2019 14:45 Groen Wit JO13-1 UVV'40 JO13-1 Afgeschermd 3 - 3
C 25-05-2019 09:45 ODIO JO12-2 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 2 - 9
C 25-05-2019 09:45 ODIO JO12-2 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 2 - 9
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 Afgeschermd 1 - 3
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 Afgeschermd 1 - 3
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO11-1 RBC JO11-1
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-4G Afgeschermd 2 - 1
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-4G Afgeschermd 2 - 1
C 25-05-2019 vervallen DIA JO10-3 UVV'40 JO10-2
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO10-2 SEOLTO JO10-4 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO10-3 TSV Gudok JO10-5 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen SCO JO10-2 UVV'40 JO10-4
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-2G Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO9-2 TSC JO9-2 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 UVV'40 JO9-3
C 25-05-2019 11:00 Gloria UC JO8-1 UVV'40 JO8-1
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 Boeimeer JO8-1 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 13:30 TSC JO8-5 UVV'40 JO8-4
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-4 Madese boys JO7-4M Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen Baronie JO7-2 UVV'40 JO7-1
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-2 Bavel JO7-2 Leider/Ouder (S)
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO7-3 JEKA JO7-7M
C 25-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 7 - 1
C 25-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 7 - 1
C 25-05-2019 11:45 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 H. (Henk) Schuiling 0 - 2
C 25-05-2019 11:45 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 H. (Henk) Schuiling 0 - 2
C 25-05-2019 10:30 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 A. (Angela) Smits 5 - 2
C 25-05-2019 10:30 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 A. (Angela) Smits 5 - 2
C 23-05-2019 vervallen Wernhout 5 UVV'40 7
C 22-05-2019 20:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-8 AL (Toon) vd Velden 5 - 1
C 22-05-2019 20:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-8 AL (Toon) vd Velden 5 - 1
C 22-05-2019 18:00 UVV'40 JO7-3 Bavel JO7-3
C 20-05-2019 19:00 UVV'40 JO14-2 Lepelstraatse Boys JO14-1 I. (Ivo) van der Stoel 2 - 7
C 19-05-2019 11:00 UVV'40 2 SAB 2 J.A. (James) Busch 4 - 1
C 19-05-2019 vervallen UVV'40 6 Oosterhout 3
C 19-05-2019 10:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 D. (Dennis) van Miert 1 - 2
C 19-05-2019 09:45 Boeimeer 4 UVV'40 4 P. (Peter) Beuving 8 - 3
C 19-05-2019 10:00 Wernhout 5 UVV'40 7 H (Hugo) van Aert
C 19-05-2019 14:30 UVV'40 1 OVC'26 1 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 0 - 5
C 19-05-2019 09:45 Boeimeer 4 UVV'40 4 P. (Peter) Beuving 8 - 3
C 19-05-2019 vervallen Unitas'30 UVV'40 5
C 19-05-2019 14:30 UVV'40 1 OVC'26 1 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 0 - 5
C 19-05-2019 11:00 UVV'40 2 SAB 2 J.A. (James) Busch 4 - 1
C 19-05-2019 10:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 D. (Dennis) van Miert 1 - 2
C 18-05-2019 14:30 Groote Lindt 3 UVV'40 2-ZA Afgeschermd 0 - 3
C 18-05-2019 14:30 Groote Lindt 3 UVV'40 2-ZA Afgeschermd 0 - 3
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-6 D. (Danny) Zwaanswijk 4 - 2
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO19-1 Baronie JO19-6 D. (Danny) Zwaanswijk 4 - 2
C 18-05-2019 14:30 Riel JO17-1 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 0 - 1
C 18-05-2019 14:30 Riel JO17-1 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 0 - 1
C 18-05-2019 14:30 TSC JO16-1 UVV'40 JO16-1 Afgeschermd 4 - 3
C 18-05-2019 14:30 TSC JO16-1 UVV'40 JO16-1 Afgeschermd 4 - 3
C 18-05-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 Gloria UC JO15-1 L. (Luc) van Dongen 1 - 4
C 18-05-2019 11:30 UVV'40 JO15-1 Gloria UC JO15-1 L. (Luc) van Dongen 1 - 4
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO15-2 Boeimeer JO15-3 N. (Niels) van Dongen 0 - 4
C 18-05-2019 14:30 UVV'40 JO15-2G Boeimeer JO15-3 N. (Niels) van Dongen 0 - 4
C 18-05-2019 09:45 Sliedrecht JO14-1 UVV'40 JO14-1 Afgeschermd 0 - 6
C 18-05-2019 13:00 UVV'40 JO13-1G Alliance JO13-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 6 - 3
C 18-05-2019 13:00 UVV'40 JO13-1 Alliance JO13-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 6 - 3
C 18-05-2019 10:15 UVV'40 JO12-2 MOC'17 JO12-3 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 1 - 4
C 18-05-2019 10:15 UVV'40 JO12-2 MOC'17 JO12-3 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 1 - 4
C 18-05-2019 09:00 Hoeven JO11-1 UVV'40 JO11-1 P.H.A.M. (Pascal) Nieberg 4 - 7
C 18-05-2019 09:00 Hoeven JO11-1 UVV'40 JO11-1 P.H.A.M. (Pascal) Nieberg 4 - 7
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 23-02-2019 11:30 UVV'40 JO13-1 RWB JO13-1 J.A. (James) Busch 1 - 2
B 23-02-2019 09:30 UVV'40 JO8-1 TSC JO8-1 J.A. (James) Busch… (+1) 0 - 4
B 23-02-2019 09:45 Steenbergen JO8-1 UVV'40 JO8-2 G. (Gerard) de Heer 6 - 2
B 15-12-2018 09:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-2 1 - 14
B 20-11-2018 18:30 JEKA JO17-2 UVV'40 JO17-1 C. (Cees) Schipper 7 - 2
B 31-10-2018 19:30 Bavel JO14-1 UVV'40 JO14-1 Afgeschermd 1 - 0
B 23-10-2018 19:00 VVR JO13-1 UVV'40 JO13-1 K. (Kik) Dekkers 2 - 3
B 20-10-2018 12:30 SV BLC 2 UVV'40 2-ZA A.H. (Jan) Ulijn 9 - 0
B 20-10-2018 10:15 Nemelaer JO11-1 UVV'40 JO11-1 B. (Bas) van de Logt 6 - 4
B 20-10-2018 11:15 Bavel JO9-1 UVV'40 JO9-1 T. (Thijmen) Wimmer 7 - 3
B 20-10-2018 09:00 UVV'40 JO8-1 Baronie JO8-1 Seb Laurijssen (S) 9 - 6
B 27-09-2018 20:00 DVO'60 JO16-1 UVV'40 JO16-1 W. (Wil) Zuykerbuyk 6 - 7
B 16-09-2018 14:00 Baronie 3 UVV'40 4 P. (Peter) Beuving 4 - 0
B 16-09-2018 10:00 BSC 3 UVV'40 2 P. (Pascal) Vosman 4 - 3
B 16-09-2018 11:00 Baronie 4 UVV'40 5 J. (Joris) Beek 3 - 0
B 16-09-2018 14:30 UVV'40 1 PCP 1 Afgeschermd 0 - 0
B 15-09-2018 15:00 Rijen 3 UVV'40 2-ZA J. (Jesse) Lokin 0 - 3
B 15-09-2018 vervallen JEKA JO19-9 UVV'40 JO19-1
B 15-09-2018 13:00 Moerse Boys JO17-1 UVV'40 JO17-1 JC (Jos) vanBedaf 3 - 5
B 15-09-2018 14:30 UVV'40 JO16-1 Boeimeer JO16-2 M. (Maurits) van denMaagdenberg 3 - 6
B 15-09-2018 10:15 Bavel JO15-2 UVV'40 JO15-1 A. (Ad) vanGils 1 - 9
B 15-09-2018 13:00 JEKA JO15-11 UVV'40 JO15-2 C. (Cees) Schipper 1 - 8
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO14-1 UVV'40 JO14-1 R. (Rene) van denEnden 1 - 6
B 15-09-2018 11:30 UVV'40 JO14-2 TSC JO14-2 J. (Jari) Heestermans 0 - 13
B 15-09-2018 vervallen SC 't Zand JO13-5 UVV'40 JO13-1
B 15-09-2018 10:15 The Gunners JO12-1 UVV'40 JO12-1 M.M.P. (Mike) Musters 5 - 1
B 15-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-3 J.A. (James) Busch 1 - 3
B 15-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-1G J.R.C. (Jan) Kapiteijn 4 - 1
B 15-09-2018 10:15 Internos JO11-1 UVV'40 JO11-2 S. (Sjoerd) vanCadsand 8 - 4
B 15-09-2018 11:30 UVV'40 JO10-1 JEKA JO10-2 Afgeschermd… (+1) 4 - 5
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 Baronie JO10-4 Afgeschermd… (+1) 4 - 8
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 JEKA JO10-7 Afgeschermd… (+1) 2 - 16
B 15-09-2018 11:30 Baronie JO10-6 UVV'40 JO10-4 7 - 3
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 Boeimeer JO9-4 J (Jeroen) vanRiel… (+1) 24 - 1
B 15-09-2018 09:30 JEKA JO9-6G UVV'40 JO9-2 E. (Evert-Jan) Nolta 6 - 4
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-3 TVC Breda JO9-1 M. (Marjo) vanNijnatten… (+1) 3 - 17
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-1 JEKA JO8-7 Leider/Ouder (S) 11 - 1
B 15-09-2018 08:30 Baronie JO8-3 UVV'40 JO8-2 2 - 17
B 15-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-9 Afgeschermd… (+1) 4 - 4
B 15-09-2018 09:00 DIA JO8-3 UVV'40 JO8-4 10 - 6
B 15-09-2018 14:30 UVV'40 MO15-1 Chaam MO15-1 S. (Stijn) deGraaf 5 - 0
B 15-09-2018 14:30 UVV'40 MO13-1 TSC MO13-1 H. (Henk) Schuiling 1 - 3
B 15-09-2018 08:30 SC Welberg MO11-1 UVV'40 MO11-1 Afgeschermd 6 - 1
B 09-09-2018 11:00 UVV'40 2 Boeimeer 3 AL (Toon) vdVelden 0 - 3
B 09-09-2018 10:00 JEKA 15 UVV'40 5 D. (Dennis) vanMiert 0 - 4
B 09-09-2018 14:30 SAB 1 UVV'40 1 Afgeschermd 9 - 2
B 09-09-2018 12:00 UVV'40 4 DEVO 2 Afgeschermd 3 - 3
B 08-09-2018 15:00 UVV'40 2-ZA Gilze 2 AL (Toon) vdVelden 4 - 1
B 08-09-2018 14:00 UVV'40 JO19-1 Bavel JO19-4 R. (Robert) Kapiteijn 3 - 6
B 08-09-2018 16:00 JEKA JO17-4 UVV'40 JO17-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 0 - 8
B 08-09-2018 vervallen UVV'40 JO16-1 SSW JO16-1
B 08-09-2018 15:00 JEKA JO15-5 UVV'40 JO15-1 Afgeschermd 2 - 8
B 08-09-2018 15:30 TVC Breda JO15-4 UVV'40 JO15-2 A.H.J. (Alco) vanEtten 10 - 0
B 08-09-2018 12:00 Viola JO14-1 UVV'40 JO14-1 B. (Bob) Philipsen 0 - 15
B 08-09-2018 15:30 Bavel JO14-1 UVV'40 JO14-2 P. (Pascal) vanVugt 21 - 0
B 08-09-2018 11:30 UVV'40 JO13-1 Gloria UC JO13-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 4 - 2
B 08-09-2018 vervallen UVV'40 JO12-1 JEKA JO12-1
B 08-09-2018 10:15 DIA JO12-1 UVV'40 JO12-2 M. (Matthijs) vanTiel 9 - 0
B 08-09-2018 10:00 Groen Wit JO11-1 UVV'40 JO11-1 Afgeschermd 3 - 5
B 08-09-2018 11:00 UVV'40 JO11-2 Groen Wit JO11-3 Afgeschermd 7 - 3
B 08-09-2018 09:30 Baronie JO10-1 UVV'40 JO10-1 R.L.TH. (Rémond) Sluiter 11 - 3
B 08-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 Bavel JO10-3 R. (Ruben) Roovers… (+1) 3 - 6
B 08-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 Bavel JO10-4 Afgeschermd… (+1) 1 - 17
B 08-09-2018 09:30 Bavel JO10-5 UVV'40 JO10-4 K. (Koen) Branderhorst 4 - 2
B 08-09-2018 08:30 WDS'19 JO9-1 UVV'40 JO9-1 J. (Jamie) vanZalen 2 - 5
B 08-09-2018 09:30 Viola JO9-1 UVV'40 JO9-2 J. (Jip) Dellepoort 7 - 2
B 08-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-3 Chaam JO9-1 Afgeschermd… (+1) 3 - 8
B 08-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-1 DIA JO8-2 J.A. (James) Busch… (+1) 22 - 0
B 08-09-2018 08:30 JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-2 Afgeschermd 3 - 18
B 08-09-2018 08:30 Baronie JO8-4 UVV'40 JO8-3 J.T. (Tjalling) deVast 4 - 5
B 08-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-4 Baronie JO8-5 B. (Bastiaan) Scheerhoorn… (+1) 4 - 8
B 08-09-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 UVV'40 MO15-1 R.H.M. (Richard) vanGeel 4 - 1
B 08-09-2018 13:30 UVV'40 MO11-1 VVR MO11-1 S.A.A.M. (Sander) Schaepman… (+1) 4 - 6
B 02-09-2018 14:30 UVV'40 1 SC Hoge Vucht 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 6 - 3
B 02-09-2018 12:00 JEKA 9 UVV'40 4 C. (Cees) Schipper 2 - 0
B 02-09-2018 11:30 Halsteren 3 UVV'40 2 Afgeschermd 5 - 4
B 02-09-2018 10:00 UVV'40 5 Chaam 2 D. (Danny) Zwaanswijk 4 - 3
B 01-09-2018 15:00 OVC'26 2 UVV'40 2-ZA A.L.M. (Toine) van denBoom 3 - 5
B 01-09-2018 13:30 Baronie JO19-6 UVV'40 JO19-1 J.P. (Joost) Jochems 2 - 6
B 01-09-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-5 AL (Toon) vdVelden 3 - 0
B 01-09-2018 14:30 UVV'40 JO15-1 Baronie JO15-5 D. (Danny) Zwaanswijk 3 - 6
B 01-09-2018 11:30 UVV'40 JO15-2 Baronie JO15-7 I. (Ivo) van derStoel 8 - 1
B 01-09-2018 13:00 UVV'40 JO14-1 Gloria UC JO14-1 D. (Daisy) Stoffelen 17 - 4
B 01-09-2018 11:30 UVV'40 JO14-2 DIA JO14-1 N. (Niels) vanDongen 0 - 19
B 01-09-2018 vervallen UVV'40 JO14-2 DIA JO14-1M
B 01-09-2018 08:45 Sarto JO13-2 UVV'40 JO13-1 L.M.J. (Lars) Willems 1 - 2
B 01-09-2018 11:15 Bavel JO12-2 UVV'40 JO12-1 J. (Jeroen) Theunis 3 - 4
B 01-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-2 TSC JO12-2 S. (Sjoerd) vanNes 6 - 1
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1 P. (Pepijn) van denMaagdenberg… (+1) 12 - 1
B 01-09-2018 09:30 Gloria UC JO11-2 UVV'40 JO11-2 Afgeschermd 2 - 4
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-1 Bavel JO10-2 A. (Arno) deGraaf… (+1) 6 - 16
B 01-09-2018 11:45 JEKA JO10-6 UVV'40 JO10-2 7 - 5
B 01-09-2018 09:30 Baronie JO10-5 UVV'40 JO10-3 5 - 5
B 01-09-2018 vervallen UVV'40 JO10-4 JEKA JO10-12 Leider/Ouder (S)
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-8G 23 - 1
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-2 Gloria UC JO9-2 Leider/Ouder (S) 3 - 6
B 01-09-2018 09:45 Groen Wit JO9-3 UVV'40 JO9-3 Afgeschermd 2 - 6
B 01-09-2018 08:30 Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-1 0 - 16
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-2 Chaam JO8-2 S.A.A.M. (Sander) Schaepman… (+1) 18 - 1
B 01-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2 Afgeschermd… (+1) 9 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 27-05-2019 18:30 UVV'40 JO10-1 Bavel JO10-1
V 06-04-2019 10:15 UVV'40 JO8-2 Unitas JO8-2
V 30-03-2019 vervallen UVV'40 JO9-1 Groen Wit JO9-1
V 27-03-2019 19:00 UVV'40 JO11-1 SAB JO10-1
V 26-02-2019 18:00 UVV'40 JO11-1 UVV'40 JO12-1
V 23-02-2019 13:30 UVV'40 JO15-1 Bavel JO15-1 Sander Schaepman (S) 3 - 4
V 23-02-2019 11:30 Zundert JO15/1 UVV'40 JO14-1 1 - 4
V 23-02-2019 09:15 UVV'40 JO8-4 Bavel JO8-2 Leider/Ouder (S)
V 23-02-2019 10:15 UVV'40 MO11-1 Moerse Boys MO11-1 Sjoerd van Nes (S)
V 02-02-2019 12:45 Hoeven JO15-1 UVV'40 JO15-1 1 - 8
V 02-02-2019 14:00 UVV'40 JO15-2 UVV´40 MO15-1
V 02-02-2019 10:15 Irene`58 JO15/1 UVV'40 JO14-1 1-0
V 02-02-2019 11:00 UVV'40 JO13-1 Groen Wit JO13-1
V 02-02-2019 afgelast SAB JO12-1 UVV'40 JO12-1
V 02-02-2019 11:15 UVV'40 JO10-1 Bavel JO10-1
V 02-02-2019 10:00 UVV'40 JO9-3 SAB JO9
V 02-02-2019 10:00 UVV'40 JO8-1 Bavel JO8-1
V 02-02-2019 09:00 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2
V 30-01-2019 19:00 TVC UVV'40 JO14-1 0-9
V 26-01-2019 afgelast UVV'40 JO15-1 Bavel JO15-1
V 26-01-2019 afgelast UVV'40 JO14-1 Hilvaria JO14-1
V 26-01-2019 afgelast UVV'40 JO12-1 SV Reeshof JO12-1
V 26-01-2019 afgelast UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1
V 26-01-2019 afgelast UVV'40 JO10-1 UVV'40 JO11-2
V 26-01-2019 afgelast UVV'40 JO9-1 UVV´40 JO10-2
V 26-01-2019 afgelast UVV'40 JO9-3 SAB JO9-3
V 26-01-2019 09:30 Be Ready JO8-1 UVV'40 JO8-1
V 26-01-2019 afgelast UVV'40 MO13-1 UVV'40 MO15-1
V 19-01-2019 12:30 Bavel JO19-2 UVV'40 JO19-1
V 19-01-2019 11:15 Virtus JO8-1 UVV'40 JO8-1
V 12-01-2019 10:30 Oosterhout JO15-1 UVV'40 JO15-1 2 - 2
V 06-01-2019 13:00 UVV'40 1 PCP vriendschappelijk Zwaanswijk, Danny (S)
V 15-12-2018 14:30 Gloria UC JO15-1 UVV'40 JO14-1 5-1
V 15-12-2018 11:30 UVV'40 JO10-1 Bavel JO10-1
V 08-12-2018 11:30 UVV'40 JO8-1 Hoeven JO8-1 Leider/Ouder (S)
V 24-11-2018 10:00 VVR MO13-1 UVV'40 MO13-1
V 07-11-2018 18:30 UVV'40 JO10-1 Bavel JO10-1
V 20-10-2018 13:30 JEKA JO15-6 UVV'40 JO15-1 1 - 4
V 29-09-2018 13:15 Gilze JO15-1 UVV'40 JO15-1 3 - 3
V 26-08-2018 11:00 UVV'40 2 Rijen 2
V 26-08-2018 12:00 UVV'40 1 Schijf 1
V 25-08-2018 12:00 Bavel JO15-1 UVV'40 JO15-1 7 - 3
V 25-08-2018 12:00 Hilvaria 14-1 UVV'40 JO14-1 1-3


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 19-01-2019 14:00 Unitas'30 JO15-2 UVV'40 JO15-1 NVT
T 19-01-2019 09:30 Unitas JO14 UVV'40 JO14-1
T 18-08-2018 14:00 Marvilde UVV'40 JO14-1 3e plaats



Terug naar boven