Uitslagen

Geen uitslagen beschikbaar

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 16-06-2018 09:00 Groen-wit UVV'40 JO15-2
T 16-06-2018 09:00 Groen-wit UVV'40 JO14-1
C 07-06-2018 12:00 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs 3 - 0
C 07-06-2018 19:30 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs -
C 07-06-2018 19:30 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs -
C 07-06-2018 12:00 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs 3 - 0
V 06-06-2018 20:00 JO15 in 18/19 Onderling James Busch (S)
V 06-06-2018 18:00 JO12 in 18/19 Onderling
V 06-06-2018 18:00 JO11 in 18/19 Onderling
C 05-06-2018 19:00 SV Reeshof JO13-4 UVV'40 JO13-3 G.C.F.I. (Gijs) van denBoom 12 - 0
C 04-06-2018 18:30 UVV'40 JO9-5M TSC JO9-6M
C 03-06-2018 vervallen Neerlandia'31 2 UVV'40 2 -
C 03-06-2018 12:00 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs -
C 02-06-2018 09:00 Chaam JO11-1 UVV'40 JO11-2 M. (Merlijn) Nugteren 6 - 3
C 02-06-2018 vervallen UVV'40 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 02-06-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-5 UVV'40 JO9-3
C 02-06-2018 vervallen Bavel JO8-5 UVV'40 JO8-4
C 02-06-2018 11:00 JEKA JO7-2G UVV'40 JO7-1
C 02-06-2018 vervallen UVV'40 JO7-2 JEKA JO7-1G Leider/Ouder (S)
C 02-06-2018 09:00 Hardinxveld MO13-2 UVV'40 MO13-1 Afgeschermd 2 - 3
C 02-06-2018 09:00 NEO'25 MO11-1 UVV'40 MO11-1 B.J. (Bart) Timmermans 1 - 4
C 02-06-2018 vervallen UVV'40 JO9-5M Madese Boys JO9-5M
C 31-05-2018 19:30 SAB JO17-1 UVV'40 JO17-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 1 - 1
V 31-05-2018 19:00 MO17 ST in 2018-2019 MO15 in 2018-2019
V 31-05-2018 18:15 MO13 in 2018-2019 MO15 in 2018-2019
C 30-05-2018 19:00 JEKA JO14-2 UVV'40 JO14-1 H.J.B.M. (Maurice) Baars 4 - 2
V 30-05-2018 18:15 MO11 in 2018-2019 Onderling
V 30-05-2018 18:15 MO9 in 2018-2019 Onderling
V 28-05-2018 19:30 JO14 in 18/19 Onderling Ivo van der Stoel (S)
V 28-05-2018 19:30 JO13 in 18/19 Onderling Ivo van der Stoel (S)
V 28-05-2018 17:30 JO10 in 18/19 Onderling
V 28-05-2018 17:30 JO9 in 18/19 Onderling
C 27-05-2018 14:30 UVV'40 1 Hontenisse 1 S.C.A. (Stijn) vanZuilichem 3 - 3
C 27-05-2018 vervallen UVV'40 2 Gesta 2
C 27-05-2018 12:00 Bavel 4 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs 2 - 1
C 27-05-2018 12:00 Rood-Wit W 3 UVV'40 4 P. (Peter) Beuving 4 - 3
C 27-05-2018 vervallen UVV'40 5 ZBC'97 4
C 27-05-2018 09:45 DIA 6 UVV'40 6 D. (Dennis) vanMiert 4 - 1
C 27-05-2018 11:30 Chaam 2 UVV'40 7 M (Matthieu) Timmermans 4 - 1
C 27-05-2018 vervallen UVV'40 8 Molenschot 4
C 27-05-2018 13:00 UVV'40 MO11-1 Bergeijk MO11-1 M. (Max) Scheerhoorn 4 - 4
C 26-05-2018 13:55 Baronie JO19-4 UVV'40 JO19-1 J.M. (John) Scheerhoorn 4 - 4
C 26-05-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 WDS'19 JO17-1 AL (Toon) vdVelden 7 - 3
C 26-05-2018 14:30 UVV'40 JO17-2 Beek Vooruit JO17-5 G.T.M. (Ger) van deRiet 1 - 6
C 26-05-2018 10:45 Oosterhout JO15-1 UVV'40 JO15-1 C. (Clemens) Piena 3 - 0
C 26-05-2018 14:00 Hilvaria JO15-3 UVV'40 JO15-2 J.H. (Jurgen) Smits 5 - 1
C 26-05-2018 12:30 TSV Gudok JO15-4 UVV'40 JO15-3 M.M.J. (Max) Visser 0 - 8
C 26-05-2018 11:00 UVV'40 JO14-1 Hoeven JO14-1 P. (Paul) Goeyers 7 - 1
C 26-05-2018 12:30 UVV'40 JO13-1 SCO JO13-1 W. (Walter) Laurijssen 1 - 3
C 26-05-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 UVV'40 JO13-2 A. (Bob) Melisse 3 - 3
C 26-05-2018 11:00 UVV'40 JO13-3 Unitas'30 JO13-8 P. (Paul) Goeyers 3 - 1
C 26-05-2018 11:00 UVV'40 JO11-3 Boeimeer JO11-7 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 1 - 3
C 26-05-2018 08:30 Drechtstreek JO10-1 UVV'40 JO10-1 T.J. (Thijmen) Zegelaar 3 - 2
C 26-05-2018 08:45 SV Reeshof JO10-3 UVV'40 JO10-3 B.M.A. (Bram) Roovers 1 - 2
C 26-05-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 EBOH JO9-1
C 26-05-2018 vervallen UVV'40 JO9-2 Unitas'30 JO9-10
C 26-05-2018 vervallen UVV'40 JO9-3 Groen Wit JO9-6
C 26-05-2018 vervallen JEKA JO8-5 UVV'40 JO8-1
C 26-05-2018 vervallen Bavel JO8-4 UVV'40 JO8-2
C 26-05-2018 vervallen UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2
C 26-05-2018 vervallen UVV'40 JO8-4 Gloria UC JO8-3
C 26-05-2018 09:00 UVV'40 JO7-1 Baronie JO7-2
C 26-05-2018 vervallen Beek Vooruit JO7-2 UVV'40 JO7-2
C 26-05-2018 vervallen Gesta JO7-2 UVV'40 JO7-3
C 26-05-2018 10:30 Gloria UC JO7-3 UVV'40 JO7-4
V 26-05-2018 09:30 UVV'40 JO6 (Trainingsgroep) Onderlinge wedstrijd
C 26-05-2018 15:00 UVV'40 MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 H. (Henk) Schuiling 1 - 3
C 26-05-2018 10:00 UVV'40 MO13-1 DIA MO13-2 P. (Paul) Goeyers 7 - 0
C 26-05-2018 09:00 DESK MO11-1 UVV'40 MO11-1 3 - 2
C 26-05-2018 vervallen Prinsenland JO9-5M UVV'40 JO9-4M
C 26-05-2018 vervallen FC Tilburg JO9-6M UVV'40 JO9-5M
C 24-05-2018 18:30 UVV'40 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 H. (Henk) Schuiling 0 - 12
C 23-05-2018 19:00 TSC JO15-2 UVV'40 JO15-1 A.W.W. (Arno) Eversdijk 5 - 1
C 23-05-2018 18:30 UVV'40 JO15-3 Rijen JO15-3 M. (Maurits) van denMaagdenberg 8 - 1
C 23-05-2018 18:00 JEKA JO7-10 UVV'40 JO7-3
C 22-05-2018 19:00 UVV'40 JO15-1 RFC JO15-1 A.E.J.M. (Bram) Lambregts 4 - 1
C 22-05-2018 19:00 VOAB JO13-2 UVV'40 JO13-1 Afgeschermd 1 - 0
C 21-05-2018 10:00 Rijen 6 UVV'40 5 M. (Michiel) vanExsel 2 - 4
C 21-05-2018 10:00 UVV'40 JO19-1 Wernhout JO19-1 J.M. (John) Scheerhoorn 3 - 1
C 20-05-2018 14:30 Roosendaal 1 UVV'40 1 P. (Piërre) deLang 1 - 0
C 20-05-2018 vervallen WDS'19 3 UVV'40 2 Domenie, M.D.A. (Marcel)
C 20-05-2018 13:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 J. (Joris) vanEs 5 - 2
C 20-05-2018 12:00 UVV'40 4 IFC 3 P. (Peter) Beuving 2 - 0
C 20-05-2018 10:00 UVV'40 6 Baronie 5 D. (Dennis) vanMiert 4 - 0
C 20-05-2018 10:00 UVV'40 7 Advendo 2 H. (Hugo) Stam 0 - 5
C 20-05-2018 vervallen VCW 3 UVV'40 8
C 19-05-2018 12:00 JEKA JO17-2 UVV'40 JO17-1 F.A.G. (Frans) Maas 2 - 0
C 19-05-2018 10:30 TSC JO17-4 UVV'40 JO17-2 G.T.M. (Ger) van deRiet 9 - 0
C 19-05-2018 11:30 UVV'40 JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 AL (Toon) vdVelden 2 - 5
C 19-05-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 Nevelo JO15-2 M. (Maurits) van denMaagdenberg 6 - 2
C 19-05-2018 10:15 Roosendaal JO14-2 UVV'40 JO14-1 R. (Rinus) Buys 2 - 2
C 19-05-2018 12:00 Hilvaria JO13-1 UVV'40 JO13-1 W. (Walter) Laurijssen 6 - 1
C 19-05-2018 11:30 UVV'40 JO13-2 Chaam JO13-1 A. (Bob) Melisse 1 - 2
C 19-05-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 TSC JO11-2 Joost Rops (S) 5 - 3
C 19-05-2018 09:45 SCO JO11-2 UVV'40 JO11-2 3 - 7
C 19-05-2018 09:00 Gesta JO11-1 UVV'40 JO11-3 J (Jeroen) Leijten 0 - 7
C 19-05-2018 11:30 UVV'40 JO10-1 BSC JO10-1 J.A. (James) Busch 2 - 1
C 19-05-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 JEKA JO10-3 Thomas Kleijn (S) 5 - 2
C 19-05-2018 vervallen TVC Breda JO9-1 UVV'40 JO9-1
C 19-05-2018 vervallen Baronie JO9-11 UVV'40 JO9-2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 07-06-2018 12:00 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs 3 - 0
C 07-06-2018 19:30 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs -
C 07-06-2018 19:30 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs -
C 07-06-2018 12:00 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs 3 - 0
C 05-06-2018 19:00 SV Reeshof JO13-4 UVV'40 JO13-3 G.C.F.I. (Gijs) van denBoom 12 - 0
C 04-06-2018 18:30 UVV'40 JO9-5M TSC JO9-6M
C 03-06-2018 vervallen Neerlandia'31 2 UVV'40 2 -
C 03-06-2018 12:00 Boeimeer 3 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs -
C 02-06-2018 09:00 Chaam JO11-1 UVV'40 JO11-2 M. (Merlijn) Nugteren 6 - 3
C 02-06-2018 vervallen UVV'40 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 02-06-2018 vervallen Beek Vooruit JO9-5 UVV'40 JO9-3
C 02-06-2018 vervallen Bavel JO8-5 UVV'40 JO8-4
C 02-06-2018 11:00 JEKA JO7-2G UVV'40 JO7-1
C 02-06-2018 vervallen UVV'40 JO7-2 JEKA JO7-1G Leider/Ouder (S)
C 02-06-2018 09:00 Hardinxveld MO13-2 UVV'40 MO13-1 Afgeschermd 2 - 3
C 02-06-2018 09:00 NEO'25 MO11-1 UVV'40 MO11-1 B.J. (Bart) Timmermans 1 - 4
C 02-06-2018 vervallen UVV'40 JO9-5M Madese Boys JO9-5M
C 31-05-2018 19:30 SAB JO17-1 UVV'40 JO17-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 1 - 1
C 30-05-2018 19:00 JEKA JO14-2 UVV'40 JO14-1 H.J.B.M. (Maurice) Baars 4 - 2
C 27-05-2018 14:30 UVV'40 1 Hontenisse 1 S.C.A. (Stijn) vanZuilichem 3 - 3
C 27-05-2018 vervallen UVV'40 2 Gesta 2
C 27-05-2018 12:00 Bavel 4 UVV'40 3 J. (Joris) vanEs 2 - 1
C 27-05-2018 12:00 Rood-Wit W 3 UVV'40 4 P. (Peter) Beuving 4 - 3
C 27-05-2018 vervallen UVV'40 5 ZBC'97 4
C 27-05-2018 09:45 DIA 6 UVV'40 6 D. (Dennis) vanMiert 4 - 1
C 27-05-2018 11:30 Chaam 2 UVV'40 7 M (Matthieu) Timmermans 4 - 1
C 27-05-2018 vervallen UVV'40 8 Molenschot 4
C 27-05-2018 13:00 UVV'40 MO11-1 Bergeijk MO11-1 M. (Max) Scheerhoorn 4 - 4
C 26-05-2018 13:55 Baronie JO19-4 UVV'40 JO19-1 J.M. (John) Scheerhoorn 4 - 4
C 26-05-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 WDS'19 JO17-1 AL (Toon) vdVelden 7 - 3
C 26-05-2018 14:30 UVV'40 JO17-2 Beek Vooruit JO17-5 G.T.M. (Ger) van deRiet 1 - 6
C 26-05-2018 10:45 Oosterhout JO15-1 UVV'40 JO15-1 C. (Clemens) Piena 3 - 0
C 26-05-2018 14:00 Hilvaria JO15-3 UVV'40 JO15-2 J.H. (Jurgen) Smits 5 - 1
C 26-05-2018 12:30 TSV Gudok JO15-4 UVV'40 JO15-3 M.M.J. (Max) Visser 0 - 8
C 26-05-2018 11:00 UVV'40 JO14-1 Hoeven JO14-1 P. (Paul) Goeyers 7 - 1
C 26-05-2018 12:30 UVV'40 JO13-1 SCO JO13-1 W. (Walter) Laurijssen 1 - 3
C 26-05-2018 11:45 Roosendaal JO13-3 UVV'40 JO13-2 A. (Bob) Melisse 3 - 3
C 26-05-2018 11:00 UVV'40 JO13-3 Unitas'30 JO13-8 P. (Paul) Goeyers 3 - 1
C 26-05-2018 11:00 UVV'40 JO11-3 Boeimeer JO11-7 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 1 - 3
C 26-05-2018 08:30 Drechtstreek JO10-1 UVV'40 JO10-1 T.J. (Thijmen) Zegelaar 3 - 2
C 26-05-2018 08:45 SV Reeshof JO10-3 UVV'40 JO10-3 B.M.A. (Bram) Roovers 1 - 2
C 26-05-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 EBOH JO9-1
C 26-05-2018 vervallen UVV'40 JO9-2 Unitas'30 JO9-10
C 26-05-2018 vervallen UVV'40 JO9-3 Groen Wit JO9-6
C 26-05-2018 vervallen JEKA JO8-5 UVV'40 JO8-1
C 26-05-2018 vervallen Bavel JO8-4 UVV'40 JO8-2
C 26-05-2018 vervallen UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2
C 26-05-2018 vervallen UVV'40 JO8-4 Gloria UC JO8-3
C 26-05-2018 09:00 UVV'40 JO7-1 Baronie JO7-2
C 26-05-2018 vervallen Beek Vooruit JO7-2 UVV'40 JO7-2
C 26-05-2018 vervallen Gesta JO7-2 UVV'40 JO7-3
C 26-05-2018 10:30 Gloria UC JO7-3 UVV'40 JO7-4
C 26-05-2018 15:00 UVV'40 MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 H. (Henk) Schuiling 1 - 3
C 26-05-2018 10:00 UVV'40 MO13-1 DIA MO13-2 P. (Paul) Goeyers 7 - 0
C 26-05-2018 09:00 DESK MO11-1 UVV'40 MO11-1 3 - 2
C 26-05-2018 vervallen Prinsenland JO9-5M UVV'40 JO9-4M
C 26-05-2018 vervallen FC Tilburg JO9-6M UVV'40 JO9-5M
C 24-05-2018 18:30 UVV'40 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 H. (Henk) Schuiling 0 - 12
C 23-05-2018 19:00 TSC JO15-2 UVV'40 JO15-1 A.W.W. (Arno) Eversdijk 5 - 1
C 23-05-2018 18:30 UVV'40 JO15-3 Rijen JO15-3 M. (Maurits) van denMaagdenberg 8 - 1
C 23-05-2018 18:00 JEKA JO7-10 UVV'40 JO7-3
C 22-05-2018 19:00 UVV'40 JO15-1 RFC JO15-1 A.E.J.M. (Bram) Lambregts 4 - 1
C 22-05-2018 19:00 VOAB JO13-2 UVV'40 JO13-1 Afgeschermd 1 - 0
C 21-05-2018 10:00 Rijen 6 UVV'40 5 M. (Michiel) vanExsel 2 - 4
C 21-05-2018 10:00 UVV'40 JO19-1 Wernhout JO19-1 J.M. (John) Scheerhoorn 3 - 1
C 20-05-2018 14:30 Roosendaal 1 UVV'40 1 P. (Piërre) deLang 1 - 0
C 20-05-2018 vervallen WDS'19 3 UVV'40 2 Domenie, M.D.A. (Marcel)
C 20-05-2018 13:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 J. (Joris) vanEs 5 - 2
C 20-05-2018 12:00 UVV'40 4 IFC 3 P. (Peter) Beuving 2 - 0
C 20-05-2018 10:00 UVV'40 6 Baronie 5 D. (Dennis) vanMiert 4 - 0
C 20-05-2018 10:00 UVV'40 7 Advendo 2 H. (Hugo) Stam 0 - 5
C 20-05-2018 vervallen VCW 3 UVV'40 8
C 19-05-2018 12:00 JEKA JO17-2 UVV'40 JO17-1 F.A.G. (Frans) Maas 2 - 0
C 19-05-2018 10:30 TSC JO17-4 UVV'40 JO17-2 G.T.M. (Ger) van deRiet 9 - 0
C 19-05-2018 11:30 UVV'40 JO15-1 SC Hoge Vucht JO15-1 AL (Toon) vdVelden 2 - 5
C 19-05-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 Nevelo JO15-2 M. (Maurits) van denMaagdenberg 6 - 2
C 19-05-2018 10:15 Roosendaal JO14-2 UVV'40 JO14-1 R. (Rinus) Buys 2 - 2
C 19-05-2018 12:00 Hilvaria JO13-1 UVV'40 JO13-1 W. (Walter) Laurijssen 6 - 1
C 19-05-2018 11:30 UVV'40 JO13-2 Chaam JO13-1 A. (Bob) Melisse 1 - 2
C 19-05-2018 09:00 UVV'40 JO11-1 TSC JO11-2 Joost Rops (S) 5 - 3
C 19-05-2018 09:45 SCO JO11-2 UVV'40 JO11-2 3 - 7
C 19-05-2018 09:00 Gesta JO11-1 UVV'40 JO11-3 J (Jeroen) Leijten 0 - 7
C 19-05-2018 11:30 UVV'40 JO10-1 BSC JO10-1 J.A. (James) Busch 2 - 1
C 19-05-2018 09:00 UVV'40 JO10-2 JEKA JO10-3 Thomas Kleijn (S) 5 - 2
C 19-05-2018 vervallen TVC Breda JO9-1 UVV'40 JO9-1
C 19-05-2018 vervallen Baronie JO9-11 UVV'40 JO9-2
C 19-05-2018 vervallen Baronie JO9-6 UVV'40 JO9-3
C 19-05-2018 vervallen UVV'40 JO8-1 Bavel JO8-3 Seb Laurijssen (S)
C 19-05-2018 vervallen UVV'40 JO8-2 Olympia'60 JO8-1 James Busch (S)
C 19-05-2018 vervallen TSC JO8-2 UVV'40 JO8-3
C 19-05-2018 vervallen JEKA JO8-10 UVV'40 JO8-4
C 19-05-2018 vervallen Groen Wit JO7-1 UVV'40 JO7-1
C 19-05-2018 vervallen UVV'40 JO7-2 Beek Vooruit JO7-1 Leider/Ouder (S)
C 19-05-2018 vervallen UVV'40 JO7-3 Viola JO7-3 Leider/Ouder (S)
C 19-05-2018 vervallen UVV'40 JO7-4 Chaam JO7-3 Leider/Ouder (S)
C 19-05-2018 14:30 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 6 - 0
C 19-05-2018 09:00 UVV'40 MO11-1 Hilvaria MO11-1 Juup Fassaert (S) 5 - 3
C 19-05-2018 vervallen UVV'40 JO9-4M Groen Wit JO9-7M Niels van Dongen (S)
C 18-05-2018 19:15 UVV'40 8 Beek Vooruit 12 D.S.J. (Dennis) vanDongen 1 - 14
C 17-05-2018 vervallen Zundert 3 UVV'40 2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 26-04-2018 20:00 Terheijden 3 UVV'40 4 Afgeschermd 3 - 1
B 13-03-2018 19:00 Bavel JO11-1 UVV'40 JO11-1 J. (Jeroen) Theunis 5 - 1
B 19-02-2018 18:15 UVV'40 JO10-1 JEKA JO10-1 3 - 5
B 04-02-2018 12:00 UVV'40 4 Waspik 4 Zwaanswijk, Danny 4 - 2
B 16-12-2017 13:30 UVV'40 JO19-1 SVSSS JO19-2 Velden, Toon vd 2 - 4
B 16-12-2017 11:45 UVV'40 JO15-1 Oosterhout JO15-1 Velden, Toon vd 2 - 5
B 16-12-2017 13:00 Right'Oh JO13-1G UVV'40 JO13-2 Blatzheim, Christian 5 - 2
B 16-12-2017 10:15 UVV'40 JO11-1 Were Di JO11-1 J.R.C. Kapiteijn 3 - 2
B 16-12-2017 08:45 SC 't Zand JO10-2 UVV'40 JO10-1 1 - 3
B 16-12-2017 08:30 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 4 - 0
B 31-10-2017 19:45 JEKA JO19-5 UVV'40 JO19-1 Velden, Toon vd 3 - 5
B 31-10-2017 18:30 UVV'40 JO13-2 Boeimeer JO13-2 Dongen, Niels van 6 - 1
B 24-10-2017 18:15 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-2 Juup Fassaert (S) 8 - 4
B 23-10-2017 19:00 UVV'40 JO10-2 Bavel JO11-3 Maurits van den Maagdenberg (S) 2 - 15
B 22-10-2017 12:00 JEKA 9 UVV'40 4 Holleman, Jurgen 2 - 4
B 21-10-2017 11:00 SCO JO15-1 UVV'40 JO15-1 Gils, Bart van 2 - 6
B 21-10-2017 10:30 UVV'40 JO10-1 JEKA JO10-4 Jan Kapiteijn (S) 21 - 1
B 21-10-2017 10:30 UVV'40 MO11-1 Gilze MO11-1 Ivo van der Stoel (S) 3 - 2
B 27-09-2017 18:00 TVC Breda JO9-3 UVV'40 JO8-4 14 - 3
B 26-09-2017 18:15 UVV'40 JO9-1 Baronie JO9-1 2 - 5
B 21-09-2017 20:00 UVV'40 JO19-1 Gloria UC JO19-2 2 - 2
B 21-09-2017 18:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 3 - 5
B 21-09-2017 18:15 UVV'40 JO13-3 Baronie JO13-9 0 - 17
B 20-09-2017 18:15 UVV'40 JO11-2 DSE JO11-1 Juup Fassaert (S) 0 - 2
B 20-09-2017 18:30 UVV'40 JO10-2 TSV Gudok JO11-5 Maurits van den Maagdenberg (S) 6 - 2
B 20-09-2017 18:15 UVV'40 JO8-1 Baronie JO9-9 Felix Jongen (S) 3 - 2
B 20-09-2017 18:15 UVV'40 JO8-3 Groen Wit JO9-4 3 - 4
B 19-09-2017 vervallen UVV'40 JO9-4M Unitas'30 JO9-11
B 18-09-2017 18:15 UVV'40 JO13-2 Baronie JO13-5 12 - 1
B 18-09-2017 18:15 UVV'40 JO10-1 Virtus JO10-1 Joost Rops (S) 11 - 0
B 18-09-2017 18:30 UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-10G
B 17-09-2017 14:30 Oosterhout 1 UVV'40 1 3 - 3
B 17-09-2017 14:30 JEKA 9 UVV'40 2 2 - 1
B 17-09-2017 12:30 UVV'40 3 Gesta 2 3 - 9
B 17-09-2017 12:00 Bavel 4 UVV'40 4 1 - 9
B 17-09-2017 11:30 Chaam 2 UVV'40 6 4 - 5
B 16-09-2017 13:30 Baronie JO19-4 UVV'40 JO19-1 1 - 3
B 16-09-2017 13:00 UVV'40 JO17-1 SAB JO17-1 1 - 1
B 16-09-2017 14:00 Baronie JO17-6 UVV'40 JO17-2 8 - 1
B 16-09-2017 13:00 Unitas'30 JO15-2 UVV'40 JO15-1 1 - 6
B 16-09-2017 15:00 UVV'40 JO15-2 Baronie JO15-6 2 - 2
B 16-09-2017 12:00 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 2 - 6
B 16-09-2017 15:00 UVV'40 JO13-1 Baronie JO13-3 9 - 2
B 16-09-2017 12:00 UVV'40 JO13-2 Bavel JO13-3 13 - 0
B 16-09-2017 11:00 Boeimeer JO13-5 UVV'40 JO13-3 3 - 3
B 16-09-2017 10:30 Rood Wit W JO11-1 UVV'40 JO11-1 1 - 3
B 16-09-2017 09:30 SAB JO11-1 UVV'40 JO11-2 7 - 5
B 16-09-2017 11:00 PCP JO11-1 UVV'40 JO11-3 0 - 3
B 16-09-2017 09:00 UVV'40 JO10-1 Oosterhout JO10-1 Sjoerd van Nes (S) 9 - 0
B 16-09-2017 11:00 UVV'40 JO10-2 Sarto JO11-5 Mick van den Velden (S) 3 - 4
B 16-09-2017 11:00 UVV'40 JO10-3 JEKA JO11-10G Maurits van den Maagdenberg (S) 5 - 4
B 16-09-2017 11:15 Bavel JO9-1 UVV'40 JO9-1 7 - 3
B 16-09-2017 09:00 UVV'40 JO9-2 JEKA JO9-8G Juup Fassaert (S) 1 - 7
B 16-09-2017 09:00 UVV'40 JO9-3 Baronie JO9-4 Ivo van der Stoel (S) 1 - 9
B 16-09-2017 10:00 Bavel JO9-4 UVV'40 JO8-1 15 - 4
B 16-09-2017 09:45 Baronie JO9-6 UVV'40 JO8-2 12 - 0
B 16-09-2017 09:45 Baronie JO9-5 UVV'40 JO8-3 11 - 4
B 16-09-2017 09:00 UVV'40 JO8-4 Boeimeer JO9-7 Felix Jongen (S) 12 - 0
B 16-09-2017 14:40 Unitas'30 MO15-2 UVV'40 MO15-1 2 - 7
B 16-09-2017 10:15 DIA MO11-1 UVV'40 MO11-1 1 - 13
B 16-09-2017 vervallen Baronie JO9-10 UVV'40 JO9-4M
B 15-09-2017 19:30 UVV'40 3 Achtmaal 2 2 - 3
B 13-09-2017 18:30 UVV'40 JO17-2 JEKA JO17-5 6 - 0
B 10-09-2017 14:30 WDS'19 1 UVV'40 1 1 - 3
B 10-09-2017 11:00 UVV'40 2 Bavel 3 3 - 0
B 10-09-2017 12:00 Waspik 4 UVV'40 3 5 - 2
B 10-09-2017 12:00 UVV'40 4 JEKA 8 2 - 1
B 10-09-2017 10:00 UVV'40 6 Viola 4 1 - 5
B 10-09-2017 11:00 PCP 6 UVV'40 8 3 - 2
B 09-09-2017 11:30 Alliance JO15-2 UVV'40 JO15-1 2 - 12
B 09-09-2017 afgelast UVV'40 JO15-2 Alliance JO15-3
B 09-09-2017 10:00 Baronie JO15-9 UVV'40 JO15-3 1 - 0
B 09-09-2017 09:00 VVR JO13-1 UVV'40 JO13-1 8 - 4
B 09-09-2017 10:30 Kogelvangers JO11-1 UVV'40 JO11-1 2 - 4
B 09-09-2017 08:30 Baronie JO11-5 UVV'40 JO11-3 3 - 7
B 09-09-2017 09:30 Viola JO11-1 UVV'40 JO10-3 10 - 0
B 09-09-2017 09:45 Advendo JO9-1 UVV'40 JO9-2 7 - 6
B 09-09-2017 08:45 Bavel JO9-5 UVV'40 JO8-2 11 - 1
B 09-09-2017 13:00 DSE MO15-1 UVV'40 MO15-1 14 - 0
B 09-09-2017 afgelast UVV'40 MO11-1 JEKA MO11-1
B 06-09-2017 19:45 UVV'40 MO15-1 ST Wernhout/Zundert MO15-1 2 - 3
B 03-09-2017 14:30 UVV'40 1 Chaam 1 6 - 1
B 03-09-2017 vervallen PCP 3 UVV'40 2
B 03-09-2017 14:00 Baronie 3 UVV'40 4 0 - 2
B 03-09-2017 10:00 Sarto 10 UVV'40 6 2 - 3
B 03-09-2017 10:00 UVV'40 8 Bavel 6 1 - 2
B 02-09-2017 14:00 JEKA JO19-3 UVV'40 JO19-1 1 - 8
B 02-09-2017 12:15 JEKA JO16-2 UVV'40 JO17-1 0 - 3
B 02-09-2017 13:30 Bavel JO17-3 UVV'40 JO17-2 2 - 3
B 02-09-2017 13:00 UVV'40 JO15-1 DOSKO JO15-1 17 - 0
B 02-09-2017 12:45 Sprundel JO15-1 UVV'40 JO15-2 6 - 0
B 02-09-2017 13:00 UVV'40 JO15-3 Groen Wit JO15-4 4 - 1
B 02-09-2017 15:00 UVV'40 JO13-1 Gloria UC JO13-1 2 - 2
B 02-09-2017 12:30 Be Ready JO13-1 UVV'40 JO13-2 1 - 8
B 02-09-2017 11:30 Advendo JO13-2 UVV'40 JO13-3 18 - 1
B 02-09-2017 11:00 Madese Boys JO11-2 UVV'40 JO11-2 2 - 4
B 02-09-2017 11:00 UVV'40 JO11-3 JEKA JO11-9G Jan Kapiteijn (S) 4 - 5
B 02-09-2017 09:45 JEKA JO10-3 UVV'40 JO10-1 0 - 10
B 02-09-2017 vervallen Sarto JO10-1 UVV'40 JO10-1
B 02-09-2017 10:00 Neerlandia'31 JO11-1 UVV'40 JO10-2 4 - 10
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 06-06-2018 20:00 JO15 in 18/19 Onderling James Busch (S)
V 06-06-2018 18:00 JO12 in 18/19 Onderling
V 06-06-2018 18:00 JO11 in 18/19 Onderling
V 31-05-2018 19:00 MO17 ST in 2018-2019 MO15 in 2018-2019
V 31-05-2018 18:15 MO13 in 2018-2019 MO15 in 2018-2019
V 30-05-2018 18:15 MO11 in 2018-2019 Onderling
V 30-05-2018 18:15 MO9 in 2018-2019 Onderling
V 28-05-2018 19:30 JO14 in 18/19 Onderling Ivo van der Stoel (S)
V 28-05-2018 19:30 JO13 in 18/19 Onderling Ivo van der Stoel (S)
V 28-05-2018 17:30 JO10 in 18/19 Onderling
V 28-05-2018 17:30 JO9 in 18/19 Onderling
V 26-05-2018 09:30 UVV'40 JO6 (Trainingsgroep) Onderlinge wedstrijd
V 15-05-2018 18:15 UVV'40 VR18+1 MO17
V 14-05-2018 19:30 UVV'40 JO13-1 UVV'40 JO15-2
V 12-05-2018 10:00 UVV'40 JO6 (Trainingsgroep) Onderlinge wedstrijd Leider/Ouder (S)
V 24-03-2018 09:30 UVV'40 MO11-1 UVV'40 MO13-1 Leider/Ouder (S)
V 19-03-2018 18:30 Oefenwedstrijden JO8 Oefenwedstrijden JO8-1
V 05-03-2018 18:30 Oefenwedstrijden JO8 Oefenwedstrijden JO8-1
V 17-02-2018 13:00 UVV'40 JO15-2 JEKA JO15-4 Maurits van den Maagdenberg (S) 6-1
V 17-02-2018 11:45 UVV'40 JO13-1 VV Hoeven JO13-1 Jan Kapiteijn (S) 2-1
V 17-02-2018 10:30 UVV'40 JO11-2 Baronie JO11
V 17-02-2018 09:30 Oefenwedstrijden JO8 Bavel JO8-1
V 03-02-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 UVV'40 JO17-1
V 03-02-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 UVV'40 JO17-1
V 03-02-2018 11:30 UVV'40 JO15-1 The Gunners JO15-1 Niels van Dongen (S) 0-1
V 03-02-2018 afgelast DIA JO14-1 UVV'40 JO14-1
V 03-02-2018 09:30 Oefenwedstrijden JO8 Dia JO8-2
V 03-02-2018 13:15 UVV'40 JO8-1 UVV'40 JO8-2
V 01-02-2018 18:45 Gloria UC JO13-1 UVV'40 JO13-1 2-6
V 27-01-2018 12:30 Bavel JO15-1 UVV'40 JO15-1
V 27-01-2018 13:00 Moerse Boys JO15-1 UVV'40 JO15-2 3-4
V 27-01-2018 09:30 UVV'40 JO10-2 UVV'40 JO10-3
V 27-01-2018 09:30 Oefenwedstrijden JO8 Groen-Wit JO8-1
V 27-01-2018 12:00 UVV'40 JO8-1 UVV'40 JO8-3
V 21-01-2018 12:00 Jeka 1 UVV'40 1
V 20-01-2018 09:30 UVV'40 JO15-2 Baronie JO15-7 1-1
V 20-01-2018 09:30 Internos JO13-1 UVV'40 JO13-1 1-5
V 20-01-2018 14:15 JEKA MO15 UVV'40 MO15-1
V 20-01-2018 10:00 UVV'40 JO9-4M UVV'40 MO9-2 (JO9-5M)
V 13-01-2018 14:00 Bavel JO13-1 UVV'40 JO13-1 4-1
V 16-12-2017 13:30 UVV'40 JO15-3 UVV'40 JO15-3
V 30-11-2017 18:30 UVV'40 MO15-1 JEKA MO15-1 Niels van Dongen (S)
V 16-11-2017 19:30 UVV'40 JO14-1 UVV'40 JO15-4 Niels van Dongen (S)
V 23-09-2017 09:00 UVV'40 JO8-3 Training
V 23-09-2017 10:00 UVV'40 JO9-4M Gloria UC
V 31-08-2017 18:15 UVV'40 JO13-1 Voab JO13/2 Niels van Dongen (S) 7-1
V 30-08-2017 afgelast UVV'40 JO15-2 Moerse Boys JO15-1
V 27-08-2017 12:00 SAB1 UVV'40 1
V 26-08-2017 12:00 UVV'40 JO13-1 UVV`40 JO13-2 9-0
V 24-08-2017 20:00 UVV'40 1 Veerse Boys
V 24-08-2017 18:30 UVV'40 JO13-1 Gilze JO13-1 Niels van Dongen (S) 2-0
V 17-08-2017 20:00 UVV'40 1 Blauw Wit 81 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 16-06-2018 09:00 Groen-wit UVV'40 JO15-2
T 16-06-2018 09:00 Groen-wit UVV'40 JO14-1
T 10-05-2018 09:00 VVGZ UVV'40 JO15-2
T 14-01-2018 12:00 Beek Vooruit UVV'40 1



Terug naar boven