Uitslagen

Geen uitslagen beschikbaar

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 24-05-2017 18:30 UVV'40 JO9-1 TSC JO9-1 1-5
C 20-05-2017 10:00 UVV'40 JO9-1 Sarto JO9-1 1-3
C 18-05-2017 19:00 JO15 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2004 en 2003 - 2e selectiedag
V 17-05-2017 20:30 JO17 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2002 en 2001
V 17-05-2017 19:00 JO11 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2008 en 2007
V 16-05-2017 19:00 JO13 in 17/18 I alle jeugdleden geboren in 2006 en 2005 - 2e selectiedag
C 15-05-2017 19:00 UVV'40 JO11-1 DSE JO11-1 3-1
C 15-05-2017 19:00 UVV'40 JO9-1 Groen Wit JO9-1 0-3
C 14-05-2017 14:30 UVV'40 1 DSE 1 2-1
C 13-05-2017 12:00 UVV'40 JO19-2 Madese Boys JO19-3 Velden, AL vd 4-0
C 13-05-2017 12:00 UVV'40 JO15-2 Dongen JO15-5 Feskens, J. 4-1
C 13-05-2017 09:30 WDS'19 JO15-2 UVV'40 JO15-3 Domenie, M.D.A. 3-2
C 13-05-2017 10:30 Oosterhout JO13-1 UVV'40 JO13-1 Meijwaard, J. 2-1
C 13-05-2017 12:00 UVV'40 JO13-2 VCW JO13-1 Busch, J.A. 1-1
C 13-05-2017 10:00 Bavel JO11-2 UVV'40 JO11-2 3-2
C 13-05-2017 09:30 UVV'40 JO11-4 SAB JO11-2 1-6
C 13-05-2017 09:30 UVV'40 JO9-3 Neerlandia'31 JO9-1 2-2
C 11-05-2017 19:00 JO15 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2004 en 2003 - 1e selectiedag
C 11-05-2017 19:00 Gloria UC JO11-1 UVV'40 JO11-1 4-4
V 10-05-2017 19:00 2e jaars JO9 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2009
C 10-05-2017 18:30 UVV'40 JO9-1 Rijen JO9-1 3-2
C 10-05-2017 18:30 UVV'40 JO9-2 Baronie JO9-3 0-7
V 09-05-2017 19:00 JO13 in 17/18 I alle jeugdleden geboren in 2006 en 2005 - 1e selectiedag
C 08-05-2017 19:30 Madese Boys JO15-3 UVV'40 JO15-2 Jongh, M. de 2-0
C 08-05-2017 19:00 UVV'40 JO13-2 JEKA JO13-5 Dongen, N. van 1-3
C 08-05-2017 19:00 DIA JO13-6 UVV'40 JO13-3 Maes, M.P.J.M. 3-0
C 08-05-2017 19:00 Kogelvangers JO10-1 UVV'40 JO10-1 1-1
C 08-05-2017 18:15 SV Reeshof JO9-1 UVV'40 JO9-1 2-2
C 07-05-2017 14:30 SC Emma 1 UVV'40 1 Dammers, S.H.J. 2-4
C 07-05-2017 12:00 Irene'58 2 UVV'40 2 Woudenberg, A.M.R. van 13-0
C 07-05-2017 12:00 UVV'40 3 Boeimeer 3 Slot, B. 1-2
C 07-05-2017 10:00 UVV'40 5 Oosterhout 4 Velden, AL vd 4-0
C 07-05-2017 10:00 JEKA 10 UVV'40 7 Gurp, O.J.M. van 2-2
C 06-05-2017 12:15 JEKA JO19-2 UVV'40 JO19-1 Boukens, J.M. 4-4
C 06-05-2017 16:30 Baronie JO19-3 UVV'40 JO19-2 Vliet, S.M. van der 7-3
C 06-05-2017 14:30 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 Oomen, G. 3-1
C 06-05-2017 12:00 UVV'40 JO15-2 SCO JO15-2 Slot, B. 2-1
C 06-05-2017 09:30 UVV'40 JO11-3 Oosterhout JO11-4 1-8
C 06-05-2017 08:30 JEKA JO9-7G UVV'40 JO9-2 3-5
C 06-05-2017 09:30 UVV'40 JO9-4 Baronie JO9-10 4-1
C 06-05-2017 09:30 UVV'40 JO9-5 JEKA JO9-19 3-9
C 06-05-2017 10:30 UVV'40 JO9-6 Right'Oh JO9-3 19-1
C 06-05-2017 12:00 Chaam JO7-1 UVV'40 JO7-1 Raak, Rob van 5-7
C 06-05-2017 10:00 Veerse Boys JO7-1 UVV'40 JO7-2 3-1
C 06-05-2017 09:30 UVV'40 JO7-3 TSC JO7-3 6-2
C 06-05-2017 10:30 UVV'40 JO7-4 JEKA JO7-8M 3-5
C 06-05-2017 10:30 UVV'40 JO7-5 Gesta JO7-1 0-13
C 30-04-2017 14:30 UVV'40 1 Terheijden 1 Vissers, F.C.M. 2-0
C 30-04-2017 11:00 UVV'40 2 Neerlandia'31 2 Stuijfzand, J.P. 4-2
C 30-04-2017 10:00 JEKA 8 UVV'40 3 Holleman, A.J. 1-0
C 30-04-2017 10:30 UVV'40 4 Advendo 2 Slot, B. 6-3
C 30-04-2017 12:00 Virtus 4 UVV'40 5 Berg, B. v.d. 2-4
C 30-04-2017 12:15 OVV'67 2 UVV'40 6 Markus, C.H. 5-3
C 30-04-2017 10:00 UVV'40 7 Rijen 5 Zwaanswijk, D. 4-1
C 29-04-2017 14:30 UVV'40 JO19-1 Sprundel JO19-1 Velden, AL vd 3-1
C 29-04-2017 14:30 VCW JO17-1 UVV'40 JO17-1 Boel, G.L.C.M. 12-2
C 29-04-2017 14:30 UVV'40 JO15-3 TVC Breda JO15-3 Slot, B. 1-4
C 25-04-2017 18:45 Madese Boys 4 UVV'40 5 Westen, C.A.M. van der 1-2
C 24-04-2017 19:30 Right'Oh JO17-1 UVV'40 JO17-1 Gils, R van 8-0
C 23-04-2017 14:30 VVR 1 UVV'40 1 Graaff, Hendrik de 2-2
C 23-04-2017 10:00 Boeimeer 4 UVV'40 5 Lucas, A.L. 7-0
C 23-04-2017 10:00 UVV'40 7 WDS'19 4 Velden, AL vd 4-3
C 22-04-2017 14:30 Veerse Boys JO19-1 UVV'40 JO19-1 Pluijm, M v.d 1-1
C 22-04-2017 14:15 Bavel JO19-3 UVV'40 JO19-2 Gils, A van 1-6
C 22-04-2017 14:30 UVV'40 JO17-1 DIA JO17-2 Velden, AL vd 0-4
C 22-04-2017 12:00 UVV'40 JO15-2 VVR JO15-2 Feskens, J. 2-3
C 22-04-2017 14:30 UVV'40 JO15-3 Groen Wit JO15-2 Stuijfzand, J.P. 2-2
C 22-04-2017 12:00 UVV'40 JO13-2 Olympia'60 JO13-1 Busch, J.A. 0-4
C 22-04-2017 10:00 Groen Wit JO11-3 UVV'40 JO11-2 3-2
C 22-04-2017 09:30 UVV'40 JO9-1 Boeimeer JO9-1 1-3
C 22-04-2017 09:00 Unitas'30 JO9-7 UVV'40 JO9-2 3-0
C 22-04-2017 10:15 Gilze JO7-1 UVV'40 JO7-1 3-11
C 22-04-2017 09:30 UVV'40 JO7-2 Viola JO7-1 8-8
C 21-04-2017 20:30 UVV'40 35+1 Oosterhout 35+1 1-3
C 21-04-2017 20:00 SCO 35+2 UVV'40 35+1 1-0
C 21-04-2017 19:30 UVV'40 35+1 Rijen 35+1 1-2
B 20-04-2017 19:15 Uno Animo 4 UVV'40 5 Leeuw, A.E.M. de 2-2
C 20-04-2017 19:15 UVV'40 JO13-1 VVR JO13-1 Dongen, N. van 4-2
C 20-04-2017 18:30 Rijen JO9-1 UVV'40 JO9-1 3-3
C 19-04-2017 18:30 UVV'40 JO19-2 TSC JO19-3 Velden, AL vd 1-5
C 19-04-2017 19:00 Boeimeer JO10-1 UVV'40 JO10-1 Schelt, Mathijs van 1-1
C 19-04-2017 18:30 UVV'40 JO9-3 Sarto JO9-7 5-2
C 18-04-2017 19:00 Olympia'60 JO11-3 UVV'40 JO11-4 6-1
C 17-04-2017 14:30 UVV'40 1 DIA 1 Baars, L. 5-2
C 17-04-2017 10:00 UVV'40 5 DIA 5 Velden, AL vd 3-0
C 17-04-2017 11:00 UVV'40 6 OVV'67 2 Stuijfzand, J.P. 1-0
B 17-04-2017 afgelast SVSSS JO19-1 UVV'40 JO19-1
B 17-04-2017 10:00 Good Luck JO9-1 UVV'40 JO9-1 0-7
C 15-04-2017 16:30 DIA 5 UVV'40 5 Zuidema, J. 4-2
C 15-04-2017 14:30 UVV'40 JO19-1 Veerse Boys JO19-1 Slot, B. 0-3
C 15-04-2017 14:30 UVV'40 JO19-2 Gloria UC JO19-2 Zwaanswijk, D. 10-1
C 15-04-2017 11:00 SCO JO17-2 UVV'40 JO17-1 Gommers, C.J.B. 6-1
C 15-04-2017 14:30 UVV'40 JO15-1 TVC Breda JO15-2 Busch, J.A. 2-2
C 15-04-2017 12:00 PCP JO15-1 UVV'40 JO15-2 Adriaanse, L. 5-2
C 15-04-2017 08:45 Bavel JO15-4 UVV'40 JO15-3 Theunis, J. 3-0
C 15-04-2017 10:30 SC Gastel JO13-1 UVV'40 JO13-1 Aalst, K van 2-0
C 15-04-2017 11:00 Waspik JO13-1 UVV'40 JO13-2 Broeders, P.H.J. 3-0
C 15-04-2017 12:00 UVV'40 JO13-3 Advendo JO13-2 Scheerhoorn, J.M. 3-3
C 15-04-2017 10:45 Groen Wit JO11-1 UVV'40 JO11-1 2-1
C 15-04-2017 09:30 UVV'40 JO11-2 Baronie JO11-4 2-5
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 20-05-2017 10:00 UVV'40 JO9-1 Sarto JO9-1 1-3
C 18-05-2017 19:00 JO15 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2004 en 2003 - 2e selectiedag
C 15-05-2017 19:00 UVV'40 JO11-1 DSE JO11-1 3-1
C 15-05-2017 19:00 UVV'40 JO9-1 Groen Wit JO9-1 0-3
C 14-05-2017 14:30 UVV'40 1 DSE 1 2-1
C 13-05-2017 12:00 UVV'40 JO19-2 Madese Boys JO19-3 Velden, AL vd 4-0
C 13-05-2017 12:00 UVV'40 JO15-2 Dongen JO15-5 Feskens, J. 4-1
C 13-05-2017 09:30 WDS'19 JO15-2 UVV'40 JO15-3 Domenie, M.D.A. 3-2
C 13-05-2017 10:30 Oosterhout JO13-1 UVV'40 JO13-1 Meijwaard, J. 2-1
C 13-05-2017 12:00 UVV'40 JO13-2 VCW JO13-1 Busch, J.A. 1-1
C 13-05-2017 10:00 Bavel JO11-2 UVV'40 JO11-2 3-2
C 13-05-2017 09:30 UVV'40 JO11-4 SAB JO11-2 1-6
C 13-05-2017 09:30 UVV'40 JO9-3 Neerlandia'31 JO9-1 2-2
C 11-05-2017 19:00 JO15 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2004 en 2003 - 1e selectiedag
C 11-05-2017 19:00 Gloria UC JO11-1 UVV'40 JO11-1 4-4
C 10-05-2017 18:30 UVV'40 JO9-1 Rijen JO9-1 3-2
C 10-05-2017 18:30 UVV'40 JO9-2 Baronie JO9-3 0-7
C 08-05-2017 19:30 Madese Boys JO15-3 UVV'40 JO15-2 Jongh, M. de 2-0
C 08-05-2017 19:00 UVV'40 JO13-2 JEKA JO13-5 Dongen, N. van 1-3
C 08-05-2017 19:00 DIA JO13-6 UVV'40 JO13-3 Maes, M.P.J.M. 3-0
C 08-05-2017 19:00 Kogelvangers JO10-1 UVV'40 JO10-1 1-1
C 08-05-2017 18:15 SV Reeshof JO9-1 UVV'40 JO9-1 2-2
C 07-05-2017 14:30 SC Emma 1 UVV'40 1 Dammers, S.H.J. 2-4
C 07-05-2017 12:00 Irene'58 2 UVV'40 2 Woudenberg, A.M.R. van 13-0
C 07-05-2017 12:00 UVV'40 3 Boeimeer 3 Slot, B. 1-2
C 07-05-2017 10:00 UVV'40 5 Oosterhout 4 Velden, AL vd 4-0
C 07-05-2017 10:00 JEKA 10 UVV'40 7 Gurp, O.J.M. van 2-2
C 06-05-2017 12:15 JEKA JO19-2 UVV'40 JO19-1 Boukens, J.M. 4-4
C 06-05-2017 16:30 Baronie JO19-3 UVV'40 JO19-2 Vliet, S.M. van der 7-3
C 06-05-2017 14:30 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 Oomen, G. 3-1
C 06-05-2017 12:00 UVV'40 JO15-2 SCO JO15-2 Slot, B. 2-1
C 06-05-2017 09:30 UVV'40 JO11-3 Oosterhout JO11-4 1-8
C 06-05-2017 08:30 JEKA JO9-7G UVV'40 JO9-2 3-5
C 06-05-2017 09:30 UVV'40 JO9-4 Baronie JO9-10 4-1
C 06-05-2017 09:30 UVV'40 JO9-5 JEKA JO9-19 3-9
C 06-05-2017 10:30 UVV'40 JO9-6 Right'Oh JO9-3 19-1
C 06-05-2017 12:00 Chaam JO7-1 UVV'40 JO7-1 Raak, Rob van 5-7
C 06-05-2017 10:00 Veerse Boys JO7-1 UVV'40 JO7-2 3-1
C 06-05-2017 09:30 UVV'40 JO7-3 TSC JO7-3 6-2
C 06-05-2017 10:30 UVV'40 JO7-4 JEKA JO7-8M 3-5
C 06-05-2017 10:30 UVV'40 JO7-5 Gesta JO7-1 0-13
C 30-04-2017 14:30 UVV'40 1 Terheijden 1 Vissers, F.C.M. 2-0
C 30-04-2017 11:00 UVV'40 2 Neerlandia'31 2 Stuijfzand, J.P. 4-2
C 30-04-2017 10:00 JEKA 8 UVV'40 3 Holleman, A.J. 1-0
C 30-04-2017 10:30 UVV'40 4 Advendo 2 Slot, B. 6-3
C 30-04-2017 12:00 Virtus 4 UVV'40 5 Berg, B. v.d. 2-4
C 30-04-2017 12:15 OVV'67 2 UVV'40 6 Markus, C.H. 5-3
C 30-04-2017 10:00 UVV'40 7 Rijen 5 Zwaanswijk, D. 4-1
C 29-04-2017 14:30 UVV'40 JO19-1 Sprundel JO19-1 Velden, AL vd 3-1
C 29-04-2017 14:30 VCW JO17-1 UVV'40 JO17-1 Boel, G.L.C.M. 12-2
C 29-04-2017 14:30 UVV'40 JO15-3 TVC Breda JO15-3 Slot, B. 1-4
C 25-04-2017 18:45 Madese Boys 4 UVV'40 5 Westen, C.A.M. van der 1-2
C 24-04-2017 19:30 Right'Oh JO17-1 UVV'40 JO17-1 Gils, R van 8-0
C 23-04-2017 14:30 VVR 1 UVV'40 1 Graaff, Hendrik de 2-2
C 23-04-2017 10:00 Boeimeer 4 UVV'40 5 Lucas, A.L. 7-0
C 23-04-2017 10:00 UVV'40 7 WDS'19 4 Velden, AL vd 4-3
C 22-04-2017 14:30 Veerse Boys JO19-1 UVV'40 JO19-1 Pluijm, M v.d 1-1
C 22-04-2017 14:15 Bavel JO19-3 UVV'40 JO19-2 Gils, A van 1-6
C 22-04-2017 14:30 UVV'40 JO17-1 DIA JO17-2 Velden, AL vd 0-4
C 22-04-2017 12:00 UVV'40 JO15-2 VVR JO15-2 Feskens, J. 2-3
C 22-04-2017 14:30 UVV'40 JO15-3 Groen Wit JO15-2 Stuijfzand, J.P. 2-2
C 22-04-2017 12:00 UVV'40 JO13-2 Olympia'60 JO13-1 Busch, J.A. 0-4
C 22-04-2017 10:00 Groen Wit JO11-3 UVV'40 JO11-2 3-2
C 22-04-2017 09:30 UVV'40 JO9-1 Boeimeer JO9-1 1-3
C 22-04-2017 09:00 Unitas'30 JO9-7 UVV'40 JO9-2 3-0
C 22-04-2017 10:15 Gilze JO7-1 UVV'40 JO7-1 3-11
C 22-04-2017 09:30 UVV'40 JO7-2 Viola JO7-1 8-8
C 21-04-2017 20:30 UVV'40 35+1 Oosterhout 35+1 1-3
C 21-04-2017 20:00 SCO 35+2 UVV'40 35+1 1-0
C 21-04-2017 19:30 UVV'40 35+1 Rijen 35+1 1-2
C 20-04-2017 19:15 UVV'40 JO13-1 VVR JO13-1 Dongen, N. van 4-2
C 20-04-2017 18:30 Rijen JO9-1 UVV'40 JO9-1 3-3
C 19-04-2017 18:30 UVV'40 JO19-2 TSC JO19-3 Velden, AL vd 1-5
C 19-04-2017 19:00 Boeimeer JO10-1 UVV'40 JO10-1 Schelt, Mathijs van 1-1
C 19-04-2017 18:30 UVV'40 JO9-3 Sarto JO9-7 5-2
C 18-04-2017 19:00 Olympia'60 JO11-3 UVV'40 JO11-4 6-1
C 17-04-2017 14:30 UVV'40 1 DIA 1 Baars, L. 5-2
C 17-04-2017 10:00 UVV'40 5 DIA 5 Velden, AL vd 3-0
C 17-04-2017 11:00 UVV'40 6 OVV'67 2 Stuijfzand, J.P. 1-0
C 15-04-2017 16:30 DIA 5 UVV'40 5 Zuidema, J. 4-2
C 15-04-2017 14:30 UVV'40 JO19-1 Veerse Boys JO19-1 Slot, B. 0-3
C 15-04-2017 14:30 UVV'40 JO19-2 Gloria UC JO19-2 Zwaanswijk, D. 10-1
C 15-04-2017 11:00 SCO JO17-2 UVV'40 JO17-1 Gommers, C.J.B. 6-1
C 15-04-2017 14:30 UVV'40 JO15-1 TVC Breda JO15-2 Busch, J.A. 2-2
C 15-04-2017 12:00 PCP JO15-1 UVV'40 JO15-2 Adriaanse, L. 5-2
C 15-04-2017 08:45 Bavel JO15-4 UVV'40 JO15-3 Theunis, J. 3-0
C 15-04-2017 10:30 SC Gastel JO13-1 UVV'40 JO13-1 Aalst, K van 2-0
C 15-04-2017 11:00 Waspik JO13-1 UVV'40 JO13-2 Broeders, P.H.J. 3-0
C 15-04-2017 12:00 UVV'40 JO13-3 Advendo JO13-2 Scheerhoorn, J.M. 3-3
C 15-04-2017 10:45 Groen Wit JO11-1 UVV'40 JO11-1 2-1
C 15-04-2017 09:30 UVV'40 JO11-2 Baronie JO11-4 2-5
C 15-04-2017 09:45 JEKA JO11-12G UVV'40 JO11-3 4-2
C 15-04-2017 09:00 Terheijden JO11-4 UVV'40 JO11-4 10-0
C 15-04-2017 10:00 VVR JO9-2 UVV'40 JO9-2 Boon, Mart 3-4
C 15-04-2017 09:30 UVV'40 JO9-3 Rijen JO9-4 2-2
C 15-04-2017 12:45 Bavel JO9-5 UVV'40 JO9-4 0-2
C 15-04-2017 09:30 UVV'40 JO9-5 Baronie JO9-11 1-7
C 15-04-2017 09:30 UVV'40 JO9-6 Virtus JO9-4 2-4
C 15-04-2017 09:30 UVV'40 JO7-1 JEKA JO7-4 2-5
C 15-04-2017 09:00 Terheijden JO7-1 UVV'40 JO7-2 6-6
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 24-05-2017 18:30 UVV'40 JO9-1 TSC JO9-1 1-5
B 20-04-2017 19:15 Uno Animo 4 UVV'40 5 Leeuw, A.E.M. de 2-2
B 17-04-2017 afgelast SVSSS JO19-1 UVV'40 JO19-1
B 17-04-2017 10:00 Good Luck JO9-1 UVV'40 JO9-1 0-7
B 13-04-2017 18:30 UVV'40 JO11-1 Gloria UC JO11-1 0-2
B 04-03-2017 15:30 UVV'40 5 Boeimeer 6 Zwaanswijk, D. 2-1
B 06-02-2017 19:00 UVV'40 JO13-1 Uno Animo JO13-1 Busch, J.A. 1-4
B 17-12-2016 17:00 Boeimeer 5 UVV'40 5 Bekker, W. 4-6
B 10-12-2016 11:00 SCO JO15-2 UVV'40 JO15-2 Rummens, E.C.P.R. 1-0
B 03-12-2016 08:30 TSC JO11-2 UVV'40 JO11-1 2-6
B 30-11-2016 18:30 Chaam JO13-1 UVV'40 JO13-2 Bogers, H.J.L. 4-0
B 20-11-2016 10:00 UVV'40 5 Boeimeer 5 Stuijfzand, J.P. 2-0
B 10-11-2016 19:00 UVV'40 JO13-1 VOAB JO13-2 Dongen, N. van 2-1
B 09-11-2016 19:00 Neerlandia'31 JO11-1 UVV'40 JO11-4 18-2
B 07-11-2016 18:30 UVV'40 JO11-2 Gloria UC JO11-3 4-3
B 31-10-2016 19:00 UVV'40 JO15-2 Bavel JO15-4 Busch, J.A. 6-1
B 29-10-2016 14:30 UVV'40 JO19-1 ST RKDSV/EDN'56 JO19-1 Velden, AL vd 2-4
B 29-10-2016 vervallen Bavel JO19-3 UVV'40 JO19-2
B 29-10-2016 12:45 SAB JO17-1 UVV'40 JO17-1 Koulil, P.J.M. van 2-1
B 29-10-2016 14:30 UVV'40 JO15-1 Chaam JO15-1 Zwaanswijk, D. 2-1
B 29-10-2016 11:00 Gloria UC JO15-3 UVV'40 JO15-3 Leuris, W. 4-1
B 29-10-2016 10:00 JEKA JO13-9 UVV'40 JO13-3 Room, M.E. 2-3
B 29-10-2016 12:00 UVV'40 JO11-1 Oosterhout JO11-1 15-2
B 29-10-2016 09:30 UVV'40 JO11-3 TVC Breda JO10-1 0-16
B 29-10-2016 11:30 SAB JO11-1 UVV'40 JO10-1 2-5
B 29-10-2016 09:30 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-2G 7-0
B 29-10-2016 09:30 Gloria UC JO9-2 UVV'40 JO9-2 11-3
B 29-10-2016 09:30 UVV'40 JO9-3 Bavel JO9-3 9-3
B 29-10-2016 12:45 Bavel JO9-5 UVV'40 JO9-4 1-3
B 15-09-2016 18:45 JEKA JO13-4 UVV'40 JO13-2 Smeets, M.H. 5-2
B 14-09-2016 18:45 Bavel JO17-2 UVV'40 JO17-1 Kasteren, R. van 3-1
B 13-09-2016 19:00 LONGA JO19-1 UVV'40 JO19-1 Cox, J.L.L. 2-3
B 11-09-2016 11:00 UVV'40 2 Riel 3 Slot, B. 9-3
B 11-09-2016 12:00 Achtmaal 2 UVV'40 3 Kustermans, AG 3-1
B 11-09-2016 10:00 UVV'40 5 Baronie 5 Velden, AL vd 4-1
B 10-09-2016 vervallen UVV'40 JO19-1 OVC'26 JO19-1
B 10-09-2016 14:30 UVV'40 JO19-2 Molenschot JO19-1 Velden, AL vd 0-9
B 10-09-2016 11:30 JEKA JO15-2 UVV'40 JO15-1 Boukens, J.M. 7-0
B 10-09-2016 vervallen UVV'40 JO15-2 JEKA JO15-10
B 10-09-2016 13:15 JEKA JO15-7 UVV'40 JO15-3 Martens, E.C.M. 1-3
B 10-09-2016 13:15 Sarto JO12-1 UVV'40 JO13-1 Hoorn, E. van 3-3
B 10-09-2016 12:00 UVV'40 JO13-2 Bavel JO13-3 Busch, J.A. 3-2
B 10-09-2016 09:00 Gesta JO13-1 UVV'40 JO13-3 Verheijen, J.J.A. 11-1
B 10-09-2016 09:30 UVV'40 JO11-1 Advendo JO11-1 3-2
B 10-09-2016 12:00 JEKA JO11-2G UVV'40 JO11-2 18-0
B 10-09-2016 09:30 UVV'40 JO11-3 JEKA JO10-1 0-27
B 10-09-2016 09:30 JEKA JO11-16 UVV'40 JO11-4 12-1
B 10-09-2016 11:00 Bavel JO10-1 UVV'40 JO10-1 5-2
B 10-09-2016 10:00 VVR JO9-1 UVV'40 JO9-1 Nouws, Britt 3-8
B 10-09-2016 09:30 UVV'40 JO9-2 Bavel JO8-1 0-19
B 10-09-2016 08:30 JEKA JO8-1 UVV'40 JO9-3 2-2
B 10-09-2016 09:30 UVV'40 JO9-4 DIA JO9-3 0-14
B 08-09-2016 18:30 UVV'40 JO17-1 TVC Breda JO17-1 Velden, AL vd 0-12
B 07-09-2016 19:00 UVV'40 JO9-1 Bavel JO9-1 2-0
B 04-09-2016 11:00 UVV'40 2 JEKA 7 Velden, AL vd 3-3
B 04-09-2016 11:30 Chaam 3 UVV'40 5 Gerritsen, M.P. 0-3
B 03-09-2016 13:30 JEKA JO19-4 UVV'40 JO19-2 Knibbeler, M.S.M. 5-1
B 03-09-2016 13:00 Gilze JO15-3 UVV'40 JO15-2 Pijpers, J.M. 1-4
B 03-09-2016 14:30 UVV'40 JO15-3 Bavel JO15-3 Slot, B. 1-11
B 03-09-2016 14:30 UVV'40 JO13-1 Were Di JO12-1 Velden, AL vd 7-0
B 03-09-2016 12:00 UVV'40 JO13-3 Bavel JO13-4 Velden, AL vd 0-4
B 03-09-2016 10:00 RWB JO11-1 UVV'40 JO11-1 Kivits, Remco 0-7
B 03-09-2016 09:30 UVV'40 JO11-2 Bavel JO11-2 0-4
B 03-09-2016 09:45 Groen Wit JO11-2 UVV'40 JO11-3 Haan, Kevin de 13-1
B 03-09-2016 12:00 UVV'40 JO11-4 Bavel JO11-4 0-14
B 03-09-2016 12:00 UVV'40 JO10-1 JEKA JO11-3G 4-1
B 03-09-2016 10:45 Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-2 11-3
B 03-09-2016 09:30 UVV'40 JO9-3 TVC Breda JO9-1 3-5
B 03-09-2016 08:30 JEKA JO9-12G UVV'40 JO9-4 5-1
B 01-09-2016 20:00 Gloria UC 2 UVV'40 3 Zanten, A. van 2-0
B 28-08-2016 14:30 UVV'40 1 Gloria UC 1 Mathon, A.P.P.M. 4-1
B 28-08-2016 12:00 Bavel 3 UVV'40 2 Gils, A van 4-4
B 28-08-2016 12:00 UVV'40 3 Zundert 3 Slot, B. 5-4
B 28-08-2016 10:00 UVV'40 5 Viola 4 Velden, AL vd 4-3
B 23-08-2016 20:00 UVV'40 1 PCP 1 Egmond, L. van 2-3
B 21-08-2016 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 Michielsen, H.C.A. 4-0


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 17-05-2017 20:30 JO17 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2002 en 2001
V 17-05-2017 19:00 JO11 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2008 en 2007
V 16-05-2017 19:00 JO13 in 17/18 I alle jeugdleden geboren in 2006 en 2005 - 2e selectiedag
V 10-05-2017 19:00 2e jaars JO9 in 17/18 alle jeugdleden geboren in 2009
V 09-05-2017 19:00 JO13 in 17/18 I alle jeugdleden geboren in 2006 en 2005 - 1e selectiedag
V 04-04-2017 20:00 viola 1 UVV'40 1
V 30-03-2017 20:00 UVV'40 2 Schijf 2
V 14-03-2017 20:00 UVV'40 1 Blauw Wit 81 1
V 07-03-2017 vervallen UVV'40 1 taxandria 1
V 21-02-2017 20:00 Bavel UVV'40 1
V 03-02-2017 19:00 UVV'40 JO11-2 UVV'40 JO11-3
V 31-01-2017 20:00 UVV'40 1 SVG 1
V 29-01-2017 11:00 UVV'40 2 Raamsdonk 2
V 22-01-2017 12:00 Devo1 UVV'40 1
V 22-01-2017 afgelast Devo 2 UVV'40 2
V 22-01-2017 afgelast UVV'40 6 Boeimeer 6
V 21-01-2017 afgelast UVV'40 JO13-1 Baronie JO13-2
V 15-01-2017 afgelast UVV'40 1 Jong Brabant 1
V 15-01-2017 afgelast UVV'40 2 Bavel 2
V 14-01-2017 afgelast UVV'40 JO13-3 Terheijden JO13-3
V 10-01-2017 20:00 Dioz 1 UVV'40 1
V 09-01-2017 19:00 UVV'40 JO13-1 Bavel JO13-2
V 08-01-2017 afgelast Dioz 1 UVV'40 1
V 08-01-2017 afgelast Dioz 2 UVV'40 2
V 19-12-2016 19:15 UVV'40 JO19-2 UVV'40 JO17-1 14-0
V 13-12-2016 20:00 UVV'40 1 Riel onder 23
V 25-11-2016 19:00 UVV'40 JO15-1 GUDOK JO15-6
V 10-11-2016 20:00 UVV'40 2 schijf 2
V 19-10-2016 19:30 UVV'40 JO13-2 UVV'40 40 JO12
V 18-10-2016 20:00 UVV'40 1 weri di
V 15-10-2016 09:30 UVV'40 JO11-1 SARTO JO11-2
V 14-09-2016 19:00 UVV'40 JO13-1 Bavel JO13-2
V 08-09-2016 20:00 UVV'40 2 Viola2
V 07-09-2016 19:00 Terheijden JO13-1 UVV'40 JO13-1
V 05-09-2016 19:00 UVV'40 JO10-1 JEKA
V 01-09-2016 afgelast UVV'40 2 Gesta 2
V 25-08-2016 20:00 UVV'40 2 Weri Di
V 18-08-2016 20:00 SVG 1 UVV'40 1
V 16-08-2016 20:00 UVV'40 2 reeshof 2
V 14-08-2016 11:00 GSBW 1 UVV'40 1
V 24-07-2016 14:00 Audacia 1 UVV'40 1
V 17-07-2016 12:00 Blauw Wit'81 1 UVV'40 1



Terug naar boven