Uitslagen

Geen uitslagen beschikbaar

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 10-11-2019 10:00 UVV'40 3 Dongen 4 D. (Dennis) van Miert 0 - 2
C 10-11-2019 12:15 JEKA 7 UVV'40 2 J.M. (John) Scheerhoorn 2 - 4
C 10-11-2019 13:00 PCP 3 UVV'40 5 M. (Michiel) van Exsel 1 - 3
C 10-11-2019 12:00 UVV'40 4 PCP 2 H.W. (Hylke) Botma 2 - 2
C 10-11-2019 11:30 VCW 3 UVV'40 6 R.J.P. (Rudi) Peeters 2 - 0
C 09-11-2019 14:30 UVV'40 2-ZA Bavel 3 AL (Toon) vd Velden 3 - 3
C 09-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 2 - 1
C 09-11-2019 13:00 VOAB JO17-3 UVV'40 JO17-2 J.J.M. (Hans) van Boxtel 4 - 4
C 09-11-2019 vervallen SC 't Zand JO17-9 UVV'40 JO17-3
C 09-11-2019 13:30 UVV'40 JO15-1 Bergeijk JO15-1 W. (Walter) Laurijssen 3 - 1
C 09-11-2019 13:00 TSV Gudok JO15-3 UVV'40 JO15-2G J.J.A. (Joep) Fassaert 3 - 5
C 09-11-2019 13:00 UVV'40 JO15-3 Baronie JO15-6 R. (Rens) van der Kleij 1 - 2
C 09-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 UVV'40 JO13-1G O.H.W. (Olle) Steenbergen 1 - 2
C 09-11-2019 10:45 UVV'40 JO13-2G Raamsdonk JO13-1 R. (Rene) Delhez 3 - 7
C 09-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Boeimeer JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 2 - 3
C 09-11-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 UVV'40 JO12-2 J.J.N. (Rinus) Broekhuizen 3 - 3
C 09-11-2019 12:00 UVV'40 JO11-1 DIA JO11-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 4 - 3
C 09-11-2019 12:00 UVV'40 JO11-2 Viola JO11-2 J.P. (Juan Pablo) Salmon 3 - 4
C 09-11-2019 11:30 DSE JO11-3 UVV'40 JO11-3 N.A.F. (Nick) Goossens 22 - 1
C 09-11-2019 vervallen JEKA JO10-3 UVV'40 JO10-1G
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G JEKA JO10-5
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-3 TSV Gudok JO10-5
C 09-11-2019 vervallen Baronie JO10-4 UVV'40 JO10-3
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-4 Sarto JO10-8
C 09-11-2019 vervallen Moerse Boys JO9-1 UVV'40 JO9-1
C 09-11-2019 08:45 RFC JO9-1G UVV'40 JO9-2
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-4G
C 09-11-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 UVV'40 JO9-4G
C 09-11-2019 10:40 Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-1
C 09-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 UVV'40 JO8-2
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-6
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO8-4 Rijen JO8-3G
C 09-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 UVV'40 JO7-1
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Baronie JO7-5
C 09-11-2019 11:45 Gilze MO15-1 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 3 - 1
C 09-11-2019 11:00 UVV'40 MO13-1 Bavel MO13-1 H. (Henk) Schuiling 3 - 4
C 09-11-2019 10:30 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-1 Afgeschermd 0 - 1
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO9-5M (MO9-1) Groen Wit JO9-5
C 03-11-2019 11:00 RCD 4 UVV'40 3 D. (Dennis) van Miert 1 - 1
C 03-11-2019 14:30 UVV'40 1 Be Ready 1 C.J.M. (Chryso) Konings 1 - 2
C 03-11-2019 11:00 UVV'40 2 Madese Boys 3 J.M. (John) Scheerhoorn 2 - 3
C 03-11-2019 12:00 Advendo 3 UVV'40 5 M. (Michiel) van Exsel 2 - 2
C 03-11-2019 12:00 UVV'40 4 Sarto 4 H.W. (Hylke) Botma 3 - 1
C 03-11-2019 vervallen UVV'40 6 SVW 2
C 02-11-2019 12:45 RKDVC JO19-2 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 5 - 1
C 02-11-2019 12:30 SV Capelle JO19-1 UVV'40 JO19-2 Afgeschermd 18 - 0
C 02-11-2019 12:00 DIA JO16-1 UVV'40 JO16-1 A.A.J. (Anton) van Opstal 5 - 2
C 02-11-2019 14:00 Marvilde JO15-1 UVV'40 JO15-1 D. (Dante) Sabel 2 - 2
C 02-11-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 1 - 3
C 02-11-2019 11:00 SCO JO13-1 UVV'40 JO13-2G R. (Rene) Delhez 3 - 4
C 02-11-2019 vervallen Internos JO13-1 UVV'40 JO13-2G
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 6 - 3
C 02-11-2019 10:00 JEKA JO11-2G UVV'40 JO11-1 Afgeschermd 5 - 5
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 UVV'40 JO11-2 Afgeschermd 4 - 3
C 02-11-2019 vervallen MOC'17 JO10-2 UVV'40 JO10-2G
C 02-11-2019 vervallen SC 't Zand JO10-7 UVV'40 JO10-2G
C 02-11-2019 vervallen SC 't Zand JO10-7 UVV'40 JO10-3
C 02-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-3 Moerse Boys JO10-2
C 02-11-2019 vervallen Olympia'60 JO10-4 UVV'40 JO10-4
C 02-11-2019 vervallen Hoeven JO9-1 UVV'40 JO9-1
C 02-11-2019 vervallen JEKA JO9-6G UVV'40 JO9-3
C 02-11-2019 10:30 Zwaluwe JO8-1 UVV'40 JO8-3
C 02-11-2019 vervallen SCO JO8-3 UVV'40 JO8-4
C 02-11-2019 vervallen JEKA JO7-4 UVV'40 JO7-2
C 02-11-2019 10:00 BSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 M. (Marc) Gabriëls 7 - 2
C 02-11-2019 vervallen Terheijden JO9-3M UVV'40 JO9-5M (MO9-1)
C 27-10-2019 14:00 TSV Gudok 1 UVV'40 1 A.H.M. (Ton) Verkoeijen 2 - 1
C 27-10-2019 12:00 Boeimeer 2 UVV'40 2 J.M. (John) Scheerhoorn 3 - 3
C 27-10-2019 10:00 UVV'40 5 TVC Breda 3 M. (Michiel) van Exsel 3 - 2
C 27-10-2019 11:00 Rijen 3 UVV'40 4 A.A. (Toon) van Mierlo 3 - 2
C 27-10-2019 11:00 Unitas 2 UVV'40 6 J (Hans) van Horik 4 - 1
C 27-10-2019 10:00 UVV'40 3 JEKA 8 D. (Dennis) van Miert 2 - 2
C 26-10-2019 15:15 Boeimeer 5 UVV'40 2-ZA R.M. (Robby) Luyken 2 - 3
C 26-10-2019 14:45 UVV'40 JO19-1 VOAB JO19-2 E.A.J. (Edwin) Heestermans 2 - 0
C 26-10-2019 13:30 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 4 - 1
C 26-10-2019 vervallen Jong Brabant JO17-3 UVV'40 JO17-2
C 26-10-2019 14:30 DIA JO17-3 UVV'40 JO17-3 Afgeschermd 6 - 1
C 26-10-2019 13:15 Boeimeer JO15-2 UVV'40 JO15-2G J.J.A. (Joep) Fassaert 0 - 7
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO15-3 Wernhout JO15-1
C 26-10-2019 12:00 SV Reeshof JO13-1 UVV'40 JO13-1G W.A.A. (Wilan) van Kuijk 2 - 3
C 26-10-2019 vervallen SAB JO13-1 UVV'40 JO13-2G
C 26-10-2019 09:30 GSBW JO13-1 UVV'40 JO13-2G R. (Rene) Delhez 0 - 2
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO12-1 Drechtstreek JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 3 - 5
C 26-10-2019 11:00 SCO JO12-2 UVV'40 JO12-2 J.W.A. (Joas) Sprangers 2 - 4
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO11-1 TSC JO11-2 A. (Arno) de Graaf 1 - 1
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO11-2 Baronie JO11-5
C 26-10-2019 12:30 Advendo JO11-1 UVV'40 JO11-3 W.A.B. (Wilbert) Broeken 8 - 0
V 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO10-1G Beek Vooruit JO10-2
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO10-2G BSC JO10-2
C 26-10-2019 vervallen Chaam JO10-1 UVV'40 JO10-3
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO10-3 Olympia'60 JO10-4
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO10-4 Gloria UC JO10-2
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO9-1 Roosendaal JO9-1
C 26-10-2019 vervallen Boeimeer JO9-1 UVV'40 JO9-2
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 Viola JO9-2
C 26-10-2019 09:30 Viola JO9-1 UVV'40 JO9-4G
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO8-1 JEKA JO8-5
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-2
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO8-3 ST TPO/DHV/VOV JO8-1
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO8-4 TSV Gudok JO8-3
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 10-11-2019 10:00 UVV'40 3 Dongen 4 D. (Dennis) van Miert 0 - 2
C 10-11-2019 12:15 JEKA 7 UVV'40 2 J.M. (John) Scheerhoorn 2 - 4
C 10-11-2019 13:00 PCP 3 UVV'40 5 M. (Michiel) van Exsel 1 - 3
C 10-11-2019 12:00 UVV'40 4 PCP 2 H.W. (Hylke) Botma 2 - 2
C 10-11-2019 11:30 VCW 3 UVV'40 6 R.J.P. (Rudi) Peeters 2 - 0
C 09-11-2019 14:30 UVV'40 2-ZA Bavel 3 AL (Toon) vd Velden 3 - 3
C 09-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 2 - 1
C 09-11-2019 13:00 VOAB JO17-3 UVV'40 JO17-2 J.J.M. (Hans) van Boxtel 4 - 4
C 09-11-2019 vervallen SC 't Zand JO17-9 UVV'40 JO17-3
C 09-11-2019 13:30 UVV'40 JO15-1 Bergeijk JO15-1 W. (Walter) Laurijssen 3 - 1
C 09-11-2019 13:00 TSV Gudok JO15-3 UVV'40 JO15-2G J.J.A. (Joep) Fassaert 3 - 5
C 09-11-2019 13:00 UVV'40 JO15-3 Baronie JO15-6 R. (Rens) van der Kleij 1 - 2
C 09-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-2 UVV'40 JO13-1G O.H.W. (Olle) Steenbergen 1 - 2
C 09-11-2019 10:45 UVV'40 JO13-2G Raamsdonk JO13-1 R. (Rene) Delhez 3 - 7
C 09-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Boeimeer JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 2 - 3
C 09-11-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 UVV'40 JO12-2 J.J.N. (Rinus) Broekhuizen 3 - 3
C 09-11-2019 12:00 UVV'40 JO11-1 DIA JO11-1 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 4 - 3
C 09-11-2019 12:00 UVV'40 JO11-2 Viola JO11-2 J.P. (Juan Pablo) Salmon 3 - 4
C 09-11-2019 11:30 DSE JO11-3 UVV'40 JO11-3 N.A.F. (Nick) Goossens 22 - 1
C 09-11-2019 vervallen JEKA JO10-3 UVV'40 JO10-1G
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G JEKA JO10-5
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-3 TSV Gudok JO10-5
C 09-11-2019 vervallen Baronie JO10-4 UVV'40 JO10-3
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-4 Sarto JO10-8
C 09-11-2019 vervallen Moerse Boys JO9-1 UVV'40 JO9-1
C 09-11-2019 08:45 RFC JO9-1G UVV'40 JO9-2
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-4G
C 09-11-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 UVV'40 JO9-4G
C 09-11-2019 10:40 Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-1
C 09-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 UVV'40 JO8-2
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-6
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO8-4 Rijen JO8-3G
C 09-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 UVV'40 JO7-1
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Baronie JO7-5
C 09-11-2019 11:45 Gilze MO15-1 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 3 - 1
C 09-11-2019 11:00 UVV'40 MO13-1 Bavel MO13-1 H. (Henk) Schuiling 3 - 4
C 09-11-2019 10:30 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-1 Afgeschermd 0 - 1
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO9-5M (MO9-1) Groen Wit JO9-5
C 03-11-2019 11:00 RCD 4 UVV'40 3 D. (Dennis) van Miert 1 - 1
C 03-11-2019 14:30 UVV'40 1 Be Ready 1 C.J.M. (Chryso) Konings 1 - 2
C 03-11-2019 11:00 UVV'40 2 Madese Boys 3 J.M. (John) Scheerhoorn 2 - 3
C 03-11-2019 12:00 Advendo 3 UVV'40 5 M. (Michiel) van Exsel 2 - 2
C 03-11-2019 12:00 UVV'40 4 Sarto 4 H.W. (Hylke) Botma 3 - 1
C 03-11-2019 vervallen UVV'40 6 SVW 2
C 02-11-2019 12:45 RKDVC JO19-2 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 5 - 1
C 02-11-2019 12:30 SV Capelle JO19-1 UVV'40 JO19-2 Afgeschermd 18 - 0
C 02-11-2019 12:00 DIA JO16-1 UVV'40 JO16-1 A.A.J. (Anton) van Opstal 5 - 2
C 02-11-2019 14:00 Marvilde JO15-1 UVV'40 JO15-1 D. (Dante) Sabel 2 - 2
C 02-11-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 1 - 3
C 02-11-2019 11:00 SCO JO13-1 UVV'40 JO13-2G R. (Rene) Delhez 3 - 4
C 02-11-2019 vervallen Internos JO13-1 UVV'40 JO13-2G
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 6 - 3
C 02-11-2019 10:00 JEKA JO11-2G UVV'40 JO11-1 Afgeschermd 5 - 5
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 UVV'40 JO11-2 Afgeschermd 4 - 3
C 02-11-2019 vervallen MOC'17 JO10-2 UVV'40 JO10-2G
C 02-11-2019 vervallen SC 't Zand JO10-7 UVV'40 JO10-2G
C 02-11-2019 vervallen SC 't Zand JO10-7 UVV'40 JO10-3
C 02-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-3 Moerse Boys JO10-2
C 02-11-2019 vervallen Olympia'60 JO10-4 UVV'40 JO10-4
C 02-11-2019 vervallen Hoeven JO9-1 UVV'40 JO9-1
C 02-11-2019 vervallen JEKA JO9-6G UVV'40 JO9-3
C 02-11-2019 10:30 Zwaluwe JO8-1 UVV'40 JO8-3
C 02-11-2019 vervallen SCO JO8-3 UVV'40 JO8-4
C 02-11-2019 vervallen JEKA JO7-4 UVV'40 JO7-2
C 02-11-2019 10:00 BSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 M. (Marc) Gabriëls 7 - 2
C 02-11-2019 vervallen Terheijden JO9-3M UVV'40 JO9-5M (MO9-1)
C 27-10-2019 14:00 TSV Gudok 1 UVV'40 1 A.H.M. (Ton) Verkoeijen 2 - 1
C 27-10-2019 12:00 Boeimeer 2 UVV'40 2 J.M. (John) Scheerhoorn 3 - 3
C 27-10-2019 10:00 UVV'40 5 TVC Breda 3 M. (Michiel) van Exsel 3 - 2
C 27-10-2019 11:00 Rijen 3 UVV'40 4 A.A. (Toon) van Mierlo 3 - 2
C 27-10-2019 11:00 Unitas 2 UVV'40 6 J (Hans) van Horik 4 - 1
C 27-10-2019 10:00 UVV'40 3 JEKA 8 D. (Dennis) van Miert 2 - 2
C 26-10-2019 15:15 Boeimeer 5 UVV'40 2-ZA R.M. (Robby) Luyken 2 - 3
C 26-10-2019 14:45 UVV'40 JO19-1 VOAB JO19-2 E.A.J. (Edwin) Heestermans 2 - 0
C 26-10-2019 13:30 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 4 - 1
C 26-10-2019 vervallen Jong Brabant JO17-3 UVV'40 JO17-2
C 26-10-2019 14:30 DIA JO17-3 UVV'40 JO17-3 Afgeschermd 6 - 1
C 26-10-2019 13:15 Boeimeer JO15-2 UVV'40 JO15-2G J.J.A. (Joep) Fassaert 0 - 7
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO15-3 Wernhout JO15-1
C 26-10-2019 12:00 SV Reeshof JO13-1 UVV'40 JO13-1G W.A.A. (Wilan) van Kuijk 2 - 3
C 26-10-2019 vervallen SAB JO13-1 UVV'40 JO13-2G
C 26-10-2019 09:30 GSBW JO13-1 UVV'40 JO13-2G R. (Rene) Delhez 0 - 2
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO12-1 Drechtstreek JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 3 - 5
C 26-10-2019 11:00 SCO JO12-2 UVV'40 JO12-2 J.W.A. (Joas) Sprangers 2 - 4
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO11-1 TSC JO11-2 A. (Arno) de Graaf 1 - 1
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO11-2 Baronie JO11-5
C 26-10-2019 12:30 Advendo JO11-1 UVV'40 JO11-3 W.A.B. (Wilbert) Broeken 8 - 0
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO10-2G BSC JO10-2
C 26-10-2019 vervallen Chaam JO10-1 UVV'40 JO10-3
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO10-3 Olympia'60 JO10-4
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO10-4 Gloria UC JO10-2
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO9-1 Roosendaal JO9-1
C 26-10-2019 vervallen Boeimeer JO9-1 UVV'40 JO9-2
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 Viola JO9-2
C 26-10-2019 09:30 Viola JO9-1 UVV'40 JO9-4G
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO8-1 JEKA JO8-5
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-2
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO8-3 ST TPO/DHV/VOV JO8-1
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO8-4 TSV Gudok JO8-3
C 26-10-2019 vervallen Chaam JO7-1 UVV'40 JO7-1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 20-10-2019 12:30 JEKA 9 UVV'40 3 D. (Dennis) van Miert 5 - 3
B 19-10-2019 13:30 Baronie JO17-6 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens
B 19-10-2019 10:15 UVV'40 JO15-2G VVR JO15-1 J.J.A. (Joep) Fassaert 4 - 3
B 19-10-2019 13:00 Sarto JO15-4 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 6 - 3
B 19-10-2019 10:15 UVV'40 JO10-2G Gloria UC JO10-1
B 19-10-2019 vervallen JEKA JO10-10 UVV'40 JO10-4
B 12-10-2019 09:30 SAB JO9-1 UVV'40 JO9-4G
B 11-10-2019 19:00 UVV'40 JO13-1G Gilze JO13-1 J.A.M.J.A (Jack) van Engelen 3 - 1
B 15-09-2019 11:00 UVV'40 2 JEKA 9 AL (Toon) vd Velden 0 - 3
B 15-09-2019 12:00 UVV'40 4 Baronie 2 M. (Merijn) Kuijpers 4 - 2
B 15-09-2019 14:30 DIA 1 UVV'40 1 S.W.M. (Simon) van Dongen 1 - 0
B 15-09-2019 12:00 JEKA 7 UVV'40 3 D. (Dennis) van Miert 2 - 3
B 14-09-2019 15:00 DVO'60 5 UVV'40 2-ZA M. (Marco) Albers 2 - 1
B 14-09-2019 16:00 JEKA JO19-2 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 2 - 1
B 14-09-2019 13:25 Baronie JO19-5 UVV'40 JO19-2 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 7 - 3
B 14-09-2019 14:30 Molenschot JO17-1 UVV'40 JO17-1 Afgeschermd 0 - 13
B 14-09-2019 13:25 Baronie JO17-4 UVV'40 JO17-2 M. (Marnix) Sweegers 3 - 2
B 14-09-2019 11:45 JEKA JO17-5 UVV'40 JO17-3 Afgeschermd 2 - 1
B 14-09-2019 14:30 Gesta JO16-1 UVV'40 JO16-1 P.C. (Pim) Jochems 2 - 1
B 14-09-2019 15:00 JEKA JO15-2 UVV'40 JO15-1 W. (Walter) Laurijssen 2 - 0
B 14-09-2019 13:30 JEKA JO15-5 UVV'40 JO15-2G J.J.A. (Joep) Fassaert 0 - 2
B 14-09-2019 10:00 Baronie JO15-6 UVV'40 JO15-3 M.B.G. (Maarten) Green 2 - 8
B 14-09-2019 12:00 JEKA JO13-3 UVV'40 JO13-1G J. (Jairo) van Gobbel 0 - 3
B 14-09-2019 14:15 UVV'40 JO13-2G Bavel JO13-2 D. (Danny) Zwaanswijk 0 - 3
B 14-09-2019 10:00 TSC JO12-2 UVV'40 JO12-1 Afgeschermd 1 - 3
B 14-09-2019 11:30 UVV'40 JO12-2 SCO JO12-2 I.F.A. (Ivo) van Opbergen 7 - 3
B 14-09-2019 14:15 UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-1G A. (Arno) de Graaf 1 - 14
B 14-09-2019 11:30 UVV'40 JO11-2 Chaam JO11-1 J.P. (Juan Pablo) Salmon 3 - 6
B 14-09-2019 08:30 Bavel JO11-4 UVV'40 JO11-3 3 - 3
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO10-1G Baronie JO10-1
B 14-09-2019 12:55 Baronie JO10-3 UVV'40 JO10-2G
B 14-09-2019 11:45 JEKA JO10-7 UVV'40 JO10-3
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO10-4 Groen Wit JO10-4
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-1G
B 14-09-2019 10:30 JEKA JO9-2G UVV'40 JO9-2
B 14-09-2019 11:30 Rijen JO9-2 UVV'40 JO9-3
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO9-4G Baronie JO9-5
B 14-09-2019 08:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-1
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO8-2 DIA JO8-2
B 14-09-2019 08:30 Bavel JO8-2 UVV'40 JO8-3
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO8-4 Moerse Boys JO8-1G
B 14-09-2019 11:40 Baronie MO17-1 UVV'40 MO17-1 L.H.P. (Lex) Teulings 9 - 2
B 14-09-2019 10:00 JEKA MO15-1 UVV'40 MO15-1 H. (Henk) Schuiling 5 - 0
B 14-09-2019 11:30 UVV'40 MO13-1 Gloria UC MO13-1 H. (Henk) Schuiling 8 - 1
B 14-09-2019 14:15 Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 I.P.C. (Inge) Gielen 7 - 0
B 14-09-2019 09:30 JEKA JO9-11G UVV'40 JO9-5M (MO9-1)
B 12-09-2019 20:00 Gesta 2 UVV'40 2 J.M. (John) Scheerhoorn 3 - 3
B 11-09-2019 19:30 Gesta JO19-1G UVV'40 JO19-2 J. (Joeri) Janssen 3 - 1
B 11-09-2019 19:30 UVV'40 MO17-1 DIA MO17-2 M. (Mieke) Damen 3 - 4
B 08-09-2019 12:00 UVV'40 4 Achtmaal 2 H.W. (Hylke) Botma 5 - 0
B 08-09-2019 12:15 PCP 2 UVV'40 3 Afgeschermd 1 - 6
B 07-09-2019 15:45 UVV'40 2-ZA MOC'17 2 J.R.C. (Jan) Kapiteijn 4 - 2
B 07-09-2019 17:00 UVV'40 1 Baronie 1 S.W.M. (Simon) van Dongen 0 - 4
B 07-09-2019 12:00 Baronie JO19-2 UVV'40 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 6 - 1
B 07-09-2019 11:45 JEKA JO17-4 UVV'40 JO17-1 A. (Arthur) Zondervan 1 - 3
B 07-09-2019 15:30 Bavel JO17-4 UVV'40 JO17-2 Afgeschermd 0 - 20
B 07-09-2019 13:00 UVV'40 JO17-3 Baronie JO17-5 AL (Toon) vd Velden 0 - 6
B 07-09-2019 14:30 Chaam JO16-1 UVV'40 JO16-1 B. (Bas) Goos 11 - 2
B 07-09-2019 13:00 UVV'40 JO15-1 Bavel JO15-2 N. (Niels) van Dongen 13 - 1
B 07-09-2019 10:15 Baronie JO15-5 UVV'40 JO15-2G J.J.A. (Joep) Fassaert 2 - 5
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 Afgeschermd 12 - 1
B 07-09-2019 08:30 Baronie JO13-3 UVV'40 JO13-1G M. (Michiel) Baldal 1 - 3
B 07-09-2019 08:30 Baronie JO13-4 UVV'40 JO13-2G B. (Bram) Bulkmans 13 - 1
B 07-09-2019 vervallen JEKA JO12-1 UVV'40 JO12-1
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-2 Afgeschermd 3 - 4
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1 J.A. (James) Busch 3 - 7
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-3G T.J. (Tristan) Martin 1 - 10
B 07-09-2019 08:30 JEKA JO11-8G UVV'40 JO11-3 Afgeschermd 10 - 1
B 07-09-2019 12:45 JEKA JO10-1 UVV'40 JO10-1G
B 07-09-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G JEKA JO10-4
B 07-09-2019 vervallen SAB JO10-1 UVV'40 JO10-3
B 07-09-2019 vervallen JEKA JO10-12 UVV'40 JO10-4
B 07-09-2019 vervallen UVV'40 JO9-1 Bavel JO9-1
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 Boeimeer JO9-1
B 07-09-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-3G
B 07-09-2019 vervallen JEKA JO9-8G UVV'40 JO9-4G
B 07-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 UVV'40 JO8-1
B 07-09-2019 vervallen Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-2
B 07-09-2019 vervallen UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-7
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO8-4 Boeimeer JO8-2
B 07-09-2019 14:30 UVV'40 MO15-1 Baronie MO15-2 H. (Henk) Schuiling 2 - 2
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 MO13-1 Chaam MO13-1 H. (Henk) Schuiling 1 - 5
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-1 7 - 5
B 07-09-2019 vervallen SAB JO9-1 UVV'40 JO9-5M (MO9-1)
B 01-09-2019 14:30 Chaam 1 UVV'40 1 Afgeschermd 1 - 3
B 01-09-2019 10:00 UVV'40 3 DIOZ 2 D. (Danny) Zwaanswijk 4 - 2
B 01-09-2019 11:00 UVV'40 2 Sprundel 3 Afgeschermd 7 - 1
B 01-09-2019 09:30 JEKA 8 UVV'40 4 H.W. (Hylke) Botma 2 - 1
B 31-08-2019 14:30 SC Gastel 2 UVV'40 2-ZA E (Eric) ten Brinke 1 - 3
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO19-1 Olympia'60 JO19-1 E.A.J. (Edwin) Heestermans 4 - 2
B 31-08-2019 15:30 UVV'40 JO19-2 JEKA JO19-7 Afgeschermd 4 - 4
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-7 G.T.L. (Geert) Beullens 16 - 3
B 31-08-2019 13:00 UVV'40 JO17-2 JEKA JO17-7 R.N.R. (Rense) Russeler 5 - 0
B 31-08-2019 15:00 Boeimeer JO17-2 UVV'40 JO17-3 W. (Wim) Bekker
B 31-08-2019 12:30 UVV'40 JO16-1 Gloria UC JO16-1 A.A.J. (Anton) van Opstal 3 - 3
B 31-08-2019 13:00 TSV Gudok JO15-1 UVV'40 JO15-1 R.A.L (Richard) Schellekens 2 - 3
B 31-08-2019 10:30 UVV'40 JO15-2G Boeimeer JO15-2 J. (Jorg) Feskens 5 - 0
B 31-08-2019 12:00 Terheijden JO15-2 UVV'40 JO15-3 Afgeschermd 2 - 4
B 31-08-2019 13:00 UVV'40 JO13-1G DIA JO13-1 R. (Rens) van Haren 13 - 0
B 31-08-2019 10:30 UVV'40 JO13-2G JEKA JO13-4 Afgeschermd 3 - 4
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO10-1G Beek Vooruit JO10-2
V 17-09-2019 19:00 Bavel JO15-1 UVV'40 JO15-1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 24-08-2019 10:00 Gilze UVV'40 JO15-1 5e plaats
T 24-08-2019 10:00 Gilze UVV'40 JO13-1G 3e plaats
T 18-08-2019 14:00 Marvilde UVV'40 JO13-1G 1e plaats
T 17-08-2019 14:00 Marvilde UVV'40 JO15-1 3e plaats



Terug naar boven