Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-7 11164 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Bavel JO10-1 12134 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Bavel JO10-3 12234 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO10-4 Baronie JO10-7 12048 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Boeimeer JO9-4 13054 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO8-1 Groen Wit JO8-2 14268 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-5 14128 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 SCO JO8-3 UVV'40 JO8-3 14086 Sportpark de Elskens - -
B 31-08-2019 08:30 JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-4 14301 Sportpark Beukenlaan - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M Groen Wit JO9-5 13167 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 09:00 DIA JO10-2 UVV'40 JO10-2G 12114 Sportpark De Gouwen - -
B 31-08-2019 09:15 Baronie JO11-1 UVV'40 JO11-1 11166 Sportpark De Blauwe Kei - -
B 31-08-2019 09:30 Viola JO11-2 UVV'40 JO11-2 J. (Jip) Dellepoort 11160 Sportpark Alpheim - -
B 31-08-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 UVV'40 JO12-2 10457 Sportpark Dalem Zuid - -
B 31-08-2019 10:00 Gilze MO11-1 UVV'40 MO11-1 15747 Sportpark Verhoven - -
B 31-08-2019 10:15 UVV'40 JO12-1 Bavel JO12-1 10474 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 10:30 UVV'40 JO15-2G Boeimeer JO15-2 8354 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 10:30 UVV'40 JO13-2G JEKA JO13-4 9456 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 10:40 Baronie JO9-1 UVV'40 JO9-1 13238 Sportpark De Blauwe Kei - -
B 31-08-2019 10:45 Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3 13087 Sportpark Groot Heivelt - -
B 31-08-2019 11:15 TSC JO9-1 UVV'40 JO9-2 13027 Sportpark De Warande - -
B 31-08-2019 12:00 Terheijden JO15-2 UVV'40 JO15-3 8183 Sportpark Ruitersvaart - -
B 31-08-2019 12:00 Gesta MO15-1 UVV'40 MO15-1 15278 Sportpark De Leeuwerik - -
B 31-08-2019 12:15 JEKA MO17-1 UVV'40 MO17-1 15088 Sportpark Beukenlaan - -
B 31-08-2019 12:30 UVV'40 JO16-1 Gloria UC JO16-1 8029 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 12:30 Bavel MO13-1 UVV'40 MO13-1 15518 Sportpark De Roosberg - -
B 31-08-2019 13:00 UVV'40 JO17-2 JEKA JO17-7 7280 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 13:00 TSV Gudok JO15-1 UVV'40 JO15-1 8271 Sportpark Dalem Zuid - -
B 31-08-2019 13:00 UVV'40 JO13-1G DIA JO13-1 9603 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 14:30 SC Gastel 2 UVV'40 2-ZA 5269 Sportpark Blankershove - -
B 31-08-2019 15:00 Boeimeer JO17-2 UVV'40 JO17-3 S. (Shaqur) de Kraaij 7204 Sportpark Heksenwiel - -
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO19-1 Olympia'60 JO19-1 6565 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-7 7327 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 15:30 UVV'40 JO19-2 JEKA JO19-7 6564 Sportpark Jeugdland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-7 11164 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Bavel JO10-1 12134 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Bavel JO10-3 12234 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO10-4 Baronie JO10-7 12048 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Boeimeer JO9-4 13054 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO8-1 Groen Wit JO8-2 14268 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-5 14128 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 08:30 SCO JO8-3 UVV'40 JO8-3 14086 Sportpark de Elskens - -
B 31-08-2019 08:30 JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-4 14301 Sportpark Beukenlaan - -
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M Groen Wit JO9-5 13167 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 09:00 DIA JO10-2 UVV'40 JO10-2G 12114 Sportpark De Gouwen - -
B 31-08-2019 09:15 Baronie JO11-1 UVV'40 JO11-1 11166 Sportpark De Blauwe Kei - -
B 31-08-2019 09:30 Viola JO11-2 UVV'40 JO11-2 J. (Jip) Dellepoort 11160 Sportpark Alpheim - -
B 31-08-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 UVV'40 JO12-2 10457 Sportpark Dalem Zuid - -
B 31-08-2019 10:00 Gilze MO11-1 UVV'40 MO11-1 15747 Sportpark Verhoven - -
B 31-08-2019 10:15 UVV'40 JO12-1 Bavel JO12-1 10474 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 10:30 UVV'40 JO15-2G Boeimeer JO15-2 8354 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 10:30 UVV'40 JO13-2G JEKA JO13-4 9456 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 10:40 Baronie JO9-1 UVV'40 JO9-1 13238 Sportpark De Blauwe Kei - -
B 31-08-2019 10:45 Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3 13087 Sportpark Groot Heivelt - -
B 31-08-2019 11:15 TSC JO9-1 UVV'40 JO9-2 13027 Sportpark De Warande - -
B 31-08-2019 12:00 Terheijden JO15-2 UVV'40 JO15-3 8183 Sportpark Ruitersvaart - -
B 31-08-2019 12:00 Gesta MO15-1 UVV'40 MO15-1 15278 Sportpark De Leeuwerik - -
B 31-08-2019 12:15 JEKA MO17-1 UVV'40 MO17-1 15088 Sportpark Beukenlaan - -
B 31-08-2019 12:30 UVV'40 JO16-1 Gloria UC JO16-1 8029 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 12:30 Bavel MO13-1 UVV'40 MO13-1 15518 Sportpark De Roosberg - -
B 31-08-2019 13:00 UVV'40 JO17-2 JEKA JO17-7 7280 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 13:00 TSV Gudok JO15-1 UVV'40 JO15-1 8271 Sportpark Dalem Zuid - -
B 31-08-2019 13:00 UVV'40 JO13-1G DIA JO13-1 9603 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 14:30 SC Gastel 2 UVV'40 2-ZA 5269 Sportpark Blankershove - -
B 31-08-2019 15:00 Boeimeer JO17-2 UVV'40 JO17-3 S. (Shaqur) de Kraaij 7204 Sportpark Heksenwiel - -
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO19-1 Olympia'60 JO19-1 6565 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 15:15 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-7 7327 Sportpark Jeugdland - -
B 31-08-2019 15:30 UVV'40 JO19-2 JEKA JO19-7 6564 Sportpark Jeugdland - -

Terug naar boven