Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Boeimeer JO10-1 50785 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 UVV'40 JO10-2G 49172 Sportpark De Heikant - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Bavel JO10-4 88858 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 54116 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 Madese Boys JO9-1 53449 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-1 SV Reeshof JO8-1 87659 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-4 59581 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO8-7 UVV'40 JO8-4 58481 Sportpark Beukenlaan - -
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO7-3 UVV'40 JO7-1 61810 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Viola JO7-1 60649 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M (MO9-1) Unitas'30 JO9-11M 56267 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 09:00 Rijen JO11-1 UVV'40 JO11-1 47689 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 16-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G Bavel JO10-4 87752 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 09:30 Uno Animo MO13-1 UVV'40 MO13-1 D. (Daan) Kroot 64368 Sportpark de Klokkenberg - -
C 16-11-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 UVV'40 JO10-4 51749 Sportpark Dalem Zuid - -
C 16-11-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 UVV'40 JO9-4G 56563 Sportpark Dalem Zuid - -
C 16-11-2019 10:00 Bavel JO13-2 UVV'40 JO13-2G J. (Jeroen) Theunis 93448 Sportpark De Roosberg - -
C 16-11-2019 10:00 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65192 Sportpark De Warande - -
C 16-11-2019 10:15 SEOLTO JO8-1 UVV'40 JO8-3 59764 Sportpark De Meeren - -
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 TSV Gudok JO12-3 42886 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO11-2 Unitas'30 JO11-7 47178 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88129 Sportpark De Wildert - -
C 16-11-2019 10:45 UVV'40 JO15-2G Baronie JO15-4 35465 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G UVV'40 JO9-3 55311 Sportpark Contreie - -
C 16-11-2019 11:15 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 B. (Bob) Verhoof 43650 Sportpark De Roosberg - -
C 16-11-2019 11:30 DSE JO15-2 UVV'40 JO15-3 38044 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 16-11-2019 11:45 Unitas'30 JO11-10 UVV'40 JO11-3 47437 Sportpark De Lage Banken - -
C 16-11-2019 12:00 DVO'60 2 UVV'40 2-ZA Z. (Ziver) Altuntas 66254 Sportpark Hulsdonk - -
C 16-11-2019 12:00 UVV'40 JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G D. (Danny) Zwaanswijk 38046 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 12:00 Rijen JO13-1 UVV'40 JO13-1G 41015 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 16-11-2019 12:15 UVV'40 JO17-2 Viola JO17-1 33215 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 UVV'40 JO16-1 M.H. (Marcel) Janssens 34354 - -
C 16-11-2019 13:30 UVV'40 MO15-1 SCO MO15-1 63930 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 14:00 UVV'40 JO19-1 Sarto JO19-3 AL (Toon) vd Velden 30581 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 15:00 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 31583 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 16:30 Unitas'30 JO17-5 UVV'40 JO17-3 J. (John) Frauenfelder 32105 Sportpark De Lage Banken - -
C 16-11-2019 17:45 JEKA JO19-3 UVV'40 JO19-2 28873 Sportpark Beukenlaan - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Boeimeer JO10-1 50785 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 UVV'40 JO10-2G 49172 Sportpark De Heikant - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Bavel JO10-4 88858 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 54116 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 Madese Boys JO9-1 53449 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-1 SV Reeshof JO8-1 87659 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-4 59581 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO8-7 UVV'40 JO8-4 58481 Sportpark Beukenlaan - -
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO7-3 UVV'40 JO7-1 61810 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Viola JO7-1 60649 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M (MO9-1) Unitas'30 JO9-11M 56267 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 09:00 Rijen JO11-1 UVV'40 JO11-1 47689 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 16-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G Bavel JO10-4 87752 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 09:30 Uno Animo MO13-1 UVV'40 MO13-1 D. (Daan) Kroot 64368 Sportpark de Klokkenberg - -
C 16-11-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 UVV'40 JO10-4 51749 Sportpark Dalem Zuid - -
C 16-11-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 UVV'40 JO9-4G 56563 Sportpark Dalem Zuid - -
C 16-11-2019 10:00 Bavel JO13-2 UVV'40 JO13-2G J. (Jeroen) Theunis 93448 Sportpark De Roosberg - -
C 16-11-2019 10:00 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65192 Sportpark De Warande - -
C 16-11-2019 10:15 SEOLTO JO8-1 UVV'40 JO8-3 59764 Sportpark De Meeren - -
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 TSV Gudok JO12-3 42886 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO11-2 Unitas'30 JO11-7 47178 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88129 Sportpark De Wildert - -
C 16-11-2019 10:45 UVV'40 JO15-2G Baronie JO15-4 35465 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G UVV'40 JO9-3 55311 Sportpark Contreie - -
C 16-11-2019 11:15 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 B. (Bob) Verhoof 43650 Sportpark De Roosberg - -
C 16-11-2019 11:30 DSE JO15-2 UVV'40 JO15-3 38044 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 16-11-2019 11:45 Unitas'30 JO11-10 UVV'40 JO11-3 47437 Sportpark De Lage Banken - -
C 16-11-2019 12:00 DVO'60 2 UVV'40 2-ZA Z. (Ziver) Altuntas 66254 Sportpark Hulsdonk - -
C 16-11-2019 12:00 UVV'40 JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G D. (Danny) Zwaanswijk 38046 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 12:00 Rijen JO13-1 UVV'40 JO13-1G 41015 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 16-11-2019 12:15 UVV'40 JO17-2 Viola JO17-1 33215 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 13:00 Emplina JO16-2 UVV'40 JO16-1 M.H. (Marcel) Janssens 34354 - -
C 16-11-2019 13:30 UVV'40 MO15-1 SCO MO15-1 63930 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 14:00 UVV'40 JO19-1 Sarto JO19-3 AL (Toon) vd Velden 30581 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 15:00 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 31583 Sportpark Jeugdland - -
C 16-11-2019 16:30 Unitas'30 JO17-5 UVV'40 JO17-3 J. (John) Frauenfelder 32105 Sportpark De Lage Banken - -
C 16-11-2019 17:45 JEKA JO19-3 UVV'40 JO19-2 28873 Sportpark Beukenlaan - -

Terug naar boven