Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 19-05-2019 09:45 Boeimeer 4 UVV'40 4 P. (Peter) Beuving 88528 Sportpark Heksenwiel - -
C 19-05-2019 10:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 89155 Sportpark Jeugdland - -
C 19-05-2019 vervallen UVV'40 6 Oosterhout 3 83070 Sportpark Jeugdland - -
C 19-05-2019 10:00 Wernhout 5 UVV'40 7 H (Hugo) van Aert 84965 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 19-05-2019 11:00 UVV'40 2 SAB 2 85461 Sportpark Jeugdland - -
C 19-05-2019 vervallen Unitas'30 UVV'40 5 89539 Sportpark De Lage Banken - -
C 19-05-2019 14:30 UVV'40 1 OVC'26 1 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 71291 Sportpark Jeugdland - -
C 20-05-2019 19:00 UVV'40 JO14-2 Lepelstraatse Boys JO14-1 150016 Sportpark Jeugdland - -
C 22-05-2019 18:00 UVV'40 JO7-3 Bavel JO7-3 152002 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 Boeimeer JO8-1 137304 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2 136469 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-4 Madese boys JO7-4M 138545 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-2 Bavel JO7-2 138751 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-4G 122794 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO10-3 TSV Gudok JO10-5 127296 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-2G 132811 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-2 TSC JO9-2 133824 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO7-3 JEKA JO7-7M 138889 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:30 Baronie JO7-2 UVV'40 JO7-1 137695 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 25-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO14-2 UVV'40 JO14-2 116220 Sportpark De Heikant - -
C 25-05-2019 09:45 ODIO JO12-2 UVV'40 JO12-2 121484 Sportpark De Heiloop - -
C 25-05-2019 09:45 SCO JO10-2 UVV'40 JO10-4 127895 Sportpark de Elskens - -
C 25-05-2019 vervallen DIA JO10-3 UVV'40 JO10-2 127151 Sportpark De Gouwen - -
C 25-05-2019 10:30 UVV'40 JO10-2 SEOLTO JO10-4 129152 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 10:30 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 142648 Sportpark De Warande - -
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO11-1 RBC JO11-1 124252 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO9-2 UVV'40 JO9-3 132941 Sportpark De Heikant - -
C 25-05-2019 11:00 Gloria UC JO8-1 UVV'40 JO8-1 136277 Sportpark Boschoven - -
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 115581 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 144645 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 11:45 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 141617 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 112892 Sportpark De Lage Banken - -
C 25-05-2019 12:30 Rijen JO15-3 UVV'40 JO15-2 115169 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 25-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 UVV'40 MO15-1 D. (Daisy) Stoffelen 141030 Sportpark Boschoven - -
C 25-05-2019 13:30 TSC JO8-5 UVV'40 JO8-4 136761 Sportpark De Warande - -
C 25-05-2019 14:00 UVV'40 JO16-1 Brabantia JO16-1 112216 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 2-ZA Oranje Wit 4 24740 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1 107368 Sportpark De Schietberg - -
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-8 110043 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 14:45 Groen Wit JO13-1 UVV'40 JO13-1 119660 Sportpark Haags - -
C 26-05-2019 10:00 Baronie 6 UVV'40 6 86871 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 26-05-2019 10:00 UVV'40 7 Beek Vooruit 8 91375 Sportpark Jeugdland - -
C 26-05-2019 12:00 Dongen 4 UVV'40 2 90313 Sportpark De Biezen - -
C 26-05-2019 12:00 Raamsdonk 2 UVV'40 3 S. (Sjon) van Strien 81771 Sportpark Den Uilendonck - -
C 26-05-2019 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3 89919 Sportpark Jeugdland - -
C 26-05-2019 vervallen UVV'40 5 SAB 3 88663 Sportpark Jeugdland - -
C 26-05-2019 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 70736 Sportpark De Roosberg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 19-05-2019 09:45 Boeimeer 4 UVV'40 4 P. (Peter) Beuving 88528 Sportpark Heksenwiel - -
C 19-05-2019 10:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 3 89155 Sportpark Jeugdland - -
C 19-05-2019 vervallen UVV'40 6 Oosterhout 3 83070 Sportpark Jeugdland - -
C 19-05-2019 10:00 Wernhout 5 UVV'40 7 H (Hugo) van Aert 84965 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 19-05-2019 11:00 UVV'40 2 SAB 2 85461 Sportpark Jeugdland - -
C 19-05-2019 vervallen Unitas'30 UVV'40 5 89539 Sportpark De Lage Banken - -
C 19-05-2019 14:30 UVV'40 1 OVC'26 1 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 71291 Sportpark Jeugdland - -
C 20-05-2019 19:00 UVV'40 JO14-2 Lepelstraatse Boys JO14-1 150016 Sportpark Jeugdland - -
C 22-05-2019 18:00 UVV'40 JO7-3 Bavel JO7-3 152002 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-2 Boeimeer JO8-1 137304 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-3 Bavel JO8-2 136469 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-4 Madese boys JO7-4M 138545 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 08:45 UVV'40 JO7-2 Bavel JO7-2 138751 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-4G 122794 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO10-3 TSV Gudok JO10-5 127296 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-2G 132811 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-2 TSC JO9-2 133824 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO7-3 JEKA JO7-7M 138889 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 09:30 Baronie JO7-2 UVV'40 JO7-1 137695 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 25-05-2019 09:45 Beek Vooruit JO14-2 UVV'40 JO14-2 116220 Sportpark De Heikant - -
C 25-05-2019 09:45 ODIO JO12-2 UVV'40 JO12-2 121484 Sportpark De Heiloop - -
C 25-05-2019 09:45 SCO JO10-2 UVV'40 JO10-4 127895 Sportpark de Elskens - -
C 25-05-2019 vervallen DIA JO10-3 UVV'40 JO10-2 127151 Sportpark De Gouwen - -
C 25-05-2019 10:30 UVV'40 JO10-2 SEOLTO JO10-4 129152 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 10:30 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 142648 Sportpark De Warande - -
C 25-05-2019 vervallen UVV'40 JO11-1 RBC JO11-1 124252 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 11:00 Beek Vooruit JO9-2 UVV'40 JO9-3 132941 Sportpark De Heikant - -
C 25-05-2019 11:00 Gloria UC JO8-1 UVV'40 JO8-1 136277 Sportpark Boschoven - -
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 115581 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO11-1 Roosendaal JO11-1 144645 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 11:45 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 141617 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 12:15 Unitas'30 JO15-3 UVV'40 JO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 112892 Sportpark De Lage Banken - -
C 25-05-2019 12:30 Rijen JO15-3 UVV'40 JO15-2 115169 Sportpark de Vijf Eiken - -
C 25-05-2019 12:45 Gloria UC MO15-1 UVV'40 MO15-1 D. (Daisy) Stoffelen 141030 Sportpark Boschoven - -
C 25-05-2019 13:30 TSC JO8-5 UVV'40 JO8-4 136761 Sportpark De Warande - -
C 25-05-2019 14:00 UVV'40 JO16-1 Brabantia JO16-1 112216 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 2-ZA Oranje Wit 4 24740 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 UVV'40 JO19-1 107368 Sportpark De Schietberg - -
C 25-05-2019 14:30 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-8 110043 Sportpark Jeugdland - -
C 25-05-2019 14:45 Groen Wit JO13-1 UVV'40 JO13-1 119660 Sportpark Haags - -
C 26-05-2019 10:00 Baronie 6 UVV'40 6 86871 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 26-05-2019 10:00 UVV'40 7 Beek Vooruit 8 91375 Sportpark Jeugdland - -
C 26-05-2019 12:00 Dongen 4 UVV'40 2 90313 Sportpark De Biezen - -
C 26-05-2019 12:00 Raamsdonk 2 UVV'40 3 S. (Sjon) van Strien 81771 Sportpark Den Uilendonck - -
C 26-05-2019 12:00 UVV'40 4 Dubbeldam 3 89919 Sportpark Jeugdland - -
C 26-05-2019 vervallen UVV'40 5 SAB 3 88663 Sportpark Jeugdland - -
C 26-05-2019 14:30 Bavel 1 UVV'40 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 70736 Sportpark De Roosberg - -

Terug naar boven