Wedstrijden

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 02-12-2017 afgelast     Sarto JO11-5 - UVV'40 JO11-3

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 22-10-2017 afgelast Chaam 3 UVV'40 6 40533 Sportpark Jeugdland - -
C 22-10-2017 10:30 UVV'40 5 Groen Wit 3 Velden, AL (Toon) vd 42257 Sportpark Jeugdland - -
B 22-10-2017 12:00 JEKA 9 UVV'40 4 Holleman, J.P.A.J. (Jurgen) 96721 Sportpark Beukenlaan - -
C 22-10-2017 14:30 UVV'40 1 Terneuzen 1 C. (Clint) van der Heyden 21392 Sportpark Jeugdland - -
B 23-10-2017 19:00 UVV'40 JO11-4 Bavel JO11-3 Maurits van den Maagdenberg (Scheidsrechter) 98797 Sportpark Jeugdland A-veld 1 Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
B 24-10-2017 18:15 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-2 Juup Fassaert (Scheidsrechter) 98785 Sportpark Jeugdland A-veld 2 Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 24-10-2017 18:30 UVV'40 JO9-4 The Gunners JO9-3 Rutger van den Maagdenberg (Scheidsrechter) 77398 Sportpark Jeugdland A-veld 1 Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 27-10-2017 19:30 UVV'40 35+1 WDS'19 35+1 27289 Sportpark Jeugdland - -
C 27-10-2017 19:50 UVV'40 VR18+1 The Gunners VR18+1 27660 Sportpark Hooghuys - -
C 27-10-2017 20:00 SCO 35+1 UVV'40 35+1 93320 Sportpark Jeugdland - -
C 27-10-2017 20:10 Seolto VR30+1 UVV'40 VR18+1 27631 Sportpark Hooghuys - -
C 27-10-2017 20:30 The Gunners 35+2 UVV'40 35+1 93335 Sportpark Jeugdland - -
C 27-10-2017 20:30 UVV'40 VR18+1 Noordhoek VR30+1 27563 Sportpark Hooghuys - -
C 27-10-2017 20:50 Hoeven VR18+1 UVV'40 VR18+1 27613 Sportpark Hooghuys - -
C 28-10-2017 08:30 TSC JO15-4 UVV'40 JO15-3 60375 Sportpark De Warande - -
C 28-10-2017 08:30 SCO JO9-4 UVV'40 JO9-5 78437 Sportpark de Elskens - -
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO11-5 Neerlandia'31 JO11-1 Rutger van den Maagdenberg (Scheidsrechter) 72091 Sportpark Jeugdland C-veld 1 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO9-1 TSC JO9-2 Rens van Haren (Scheidsrechter) 80446 Sportpark Jeugdland A-veld 1b Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO9-3 Gloria UC JO9-2 Felix Jongen (Scheidsrechter) 79393 Sportpark Jeugdland A-veld 1a Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO9-6 Dongen JO9-7 Teun Zweegers (Scheidsrechter) 82320 Sportpark Jeugdland A-veld 2a Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO9-8M Gloria UC JO9-4M Bastiaan Scheerhoorn (Scheidsrechter) 78417 Sportpark Jeugdland A-veld 2b Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 MO11-1 VVR MO11-1 Jasper Verheijen (Scheidsrechter) 94048 Sportpark Jeugdland B-veld 2 Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO7-2 Baronie JO7-7 Janniek Bastiaansen (Scheidsrechter) 89279 Sportpark Jeugdland B-veld 1a Taveerne Taveerne
C 28-10-2017 09:30 Baronie JO9-13 UVV'40 JO9-4 93416 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 28-10-2017 10:00 Dongen JO9-5 UVV'40 JO9-7 77777 Sportpark De Biezen - -
C 28-10-2017 vervallen Gesta MO11-1 UVV'40 MO11-1 87753 Sportpark De Leeuwerik - -
C 28-10-2017 10:05 Groen Wit JO11-4 UVV'40 JO11-4 75033 Sportpark Haags - -
C 28-10-2017 10:15 VOAB JO11-5 UVV'40 JO11-3 70032 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 28-10-2017 10:30 Bavel JO11-1 UVV'40 JO11-1 69943 Sportpark De Roosberg - -
C 28-10-2017 vervallen Baronie JO9-6 UVV'40 JO9-4 80506 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 28-10-2017 10:45 SSW JO10-1 UVV40 JO10-1 95008 Sportpark Zeehavenlaan - -
C 28-10-2017 11:00 Moerse Boys JO15-1 UVV'40 JO15-2 59739 Sportpark Akkermolen - -
C 28-10-2017 11:00 JEKA JO11-7G UVV'40 JO11-2 97216 Sportpark Beukenlaan - -
C 28-10-2017 vervallen UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-4G 70174 Sportpark Jeugdland - -
C 28-10-2017 11:00 Unitas'30 JO9-3 UVV'40 JO9-2 78153 Sportpark De Lage Banken - -
C 28-10-2017 11:30 UVV'40 JO19-1 Unitas'30 JO19-3 54108 Sportpark Jeugdland C-veld Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 28-10-2017 11:30 DIA JO17-5 UVV'40 JO17-2 56131 Sportpark De Gouwen - -
C 28-10-2017 11:30 UVV'40 JO13-1 Uno Animo JO13-1 66236 Sportpark Jeugdland A-veld Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 28-10-2017 11:30 UVV'40 JO13-2 TSC JO13-2 66049 Sportpark Jeugdland B-veld Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 28-10-2017 12:00 JEKA JO7-2G UVV'40 JO7-1 27955 Sportpark Beukenlaan - -
C 28-10-2017 12:45 SCO JO13-4 UVV'40 JO13-3 65552 Sportpark de Elskens - -
C 28-10-2017 13:00 DIA MO15-2 UVV'40 MO15-1 85810 Sportpark De Gouwen - -
C 28-10-2017 14:30 UVV'40 JO17-1 SV Reeshof JO17-2 58731 Sportpark Jeugdland A-veld Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 28-10-2017 15:00 UVV'40 JO15-1 Dongen JO15-2 62549 Sportpark Jeugdland C-veld Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 28-10-2017 15:00 UVV'40 MO13-1 St Mich.Gestel MO13-1 Sjoerd van Nes (Scheidsrechter) 91403 Sportpark Jeugdland B-veld 1 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 29-10-2017 09:30 Roosendaal 5 UVV'40 4 44856 Sportpark Hulsdonk - -
C 29-10-2017 10:00 Moerse Boys 4 UVV'40 7 45852 Sportpark Akkermolen - -
C 29-10-2017 10:30 UVV'40 5 Dubbeldam 6 46554 Sportpark Jeugdland - -
C 29-10-2017 11:00 UVV'40 2 Neerlandia'31 2 42915 Sportpark Jeugdland - -
C 29-10-2017 12:30 Terheijden 5 UVV'40 6 Selbach, J.A. (Jack) 43529 Sportpark Ruitersvaart - -
C 29-10-2017 13:00 UVV'40 3 Boeimeer 3 49316 Sportpark Jeugdland - -
C 29-10-2017 13:30 Beek Vooruit 12 UVV'40 8 40629 Sportpark De Heikant - -
C 29-10-2017 14:30 Steenbergen 1 UVV'40 1 M.L. (Lennaert) de Looze 23865 Sportpark Seringenlaan - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 22-10-2017 afgelast Chaam 3 UVV'40 6 40533 Sportpark Jeugdland - -
C 22-10-2017 10:30 UVV'40 5 Groen Wit 3 Velden, AL (Toon) vd 42257 Sportpark Jeugdland - -
C 22-10-2017 14:30 UVV'40 1 Terneuzen 1 C. (Clint) van der Heyden 21392 Sportpark Jeugdland - -
C 24-10-2017 18:30 UVV'40 JO9-4 The Gunners JO9-3 Rutger van den Maagdenberg (Scheidsrechter) 77398 Sportpark Jeugdland A-veld 1 Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 27-10-2017 19:30 UVV'40 35+1 WDS'19 35+1 27289 Sportpark Jeugdland - -
C 27-10-2017 19:50 UVV'40 VR18+1 The Gunners VR18+1 27660 Sportpark Hooghuys - -
C 27-10-2017 20:00 SCO 35+1 UVV'40 35+1 93320 Sportpark Jeugdland - -
C 27-10-2017 20:10 Seolto VR30+1 UVV'40 VR18+1 27631 Sportpark Hooghuys - -
C 27-10-2017 20:30 The Gunners 35+2 UVV'40 35+1 93335 Sportpark Jeugdland - -
C 27-10-2017 20:30 UVV'40 VR18+1 Noordhoek VR30+1 27563 Sportpark Hooghuys - -
C 27-10-2017 20:50 Hoeven VR18+1 UVV'40 VR18+1 27613 Sportpark Hooghuys - -
C 28-10-2017 08:30 TSC JO15-4 UVV'40 JO15-3 60375 Sportpark De Warande - -
C 28-10-2017 08:30 SCO JO9-4 UVV'40 JO9-5 78437 Sportpark de Elskens - -
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO11-5 Neerlandia'31 JO11-1 Rutger van den Maagdenberg (Scheidsrechter) 72091 Sportpark Jeugdland C-veld 1 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO9-1 TSC JO9-2 Rens van Haren (Scheidsrechter) 80446 Sportpark Jeugdland A-veld 1b Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO9-3 Gloria UC JO9-2 Felix Jongen (Scheidsrechter) 79393 Sportpark Jeugdland A-veld 1a Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO9-6 Dongen JO9-7 Teun Zweegers (Scheidsrechter) 82320 Sportpark Jeugdland A-veld 2a Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO9-8M Gloria UC JO9-4M Bastiaan Scheerhoorn (Scheidsrechter) 78417 Sportpark Jeugdland A-veld 2b Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 MO11-1 VVR MO11-1 Jasper Verheijen (Scheidsrechter) 94048 Sportpark Jeugdland B-veld 2 Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 28-10-2017 09:00 UVV'40 JO7-2 Baronie JO7-7 Janniek Bastiaansen (Scheidsrechter) 89279 Sportpark Jeugdland B-veld 1a Taveerne Taveerne
C 28-10-2017 09:30 Baronie JO9-13 UVV'40 JO9-4 93416 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 28-10-2017 10:00 Dongen JO9-5 UVV'40 JO9-7 77777 Sportpark De Biezen - -
C 28-10-2017 vervallen Gesta MO11-1 UVV'40 MO11-1 87753 Sportpark De Leeuwerik - -
C 28-10-2017 10:05 Groen Wit JO11-4 UVV'40 JO11-4 75033 Sportpark Haags - -
C 28-10-2017 10:15 VOAB JO11-5 UVV'40 JO11-3 70032 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 28-10-2017 10:30 Bavel JO11-1 UVV'40 JO11-1 69943 Sportpark De Roosberg - -
C 28-10-2017 vervallen Baronie JO9-6 UVV'40 JO9-4 80506 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 28-10-2017 10:45 SSW JO10-1 UVV40 JO10-1 95008 Sportpark Zeehavenlaan - -
C 28-10-2017 11:00 Moerse Boys JO15-1 UVV'40 JO15-2 59739 Sportpark Akkermolen - -
C 28-10-2017 11:00 JEKA JO11-7G UVV'40 JO11-2 97216 Sportpark Beukenlaan - -
C 28-10-2017 vervallen UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-4G 70174 Sportpark Jeugdland - -
C 28-10-2017 11:00 Unitas'30 JO9-3 UVV'40 JO9-2 78153 Sportpark De Lage Banken - -
C 28-10-2017 11:30 UVV'40 JO19-1 Unitas'30 JO19-3 54108 Sportpark Jeugdland C-veld Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 28-10-2017 11:30 DIA JO17-5 UVV'40 JO17-2 56131 Sportpark De Gouwen - -
C 28-10-2017 11:30 UVV'40 JO13-1 Uno Animo JO13-1 66236 Sportpark Jeugdland A-veld Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 28-10-2017 11:30 UVV'40 JO13-2 TSC JO13-2 66049 Sportpark Jeugdland B-veld Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 28-10-2017 12:00 JEKA JO7-2G UVV'40 JO7-1 27955 Sportpark Beukenlaan - -
C 28-10-2017 12:45 SCO JO13-4 UVV'40 JO13-3 65552 Sportpark de Elskens - -
C 28-10-2017 13:00 DIA MO15-2 UVV'40 MO15-1 85810 Sportpark De Gouwen - -
C 28-10-2017 14:30 UVV'40 JO17-1 SV Reeshof JO17-2 58731 Sportpark Jeugdland A-veld Kleedkamer 5 Kleedkamer 6
C 28-10-2017 15:00 UVV'40 JO15-1 Dongen JO15-2 62549 Sportpark Jeugdland C-veld Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
C 28-10-2017 15:00 UVV'40 MO13-1 St Mich.Gestel MO13-1 Sjoerd van Nes (Scheidsrechter) 91403 Sportpark Jeugdland B-veld 1 Kleedkamer 1 Kleedkamer 2
C 29-10-2017 09:30 Roosendaal 5 UVV'40 4 44856 Sportpark Hulsdonk - -
C 29-10-2017 10:00 Moerse Boys 4 UVV'40 7 45852 Sportpark Akkermolen - -
C 29-10-2017 10:30 UVV'40 5 Dubbeldam 6 46554 Sportpark Jeugdland - -
C 29-10-2017 11:00 UVV'40 2 Neerlandia'31 2 42915 Sportpark Jeugdland - -
C 29-10-2017 12:30 Terheijden 5 UVV'40 6 Selbach, J.A. (Jack) 43529 Sportpark Ruitersvaart - -
C 29-10-2017 13:00 UVV'40 3 Boeimeer 3 49316 Sportpark Jeugdland - -
C 29-10-2017 13:30 Beek Vooruit 12 UVV'40 8 40629 Sportpark De Heikant - -
C 29-10-2017 14:30 Steenbergen 1 UVV'40 1 M.L. (Lennaert) de Looze 23865 Sportpark Seringenlaan - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 22-10-2017 12:00 JEKA 9 UVV'40 4 Holleman, J.P.A.J. (Jurgen) 96721 Sportpark Beukenlaan - -
B 23-10-2017 19:00 UVV'40 JO11-4 Bavel JO11-3 Maurits van den Maagdenberg (Scheidsrechter) 98797 Sportpark Jeugdland A-veld 1 Kleedkamer 3 Kleedkamer 4
B 24-10-2017 18:15 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-2 Juup Fassaert (Scheidsrechter) 98785 Sportpark Jeugdland A-veld 2 Kleedkamer 3 Kleedkamer 4

Terug naar boven