Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 35+1 14317074 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 VR30+1 14317075 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -
C 01-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-1 UVV'40 JO11-1 124582 Sportpark De Heikant - -
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO11-2 Gesta JO11-1G F.J. (Flor) Schuit 122282 Sportpark Jeugdland A kunstgras 2 4
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-1G 138373 Sportpark Jeugdland B2 5 7
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO9-4G JEKA JO9-9G 136877 Sportpark Jeugdland B1 5 7
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO8-2 Gesta JO8-1 143765 Sportpark Jeugdland B3 6 8
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO8-4 DIA JO8-4 143415 Sportpark Jeugdland B4 6 8
C 01-02-2020 08:30 SCO JO7-2 UVV'40 JO7-3 145975 Sportpark de Elskens - -
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 MO11-2 Madese Boys MO11-1 B. (Beau) Bruijns 152698 Sportpark Jeugdland A kunstgras 1 3
C 01-02-2020 08:30 WDS JO9-3M UVV'40 JO9-5M (MO9-1) 131858 Sportpark Paradijs - -
C 01-02-2020 08:45 UVV'40 JO7-2 Groen Wit JO7-3 147964 Sportpark Jeugdland D Trainingsveld 6 8
C 01-02-2020 09:00 Hoeven JO9-1 UVV'40 JO9-3 134963 Sportpark Achter 't Hof - -
C 01-02-2020 vervallen UVV'40 JO12-1 DVVC JO12-3 117513 Sportpark Jeugdland Veld A - -
C 01-02-2020 vervallen SC 't Zand JO12-2 UVV'40 JO12-2 117807 Sportpark Bijstervelden - -
C 01-02-2020 10:00 Viola JO11-4 UVV'40 JO11-3 A. (André) de Leeuw 120789 Sportpark Alpheim - -
C 01-02-2020 10:00 Bavel JO10-4 UVV'40 JO10-4 125827 Sportpark De Roosberg - -
C 01-02-2020 10:00 UVV'40 JO9-2 Virtus JO9-1 132258 Sportpark Jeugdland A1 kunstgras 7 8
C 01-02-2020 10:00 UVV'40 JO8-3 Boeimeer JO8-2 144630 Sportpark Jeugdland A2 kunstgras 7 8
- 01-02-2020 10:00 UVV'40 JO6-1 (Trainingsgroep) JO7 Trainingsleden 14471441 Sportpark Jeugdland D Trainingsveld - -
C 01-02-2020 10:15 Roosendaal JO10-1 UVV'40 JO10-2G 126352 Sportpark Hulsdonk - -
C 01-02-2020 10:30 UVV'40 MO15-2 Baronie MO15-2 151144 Sportpark Jeugdland Veld A - -
C 01-02-2020 10:45 SV Reeshof JO10-1 UVV'40 JO10-1G 131031 Sportpark Campenhoef - -
C 01-02-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 UVV'40 JO8-1 140769 Sportpark De Schietberg - -
C 01-02-2020 11:00 Gesta JO10-1G UVV'40 JO10-3 130302 Sportpark De Leeuwerik - -
C 01-02-2020 11:30 Viola JO7-1 UVV'40 JO7-1 145484 Sportpark Alpheim - -
C 01-02-2020 12:00 UVV'40 JO16-1 DIA JO16-2 N. (Niels) van Dongen 103353 Sportpark Jeugdland A kunstgras 1 3
C 01-02-2020 12:00 Gesta MO15-1 UVV'40 MO15-1 150672 Sportpark De Leeuwerik - -
C 01-02-2020 12:30 Alliance JO19-1 UVV'40 JO19-1 96591 Sportpark Kortendijk - -
C 01-02-2020 12:30 BSC JO15-1 UVV'40 JO15-1 106293 Sportpark Vierhoeven - -
C 01-02-2020 13:00 UVV'40 JO19-2 Bavel JO19-2 AL (Toon) vd Velden 96999 Sportpark Jeugdland C 5 6
C 01-02-2020 13:00 SVSSS JO17-2 UVV'40 JO17-1 S. (Sander) Mallens 99350 Sportpark Zeshoeven - -
C 01-02-2020 13:00 UVV'40 JO17-2 Dussense Boys JO17-1G 98887 Sportpark Jeugdland B 2 4
C 01-02-2020 13:15 Roosendaal JO15-3 UVV'40 JO15-2G 106465 Sportpark Hulsdonk - -
C 01-02-2020 13:45 Baronie JO15-5 UVV'40 JO15-3 155833 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 01-02-2020 14:30 UVV'40 2-ZA TVC Breda 2 D. (Danny) Zwaanswijk 69135 Sportpark Jeugdland A kunstgras 1 3
C 01-02-2020 vervallen UVV'40 JO17-3 Groen Wit JO17-1 100913 Sportpark Jeugdland C 5 6
C 01-02-2020 15:00 UVV'40 JO13-1G JEKA JO13-2 Afgeschermd 112375 Sportpark Jeugdland B 2 4
C 02-02-2020 10:00 UVV'40 3 DVVC 2 76085 Sportpark Jeugdland B - -
C 02-02-2020 11:00 DIA 3 UVV'40 2 P.H.I.M. (Ingmar) Emmen 76248 Sportpark De Gouwen - -
C 02-02-2020 11:00 Be Ready 4 UVV'40 6 80488 Sportpark De Schiethoek - -
C 02-02-2020 12:00 Bavel 4 UVV'40 5 79034 Sportpark De Roosberg - -
C 02-02-2020 14:30 UVV'40 1 TSV Gudok 1 Afgeschermd 21193 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -
C 05-02-2020 18:30 Neerlandia'31 MO13-1 UVV'40 MO13-1 J. (Jesse) van Tienen 151580 Sportpark Neerlandia'31 - -
B 05-02-2020 19:00 Baronie JO17-6 UVV'40 JO17-1 92432 Sportpark De Blauwe Kei - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 01-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-1 UVV'40 JO11-1 124582 Sportpark De Heikant - -
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO11-2 Gesta JO11-1G F.J. (Flor) Schuit 122282 Sportpark Jeugdland A kunstgras 2 4
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO9-1 JEKA JO9-1G 138373 Sportpark Jeugdland B2 5 7
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO9-4G JEKA JO9-9G 136877 Sportpark Jeugdland B1 5 7
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO8-2 Gesta JO8-1 143765 Sportpark Jeugdland B3 6 8
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO8-4 DIA JO8-4 143415 Sportpark Jeugdland B4 6 8
C 01-02-2020 08:30 SCO JO7-2 UVV'40 JO7-3 145975 Sportpark de Elskens - -
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 MO11-2 Madese Boys MO11-1 B. (Beau) Bruijns 152698 Sportpark Jeugdland A kunstgras 1 3
C 01-02-2020 08:30 WDS JO9-3M UVV'40 JO9-5M (MO9-1) 131858 Sportpark Paradijs - -
C 01-02-2020 08:45 UVV'40 JO7-2 Groen Wit JO7-3 147964 Sportpark Jeugdland D Trainingsveld 6 8
C 01-02-2020 09:00 Hoeven JO9-1 UVV'40 JO9-3 134963 Sportpark Achter 't Hof - -
C 01-02-2020 vervallen UVV'40 JO12-1 DVVC JO12-3 117513 Sportpark Jeugdland Veld A - -
C 01-02-2020 vervallen SC 't Zand JO12-2 UVV'40 JO12-2 117807 Sportpark Bijstervelden - -
C 01-02-2020 10:00 Viola JO11-4 UVV'40 JO11-3 A. (André) de Leeuw 120789 Sportpark Alpheim - -
C 01-02-2020 10:00 Bavel JO10-4 UVV'40 JO10-4 125827 Sportpark De Roosberg - -
C 01-02-2020 10:00 UVV'40 JO9-2 Virtus JO9-1 132258 Sportpark Jeugdland A1 kunstgras 7 8
C 01-02-2020 10:00 UVV'40 JO8-3 Boeimeer JO8-2 144630 Sportpark Jeugdland A2 kunstgras 7 8
C 01-02-2020 10:15 Roosendaal JO10-1 UVV'40 JO10-2G 126352 Sportpark Hulsdonk - -
C 01-02-2020 10:30 UVV'40 MO15-2 Baronie MO15-2 151144 Sportpark Jeugdland Veld A - -
C 01-02-2020 10:45 SV Reeshof JO10-1 UVV'40 JO10-1G 131031 Sportpark Campenhoef - -
C 01-02-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 UVV'40 JO8-1 140769 Sportpark De Schietberg - -
C 01-02-2020 11:00 Gesta JO10-1G UVV'40 JO10-3 130302 Sportpark De Leeuwerik - -
C 01-02-2020 11:30 Viola JO7-1 UVV'40 JO7-1 145484 Sportpark Alpheim - -
C 01-02-2020 12:00 UVV'40 JO16-1 DIA JO16-2 N. (Niels) van Dongen 103353 Sportpark Jeugdland A kunstgras 1 3
C 01-02-2020 12:00 Gesta MO15-1 UVV'40 MO15-1 150672 Sportpark De Leeuwerik - -
C 01-02-2020 12:30 Alliance JO19-1 UVV'40 JO19-1 96591 Sportpark Kortendijk - -
C 01-02-2020 12:30 BSC JO15-1 UVV'40 JO15-1 106293 Sportpark Vierhoeven - -
C 01-02-2020 13:00 UVV'40 JO19-2 Bavel JO19-2 AL (Toon) vd Velden 96999 Sportpark Jeugdland C 5 6
C 01-02-2020 13:00 SVSSS JO17-2 UVV'40 JO17-1 S. (Sander) Mallens 99350 Sportpark Zeshoeven - -
C 01-02-2020 13:00 UVV'40 JO17-2 Dussense Boys JO17-1G 98887 Sportpark Jeugdland B 2 4
C 01-02-2020 13:15 Roosendaal JO15-3 UVV'40 JO15-2G 106465 Sportpark Hulsdonk - -
C 01-02-2020 13:45 Baronie JO15-5 UVV'40 JO15-3 155833 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 01-02-2020 14:30 UVV'40 2-ZA TVC Breda 2 D. (Danny) Zwaanswijk 69135 Sportpark Jeugdland A kunstgras 1 3
C 01-02-2020 vervallen UVV'40 JO17-3 Groen Wit JO17-1 100913 Sportpark Jeugdland C 5 6
C 01-02-2020 15:00 UVV'40 JO13-1G JEKA JO13-2 Afgeschermd 112375 Sportpark Jeugdland B 2 4
C 02-02-2020 10:00 UVV'40 3 DVVC 2 76085 Sportpark Jeugdland B - -
C 02-02-2020 11:00 DIA 3 UVV'40 2 P.H.I.M. (Ingmar) Emmen 76248 Sportpark De Gouwen - -
C 02-02-2020 11:00 Be Ready 4 UVV'40 6 80488 Sportpark De Schiethoek - -
C 02-02-2020 12:00 Bavel 4 UVV'40 5 79034 Sportpark De Roosberg - -
C 02-02-2020 14:30 UVV'40 1 TSV Gudok 1 Afgeschermd 21193 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -
C 05-02-2020 18:30 Neerlandia'31 MO13-1 UVV'40 MO13-1 J. (Jesse) van Tienen 151580 Sportpark Neerlandia'31 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 05-02-2020 19:00 Baronie JO17-6 UVV'40 JO17-1 92432 Sportpark De Blauwe Kei - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 35+1 14317074 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 VR30+1 14317075 Sportpark Jeugdland A kunstgras - -

Terug naar boven