Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 20-11-2018 18:30 JEKA JO17-2 UVV'40 JO17-1 102634 Sportpark Beukenlaan - -
C 24-11-2018 vervallen WDS'19 JO9-1 UVV'40 JO9-1 58792 Sportpark Paradijs - -
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-11M UVV'40 JO9-4M 93037 Sportpark De Lage Banken - -
C 24-11-2018 08:45 TSC JO10-3 UVV'40 JO10-3 54807 Sportpark De Warande - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO10-4 Baronie JO10-8 92474 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 Bavel JO9-1 98890 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO9-2 TSC JO9-2 56210 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-1 Groen Wit JO8-2 60618 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 vervallen UVV'40 JO8-2 Raamsdonk JO8-1 62697 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Baronie JO8-2 61463 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 vervallen UVV'40 JO8-4 DESK JO8-2 60992 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO7-1 Bavel JO7-1 64380 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO7-2 Groen Wit JO7-4 99537 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:30 Viola JO9-1 UVV'40 JO9-3 57503 Sportpark Alpheim - -
C 24-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 UVV'40 JO11-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 52460 Sportpark De Lage Banken - -
C 24-11-2018 vervallen Gilze JO7-2 UVV'40 JO7-2 63326 Sportpark Verhoven - -
C 24-11-2018 10:15 SV Reeshof JO12-1 UVV'40 JO12-1 48524 Sportpark Campenhoef - -
C 24-11-2018 10:15 Baronie JO11-2 UVV'40 JO11-2 49590 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 24-11-2018 10:45 Madese Boys JO15-2 UVV'40 JO15-1 J.J.A. (Jip) van den Bersselaar 40135 Sportpark De Schietberg - -
C 24-11-2018 10:45 GSBW JO10-1 UVV'40 JO10-2 53436 Sportpark D'n Kuil - -
C 24-11-2018 vervallen Prinsenland MO9-1 UVV'40 JO9-4M 57931 Sportpark Molenkreek - -
C 24-11-2018 vervallen Wernhout JO14-1 UVV'40 JO14-2 42701 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 24-11-2018 11:00 UVV'40 JO12-2 Groen Wit JO12-2 48066 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 vervallen UVV'40 JO12-3 Achtmaal JO12-1 48336 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 11:30 UVV'40 JO14-1 Drechtstreek JO14-1 43081 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 UVV'40 JO14-2 97755 Sportpark De Heikant - -
C 24-11-2018 11:30 UVV'40 JO13-1 Hilvaria JO13-1 45136 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 11:30 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 69307 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 12:00 ODIO JO10-1 UVV'40 JO10-1 54719 Sportpark De Heiloop - -
C 24-11-2018 12:00 Baronie JO7-5 UVV'40 JO7-3 64273 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 24-11-2018 13:45 JEKA JO15-11 UVV'40 JO15-2 41405 Sportpark Beukenlaan - -
C 24-11-2018 14:00 Unitas'30 JO17-3 UVV'40 JO17-1 C.M.M. (Kees) Halters 35825 Sportpark De Lage Banken - -
C 24-11-2018 14:00 UVV'40 MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79240 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 14:30 SC Gastel 2 UVV'40 2-ZA S. (Sil) vd Nieuwendijk 24655 Sportpark Blankershove - -
C 24-11-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 Neerlandia'31 JO19-1 33379 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 14:30 UVV'40 JO16-1 Boeimeer JO16-2 79420 Sportpark Jeugdland - -
C 25-11-2018 10:00 UVV'40 3 Right'Oh 3 86348 Sportpark Jeugdland - -
C 25-11-2018 10:00 UVV'40 7 Internos 5 88980 Sportpark Jeugdland - -
C 25-11-2018 12:00 Gloria UC 2 UVV'40 2 87411 Sportpark Boschoven - -
C 25-11-2018 12:00 DIA 4 UVV'40 4 86016 Sportpark De Gouwen - -
C 25-11-2018 12:00 Raamsdonk 3 UVV'40 6 Afgeschermd 90756 Sportpark Den Uilendonck - -
C 25-11-2018 12:30 UVV'40 5 SC Gastel 7 86514 Sportpark Jeugdland - -
C 25-11-2018 14:30 UVV'40 1 Oosterhout 1 W.J. (Wouter) Engelkes 71800 Sportpark Jeugdland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 24-11-2018 vervallen WDS'19 JO9-1 UVV'40 JO9-1 58792 Sportpark Paradijs - -
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-11M UVV'40 JO9-4M 93037 Sportpark De Lage Banken - -
C 24-11-2018 08:45 TSC JO10-3 UVV'40 JO10-3 54807 Sportpark De Warande - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO10-4 Baronie JO10-8 92474 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 Bavel JO9-1 98890 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO9-2 TSC JO9-2 56210 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-1 Groen Wit JO8-2 60618 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 vervallen UVV'40 JO8-2 Raamsdonk JO8-1 62697 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO8-3 Baronie JO8-2 61463 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 vervallen UVV'40 JO8-4 DESK JO8-2 60992 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO7-1 Bavel JO7-1 64380 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:00 UVV'40 JO7-2 Groen Wit JO7-4 99537 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 09:30 Viola JO9-1 UVV'40 JO9-3 57503 Sportpark Alpheim - -
C 24-11-2018 10:00 Unitas'30 JO11-1 UVV'40 JO11-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 52460 Sportpark De Lage Banken - -
C 24-11-2018 vervallen Gilze JO7-2 UVV'40 JO7-2 63326 Sportpark Verhoven - -
C 24-11-2018 10:15 SV Reeshof JO12-1 UVV'40 JO12-1 48524 Sportpark Campenhoef - -
C 24-11-2018 10:15 Baronie JO11-2 UVV'40 JO11-2 49590 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 24-11-2018 10:45 Madese Boys JO15-2 UVV'40 JO15-1 J.J.A. (Jip) van den Bersselaar 40135 Sportpark De Schietberg - -
C 24-11-2018 10:45 GSBW JO10-1 UVV'40 JO10-2 53436 Sportpark D'n Kuil - -
C 24-11-2018 vervallen Prinsenland MO9-1 UVV'40 JO9-4M 57931 Sportpark Molenkreek - -
C 24-11-2018 vervallen Wernhout JO14-1 UVV'40 JO14-2 42701 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 24-11-2018 11:00 UVV'40 JO12-2 Groen Wit JO12-2 48066 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 vervallen UVV'40 JO12-3 Achtmaal JO12-1 48336 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 11:30 UVV'40 JO14-1 Drechtstreek JO14-1 43081 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 UVV'40 JO14-2 97755 Sportpark De Heikant - -
C 24-11-2018 11:30 UVV'40 JO13-1 Hilvaria JO13-1 45136 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 11:30 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 69307 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 12:00 ODIO JO10-1 UVV'40 JO10-1 54719 Sportpark De Heiloop - -
C 24-11-2018 12:00 Baronie JO7-5 UVV'40 JO7-3 64273 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 24-11-2018 13:45 JEKA JO15-11 UVV'40 JO15-2 41405 Sportpark Beukenlaan - -
C 24-11-2018 14:00 Unitas'30 JO17-3 UVV'40 JO17-1 C.M.M. (Kees) Halters 35825 Sportpark De Lage Banken - -
C 24-11-2018 14:00 UVV'40 MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 79240 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 14:30 SC Gastel 2 UVV'40 2-ZA S. (Sil) vd Nieuwendijk 24655 Sportpark Blankershove - -
C 24-11-2018 14:30 UVV'40 JO19-1 Neerlandia'31 JO19-1 33379 Sportpark Jeugdland - -
C 24-11-2018 14:30 UVV'40 JO16-1 Boeimeer JO16-2 79420 Sportpark Jeugdland - -
C 25-11-2018 10:00 UVV'40 3 Right'Oh 3 86348 Sportpark Jeugdland - -
C 25-11-2018 10:00 UVV'40 7 Internos 5 88980 Sportpark Jeugdland - -
C 25-11-2018 12:00 Gloria UC 2 UVV'40 2 87411 Sportpark Boschoven - -
C 25-11-2018 12:00 DIA 4 UVV'40 4 86016 Sportpark De Gouwen - -
C 25-11-2018 12:00 Raamsdonk 3 UVV'40 6 Afgeschermd 90756 Sportpark Den Uilendonck - -
C 25-11-2018 12:30 UVV'40 5 SC Gastel 7 86514 Sportpark Jeugdland - -
C 25-11-2018 14:30 UVV'40 1 Oosterhout 1 W.J. (Wouter) Engelkes 71800 Sportpark Jeugdland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 20-11-2018 18:30 JEKA JO17-2 UVV'40 JO17-1 102634 Sportpark Beukenlaan - -

Terug naar boven