Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 3 SC 't Zand 3 AL (Toon) vd Velden 88574 Sportpark Jeugdland - -
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 7 DSE 5 N. (Niels) van Dongen 82011 Sportpark Jeugdland - -
C 23-09-2018 11:00 Terheijden 4 UVV'40 6 80502 Sportpark Ruitersvaart - -
C 23-09-2018 12:00 DIA 3 UVV'40 2 P.H.I.M. (Ingmar) Emmen 84272 Sportpark De Gouwen - -
C 23-09-2018 12:00 UVV'40 4 Sprundel 3 81565 Sportpark Jeugdland - -
C 23-09-2018 12:30 UVV'40 5 Advendo 2 82097 Sportpark Jeugdland - -
C 23-09-2018 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 M. (Mark) van den Brink 70308 Sportpark Irene'58 - -
C 24-09-2018 19:00 DIA JO14-1 UVV'40 JO14-1 M. (Matthijs) van Tiel 78594 Sportpark De Gouwen - -
B 27-09-2018 20:00 DVO'60 JO16-1 UVV'40 JO16-1 W. (Wil) Zuykerbuyk 5567 Sportpark Hulsdonk - -
C 28-09-2018 19:30 Advendo 35+1 UVV'40 35+1 78209 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 28-09-2018 20:00 UVV'40 35+1 Baronie 35+1 78135 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 28-09-2018 20:30 The Gunners 35+2 UVV'40 35+1 78176 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 29-09-2018 08:30 Groen Wit JO7-4 UVV'40 JO7-2 64898 Sportpark Haags - -
C 29-09-2018 08:45 Sarto JO10-5 UVV'40 JO10-4 54373 Sportpark Westend - -
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 UVV'40 JO8-2 61798 Sportpark Bergenshuizen - -
C 29-09-2018 08:45 VVR JO8-1 UVV'40 JO8-3 62151 Sportpark De Laguiten - -
C 29-09-2018 08:45 VVR MO11-1 UVV'40 MO11-1 69187 Sportpark De Laguiten - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 Chaam JO10-1 55945 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 SC 't Zand JO9-2 98884 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-3 Chaam JO9-1 58295 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO7-1 SAB JO7-1G 64633 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO7-3 Baronie JO7-7 91948 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-4 Kogelvangers JO9-2 91956 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:45 TSV Gudok JO8-4 UVV'40 JO8-4 62565 Sportpark Dalem Zuid - -
C 29-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-3 UVV'40 JO14-2 97707 Sportpark De Heikant - -
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 UVV'40 JO11-1 Afgeschermd 49429 Sportpark Heksenwiel - -
C 29-09-2018 10:00 Sarto JO9-3 UVV'40 JO9-2 58241 Sportpark Westend - -
C 29-09-2018 10:15 RFC JO13-1 UVV'40 JO13-1 43861 Gemeentelijk Sportpark - -
C 29-09-2018 10:30 VCW JO12-1 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 48536 Sportpark Heesterbosch - -
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-1 60895 Sportpark Beukenlaan - -
C 29-09-2018 vervallen Baronie JO7-4 UVV'40 JO7-2 63391 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO14-1 Unitas JO14-1 42765 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 vervallen UVV'40 JO12-1 Sarto JO12-1 48333 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-3 Gesta JO12-1G 47077 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-2 Right'Oh JO11-1 50500 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO10-1 Baronie JO10-2 53622 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO10-2 JEKA JO10-9 53377 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 12:00 Beek Vooruit MO15-1 UVV'40 MO15-1 67383 Sportpark De Heikant - -
C 29-09-2018 12:30 Dubbeldam 2 UVV'40 2-ZA 25744 Sportpark Schenkeldijk - -
C 29-09-2018 12:30 Uno Animo JO16-1 UVV'40 JO16-1 J. (Jörgen) Kroot 38477 Sportpark de Klokkenberg - -
V 29-09-2018 13:15 Gilze JO15-1 UVV'40 JO15-1 - -
C 29-09-2018 14:30 DIA JO19-3 UVV'40 JO19-1 32876 Sportpark De Gouwen - -
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 JEKA JO17-4 36341 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 Moerse Boys JO15-2 40200 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 MO13-1 Madese Boys MO13-1 94541 Sportpark Jeugdland - -
C 30-09-2018 10:00 UVV'40 6 OVV'67 3 80498 Sportpark Jeugdland - -
C 30-09-2018 10:00 Zundert 5 UVV'40 7 J. (Johan) Gommers 80576 Sportpark De Wildert - -
C 30-09-2018 vervallen UVV'40 2 Rijen 3 81551 Sportpark Jeugdland - -
C 30-09-2018 12:00 Dongen 5 UVV'40 3 89130 Sportpark De Biezen - -
C 30-09-2018 12:00 TSC 4 UVV'40 5 80497 Sportpark De Warande - -
C 30-09-2018 13:00 PCP 3 UVV'40 4 84088 Sportpark Lage Kant - -
C 30-09-2018 14:30 UVV'40 1 Groen Wit 1 R. (Rick) Nelemans 71093 Sportpark Jeugdland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 3 SC 't Zand 3 AL (Toon) vd Velden 88574 Sportpark Jeugdland - -
C 23-09-2018 10:00 UVV'40 7 DSE 5 N. (Niels) van Dongen 82011 Sportpark Jeugdland - -
C 23-09-2018 11:00 Terheijden 4 UVV'40 6 80502 Sportpark Ruitersvaart - -
C 23-09-2018 12:00 DIA 3 UVV'40 2 P.H.I.M. (Ingmar) Emmen 84272 Sportpark De Gouwen - -
C 23-09-2018 12:00 UVV'40 4 Sprundel 3 81565 Sportpark Jeugdland - -
C 23-09-2018 12:30 UVV'40 5 Advendo 2 82097 Sportpark Jeugdland - -
C 23-09-2018 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 M. (Mark) van den Brink 70308 Sportpark Irene'58 - -
C 24-09-2018 19:00 DIA JO14-1 UVV'40 JO14-1 M. (Matthijs) van Tiel 78594 Sportpark De Gouwen - -
C 28-09-2018 19:30 Advendo 35+1 UVV'40 35+1 78209 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 28-09-2018 20:00 UVV'40 35+1 Baronie 35+1 78135 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 28-09-2018 20:30 The Gunners 35+2 UVV'40 35+1 78176 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 29-09-2018 08:30 Groen Wit JO7-4 UVV'40 JO7-2 64898 Sportpark Haags - -
C 29-09-2018 08:45 Sarto JO10-5 UVV'40 JO10-4 54373 Sportpark Westend - -
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 UVV'40 JO8-2 61798 Sportpark Bergenshuizen - -
C 29-09-2018 08:45 VVR JO8-1 UVV'40 JO8-3 62151 Sportpark De Laguiten - -
C 29-09-2018 08:45 VVR MO11-1 UVV'40 MO11-1 69187 Sportpark De Laguiten - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO10-3 Chaam JO10-1 55945 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-1 SC 't Zand JO9-2 98884 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-3 Chaam JO9-1 58295 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO7-1 SAB JO7-1G 64633 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO7-3 Baronie JO7-7 91948 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-4 Kogelvangers JO9-2 91956 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 09:45 TSV Gudok JO8-4 UVV'40 JO8-4 62565 Sportpark Dalem Zuid - -
C 29-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO14-3 UVV'40 JO14-2 97707 Sportpark De Heikant - -
C 29-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 UVV'40 JO11-1 Afgeschermd 49429 Sportpark Heksenwiel - -
C 29-09-2018 10:00 Sarto JO9-3 UVV'40 JO9-2 58241 Sportpark Westend - -
C 29-09-2018 10:15 RFC JO13-1 UVV'40 JO13-1 43861 Gemeentelijk Sportpark - -
C 29-09-2018 10:30 VCW JO12-1 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 48536 Sportpark Heesterbosch - -
C 29-09-2018 10:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-1 60895 Sportpark Beukenlaan - -
C 29-09-2018 vervallen Baronie JO7-4 UVV'40 JO7-2 63391 Sportpark De Blauwe Kei - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO14-1 Unitas JO14-1 42765 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 vervallen UVV'40 JO12-1 Sarto JO12-1 48333 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO12-3 Gesta JO12-1G 47077 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO11-2 Right'Oh JO11-1 50500 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO10-1 Baronie JO10-2 53622 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 11:30 UVV'40 JO10-2 JEKA JO10-9 53377 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 12:00 Beek Vooruit MO15-1 UVV'40 MO15-1 67383 Sportpark De Heikant - -
C 29-09-2018 12:30 Dubbeldam 2 UVV'40 2-ZA 25744 Sportpark Schenkeldijk - -
C 29-09-2018 12:30 Uno Animo JO16-1 UVV'40 JO16-1 J. (Jörgen) Kroot 38477 Sportpark de Klokkenberg - -
C 29-09-2018 14:30 DIA JO19-3 UVV'40 JO19-1 32876 Sportpark De Gouwen - -
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO17-1 JEKA JO17-4 36341 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 JO15-2 Moerse Boys JO15-2 40200 Sportpark Jeugdland - -
C 29-09-2018 14:30 UVV'40 MO13-1 Madese Boys MO13-1 94541 Sportpark Jeugdland - -
C 30-09-2018 10:00 UVV'40 6 OVV'67 3 80498 Sportpark Jeugdland - -
C 30-09-2018 10:00 Zundert 5 UVV'40 7 J. (Johan) Gommers 80576 Sportpark De Wildert - -
C 30-09-2018 vervallen UVV'40 2 Rijen 3 81551 Sportpark Jeugdland - -
C 30-09-2018 12:00 Dongen 5 UVV'40 3 89130 Sportpark De Biezen - -
C 30-09-2018 12:00 TSC 4 UVV'40 5 80497 Sportpark De Warande - -
C 30-09-2018 13:00 PCP 3 UVV'40 4 84088 Sportpark Lage Kant - -
C 30-09-2018 14:30 UVV'40 1 Groen Wit 1 R. (Rick) Nelemans 71093 Sportpark Jeugdland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 27-09-2018 20:00 DVO'60 JO16-1 UVV'40 JO16-1 W. (Wil) Zuykerbuyk 5567 Sportpark Hulsdonk - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 29-09-2018 13:15 Gilze JO15-1 UVV'40 JO15-1 - -

Terug naar boven