Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 26-01-2019 09:15 UVV'40 JO9-3 SAB JO9-3 - -
V 26-01-2019 09:30 Be Ready JO8-1 UVV'40 JO8-1 - -
V 26-01-2019 10:00 UVV'40 JO9-1 UVV´40 JO10-2 - -
V 26-01-2019 10:15 UVV'40 JO10-1 UVV'40 JO11-2 - -
V 26-01-2019 11:00 UVV'40 JO12-1 SV Reeshof JO12-1 - -
V 26-01-2019 11:00 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1 - -
V 26-01-2019 12:00 UVV'40 JO14-1 Hilvaria JO14-1 - -
V 26-01-2019 13:30 UVV'40 JO15-1 Bavel JO15-1 - -
V 26-01-2019 14:00 UVV'40 MO13-1 UVV'40 MO15-1 - -
C 27-01-2019 10:00 JEKA 8 UVV'40 2 80098 Sportpark Beukenlaan - -
C 27-01-2019 10:00 UVV'40 7 Moerse Boys 6 87390 Sportpark Jeugdland - -
C 27-01-2019 12:00 UVV'40 3 Sarto 6 85323 Sportpark Jeugdland - -
C 27-01-2019 12:00 Sarto 11 UVV'40 6 100243 Sportpark Westend - -
C 27-01-2019 14:30 UVV'40 1 Gilze 1 R.B.J. (Roy) Stroot 70035 Sportpark Jeugdland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 27-01-2019 10:00 JEKA 8 UVV'40 2 80098 Sportpark Beukenlaan - -
C 27-01-2019 10:00 UVV'40 7 Moerse Boys 6 87390 Sportpark Jeugdland - -
C 27-01-2019 12:00 UVV'40 3 Sarto 6 85323 Sportpark Jeugdland - -
C 27-01-2019 12:00 Sarto 11 UVV'40 6 100243 Sportpark Westend - -
C 27-01-2019 14:30 UVV'40 1 Gilze 1 R.B.J. (Roy) Stroot 70035 Sportpark Jeugdland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 26-01-2019 09:15 UVV'40 JO9-3 SAB JO9-3 - -
V 26-01-2019 09:30 Be Ready JO8-1 UVV'40 JO8-1 - -
V 26-01-2019 10:00 UVV'40 JO9-1 UVV´40 JO10-2 - -
V 26-01-2019 10:15 UVV'40 JO10-1 UVV'40 JO11-2 - -
V 26-01-2019 11:00 UVV'40 JO12-1 SV Reeshof JO12-1 - -
V 26-01-2019 11:00 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1 - -
V 26-01-2019 12:00 UVV'40 JO14-1 Hilvaria JO14-1 - -
V 26-01-2019 13:30 UVV'40 JO15-1 Bavel JO15-1 - -
V 26-01-2019 14:00 UVV'40 MO13-1 UVV'40 MO15-1 - -

Terug naar boven