Trainingsoverzicht

Senioren UVV'40 1
Zomerperiode (1tm14 augustus)
dinsdag 19:45 - 21:30 Team training D trainingsveld 1 Kleedkamer 1 Johan Gabriëls, Edwin Heestermans
donderdag 19:45 - 21:30 Team training D trainingsveld 1 Kleedkamer 1 Johan Gabriëls, Edwin Heestermans
spacer
Regulier seizoen
dinsdag 19:45 - 21:30 Team training B-veld Kleedkamer 1 Johan Gabriëls, Edwin Heestermans
donderdag 19:45 - 21:30 Team training B-veld Kleedkamer 1 Johan Gabriëls, Edwin Heestermans
 
Senioren UVV'40 3
Regulier seizoen
vrijdag 19:45 - 21:00 Team training B-veld 2 Kleedkamer 5 Thijs van der Hel
 
Senioren UVV'40 4
Regulier seizoen
woensdag 20:30 - 21:45 Team training B-veld 1 Kleedkamer 3
 
Senioren UVV'40 6
Regulier seizoen
dinsdag 19:30 - 21:00 Team training D trainingsveld 2 Kleedkamer 5
 
Senioren UVV'40 8
Regulier seizoen
woensdag 20:30 - 21:45 Team training B-veld 2 Kleedkamer 4 Marice Dings
 
Senioren UVV'40 35+1
Regulier seizoen
vrijdag 19:45 - 21:00 Team training D trainingsveld 1 Kleedkamer 4
 
Vrouwen UVV'40 VR18+1
Regulier seizoen
dinsdag 19:45 - 21:00 Team training A-veld 1 Kleedkamer 6 Dennis van Dongen, Frank Peeters
vrijdag 19:45 - 21:00 Team training B-veld 1 Kleedkamer 3 Dennis van Dongen, Frank Peeters
 
JO19 UVV'40 JO19-1
Regulier seizoen
dinsdag 19:45 - 21:15 Team training D trainingsveld 1 Kleedkamer 2 Nijs Kivits, John Scheerhoorn
donderdag 19:45 - 21:15 Team training A-veld 1 Kleedkamer 3 Nijs Kivits, John Scheerhoorn
 
JO17 UVV'40 JO17-1
Regulier seizoen
dinsdag 18:30 - 19:45 Team training B-veld 1 Kleedkamer 3 Edwin Heestermans
donderdag 19:30 - 20:45 Team training D trainingsveld 1 Kleedkamer 4 Edwin Heestermans
 
JO17 UVV'40 JO17-2
Regulier seizoen
dinsdag 18:30 - 19:45 Team training B-veld 2 Kleedkamer 4 Robert Kapiteijn, Ad van Aalst, Gerard Kamp
donderdag 19:30 - 20:45 Team training D trainingsveld 2 Kleedkamer 5 Robert Kapiteijn, Ad van Aalst, Gerard Kamp
 
JO15 UVV'40 JO15-1
Regulier seizoen
maandag 19:30 - 20:45 Team training D trainingsveld 1 Jack Mertens
woensdag 19:15 - 20:30 Team training B-veld 1 Jack Mertens
 
JO15 UVV'40 JO15-2
Regulier seizoen
maandag 19:30 - 20:45 Team training D trainingsveld 2 Jorg Feskens, Niels van Dongen
woensdag 19:15 - 20:30 Team training B-veld 2 Jorg Feskens, Niels van Dongen
 
JO15 UVV'40 JO15-3
Regulier seizoen
maandag 19:30 - 21:00 Team training B-veld 1 Anton van Opstal, VACATURE
woensdag 19:15 - 20:30 Team training D trainingsveld 1 Anton van Opstal, VACATURE
 
JO13 UVV'40 JO13-1
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:30 Team training D trainingsveld 1 Silvian Diepstraten, Walter Laurijssen
donderdag 18:15 - 19:30 Team training B-veld 1 Silvian Diepstraten, Walter Laurijssen
 
JO13 UVV'40 JO13-2
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:30 Team training D trainingsveld 2 Merlijn Machielse, Bob Melisse
donderdag 18:15 - 19:30 Team training B-veld 2 Merlijn Machielse, Bob Melisse
 
JO13 UVV'40 JO13-3
Regulier seizoen
donderdag 18:15 - 19:30 Team training D trainingsveld 1 Baukje Corbeij, Karel Burger, Jurre Liesker
 
JO11 UVV'40 JO11-1
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:30 Team training B-veld mid.a Martijn van den Boer, Casper van der Put, Marco Wolters
woensdag 18:15 - 19:15 Team training D Trainingsveld 1b Martijn van den Boer, Casper van der Put, Marco Wolters
 
JO11 UVV'40 JO11-2
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:30 Team training B-veld mid.b Sander van den Boer, Rene Delhez, Jochen van Dijk
woensdag 18:15 - 19:15 Team training D trainingsveld 2b Sander van den Boer, Rene Delhez, Jochen van Dijk
 
JO11 UVV'40 JO11-3
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:30 Team training B-veld 1b Bart Chin See Chong, Tim Chin See Chong, Hendrik Heerdink
woensdag 18:15 - 19:15 Team training D Trainingsveld 1a Bart Chin See Chong, Tim Chin See Chong, Hendrik Heerdink
 
JO11 UVV'40 JO11-4
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:30 Team training A veld mid.a Gijs van Gurp, Jari Heestermans, Richard Bakkers
woensdag 18:15 - 19:15 Team training B-veld 2b Gijs van Gurp, Jari Heestermans, Richard Bakkers
 
JO11 UVV'40 JO11-5
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:30 Team training A veld mid.b Gijs Peeters, Richard Stes, Ivo van Opbergen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training B-veld 2a Gijs Peeters, Richard Stes, Ivo van Opbergen
 
JO10 UVV40 JO10-1
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:30 Team training B-veld 1a Jeroen Hoogeveen, Pepijn van den Maagdenberg, Mark Vissers
woensdag 18:15 - 19:15 Team training D trainingsveld 2a Jeroen Hoogeveen, Pepijn van den Maagdenberg, Mark Vissers
 
JO9 UVV'40 JO9-1
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training B-veld 1a Arno de Graaf, Marco Hofma, Juan Pablo Salmon
 
JO9 UVV'40 JO9-2
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training B-veld 1b Michiel Baldal, Ton van Helden
 
JO9 UVV'40 JO9-3
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training B-veld mid.a Luuk Olieslagers, Mick van den Velden
 
JO9 UVV'40 JO9-4
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training B-veld mid.b Jubbe Stoop, Jeroen Bastiaansen
 
JO9 UVV'40 JO9-5
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training A-veld 1a Sylvia de Jong, Marjo van Nijnatten, Jeroen Stirnberg
 
JO9 UVV'40 JO9-6
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training A-veld 1b Bindert Blauw, Niels Goos
 
JO9 UVV'40 JO9-7
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training A-veld 2a Jeroen van Riel, Jeroen Rosendahl
 
JO6 UVV'40 JO6 (Trainingsgroep)
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training A veld mid.a Jack Backx, Martin van Brandwijk
zaterdag 10:00 - 11:00 Team training A-veld 2a Kleedkamer 1 Jack Backx, Martin van Brandwijk
 
JO7 UVV'40 JO7-1
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training A veld mid.b Sander Schaepman
 
JO7 UVV'40 JO7-2
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training A veld mid.b
 
MO15 UVV'40 MO15-1
Regulier seizoen
donderdag 18:15 - 19:30 Team training D trainingsveld 2 Marcel Hofman, Romy Kleijn, Sanne Nous
 
MO13 UVV'40 MO13-1
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:30 Team training B-veld 2a Henk Schuiling
 
MO11 UVV'40 MO11-1
Regulier seizoen
dinsdag 18:15 - 19:30 Team training D Trainingsveld 1a Annemieke de Ruijter, Marijn Burgers, Max Scheerhoorn
donderdag 18:15 - 19:30 Team training A veld mid.a Annemieke de Ruijter, Marijn Burgers, Max Scheerhoorn
 
MO9 UVV'40 MO9-1 (JO9-8M)
Regulier seizoen
woensdag 18:15 - 19:15 Team training A-veld 2b Noor Bastiaansen, Sannie van der Linden, Will Simons
 
Breda Girlz United BGU-1 (Groen-Wit)
Regulier seizoen
zondag 09:00 - 10:15 Team training
 
Bovenbouw (JO en MO 12, 13, 15, 17, 19) Keepers Bovenbouw
Regulier seizoen
maandag 19:30 - 20:30 Keepers training (bovenbouw JO19, 17, 15, 13 en 12) B-veld 2 Ton Eenenaam
 
Onderbouw (JO en MO 9, 10, 11) Keepers Onderbouw
Regulier seizoen
maandag 18:15 - 19:15 Keepers trainiing (onderbouw JO-11, 10 en 9) B-veld 2b Ton Eenenaam
 
Terug naar boven