Trainingsoverzicht

Mannen UVV'40 1
dinsdag 20:15 - 21:45 Teamtraining B-veld
donderdag 20:15 - 21:45 Teamtraining B-veld
 
Mannen UVV'40 2
dinsdag 20:15 - 21:45 Teamtraining D Trainingsveld
donderdag 20:15 - 21:45 Teamtraining D Trainingsveld
 
Mannen UVV'40 2-ZA
woensdag 20:15 - 21:45 Teamtraining B-veld Rob Charlier, Ingrid Lammen-Canjels
vrijdag 20:15 - 21:45 Teamtraining D Trainingsveld Rob Charlier, Ingrid Lammen-Canjels
 
Mannen UVV'40 3
dinsdag 19:00 - 20:15 Teamtraining C-veld Dennis van Miert
 
Mannen UVV'40 4
woensdag 20:15 - 21:45 Teamtraining D Trainingsveld
 
Mannen UVV'40 6
woensdag 20:15 - 21:45 Teamtraining D Trainingsveld Michiel van Exsel
 
Mannen UVV'40 7
dinsdag 19:00 - 20:15 Teamtraining C-veld
 
Mannen UVV'40 35+1
vrijdag 20:15 - 21:45 Teamtraining D Trainingsveld
 
JO19 UVV'40 JO19-1
dinsdag 19:00 - 20:15 Teamtraining D Trainingsveld Philip Bolwerk, Robert Kapiteijn, Joep van de Maagdenberg, Robert Kapiteijn, Joep van de Maagdenberg
donderdag 19:00 - 20:15 Teamtraining C-veld Philip Bolwerk, Robert Kapiteijn, Joep van de Maagdenberg, Robert Kapiteijn, Joep van de Maagdenberg
 
JO17 UVV'40 JO17-1
dinsdag 19:00 - 20:15 Teamtraining D Trainingsveld Luc van Dongen, Edwin Heestermans, Edwin Heestermans, Edwin Heestermans
 
JO16 UVV'40 JO16-1
woensdag 20:15 - 21:45 Teamtraining B-veld Marc Lichtenberg
 
JO15 UVV'40 JO15-1
maandag 19:15 - 20:30 Teamtraining B-veld 2 Niels van Dongen
woensdag 19:00 - 20:15 Teamtraining D Trainingsveld Niels van Dongen
 
JO15 UVV'40 JO15-2
maandag 19:00 - 20:15 Teamtraining B-veld 1 Anton van Opstal, Max Scheerhoorn, Max Scheerhoorn
woensdag 19:00 - 20:15 Teamtraining D Trainingsveld Anton van Opstal, Max Scheerhoorn, Max Scheerhoorn
 
JO14 UVV'40 JO14-1
maandag 19:00 - 20:15 Teamtraining D Trainingsveld Djessie Jansen, Thomas Kleijn, Walter Laurijssen, Walter Laurijssen, Mirjam Barbereau
donderdag 19:00 - 20:15 Teamtraining C-veld Djessie Jansen, Thomas Kleijn, Walter Laurijssen, Walter Laurijssen, Mirjam Barbereau
 
JO14 UVV'40 JO14-2
maandag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Jorg Feskens, Jari Heestermans, Jorg Feskens, Jari Heestermans, Jorg Feskens
woensdag 19:00 - 20:15 C-veld Jorg Feskens, Jari Heestermans, Jorg Feskens, Jari Heestermans, Jorg Feskens
 
JO13 UVV'40 JO13-1
dinsdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Carlo Brouwers, Tim Chin See Chong, Tim Chin See Chong
donderdag 19:00 - 20:15 Teamtraining D Trainingsveld Carlo Brouwers, Tim Chin See Chong, Tim Chin See Chong
 
JO12 UVV'40 JO12-1
dinsdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Casper van der Put, Marco Wolters, Marco Wolters, Marco Wolters
donderdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Casper van der Put, Marco Wolters, Marco Wolters, Marco Wolters
 
JO12 UVV'40 JO12-2
dinsdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld James Busch, Mohammed Hussein Masjedi, Rene Delhez, Rene Delhez
donderdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld James Busch, Mohammed Hussein Masjedi, Rene Delhez, Rene Delhez
 
JO12 UVV'40 JO12-3
dinsdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Marcel Schets, Marcel Schets
donderdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Marcel Schets, Marcel Schets
 
JO11 UVV'40 JO11-1
dinsdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Pepijn van den Maagdenberg, Mark Vissers, Alex Brandts, Pepijn van den Maagdenberg, Alex Brandts
donderdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Pepijn van den Maagdenberg, Mark Vissers, Alex Brandts, Pepijn van den Maagdenberg, Alex Brandts
 
JO11 UVV'40 JO11-2
dinsdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Gijs Peeters, Richard Bakkers, Ivo van Opbergen, Ivo van Opbergen
donderdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Gijs Peeters, Richard Bakkers, Ivo van Opbergen, Ivo van Opbergen
 
JO10 UVV'40 JO10-1
maandag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Arno de Graaf, Marco Hofma, Arno de Graaf, Arno de Graaf
woensdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Arno de Graaf, Marco Hofma, Arno de Graaf, Arno de Graaf
vrijdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Arno de Graaf, Marco Hofma, Arno de Graaf, Arno de Graaf
 
JO10 UVV'40 JO10-2
maandag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Roland Aarts, Ton van Helden, Ton van Helden, Ton van Helden
woensdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Roland Aarts, Ton van Helden, Ton van Helden, Ton van Helden
 
JO10 UVV'40 JO10-3
maandag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Luuk Olieslagers, Mick van den Velden, Mick van den Velden, Mick van den Velden
woensdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Luuk Olieslagers, Mick van den Velden, Mick van den Velden, Mick van den Velden
 
JO10 UVV'40 JO10-4
maandag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Jean-paul Van den Luijtgaarden, Jean-paul Van den Luijtgaarden
woensdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Jean-paul Van den Luijtgaarden, Jean-paul Van den Luijtgaarden
 
JO9 UVV'40 JO9-1
dinsdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Bindert Blauw, Jeroen van Riel, Jeroen Stirnberg, Mark Vissers, Jeroen van Riel, Mark Vissers, Jeroen van Riel
donderdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Bindert Blauw, Jeroen van Riel, Jeroen Stirnberg, Mark Vissers, Jeroen van Riel, Mark Vissers, Jeroen van Riel
 
JO9 UVV'40 JO9-2
dinsdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Jeroen Rosendahl, Jeroen Rosendahl, Jeroen Rosendahl
dinsdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Jeroen Rosendahl, Jeroen Rosendahl, Jeroen Rosendahl
donderdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Jeroen Rosendahl, Jeroen Rosendahl, Jeroen Rosendahl
 
JO9 UVV'40 JO9-3
woensdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Marjo van Nijnatten, Marjo van Nijnatten, Marjo van Nijnatten
 
JO8 UVV'40 JO8-1
dinsdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Jeroen Bastiaansen, Wouter de Steur, Jeroen Bastiaansen
donderdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Jeroen Bastiaansen, Wouter de Steur, Jeroen Bastiaansen
 
JO8 UVV'40 JO8-2
dinsdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Sander Schaepman, Sander Schaepman, Sander Schaepman
donderdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Sander Schaepman, Sander Schaepman, Sander Schaepman
 
JO8 UVV'40 JO8-3
dinsdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Sander Schaepman, Paul Snackey, Paul Snackey
donderdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Sander Schaepman, Paul Snackey, Paul Snackey
 
JO8 UVV'40 JO8-4
dinsdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Bob de Kort, Rob Raats, Rob Raats
donderdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Bob de Kort, Rob Raats, Rob Raats
 
JO7 UVV'40 JO7-1
woensdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Martin van Brandwijk, Martin van Brandwijk
donderdag 19:00 - 20:15 Teamtraining D Trainingsveld Martin van Brandwijk, Martin van Brandwijk
 
JO7 UVV'40 JO7-2
woensdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Jack Backx
 
JO7 UVV'40 JO7-3
woensdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld
 
JO7 UVV'40 JO7-4 (Trainingsgroep)
woensdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Robin Agterhuis
 
JO6 JO6-1 (Trainingsgroep)
woensdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Robbie Graaskamp, Pien Rosmalen, Pien Rosmalen, Pien Rosmalen
 
MO15 UVV'40 MO15-1
maandag 19:00 - 20:15 Teamtraining D Trainingsveld Silvian Diepstraten, Lieke Kop, Henk Schuiling, Francois Timmermans, Silvian Diepstraten, Roos Schaepman, Marcel Hofman
woensdag 19:00 - 20:15 Teamtraining C-veld Silvian Diepstraten, Lieke Kop, Henk Schuiling, Francois Timmermans, Silvian Diepstraten, Roos Schaepman, Marcel Hofman
 
MO13 UVV'40 MO13-1
dinsdag 18:00 - 19:00 Teamtraining C-veld Merlijn Machielse, Marcel ter Hofstede, Merlijn Machielse, Klaas Veen, Annemieke de Ruijter, VACATURE
 
MO11 UVV'40 MO11-1
maandag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Tom van Bijsterveld, Carole Hendriks, Carole Hendriks, Tom Klaassen
maandag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Tom van Bijsterveld, Carole Hendriks, Carole Hendriks, Tom Klaassen
woensdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Tom van Bijsterveld, Carole Hendriks, Carole Hendriks, Tom Klaassen
donderdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Tom van Bijsterveld, Carole Hendriks, Carole Hendriks, Tom Klaassen
 
MO9 UVV'40 JO9-4
woensdag 18:00 - 19:00 Voetbalschool A-veld Zoë Timmermans, Zoë Timmermans, VACATURE
 
MO9 UVV'40 MO8-1 (trainingsgroep)
woensdag 18:00 - 19:00 Teamtraining D Trainingsveld Sannie van der Linden, Henk Schuiling
 
Keepers Selectie Senioren Keepers Selectie Senioren
dinsdag 19:00 - 20:15 Keepers Selectie Senioren C-veld
 
Bovenbouw (JO en MO 13 t/m 19) Keepers Bovenbouw
maandag 19:00 - 20:15 Keepers training (bovenbouw JO19, 17, 15, 13 en 12) C-veld
 
Onderbouw (JO en MO 9 t/m 12) Keepers Onderbouw
maandag 18:00 - 19:00 Keepers training (onderbouw JO-11, 10 en 9) D Trainingsveld
 
Terug naar boven