0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Mini pupillen - JO7 - UVV'40 JO7-3

Teamleden

Spelers
Seph Kroes        
Quintin Krom        
Phineas Oudendijk        
Ted Thoden van Velzen        
Lynn Vlamings        
Sep van Wesemael        
 
Overige teamleden
Dominic Vlamings Teammanager mDWF
Vincent Oudendijk Jeugdcoach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-1 DSE JO7-2 147097 0-0
C 23-05-2020 11:00 Gloria UC JO7-1 Gloria UC JO7-2 145289 0-0
C 23-05-2020 09:00 Gesta JO7-1 JEKA JO7-7M 146315 0-0
C 23-05-2020 08:45 UVV'40 JO7-3 VVR JO7-3 146246 0-0
C 23-05-2020 08:30 Groen Wit JO7-4 Baronie JO7-5 146145 0-0
C 23-05-2020 08:30 SCO JO7-2 Moerse Boys JO7-1 146931 0-0
C 16-05-2020 08:45 Moerse Boys JO7-1 Beek Vooruit JO7-1 145577 0-0
C 16-05-2020 09:00 VVR JO7-3 Groen Wit JO7-4 147881 0-0
C 16-05-2020 10:30 Baronie JO7-5 UVV'40 JO7-3 147863 0-0
C 16-05-2020 11:00 JEKA JO7-7M Gloria UC JO7-1 147891 0-0
C 16-05-2020 11:30 DSE JO7-2 SCO JO7-2 145100 0-0
C 09-05-2020 08:30 UVV'40 JO7-3 Beek Vooruit JO7-1 148345 0-0
C 09-05-2020 08:30 Groen Wit JO7-4 Gloria UC JO7-2 148231 0-0
C 09-05-2020 09:00 Gesta JO7-1 SCO JO7-2 147988 0-0
C 09-05-2020 09:45 Baronie JO7-5 DSE JO7-2 146691 0-0
C 09-05-2020 10:00 JEKA JO7-7M VVR JO7-3 147660 0-0
C 09-05-2020 11:00 Gloria UC JO7-1 Moerse Boys JO7-1 147403 0-0
C 18-04-2020 08:30 Groen Wit JO7-4 JEKA JO7-7M 146781 0-0
C 18-04-2020 08:45 Moerse Boys JO7-1 DSE JO7-2 148004 0-0
C 18-04-2020 09:00 VVR JO7-3 Baronie JO7-5 146448 0-0
C 18-04-2020 09:45 SCO JO7-2 Gloria UC JO7-2 148182 0-0
C 18-04-2020 11:00 Gloria UC JO7-1 UVV'40 JO7-3 147125 0-0
C 18-04-2020 12:00 Beek Vooruit JO7-1 Gesta JO7-1 145938 0-0
C 04-04-2020 08:45 Moerse Boys JO7-1 Groen Wit JO7-4 146174 0-0
C 04-04-2020 09:00 VVR JO7-3 Gloria UC JO7-1 147004 0-0
C 04-04-2020 09:30 Gloria UC JO7-2 UVV'40 JO7-3 146886 0-0
C 04-04-2020 11:15 Baronie JO7-5 SCO JO7-2 147121 0-0
C 04-04-2020 11:00 JEKA JO7-7M Beek Vooruit JO7-1 147960 0-0
C 04-04-2020 11:30 DSE JO7-2 Gesta JO7-1 147145 0-0
C 28-03-2020 11:15 Beek Vooruit JO7-1 Gloria UC JO7-2 146983 0-0
C 28-03-2020 11:00 Gloria UC JO7-1 Baronie JO7-5 145626 0-0
C 28-03-2020 09:00 Gesta JO7-1 Moerse Boys JO7-1 146245 0-0
C 28-03-2020 08:30 UVV'40 JO7-3 JEKA JO7-7M 145512 0-0
C 28-03-2020 08:30 Groen Wit JO7-4 DSE JO7-2 145540 0-0
C 28-03-2020 09:45 SCO JO7-2 VVR JO7-3 146814 0-0
C 14-03-2020 08:30 Gesta JO7-1 Groen Wit JO7-4 145563 0-0
C 14-03-2020 08:30 SCO JO7-2 Beek Vooruit JO7-1 145719 0-0
C 14-03-2020 08:45 Moerse Boys JO7-1 UVV'40 JO7-3 145674 0-0
C 14-03-2020 09:30 Gloria UC JO7-2 VVR JO7-3 145273 0-0
C 14-03-2020 10:00 JEKA JO7-7M Baronie JO7-5 146776 0-0
C 14-03-2020 11:30 DSE JO7-2 Gloria UC JO7-1 147098 0-0
C 07-03-2020 08:30 UVV'40 JO7-3 DSE JO7-2 146226 0-0
C 07-03-2020 08:30 Groen Wit JO7-4 Beek Vooruit JO7-1 147106 0-0
C 07-03-2020 09:00 VVR JO7-3 Gesta JO7-1 145374 0-0
C 07-03-2020 10:00 JEKA JO7-7M Moerse Boys JO7-1 146965 0-0
C 07-03-2020 10:30 Baronie JO7-5 Gloria UC JO7-2 145109 0-0
C 07-03-2020 11:00 Gloria UC JO7-1 SCO JO7-2 147640 0-0
C 29-02-2020 09:30 Gloria UC JO7-2 Gesta JO7-1 145691 0-0
C 15-02-2020 08:30 SCO JO7-2 Groen Wit JO7-4 147044 0-0
C 15-02-2020 08:45 Moerse Boys JO7-1 Baronie JO7-5 147735 0-0
C 15-02-2020 08:30 Gesta JO7-1 UVV'40 JO7-3 145758 0-0
C 15-02-2020 09:30 Gloria UC JO7-2 JEKA JO7-7M 146248 0-0
C 15-02-2020 11:30 DSE JO7-2 VVR JO7-3 145113 0-0
C 15-02-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-1 Gloria UC JO7-1 145722 0-0
C 08-02-2020 08:45 UVV'40 JO7-3 Groen Wit JO7-4 145755 0-0
C 08-02-2020 09:00 VVR JO7-3 Moerse Boys JO7-1 145963 0-0
C 08-02-2020 09:30 Gloria UC JO7-2 DSE JO7-2 146502 0-0
C 08-02-2020 11:00 JEKA JO7-7M SCO JO7-2 146594 0-0
C 08-02-2020 10:30 Baronie JO7-5 Beek Vooruit JO7-1 148350 0-0
C 08-02-2020 11:00 Gloria UC JO7-1 Gesta JO7-1 147332 0-0
C 01-02-2020 12:00 Beek Vooruit JO7-1 VVR JO7-3 147673 0-0
C 01-02-2020 11:30 DSE JO7-2 JEKA JO7-7M 147766 0-0
C 01-02-2020 12:00 Groen Wit JO7-4 Gloria UC JO7-1 147475 0-0
C 01-02-2020 09:00 Gesta JO7-1 Baronie JO7-5 145744 0-0
C 01-02-2020 08:45 Moerse Boys JO7-1 Gloria UC JO7-2 146862 0-0
C 01-02-2020 08:30 SCO JO7-2 UVV'40 JO7-3 145975 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO7-7M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baronie JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gloria UC JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UVV'40 JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Groen Wit JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Beek Vooruit JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCO JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DSE JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Moerse Boys JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Gesta JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven