0275 Onder 9 competitie (najaar)

Meiden - MO9 - UVV'40 JO9-5M (MO9-1)

Teamleden

Spelers
Eva Kuipers Veldspeler/keeper      
Valerie Gooijers        
Rifka Goossens        
Mirre Hoefsloot        
Eef Van Laarhoven        
Anouk van 't Land        
Jasmijn Lokerse        
Saar van Meel        
 
Overige teamleden
Henk Schuiling Coordinator
Guusje Hofman Teammanager mDWF
Miranda Kuipers - van Uffelen Teammanager mDWF
Guusje Hofman Jeugdtrainer Voetbalschool
Guusje Hofman Jeugdtrainer Teamtraining
Miranda Kuipers - van Uffelen Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 09:00 Prinsenland JO9-2M WDS JO9-3M
C 07-12-2019 09:30 Wernhout JO9-2M UVV'40 JO9-5M
C 07-12-2019 09:45 SCO JO9-3M BSC JO9-4M
C 07-12-2019 10:15 Terheijden JO9-3M Kogelvangers JO9-3M
C 07-12-2019 10:35 Groen Wit JO9-5 RSV JO9-2
C 14-12-2019 09:00 Kogelvangers JO9-3M Groen Wit JO9-5
C 14-12-2019 10:00 VVR JO9-3M Terheijden JO9-3M
C 14-12-2019 10:00 Unitas'30 JO9-11M Wernhout JO9-2M
C 14-12-2019 09:00 BSC JO9-4M WDS JO9-3M
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 JO9-5M Prinsenland JO9-2M
C 14-12-2019 08:45 RSV JO9-2 SCO JO9-3M
C 21-12-2019 08:45 RSV JO9-2 WDS JO9-3M
C 21-12-2019 09:00 BSC JO9-4M Terheijden JO9-3M
C 21-12-2019 09:30 Unitas'30 JO9-11M Kogelvangers JO9-3M
C 21-12-2019 09:45 SCO JO9-3M Wernhout JO9-2M
C 21-12-2019 10:00 VVR JO9-3M Groen Wit JO9-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-11-2019 08:30 WDS JO9-3M Groen Wit JO9-5 88762 0-0
C 30-11-2019 09:00 Kogelvangers JO9-3M Wernhout JO9-2M 88763 0-0
C 30-11-2019 09:00 BSC JO9-4M VVR JO9-3M 54302 0-0
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M Terheijden JO9-3M 88764 0-0
C 30-11-2019 09:45 Unitas'30 JO9-11M SCO JO9-3M 88765 0-0
C 23-11-2019 09:00 Prinsenland JO9-2M BSC JO9-4M 88783 0-0
C 23-11-2019 09:30 Wernhout JO9-2M Terheijden JO9-3M 88759 0-0
C 23-11-2019 08:30 WDS JO9-3M Unitas'30 JO9-11M 88760 0-0
C 23-11-2019 09:45 Groen Wit JO9-5 UVV'40 JO9-5M 88761 0-0
C 23-11-2019 09:45 SCO JO9-3M Kogelvangers JO9-3M 54230 0-0
C 16-11-2019 09:00 BSC JO9-4M RSV JO9-2 88756 0-0
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M Unitas'30 JO9-11M 56267 0-0
C 16-11-2019 10:15 Terheijden JO9-3M WDS JO9-3M 88757 0-0
C 16-11-2019 10:00 VVR JO9-3M SCO JO9-3M 88758 0-0
C 16-11-2019 09:30 Wernhout JO9-2M Prinsenland JO9-2M 88782 0-0
C 09-11-2019 08:30 WDS JO9-3M Wernhout JO9-2M 54837 0-0
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-11M VVR JO9-3M 88755 0-0
C 09-11-2019 08:45 RSV JO9-2 Kogelvangers JO9-3M 88753 0-0
C 09-11-2019 09:00 Prinsenland JO9-2M Terheijden JO9-3M 88781 0-0
C 09-11-2019 09:45 SCO JO9-3M Groen Wit JO9-5 88752 0-0
C 02-11-2019 10:00 VVR JO9-3M Wernhout JO9-2M 55379 0-0
C 02-11-2019 10:15 Terheijden JO9-3M SCO JO9-3M 55540 0-0
C 02-11-2019 09:45 Groen Wit JO9-5 Prinsenland JO9-2M 88780 0-0
C 02-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M RSV JO9-2 54664 0-0
C 26-10-2019 08:30 SCO JO9-3M Madese Boys JO9-4 88750 0-0
C 26-10-2019 08:45 RSV JO9-2 VVR JO9-3M 88749 0-0
C 26-10-2019 09:30 Wernhout JO9-2M Groen Wit JO9-5 56045 0-0
C 26-10-2019 09:45 Unitas'30 JO9-11M BSC JO9-4M 56949 0-0
C 26-10-2019 10:00 WDS JO9-3M UVV'40 JO9-5M 55010 0-0
C 26-10-2019 10:00 Prinsenland JO9-2M Kogelvangers JO9-3M 88779 0-0
C 19-10-2019 10:00 Groen Wit JO9-5 BSC JO9-4M 88747 0-0
C 19-10-2019 10:15 Terheijden JO9-3M Unitas'30 JO9-11M 56380 0-0
C 19-10-2019 09:30 Wernhout JO9-2M Madese Boys JO9-4 88746 0-0
C 19-10-2019 11:00 Prinsenland JO9-2M RSV JO9-2 88778 0-0
C 19-10-2019 10:15 UVV'40 JO9-5M Kogelvangers JO9-3M 54620 0-0
C 19-10-2019 10:00 WDS JO9-3M VVR JO9-3M 88748 0-0
C 12-10-2019 09:00 Kogelvangers JO9-3M WDS JO9-3M 54933 0-0
C 05-10-2019 08:45 RSV JO9-2 Unitas'30 JO9-11M 55018 0-0
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys JO9-4 SCO JO9-3M 54950 0-0
C 05-10-2019 09:45 Groen Wit JO9-5 Kogelvangers JO9-3M 55825 0-0
C 05-10-2019 10:15 Terheijden JO9-3M Wernhout JO9-2M 53732 0-0
C 05-10-2019 10:00 VVR JO9-3M WDS JO9-3M 54859 0-0
C 05-10-2019 08:30 Madese Boys JO9-4 WDS JO9-3M 88744 0-0
C 05-10-2019 10:00 VVR JO9-3M Prinsenland JO9-2M 88777 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M SCO JO9-3M 88743 0-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-11M RSV JO9-2 88745 0-0
C 05-10-2019 10:15 Terheijden JO9-3M Groen Wit JO9-5 54107 0-0
C 05-10-2019 09:00 BSC JO9-4M Wernhout JO9-2M 88742 0-0
C 28-09-2019 10:00 Groen Wit JO9-5 VVR JO9-3M 53874 0-0
C 28-09-2019 10:15 Terheijden JO9-3M JO9-4M 53311 0-0
C 28-09-2019 10:15 Terheijden JO9-3M Madese Boys JO9-4 88741 0-0
C 28-09-2019 09:30 Wernhout JO9-2M RSV JO9-2 56225 0-0
C 28-09-2019 10:00 WDS JO9-3M SCO JO9-3M 56191 0-0
C 28-09-2019 09:00 Kogelvangers JO9-3M Madese Boys JO9-4 56657 0-0
C 28-09-2019 09:00 Kogelvangers JO9-3M BSC JO9-4M 88740 0-0
C 28-09-2019 09:00 Prinsenland JO9-2M SCO JO9-3M 88776 0-0
C 28-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M VVR JO9-3M 54588 0-0
C 28-09-2019 10:00 Groen Wit JO9-5 Unitas'30 JO9-11M 56481 0-0
C 21-09-2019 08:45 RSV JO9-2 Terheijden JO9-3M 53994 0-0
C 21-09-2019 09:00 JO9-4M Groen Wit JO9-5 54552 0-0
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO9-4 UVV'40 JO9-5M 53996 0-0
C 21-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-11M WDS JO9-3M 53595 0-0
C 21-09-2019 10:00 VVR JO9-3M Kogelvangers JO9-3M 88739 0-0
C 21-09-2019 09:45 SCO JO9-3M WDS JO9-3M 88738 0-0
C 21-09-2019 09:00 JO9-4M UVV'40 JO9-5M 54373 0-0
C 21-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-11M Prinsenland JO9-2M 88775 0-0
C 21-09-2019 08:30 Madese Boys JO9-4 Groen Wit JO9-5 55604 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:30 JEKA JO9-11G UVV'40 JO9-5M 13853 0-0
B 12-09-2019 18:30 Groen Wit JO9-5 SAB JO9-1 14063 0-0
B 07-09-2019 09:45 Groen Wit JO9-5 JEKA JO9-11G 13521 0-0
B 07-09-2019 10:00 SAB JO9-1 UVV'40 JO9-5M 13594 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO9-5M Groen Wit JO9-5 13167 0-0
B 31-08-2019 10:30 JEKA JO9-11G SAB JO9-1 13113 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO9-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RSV JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 JO9-11M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCO JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wernhout JO9-2M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 WDS JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Terheijden JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Groen Wit JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UVV'40 JO9-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kogelvangers JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Prinsenland JO9-2M 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO9-11G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40 JO9-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SAB JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven