Afdrukken
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - UVV'40 JO11-3

Teamleden

Spelers
Stijn Baldal        
Thijmen van der Bruggen        
Guus Brugman        
Timo Clarijs        
Gijs Companjen        
Tijn van Dijk        
Max van ´t Hullenaar        
Giel Peeters        
Naboo Vannucci        
Davide van de Walle        
 
Overige teamleden
Jean-paul van den Luijtgaarden Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 08:30 Bavel JO11-4 Rijen JO11-5
C 01-02-2020 09:00 Chaam JO11-2 VOAB JO11-6
C 01-02-2020 10:00 Gilze JO11-2 Unitas'30 JO11-10
C 01-02-2020 10:00 Viola JO11-4 UVV'40 JO11-3
C 01-02-2020 11:15 Sarto JO11-6 Gloria UC JO11-2
C 01-02-2020 08:30 Baronie JO11-6 Molenschot JO11-1
C 08-02-2020 11:30 Rijen JO11-5 Chaam JO11-2
C 08-02-2020 11:00 UVV'40 JO11-3 Sarto JO11-6
C 08-02-2020 08:30 Molenschot JO11-1 Bavel JO11-4
C 08-02-2020 10:15 VOAB JO11-6 Viola JO11-4
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Baronie JO11-6
C 08-02-2020 09:30 Gloria UC JO11-2 Gilze JO11-2
C 15-02-2020 08:30 Bavel JO11-4 Chaam JO11-2
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Molenschot JO11-1
C 15-02-2020 10:00 Gilze JO11-2 UVV'40 JO11-3
C 15-02-2020 11:00 Viola JO11-4 Rijen JO11-5
C 15-02-2020 10:00 Sarto JO11-6 VOAB JO11-6
C 15-02-2020 12:15 Baronie JO11-6 Gloria UC JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 10:00 DIA JO11-3 Advendo JO11-1 48652 1-11
C 11-01-2020 09:30 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-6 47874 10-5
C 14-12-2019 11:45 Baronie JO11-6 Unitas'30 JO11-10 47500 0-0
C 14-12-2019 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 48400 0-0
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 UVV'40 JO11-3 48836 20-0
C 14-12-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Bavel JO11-4 48208 5-2
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO11-8G Groen Wit JO11-4 46017 0-0
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Advendo JO11-1 47220 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DIA JO11-3 47654 2-0
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DSE JO11-3 48397 3-8
C 07-12-2019 08:30 Bavel JO11-4 Baronie JO11-6 45300 2-1
C 07-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Roosendaal JO11-5 47739 3-0
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 JEKA JO11-8G 47858 2-12
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G TVC Breda JO11-2 45189 1-7
C 30-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Groen Wit JO11-4 48109 2-9
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 UVV'40 JO11-3 48419 4-3
C 30-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 48744 2-2
C 30-11-2019 11:30 DSE JO11-3 Baronie JO11-6 45097 13-0
C 30-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Unitas'30 JO11-10 45567 2-0
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G DIA JO11-3 45929 6-1
C 23-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Groen Wit JO11-4 46693 2-8
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Unitas'30 JO11-10 48536 13-0
C 23-11-2019 12:15 UVV'40 JO11-3 Bavel JO11-4 45882 3-2
C 23-11-2019 12:00 DSE JO11-3 Advendo JO11-1 45361 3-4
C 23-11-2019 12:30 Baronie JO11-6 Beek Vooruit JO11-4 47359 4-5
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 TVC Breda JO11-2 48207 0-15
C 16-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 DSE JO11-3 46057 0-10
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Baronie JO11-6 46059 9-1
C 16-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Roosendaal JO11-5 46967 2-4
C 16-11-2019 11:45 Unitas'30 JO11-10 UVV'40 JO11-3 47437 2-2
C 16-11-2019 11:00 Advendo JO11-1 JEKA JO11-8G 47530 2-2
C 09-11-2019 13:00 Baronie JO11-6 TVC Breda JO11-2 48658 0-11
C 09-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Groen Wit JO11-4 45443 2-1
C 09-11-2019 11:30 DSE JO11-3 UVV'40 JO11-3 45292 22-1
C 09-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Bavel JO11-4 48574 2-2
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 46952 3-2
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G Roosendaal JO11-5 46620 12-4
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DIA JO11-3 46035 7-2
C 02-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Advendo JO11-1 47734 0-0
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 JEKA JO11-8G 48602 1-4
C 02-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Beek Vooruit JO11-4 48681 5-1
C 02-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 DSE JO11-3 47438 4-4
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Groen Wit JO11-4 47264 1-7
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Bavel JO11-4 47482 1-3
C 26-10-2019 09:00 DIA JO11-3 TVC Breda JO11-2 46758 1-8
C 26-10-2019 10:00 Baronie JO11-6 Roosendaal JO11-5 48904 1-2
C 26-10-2019 11:30 DSE JO11-3 JEKA JO11-8G 45701 4-3
C 26-10-2019 12:30 Advendo JO11-1 UVV'40 JO11-3 48636 8-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO11-8G Baronie JO11-6 46117 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 45956 10-0
C 05-10-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 DSE JO11-3 47960 0-11
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Advendo JO11-1 46152 3-1
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 45601 0-1
C 05-10-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 DIA JO11-3 48233 2-2
C 28-09-2019 12:30 Advendo JO11-1 Baronie JO11-6 47650 7-2
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 JEKA JO11-8G 48654 0-14
C 28-09-2019 12:45 Bavel JO11-4 TVC Breda JO11-2 45877 0-14
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 UVV'40 JO11-3 46206 11-1
C 28-09-2019 09:00 DIA JO11-3 DSE JO11-3 47199 1-8
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Roosendaal JO11-5 45640 1-4
C 21-09-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Advendo JO11-1 47705 1-11
C 21-09-2019 11:30 DSE JO11-3 Unitas'30 JO11-10 48372 13-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO11-8G Bavel JO11-4 48042 13-3
C 21-09-2019 10:30 UVV'40 JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 45079 4-1
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Groen Wit JO11-4 46181 10-2
C 21-09-2019 10:00 Baronie JO11-6 DIA JO11-3 46308 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Bavel JO11-4 UVV'40 JO11-3 11655 3-3
B 14-09-2019 13:00 Baronie JO11-7 JEKA JO11-8G 11896 2-13
B 07-09-2019 08:30 JEKA JO11-8G UVV'40 JO11-3 11588 10-1
B 07-09-2019 10:00 Baronie JO11-7 Bavel JO11-4 11355 3-3
B 31-08-2019 08:30 Bavel JO11-4 JEKA JO11-8G 10929 1-7
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-7 11164 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Chaam JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gilze JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gloria UC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Molenschot JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rijen JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO11-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UVV'40 JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Viola JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 11 10 1 0 31 108 9 99 0
2 DSE JO11-3 10 8 1 1 25 96 16 80 0
3 JEKA JO11-8G 10 7 1 2 22 78 24 54 0
4 Groen Wit JO11-4 9 7 0 2 21 66 27 39 0
5 Advendo JO11-1 8 6 1 1 19 46 12 34 0
6 Roosendaal JO11-5 11 6 0 5 18 31 55 -24 0
7 UVV'40 JO11-3 11 3 2 6 11 28 89 -61 0
8 Beek Vooruit JO11-4 9 3 1 5 10 14 53 -39 0
9 Bavel JO11-4 10 2 1 7 7 16 59 -43 0
10 Unitas'30 JO11-10 10 1 1 8 4 9 54 -45 0
11 Baronie JO11-6 10 1 0 9 3 16 71 -55 0
12 DIA JO11-3 11 0 3 8 3 15 54 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-8G 3 3 0 0 9 30 4 26 0
2 UVV'40 JO11-3 3 1 1 1 4 9 15 -6 0
3 Bavel JO11-4 3 0 2 1 2 7 13 -6 0
4 Baronie JO11-7 3 0 1 2 1 7 21 -14 0

Training

Berichten



Powered by