0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - UVV'40 JO11-3

Teamleden

Spelers
Stijn Baldal        
Thijmen van der Bruggen        
Guus Brugman        
Timo Clarijs        
Tijn van Dijk        
Max van ┬┤t Hullenaar        
Giel Peeters        
Naboo Vannucci        
Davide van de Walle        
 
Overige teamleden
Jean-paul van den Luijtgaarden Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 JEKA JO11-8G 47858 Sportpark Jeugdland 10:15
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 UVV'40 JO11-3 48836 Sportpark TVC Breda 08:45
C 11-01-2020 11:00 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-6 47874 Sportpark Jeugdland 10:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Advendo JO11-1
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DIA JO11-3
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DSE JO11-3
C 07-12-2019 08:30 Bavel JO11-4 Baronie JO11-6
C 07-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Roosendaal JO11-5
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 JEKA JO11-8G
C 14-12-2019 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-4
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 UVV'40 JO11-3
C 14-12-2019 09:00 DIA JO11-3 Advendo JO11-1
C 14-12-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Bavel JO11-4
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO11-8G Groen Wit JO11-4
C 14-12-2019 11:45 Baronie JO11-6 Unitas'30 JO11-10

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Unitas'30 JO11-10 45567 2-0
C 30-11-2019 11:30 DSE JO11-3 Baronie JO11-6 45097 13-0
C 30-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 48744 2-2
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 UVV'40 JO11-3 48419 4-3
C 30-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Groen Wit JO11-4 48109 2-9
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G TVC Breda JO11-2 45189 1-7
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G DIA JO11-3 45929 6-1
C 23-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Groen Wit JO11-4 46693 2-8
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Unitas'30 JO11-10 48536 13-0
C 23-11-2019 12:15 UVV'40 JO11-3 Bavel JO11-4 45882 3-2
C 23-11-2019 12:30 Baronie JO11-6 Beek Vooruit JO11-4 47359 4-5
C 23-11-2019 12:00 DSE JO11-3 Advendo JO11-1 45361 3-4
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 TVC Breda JO11-2 48207 0-15
C 16-11-2019 11:45 Unitas'30 JO11-10 UVV'40 JO11-3 47437 2-2
C 16-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 DSE JO11-3 46057 0-10
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Baronie JO11-6 46059 9-1
C 16-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Roosendaal JO11-5 46967 2-4
C 16-11-2019 11:00 Advendo JO11-1 JEKA JO11-8G 47530 2-2
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G Roosendaal JO11-5 46620 12-4
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 46952 3-2
C 09-11-2019 11:30 DSE JO11-3 UVV'40 JO11-3 45292 22-1
C 09-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Bavel JO11-4 48574 2-2
C 09-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Groen Wit JO11-4 45443 2-1
C 09-11-2019 13:00 Baronie JO11-6 TVC Breda JO11-2 48658 0-11
C 02-11-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-6 47874 0-0
C 02-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 DSE JO11-3 47438 4-4
C 02-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Beek Vooruit JO11-4 48681 5-1
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 JEKA JO11-8G 48602 1-4
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DIA JO11-3 46035 7-2
C 02-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Advendo JO11-1 47734 0-0
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Groen Wit JO11-4 47264 1-7
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Bavel JO11-4 47482 1-3
C 26-10-2019 10:00 Baronie JO11-6 Roosendaal JO11-5 48904 1-2
C 26-10-2019 09:00 DIA JO11-3 TVC Breda JO11-2 46758 1-8
C 26-10-2019 11:30 DSE JO11-3 JEKA JO11-8G 45701 4-3
C 26-10-2019 12:30 Advendo JO11-1 UVV'40 JO11-3 48636 8-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 45956 10-0
C 05-10-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 DSE JO11-3 47960 0-11
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Advendo JO11-1 46152 3-1
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 45601 0-1
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO11-8G Baronie JO11-6 46117 0-0
C 05-10-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 DIA JO11-3 48233 2-2
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 JEKA JO11-8G 48654 0-14
C 28-09-2019 12:45 Bavel JO11-4 TVC Breda JO11-2 45877 0-14
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 UVV'40 JO11-3 46206 11-1
C 28-09-2019 09:00 DIA JO11-3 DSE JO11-3 47199 1-8
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Roosendaal JO11-5 45640 1-4
C 28-09-2019 12:30 Advendo JO11-1 Baronie JO11-6 47650 7-2
C 21-09-2019 10:00 Baronie JO11-6 DIA JO11-3 46308 2-1
C 21-09-2019 11:30 DSE JO11-3 Unitas'30 JO11-10 48372 13-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO11-8G Bavel JO11-4 48042 13-3
C 21-09-2019 10:30 UVV'40 JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 45079 4-1
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Groen Wit JO11-4 46181 10-2
C 21-09-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Advendo JO11-1 47705 1-11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Bavel JO11-4 UVV'40 JO11-3 11655 3-3
B 14-09-2019 13:00 Baronie JO11-7 JEKA JO11-8G 11896 2-13
B 07-09-2019 08:30 JEKA JO11-8G UVV'40 JO11-3 11588 10-1
B 07-09-2019 10:00 Baronie JO11-7 Bavel JO11-4 11355 3-3
B 31-08-2019 08:30 Bavel JO11-4 JEKA JO11-8G 10929 1-7
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-7 11164 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 9 8 1 0 25 85 9 76 0
2 DSE JO11-3 9 7 1 1 22 88 13 75 0
3 Groen Wit JO11-4 8 7 0 1 21 63 19 44 0
4 JEKA JO11-8G 9 6 1 2 19 66 22 44 0
5 Advendo JO11-1 7 5 1 1 16 35 11 24 0
6 Roosendaal JO11-5 9 5 0 4 15 26 50 -24 0
7 Beek Vooruit JO11-4 9 3 1 5 10 14 53 -39 0
8 UVV'40 JO11-3 8 2 2 4 8 16 52 -36 0
9 Bavel JO11-4 8 1 1 6 4 12 53 -41 0
10 Baronie JO11-6 8 1 0 7 3 10 59 -49 0
11 DIA JO11-3 9 0 3 6 3 14 41 -27 0
12 Unitas'30 JO11-10 9 0 1 8 1 7 54 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-8G 3 3 0 0 9 30 4 26 0
2 UVV'40 JO11-3 3 1 1 1 4 9 15 -6 0
3 Bavel JO11-4 3 0 2 1 2 7 13 -6 0
4 Baronie JO11-7 3 0 1 2 1 7 21 -14 0

Training

Berichten



Terug naar boven