0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Junioren - JO13 - UVV'40 JO13-2G

Teamleden

Spelers
Camiel Schets Veldspeler/keeper      
Wouter Bilsen        
Jop Delhez        
Pieter van Dijk        
Sander van Dijk        
Floris Drixler        
Mauk Elgersma        
Guus Hoogerheijde Keeper      
Cas IJzermans        
Maartje Lendfers        
GIel van Meenen        
Raf Soeters        
Noel van den Velden        
 
Overige teamleden
Rene Delhez Teammanager mDWF
Merlijn Machielse Jeugdtrainer Teamtraining
VACATURE Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 08:45 Sarto JO13-4 Baronie JO13-6 111699 0-0
C 23-05-2020 11:00 UVV'40, JO13-2G Dongen JO13-3 113273 0-0
C 23-05-2020 10:00 Rijen JO13-2 SC 't Zand JO13-4G 113653 0-0
C 23-05-2020 12:00 PCP JO13-1 SCO JO13-1 113974 0-0
C 23-05-2020 09:30 Gloria UC JO13-2 Raamsdonk JO13-1 115171 0-0
C 23-05-2020 09:00 JEKA JO13-9 RWB JO13-2G 110789 0-0
C 16-05-2020 11:00 SCO JO13-1 JEKA JO13-9 111877 0-0
C 16-05-2020 11:30 Raamsdonk JO13-1 Sarto JO13-4 115095 0-0
C 16-05-2020 11:15 SC 't Zand JO13-4G UVV'40, JO13-2G 111859 0-0
C 16-05-2020 09:30 RWB JO13-2G PCP JO13-1 115251 0-0
C 16-05-2020 13:35 Dongen JO13-3 Rijen JO13-2 111603 0-0
C 16-05-2020 10:00 Baronie JO13-6 Gloria UC JO13-2 111209 0-0
C 09-05-2020 09:30 RWB JO13-2G Dongen JO13-3 114660 0-0
C 09-05-2020 09:00 JEKA JO13-9 Gloria UC JO13-2 115522 0-0
C 09-05-2020 10:00 Rijen JO13-2 SCO JO13-1 114331 0-0
C 09-05-2020 11:15 SC 't Zand JO13-4G Baronie JO13-6 114815 0-0
C 09-05-2020 12:00 PCP JO13-1 Raamsdonk JO13-1 110658 0-0
C 09-05-2020 12:15 UVV'40, JO13-2G Sarto JO13-4 111889 0-0
C 18-04-2020 08:45 Sarto JO13-4 JEKA JO13-9 114683 0-0
C 18-04-2020 09:30 Gloria UC JO13-2 SCO JO13-1 114998 0-0
C 18-04-2020 10:00 Rijen JO13-2 RWB JO13-2G 114414 0-0
C 18-04-2020 11:30 Raamsdonk JO13-1 Baronie JO13-6 111040 0-0
C 18-04-2020 12:00 PCP JO13-1 UVV'40, JO13-2G 114067 0-0
C 18-04-2020 13:45 Dongen JO13-3 SC 't Zand JO13-4G 113370 0-0
C 07-04-2020 19:00 Gloria UC JO13-2 UVV'40, JO13-2G 111392 0-0
C 04-04-2020 08:30 Baronie JO13-6 JEKA JO13-9 111581 0-0
C 04-04-2020 09:30 RWB JO13-2G Sarto JO13-4 115612 0-0
C 04-04-2020 10:00 SC 't Zand JO13-4G Gloria UC JO13-2 113204 0-0
C 04-04-2020 11:00 SCO JO13-1 UVV'40, JO13-2G 115430 0-0
C 04-04-2020 11:30 Raamsdonk JO13-1 Rijen JO13-2 113193 0-0
C 04-04-2020 15:30 Dongen JO13-3 PCP JO13-1 113861 0-0
C 28-03-2020 12:00 PCP JO13-1 SC 't Zand JO13-4G 115323 0-0
C 28-03-2020 12:00 UVV'40, JO13-2G RWB JO13-2G 115215 0-0
C 28-03-2020 10:00 Rijen JO13-2 Baronie JO13-6 114058 0-0
C 28-03-2020 09:30 Gloria UC JO13-2 Dongen JO13-3 113796 0-0
C 28-03-2020 09:00 JEKA JO13-9 Raamsdonk JO13-1 113723 0-0
C 28-03-2020 08:45 Sarto JO13-4 SCO JO13-1 115105 0-0
C 21-03-2020 11:30 Raamsdonk JO13-1 SCO JO13-1 115404 0-0
C 21-03-2020 09:45 UVV'40, JO13-2G Rijen JO13-2 114167 0-0
C 14-03-2020 09:30 Gloria UC JO13-2 Sarto JO13-4 113568 0-0
C 14-03-2020 11:30 RWB JO13-2G SC 't Zand JO13-4G 115575 0-0
C 14-03-2020 09:00 JEKA JO13-9 Rijen JO13-2 112824 0-0
C 14-03-2020 08:30 Baronie JO13-6 PCP JO13-1 112413 0-0
C 14-03-2020 11:00 SCO JO13-1 Dongen JO13-3 112418 0-0
C 14-03-2020 11:30 Raamsdonk JO13-1 UVV'40, JO13-2G 114071 0-0
C 07-03-2020 09:30 RWB JO13-2G Raamsdonk JO13-1 115521 1-6
C 07-03-2020 10:00 Rijen JO13-2 Sarto JO13-4 111329 6-2
C 07-03-2020 11:00 UVV'40, JO13-2G Baronie JO13-6 114803 3-5
C 07-03-2020 11:15 SC 't Zand JO13-4G SCO JO13-1 114897 0-2
C 07-03-2020 12:00 PCP JO13-1 Gloria UC JO13-2 113692 5-4
C 07-03-2020 13:30 Dongen JO13-3 JEKA JO13-9 114259 5-2
C 29-02-2020 09:00 JEKA JO13-9 SC 't Zand JO13-4G 113222 1-4
C 29-02-2020 11:00 SCO JO13-1 Baronie JO13-6 110779 2-0
C 15-02-2020 09:00 JEKA JO13-9 UVV'40, JO13-2G 111303 2-2
C 15-02-2020 11:30 Raamsdonk JO13-1 SC 't Zand JO13-4G 112504 3-2
C 15-02-2020 09:30 Gloria UC JO13-2 Rijen JO13-2 111941 0-8
C 15-02-2020 11:00 SCO JO13-1 RWB JO13-2G 115585 5-0
C 15-02-2020 09:00 Baronie JO13-6 Dongen JO13-3 112338 3-0
C 15-02-2020 10:00 Sarto JO13-4 PCP JO13-1 115013 2-1
C 08-02-2020 08:30 PCP JO13-1 JEKA JO13-9 114554 2-0
C 08-02-2020 11:15 SC 't Zand JO13-4G Sarto JO13-4 113162 1-7
C 08-02-2020 13:15 Dongen JO13-3 Raamsdonk JO13-1 112043 1-5
C 08-02-2020 09:30 RWB JO13-2G Gloria UC JO13-2 114499 0-0
C 01-02-2020 10:00 Rijen JO13-2 PCP JO13-1 115629 6-2
C 01-02-2020 10:00 Sarto JO13-4 Dongen JO13-3 111489 2-3
C 01-02-2020 08:30 Baronie JO13-6 RWB JO13-2G 115498 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 10:00 JEKA JO13-6 UVV'40, JO13-2G 93444 0-0
C 14-12-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 Chaam JO13-1 93520 9-5
C 14-12-2019 11:00 UVV'40, JO13-2G Zwaluwe JO13-1G 93451 6-0
C 14-12-2019 09:30 GSBW JO13-1 JEKA JO13-6 87029 0-6
C 14-12-2019 09:00 DIA JO13-2G Bavel JO13-2 41867 0-5
C 07-12-2019 08:45 Zwaluwe JO13-1G GSBW JO13-1 87028 0-0
C 07-12-2019 09:45 SCO JO13-1 DIA JO13-2G 42521 10-0
C 07-12-2019 10:00 JEKA JO13-6 Bavel JO13-2 42116 0-3
C 07-12-2019 12:00 Unitas'30 JO13-6 Raamsdonk JO13-1 87692 4-1
C 30-11-2019 09:00 DIA JO13-2G JEKA JO13-6 41325 1-9
C 30-11-2019 09:45 Bavel JO13-2 SCO JO13-1 41432 5-0
C 30-11-2019 10:00 Chaam JO13-1 Zwaluwe JO13-1G 93519 9-5
C 30-11-2019 12:15 UVV'40, JO13-2G Unitas'30 JO13-6 93450 4-1
C 23-11-2019 13:30 UVV'40, JO13-2G DIA JO13-2G 93449 13-0
C 23-11-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 Zwaluwe JO13-1G 87691 5-1
C 23-11-2019 10:15 Unitas'30 JO13-6 SCO JO13-1 42246 0-6
C 23-11-2019 09:30 GSBW JO13-1 Bavel JO13-2 87026 2-3
C 16-11-2019 09:00 JEKA JO13-6 Unitas'30 JO13-6 40500 5-0
C 16-11-2019 09:00 DIA JO13-2G Raamsdonk JO13-1 87690 0-17
C 16-11-2019 10:00 Bavel JO13-2 UVV'40, JO13-2G 93448 3-1
C 16-11-2019 10:00 Chaam JO13-1 GSBW JO13-1 93518 1-2
C 09-11-2019 10:45 UVV'40, JO13-2G Raamsdonk JO13-1 93447 3-7
C 09-11-2019 10:00 Bavel JO13-2 Zwaluwe JO13-1G 41952 11-1
C 09-11-2019 10:00 JEKA JO13-6 SCO JO13-1 39947 2-0
C 09-11-2019 09:00 DIA JO13-2G Chaam JO13-1 93517 0-6
C 02-11-2019 08:45 Zwaluwe JO13-1G DIA JO13-2G 41006 3-3
C 02-11-2019 10:05 Unitas'30 JO13-6 GSBW JO13-1 87024 1-0
C 02-11-2019 10:00 Chaam JO13-1 Bavel JO13-2 93516 2-10
C 02-11-2019 11:00 SCO JO13-1 UVV'40, JO13-2G 93446 3-4
C 02-11-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 JEKA JO13-6 87688 3-8
C 26-10-2019 11:00 SCO JO13-1 Chaam JO13-1 93515 8-0
C 26-10-2019 09:00 JEKA JO13-6 Zwaluwe JO13-1G 40438 10-2
C 26-10-2019 10:00 Internos JO13-1 Zundert JO13-1 40096 0-0
C 26-10-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Unitas'30 JO13-3 41366 0-0
C 26-10-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 DSE JO13-1 41795 0-0
C 26-10-2019 11:15 SAB JO13-1 UVV'40, JO13-2G 42089 0-0
C 26-10-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Rijen JO13-2 40240 0-0
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO13-4 JEKA JO13-4 93187 0-0
C 26-10-2019 09:00 DIA JO13-2G Unitas'30 JO13-6 41139 2-16
C 26-10-2019 09:30 GSBW JO13-1 UVV'40, JO13-2G 93445 0-2
C 19-10-2019 10:00 Chaam JO13-1 Unitas'30 JO13-6 93513 0-3
C 12-10-2019 10:45 UVV'40, JO13-2G Chaam JO13-1 93512 9-1
C 05-10-2019 10:45 JEKA JO13-4 WDS'19 JO13-1 41612 0-0
C 05-10-2019 10:00 Rijen JO13-2 SAB JO13-1 41374 0-0
C 05-10-2019 11:30 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-1 41009 0-0
C 05-10-2019 10:00 Chaam JO13-1 JEKA JO13-6 93514 1-5
C 05-10-2019 10:30 DSE JO13-1 Baronie JO13-4 93186 0-0
C 05-10-2019 11:30 Zundert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 42489 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluwe JO13-1G SCO JO13-1 40378 0-14
C 05-10-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 GSBW JO13-1 87686 4-3
C 05-10-2019 13:10 Unitas'30 JO13-6 Bavel JO13-2 41224 0-2
C 05-10-2019 12:00 UVV'40, JO13-2G Madese Boys JO13-2 41212 0-0
C 28-09-2019 11:30 Zundert JO13-1 JEKA JO13-4 41518 6-2
C 28-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-3 DSE JO13-1 40447 3-1
C 28-09-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Madese Boys JO13-2 40269 2-7
C 28-09-2019 10:00 Internos JO13-1 Rijen JO13-2 41197 4-3
C 28-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 UVV'40, JO13-2G 41774 3-0
C 28-09-2019 09:00 JEKA JO13-6 Baronie JO13-4 40302 2-7
C 28-09-2019 09:00 DIA JO13-2G GSBW JO13-1 87021 0-8
C 28-09-2019 10:00 Internos JO13-2 Unitas'30 JO13-6 40010 0-13
C 28-09-2019 11:00 SCO JO13-1 Raamsdonk JO13-1 87685 5-3
C 21-09-2019 13:00 UVV'40, JO13-2G Zundert JO13-1 42455 1-9
C 21-09-2019 09:00 JEKA JO13-4 Unitas'30 JO13-3 40232 1-5
C 21-09-2019 11:15 SAB JO13-1 Internos JO13-1 41394 3-2
C 21-09-2019 11:30 DSE JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 40396 0-0
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO13-6 Zwaluwe JO13-1G 41941 12-1
C 21-09-2019 09:30 GSBW JO13-1 SCO JO13-1 87020 0-4
C 21-09-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 Bavel JO13-2 87684 1-3
C 21-09-2019 10:00 Rijen JO13-2 WDS'19 JO13-1 42659 2-3
C 21-09-2019 08:30 Baronie JO13-4 Internos JO13-2 41947 25-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Baronie JO13-4 JEKA JO13-4 10189 4-2
B 14-09-2019 14:15 UVV'40, JO13-2G Bavel JO13-2 10045 0-3
B 07-09-2019 08:30 Baronie JO13-4 UVV'40, JO13-2G 9747 13-1
B 07-09-2019 11:30 JEKA JO13-4 Bavel JO13-2 9946 0-5
B 31-08-2019 08:30 Bavel JO13-2 Baronie JO13-4 9563 6-4
B 31-08-2019 10:30 UVV'40, JO13-2G JEKA JO13-4 9456 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen JO13-2 3 3 0 0 9 20 4 16 0
2 Raamsdonk JO13-1 3 3 0 0 9 14 4 10 0
3 SCO JO13-1 3 3 0 0 9 9 0 9 0
4 Baronie JO13-6 4 3 0 1 9 9 5 4 0
5 Sarto JO13-4 4 2 0 2 6 13 11 2 0
6 PCP JO13-1 4 2 0 2 6 10 12 -2 0
7 Dongen JO13-3 4 2 0 2 6 9 12 -3 0
8 SC 't Zand JO13-4G 4 1 0 3 3 7 13 -6 0
9 UVV'40, JO13-2G 2 0 1 1 1 5 7 -2 0
10 Gloria UC JO13-2 3 0 1 2 1 4 13 -9 0
11 JEKA JO13-9 4 0 1 3 1 5 13 -8 0
12 RWB JO13-2G 4 0 1 3 1 1 12 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO13-2 9 9 0 0 27 45 7 38 0
2 JEKA JO13-6 8 7 0 1 21 45 10 35 0
3 UVV'40, JO13-2G 8 6 0 2 18 42 15 27 0
4 SCO JO13-1 9 6 0 3 18 50 14 36 0
5 Raamsdonk JO13-1 9 5 0 4 15 50 32 18 0
6 Unitas'30 JO13-6 9 5 0 4 15 37 21 16 0
7 GSBW JO13-1 8 2 0 6 6 15 21 -6 0
8 Chaam JO13-1 9 2 0 7 6 25 51 -26 0
9 Zwaluwe JO13-1G 8 0 1 7 1 13 70 -57 0
10 DIA JO13-2G 9 0 1 8 1 6 87 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO13-2 3 3 0 0 9 14 4 10 0
2 Baronie JO13-4 3 2 0 1 6 21 9 12 0
3 JEKA JO13-4 3 1 0 2 3 6 12 -6 0
4 UVV'40, JO13-2G 3 0 0 3 0 4 20 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven