Meiden Onder 17 beker poule

Meiden - MO17 - UVV'40 MO17-1

Teamleden

Spelers
Myna Ameziane        
Wies van den Dool        
Nikita Jukic        
Sannie van der Linden        
Jana Nollen        
Sophie Timmermans        
Fay Zandberg        
 
Overige teamleden
Henk Schuiling Coordinator
Silvian Diepstraten Teammanager mDWF
Marcel Hofman Teammanager mDWF
Silvian Diepstraten Jeugdtrainer Teamtraining
Henk Schuiling Jeugdtrainer Teamtraining
Francois Timmermans Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 11:40 Baronie MO17-1 UVV'40 MO17-1 15255 9-2
B 14-09-2019 12:00 JEKA MO17-1 DIA MO17-2 15224 9-1
B 11-09-2019 19:30 UVV'40 MO17-1 DIA MO17-2 15170 3-4
B 07-09-2019 12:00 Baronie MO17-1 JEKA MO17-1 15156 2-7
B 31-08-2019 12:30 DIA MO17-2 Baronie MO17-1 15095 6-3
B 31-08-2019 12:15 JEKA MO17-1 UVV'40 MO17-1 15088 16-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Noordhoek MO17-1 88134 0-0
C 21-12-2019 13:30 JEKA MO17-1 MOC'17 MO17-1 62693 0-0
C 21-12-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 DSE MO17-1 62704 0-0
C 21-12-2019 12:30 DIA MO17-2 UVV'40 MO17-1 63186 0-0
C 21-12-2019 12:30 DIA MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 62896 0-0
C 21-12-2019 13:30 WDS'19 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62944 0-0
C 21-12-2019 12:15 Unitas'30 MO17-2 Baronie MO17-1 62662 0-0
C 14-12-2019 12:00 Noordhoek MO17-1 DSE MO17-1 63238 0-0
C 14-12-2019 12:30 DIA MO17-2 Neerlandia'31 MO17-1 63018 0-0
C 14-12-2019 13:00 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Moerse Boys MO17-1 88133 0-0
C 14-12-2019 14:30 WDS'19 MO17-1 Baronie MO17-1 62863 0-0
C 14-12-2019 17:00 UVV'40 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62618 0-0
C 14-12-2019 12:55 JEKA MO17-1 DIA MO17-1 63204 0-0
C 09-12-2019 19:30 Noordhoek MO17-1 DIA MO17-2 62859 0-0
C 09-12-2019 19:30 Moerse Boys MO17-1 DIA MO17-1 62868 0-0
C 07-12-2019 11:30 Beek Vooruit MO17-1 JEKA MO17-1 63273 0-0
C 07-12-2019 10:30 DSE MO17-1 MOC'17 MO17-1 62766 0-0
C 07-12-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 DIA MO17-2 62899 0-0
C 07-12-2019 13:30 Neerlandia'31 MO17-1 Noordhoek MO17-1 62655 0-0
C 07-12-2019 13:45 Baronie MO17-1 UVV'40 MO17-1 63267 0-0
C 07-12-2019 14:30 WDS'19 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88132 0-0
C 07-12-2019 14:30 DIA MO17-1 Unitas'30 MO17-2 62658 0-0
C 30-11-2019 12:00 JEKA MO17-1 Moerse Boys MO17-1 62660 5-1
C 30-11-2019 13:55 Unitas'30 MO17-2 WDS'19 MO17-1 63231 5-6
C 30-11-2019 12:00 Noordhoek MO17-1 Baronie MO17-1 62649 3-8
C 30-11-2019 13:00 DIA MO17-2 DIA MO17-1 63015 2-10
C 30-11-2019 13:00 ST Zundert/Wernhout MO17-1 DSE MO17-1 88131 2-1
C 30-11-2019 15:30 UVV'40 MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 62808 0-0
C 30-11-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 63050 1-3
C 25-11-2019 19:30 DIA MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62674 2-2
C 23-11-2019 11:45 Beek Vooruit MO17-1 Noordhoek MO17-1 62679 6-0
C 23-11-2019 14:30 DIA MO17-1 UVV'40 MO17-1 63227 12-3
C 23-11-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 DIA MO17-2 63254 3-0
C 23-11-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 WDS'19 MO17-1 62744 1-3
C 23-11-2019 13:30 Neerlandia'31 MO17-1 Baronie MO17-1 62739 0-6
C 23-11-2019 14:30 DSE MO17-1 Unitas'30 MO17-2 63058 8-1
C 23-11-2019 14:30 JEKA MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88130 3-1
C 20-11-2019 19:15 Unitas'30 MO17-2 MOC'17 MO17-1 62731 2-4
C 20-11-2019 19:30 Moerse Boys MO17-1 Noordhoek MO17-1 63122 7-1
C 16-11-2019 11:30 Neerlandia'31 MO17-1 DSE MO17-1 62924 0-8
C 16-11-2019 12:00 Unitas'30 MO17-2 JEKA MO17-1 63177 0-7
C 16-11-2019 12:00 WDS'19 MO17-1 DIA MO17-1 62619 3-2
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88129 0-0
C 16-11-2019 15:30 Beek Vooruit MO17-1 Moerse Boys MO17-1 63140 3-4
C 16-11-2019 11:55 Baronie MO17-1 MOC'17 MO17-1 62921 0-0
C 09-11-2019 14:30 DSE MO17-1 Baronie MO17-1 63229 3-2
C 09-11-2019 14:30 JEKA MO17-1 UVV'40 MO17-1 62585 0-0
C 09-11-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 63212 10-0
C 09-11-2019 12:30 DIA MO17-2 WDS'19 MO17-1 62920 3-6
C 09-11-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Unitas'30 MO17-2 88128 3-2
C 02-11-2019 12:00 Noordhoek MO17-1 JEKA MO17-1 62833 0-12
C 02-11-2019 12:00 Baronie MO17-1 DIA MO17-1 62964 2-4
C 02-11-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 DIA MO17-2 88127 2-0
C 02-11-2019 12:35 Unitas'30 MO17-2 Moerse Boys MO17-1 62994 1-3
C 02-11-2019 15:00 Beek Vooruit MO17-1 DSE MO17-1 63257 6-0
C 02-11-2019 12:30 UVV'40 MO17-1 MOC'17 MO17-1 62884 0-0
C 28-10-2019 19:00 Noordhoek MO17-1 DIA MO17-1 62752 0-12
C 26-10-2019 08:30 JEKA MO17-1 WDS'19 MO17-1 62981 3-2
C 26-10-2019 12:30 DIA MO17-2 Unitas'30 MO17-2 63082 3-5
C 26-10-2019 12:30 DIA MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88126 4-1
C 26-10-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 Noordhoek MO17-1 62730 5-1
C 26-10-2019 13:30 Neerlandia'31 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62700 1-7
C 26-10-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Baronie MO17-1 63195 2-3
C 26-10-2019 14:30 DSE MO17-1 UVV'40 MO17-1 62632 6-1
C 23-10-2019 19:30 Noordhoek MO17-1 UVV'40 MO17-1 63139 3-3
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit MO17-1 Unitas'30 MO17-2 62689 3-1
C 19-10-2019 11:45 Baronie MO17-1 DIA MO17-2 63108 1-0
C 19-10-2019 13:30 Neerlandia'31 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88125 0-8
C 12-10-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 WDS'19 MO17-1 62740 5-1
C 12-10-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 62726 13-0
C 12-10-2019 13:30 DSE MO17-1 JEKA MO17-1 62626 1-2
C 07-10-2019 19:30 DIA MO17-1 MOC'17 MO17-1 62668 0-3
C 05-10-2019 12:00 Baronie MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62992 5-1
C 05-10-2019 12:30 DIA MO17-2 JEKA MO17-1 62733 1-7
C 05-10-2019 13:00 WDS'19 MO17-1 DSE MO17-1 62958 3-3
C 05-10-2019 14:30 UVV'40 MO17-1 Moerse Boys MO17-1 62547 1-5
C 05-10-2019 16:15 Unitas'30 MO17-2 Neerlandia'31 MO17-1 62548 2-0
C 05-10-2019 13:00 ST Zundert/Wernhout MO17-1 MOC'17 MO17-1 88124 0-3
C 05-10-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 MOC'17 MO17-1 62805 0-0
C 02-10-2019 19:00 WDS'19 MO17-1 UVV'40 MO17-1 62659 11-1
C 28-09-2019 12:00 Baronie MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88123 2-1
C 28-09-2019 11:30 Neerlandia'31 MO17-1 JEKA MO17-1 62925 0-10
C 28-09-2019 12:00 Baronie MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 62575 0-0
C 28-09-2019 12:00 Noordhoek MO17-1 WDS'19 MO17-1 62933 1-7
C 28-09-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 Moerse Boys MO17-1 62556 2-5
C 28-09-2019 14:30 DSE MO17-1 DIA MO17-1 62642 1-1
C 28-09-2019 13:00 Beek Vooruit MO17-1 DIA MO17-2 62818 7-7
C 28-09-2019 16:00 UVV'40 MO17-1 Unitas'30 MO17-2 62776 1-3
C 21-09-2019 14:10 Unitas'30 MO17-2 Noordhoek MO17-1 62844 4-0
C 21-09-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 88122 3-5
C 21-09-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62881 0-0
C 21-09-2019 13:00 DIA MO17-2 DSE MO17-1 62880 2-5
C 21-09-2019 10:00 JEKA MO17-1 Baronie MO17-1 62837 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO17-1 3 3 0 0 9 32 3 29 0
2 DIA MO17-2 3 2 0 1 6 11 15 -4 0
3 Baronie MO17-1 3 1 0 2 3 14 15 -1 0
4 UVV'40 MO17-1 3 0 0 3 0 5 29 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO17-1 9 9 0 0 27 56 7 49 0
2 MOC'17 MO17-1 9 7 0 2 21 36 12 24 0
3 Beek Vooruit MO17-1 10 6 2 2 20 43 24 19 0
4 WDS'19 MO17-1 9 6 1 2 19 42 24 18 0
5 Moerse Boys MO17-1 9 6 0 3 18 41 19 22 0
6 Baronie MO17-1 9 6 0 3 18 30 21 9 0
7 DIA MO17-1 9 5 2 2 17 47 17 30 0
8 DSE MO17-1 10 5 2 3 17 36 20 16 0
9 ST Zundert/Wernhout MO17-1 9 4 0 5 12 21 20 1 0
10 Unitas'30 MO17-2 11 4 0 7 12 26 38 -12 0
11 UVV'40 MO17-1 6 0 1 5 1 10 40 -30 0
12 DIA MO17-2 9 0 1 8 1 18 46 -28 0
13 Noordhoek MO17-1 9 0 1 8 1 9 64 -55 0
14 Neerlandia'31 MO17-1 8 0 0 8 0 1 64 -63 0

Training

Berichten



Terug naar boven