0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - JO19 - UVV'40 JO19-2

Teamleden

Spelers
Stijn Broeren        
Allard Gooshouwer        
Sjoerd Goverde        
Phil van Haaster        
Pepijn Hendricks        
Benjamin Hermans        
Jan Kapiteijn        
Sem van der Meer Keeper      
Luuk Olieslagers        
Timo van Peer        
Flor Schuit        
Bas Senden        
Jop van der Steen        
Ivo van der Stoel        
Mick van den Velden        
 
Overige teamleden
Robert Kapiteijn Teammanager mDWF
Niels van Dongen Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 12:15 Irene'58 JO19-1 UVV'40 JO19-2 30677 Sportpark Irene'58 11:20
C 14-12-2019 13:45 UVV'40 JO19-2 Sarto JO19-4 AL (Toon) vd Velden 30560 Sportpark Jeugdland 13:15
C 21-12-2019 14:00 UVV'40 JO19-2 DVVC JO19-1 29986 Sportpark Jeugdland 13:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 16:30 JEKA JO19-3 TSV Gudok JO19-2
C 07-12-2019 12:00 SV Capelle JO19-1 ST HZ '75/VCW JO19-1
C 07-12-2019 12:45 SCO JO19-2 SC 't Zand JO19-3
C 07-12-2019 14:30 Sarto JO19-4 Baronie JO19-3
C 07-12-2019 12:15 Irene'58 JO19-1 UVV'40 JO19-2
C 14-12-2019 13:45 UVV'40 JO19-2 Sarto JO19-4
C 14-12-2019 14:30 DVVC JO19-1 SV Capelle JO19-1
C 14-12-2019 14:15 Baronie JO19-3 SC 't Zand JO19-3
C 14-12-2019 12:30 ST HZ '75/VCW JO19-1 JEKA JO19-3
C 14-12-2019 15:00 TSV Gudok JO19-2 SCO JO19-2
C 21-12-2019 14:00 UVV'40 JO19-2 DVVC JO19-1
C 21-12-2019 12:45 Irene'58 JO19-1 SCO JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-12-2019 20:00 TSV Gudok JO19-2 SC 't Zand JO19-3 29189 0-4
C 30-11-2019 15:00 Irene'58 JO19-1 JEKA JO19-3 29406 0-0
C 30-11-2019 12:30 ST HZ '75/VCW JO19-1 DVVC JO19-1 29365 5-3
C 30-11-2019 14:00 Baronie JO19-3 SCO JO19-2 28907 4-1
C 30-11-2019 14:35 SC 't Zand JO19-3 Sarto JO19-4 29994 7-2
C 30-11-2019 15:00 TSV Gudok JO19-2 UVV'40 JO19-2 29330 14-0
C 23-11-2019 15:00 UVV'40 JO19-2 SCO JO19-2 29357 0-5
C 23-11-2019 14:00 DVVC JO19-1 Sarto JO19-4 30446 2-2
C 23-11-2019 12:30 SV Capelle JO19-1 Irene'58 JO19-1 29580 7-0
C 16-11-2019 12:45 SCO JO19-2 DVVC JO19-1 30813 0-3
C 16-11-2019 14:30 Sarto JO19-4 SV Capelle JO19-1 30152 2-2
C 16-11-2019 14:30 SC 't Zand JO19-3 ST HZ '75/VCW JO19-1 30603 5-1
C 16-11-2019 12:45 Irene'58 JO19-1 TSV Gudok JO19-2 28935 4-6
C 16-11-2019 17:45 JEKA JO19-3 UVV'40 JO19-2 28873 12-3
C 09-11-2019 15:00 TSV Gudok JO19-2 SV Capelle JO19-1 29534 3-1
C 09-11-2019 14:00 Baronie JO19-3 Irene'58 JO19-1 30703 0-0
C 09-11-2019 14:30 SC 't Zand JO19-3 JEKA JO19-3 29145 1-2
C 09-11-2019 12:45 SCO JO19-2 Sarto JO19-4 29908 2-3
C 02-11-2019 16:35 JEKA JO19-3 Baronie JO19-3 29746 0-1
C 02-11-2019 15:00 Irene'58 JO19-1 SC 't Zand JO19-3 29771 1-20
C 02-11-2019 12:45 Sarto JO19-4 ST HZ '75/VCW JO19-1 30172 4-7
C 02-11-2019 14:30 DVVC JO19-1 TSV Gudok JO19-2 30804 2-1
C 02-11-2019 12:30 SV Capelle JO19-1 UVV'40 JO19-2 30308 18-0
C 26-10-2019 13:15 Baronie JO19-3 DVVC JO19-1 30065 0-3
C 26-10-2019 14:30 SC 't Zand JO19-3 SV Capelle JO19-1 30619 3-3
C 26-10-2019 12:45 SCO JO19-2 JEKA JO19-3 29056 0-6
C 26-10-2019 14:45 Sarto JO19-4 Irene'58 JO19-1 30444 3-2
C 26-10-2019 15:00 TSV Gudok JO19-2 ST HZ '75/VCW JO19-1 29195 3-1
C 12-10-2019 14:30 DVVC JO19-1 JEKA JO19-3 29682 9-2
C 12-10-2019 13:30 UVV'40 JO19-2 Baronie JO19-3 29206 3-5
C 05-10-2019 12:30 SV Capelle JO19-1 Baronie JO19-3 30388 2-6
C 05-10-2019 14:30 DVVC JO19-1 SC 't Zand JO19-3 30521 3-1
C 05-10-2019 16:00 JEKA JO19-3 Sarto JO19-4 28955 6-3
C 05-10-2019 12:30 ST HZ '75/VCW JO19-1 UVV'40 JO19-2 29005 7-0
C 28-09-2019 12:45 SCO JO19-2 ST HZ'75/VCW JO19-1 30344 4-5
C 28-09-2019 14:00 Baronie JO19-3 TSV Gudok JO19-2 29178 2-5
C 28-09-2019 14:30 SC 't Zand JO19-3 UVV'40 JO19-2 29984 23-0
C 28-09-2019 12:45 Irene'58 JO19-1 DVVC JO19-1 29881 2-8
C 28-09-2019 15:45 JEKA JO19-3 SV Capelle JO19-1 29031 5-5
C 21-09-2019 15:00 TSV Gudok JO19-2 Sarto JO19-4 29274 7-0
C 21-09-2019 14:30 ST HZ'75/VCW JO19-1 Irene'58 JO19-1 30591 9-0
C 21-09-2019 12:30 SV Capelle JO19-1 SCO JO19-2 28973 6-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 13:25 Baronie JO19-5 UVV'40 JO19-2 6948 7-3
B 14-09-2019 13:45 JEKA JO19-7 Gesta JO19-1G 7031 3-4
B 11-09-2019 19:30 Gesta JO19-1G UVV'40 JO19-2 6765 3-1
B 07-09-2019 13:30 JEKA JO19-7 Baronie JO19-5 6654 4-3
B 31-08-2019 15:30 UVV'40 JO19-2 JEKA JO19-7 6564 4-4
B 31-08-2019 15:10 Baronie JO19-5 Gesta JO19-1G 6446 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC JO19-1 8 6 1 1 19 33 13 20 0
2 TSV Gudok JO19-2 8 6 0 2 18 39 14 25 0
3 SC 't Zand JO19-3 8 5 1 2 16 64 12 52 0
4 ST HZ '75/VCW JO19-1 7 5 0 2 15 35 19 16 0
5 JEKA JO19-3 7 4 1 2 13 33 22 11 0
6 Baronie JO19-3 6 4 0 2 12 18 14 4 0
7 SV Capelle JO19-1 8 3 3 2 12 44 20 24 0
8 Sarto JO19-4 8 2 2 4 8 19 35 -16 0
9 SCO JO19-2 7 1 0 6 3 13 27 -14 0
10 Irene'58 JO19-1 6 0 0 6 0 9 53 -44 0
11 UVV'40 JO19-2 7 0 0 7 0 6 84 -78 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO19-5 3 2 0 1 6 16 10 6 0
2 Gesta JO19-1G 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 JEKA JO19-7 3 1 1 1 4 11 11 0 0
4 UVV'40 JO19-2 3 0 1 2 1 8 14 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven