0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - JO17 - UVV'40 JO17-2

Teamleden

Spelers
Jip Berben        
Tobias Boomaars        
Victor de Braal        
Flint Erkens        
Tim van der Geest        
Finn Gelens Keeper      
Thijmen Goossens        
Thomas van Hensbergen        
Stefan Jacobs        
Flip Nomden        
Seger Pinxteren        
Daan van de Riet        
Marnix Sweegers        
Jasper van Tienhoven        
Milan Vogels        
Olivier van der Weert        
 
Overige teamleden
Maikel Gelens Teammanager mDWF
Marnix Sweegers Teammanager mDWF
Maikel Gelens Jeugdtrainer Teamtraining
Ger Peeters Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 14-12-2019 vervallen FC Tilburg JO17-3 UVV'40 JO17-2 33675 Sportpark Spoordijk 00:30
C 18-12-2019 19:30 UVV'40 JO17-2 Sarto JO17-3 AL (Toon) vd Velden 32914 Sportpark Jeugdland 19:00
C 21-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 Y.W. (Yiu wah) Kwok 32767 Sportpark Jeugdland 10:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 13:00 VOAB JO17-3 Zwaluw VFC JO17-3
C 14-12-2019 13:00 SVSSS JO17-2 Baronie JO17-7
C 14-12-2019 14:30 Viola JO17-1 ZIGO JO17-2
C 14-12-2019 14:30 Were Di JO17-2 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2
C 18-12-2019 19:30 UVV'40 JO17-2 Sarto JO17-3
C 21-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 Viola JO17-1 32608 0-0
C 07-12-2019 12:30 Baronie JO17-7 Were Di JO17-2 33803 0-0
C 07-12-2019 14:00 ZIGO JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 32450 0-0
C 30-11-2019 12:15 Were Di JO17-2 SVSSS JO17-2 33101 2-2
C 30-11-2019 14:45 VOAB JO17-3 ZIGO JO17-2 32686 6-1
C 30-11-2019 14:30 Viola JO17-1 Sarto JO17-3 32562 1-2
C 30-11-2019 13:30 UVV'40 JO17-2 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 31982 1-1
C 23-11-2019 12:30 Were Di JO17-2 VOAB JO17-3 33863 0-13
C 23-11-2019 12:45 Sarto JO17-3 ZIGO JO17-2 31780 2-1
C 23-11-2019 14:30 Viola JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 31985 1-2
C 23-11-2019 12:00 Baronie JO17-7 UVV'40 JO17-2 32028 1-12
C 16-11-2019 12:15 UVV'40 JO17-2 Viola JO17-1 33215 4-3
C 16-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 Sarto JO17-3 33999 2-3
C 16-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Were Di JO17-2 33448 2-0
C 16-11-2019 16:00 ZIGO JO17-2 SVSSS JO17-2 33534 2-4
C 09-11-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 33468 1-4
C 09-11-2019 13:00 VOAB JO17-3 UVV'40 JO17-2 32852 4-4
C 09-11-2019 14:30 Viola JO17-1 Baronie JO17-7 32307 8-3
C 09-11-2019 12:45 Sarto JO17-3 SVSSS JO17-2 33355 0-0
C 02-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 VOAB JO17-3 33791 3-2
C 02-11-2019 13:00 SVSSS JO17-2 Viola JO17-1 33159 5-4
C 02-11-2019 11:45 Baronie JO17-7 Sarto JO17-3 32949 4-5
C 26-10-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Baronie JO17-7 33059 10-2
C 26-10-2019 14:30 Viola JO17-1 Were Di JO17-2 33006 2-1
C 26-10-2019 14:00 ZIGO JO17-2 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 32982 3-6
C 26-10-2019 13:00 VOAB JO17-3 SVSSS JO17-2 32801 9-1
C 05-10-2019 12:30 FC Tilburg JO17-3 Viola JO17-1 31926 0-0
C 05-10-2019 13:30 UVV'40 JO17-2 ZIGO JO17-2 33383 10-0
C 05-10-2019 13:00 SVSSS JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 31943 0-1
C 05-10-2019 13:30 Were Di JO17-2 Sarto JO17-3 33709 1-4
C 05-10-2019 13:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 Jong Brabant JO17-3 32358 0-0
C 05-10-2019 13:45 Baronie JO17-7 VOAB JO17-3 33948 2-6
C 28-09-2019 13:15 UVV'40 JO17-2 SVSSS JO17-2 33864 0-4
C 28-09-2019 13:00 VOAB JO17-3 Viola JO17-1 32648 3-0
C 28-09-2019 12:30 ZIGO JO17-2 Were Di JO17-2 34016 4-1
C 28-09-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 Baronie JO17-7 31764 14-0
C 28-09-2019 14:45 Jong Brabant JO17-3 FC Tilburg JO17-3 32037 0-0
C 28-09-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Sarto JO17-3 32067 2-3
C 21-09-2019 13:00 Sarto JO17-3 VOAB JO17-3 32561 4-3
C 21-09-2019 14:30 Viola JO17-1 Jong Brabant JO17-3 34014 0-0
C 21-09-2019 13:35 Were Di JO17-2 UVV'40 JO17-2 32498 2-3
C 21-09-2019 13:00 SVSSS JO17-2 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 33300 3-2
C 21-09-2019 12:30 FC Tilburg JO17-3 Zwaluw VFC JO17-3 34077 0-0
C 21-09-2019 13:20 Baronie JO17-7 ZIGO JO17-2 33941 3-12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 13:25 Baronie JO17-4 UVV'40 JO17-2 7745 3-2
B 14-09-2019 11:45 JEKA JO17-7 Bavel JO17-4 7944 8-1
B 07-09-2019 10:00 JEKA JO17-7 Baronie JO17-4 7523 1-3
B 07-09-2019 15:30 Bavel JO17-4 UVV'40 JO17-2 7577 0-20
B 31-08-2019 13:15 Baronie JO17-4 Bavel JO17-4 7182 11-1
B 31-08-2019 13:00 UVV'40 JO17-2 JEKA JO17-7 7280 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO17-3 7 7 0 0 21 23 14 9 0
2 UVV'40 JO17-2 7 4 2 1 14 34 15 19 0
3 VOAB JO17-3 7 4 1 2 13 40 14 26 0
4 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 7 4 1 2 13 32 13 19 0
5 SVSSS JO17-2 7 4 1 2 13 19 20 -1 0
6 Zwaluw VFC JO17-3 6 4 0 2 12 18 10 8 0
7 ZIGO JO17-2 6 2 0 4 6 22 26 -4 0
8 Viola JO17-1 7 2 0 5 6 19 20 -1 0
9 Were Di JO17-2 7 0 1 6 1 7 30 -23 0
10 Baronie JO17-7 7 0 0 7 0 15 67 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-4 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 UVV'40 JO17-2 3 2 0 1 6 27 3 24 0
3 JEKA JO17-7 3 1 0 2 3 9 9 0 0
4 Bavel JO17-4 3 0 0 3 0 2 39 -37 0

Training

Berichten



Terug naar boven