0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - UVV'40 JO9-4G

Teamleden

Spelers
Marente ter Hofstede        
Jens van Hooijdonk        
Menno van der Kooij        
Tom Meiring        
Elise Melisse        
Bram Raats        
Lars Warnaar        
Levi van Wijk        
 
Overige teamleden
Rob Raats Teammanager mDWF VACATURE
Jeroen Van der Kooij Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Willem II JO9-2 86889 Sportpark Jeugdland 08:00
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 JO9-4G Baronie JO9-5 56702 Sportpark Jeugdland 10:30
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G VOAB JO9-4 54290 Sportpark Jeugdland 08:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 08:30 Gilze JO9-2 JEKA JO9-9G
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 JO9-4G Baronie JO9-5
C 14-12-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 Sarto JO9-4
C 14-12-2019 09:00 VOAB JO9-4 TSV Gudok JO9-4
C 14-12-2019 09:30 Viola JO9-1 Neerlandia'31 JO9-1
C 14-12-2019 10:15 Willem II JO9-2 Rijen JO9-3
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G VOAB JO9-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Willem II JO9-2 86889
C 30-11-2019 vervallen Gilze JO9-2 UVV'40 JO9-4G 56719
C 23-11-2019 vervallen UVV'40 JO9-4G Sarto JO9-4 54473
C 16-11-2019 vervallen TSV Gudok JO9-4 UVV'40 JO9-4G 56563
C 09-11-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 UVV'40 JO9-4G 53157
C 26-10-2019 09:30 Viola JO9-1 UVV'40 JO9-4G 53019
B 12-10-2019 09:30 SAB JO9-1 UVV'40 JO9-4G 92968
C 05-10-2019 vervallen UVV'40 JO9-4G Neerlandia'31 JO9-1 54526
C 28-09-2019 vervallen Rijen JO9-3 UVV'40 JO9-4G 53900
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G JEKA JO9-9G 56230
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO9-4G Baronie JO9-5 13786
B 07-09-2019 vervallen JEKA JO9-8G UVV'40 JO9-4G 13498
B 31-08-2019 vervallen UVV'40 JO9-4G Boeimeer JO9-4 13054
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 13:10 Baronie JO9-5 Gilze JO9-2 53797 0-0
C 07-12-2019 10:30 JEKA JO9-9G VOAB JO9-4 52933 0-0
C 07-12-2019 10:00 Rijen JO9-3 SV Reeshof JO9-3 53175 0-0
C 07-12-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 Neerlandia'31 JO9-1 55553 0-0
C 07-12-2019 09:45 Sarto JO9-4 Viola JO9-1 54191 0-0
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Willem II JO9-2 86889 0-0
C 30-11-2019 08:30 Gilze JO9-2 UVV'40 JO9-4G 56719 0-0
C 30-11-2019 09:00 VOAB JO9-4 SV Reeshof JO9-3 55016 0-0
C 30-11-2019 09:30 Viola JO9-1 TSV Gudok JO9-4 56080 0-0
C 30-11-2019 10:00 Rijen JO9-3 JEKA JO9-9G 53546 0-0
C 30-11-2019 10:15 Willem II JO9-2 Baronie JO9-5 86888 0-0
C 23-11-2019 08:30 Gilze JO9-2 Viola JO9-1 55646 0-0
C 23-11-2019 08:30 Baronie JO9-5 Rijen JO9-3 55546 0-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Sarto JO9-4 54473 0-0
C 23-11-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 TSV Gudok JO9-4 53290 0-0
C 23-11-2019 09:00 VOAB JO9-4 Neerlandia'31 JO9-1 54418 0-0
C 23-11-2019 10:15 Willem II JO9-2 JEKA JO9-9G 86887 0-0
C 16-11-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 UVV'40 JO9-4G 56563 0-0
C 16-11-2019 09:30 Viola JO9-1 Willem II JO9-2 86886 0-0
C 16-11-2019 10:00 Sarto JO9-4 Baronie JO9-5 55066 0-0
C 16-11-2019 10:00 Rijen JO9-3 VOAB JO9-4 56513 0-0
C 16-11-2019 10:30 JEKA JO9-9G SV Reeshof JO9-3 53708 0-0
C 16-11-2019 10:30 Neerlandia'31 JO9-1 Gilze JO9-2 55733 0-0
C 09-11-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 Sarto JO9-4 53922 0-0
C 09-11-2019 09:30 Neerlandia'31 JO9-1 JEKA JO9-9G 55519 0-0
C 09-11-2019 09:30 Viola JO9-1 Rijen JO9-3 55465 0-0
C 09-11-2019 09:00 VOAB JO9-4 Baronie JO9-5 56590 0-0
C 09-11-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 UVV'40 JO9-4G 53157 0-0
C 09-11-2019 08:30 Gilze JO9-2 Willem II JO9-2 86885 0-0
C 02-11-2019 10:30 JEKA JO9-9G Viola JO9-1 56492 0-0
C 02-11-2019 10:15 Willem II JO9-2 TSV Gudok JO9-4 86884 0-0
C 02-11-2019 10:00 Rijen JO9-3 Neerlandia'31 JO9-1 56600 0-0
C 02-11-2019 10:00 Sarto JO9-4 Gilze JO9-2 53962 0-0
C 02-11-2019 09:45 Baronie JO9-5 SV Reeshof JO9-3 55901 0-0
C 26-10-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 Willem II JO9-2 86883 0-0
C 26-10-2019 09:00 VOAB JO9-4 Gilze JO9-2 53327 0-0
C 26-10-2019 09:30 Neerlandia'31 JO9-1 Baronie JO9-5 56312 0-0
C 26-10-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 JEKA JO9-9G 53273 0-0
C 26-10-2019 09:30 Viola JO9-1 UVV'40 JO9-4G 53019 0-0
C 26-10-2019 10:00 Sarto JO9-4 Rijen JO9-3 55079 0-0
C 05-10-2019 08:30 Gilze JO9-2 SV Reeshof JO9-3 54711 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Neerlandia'31 JO9-1 54526 0-0
C 05-10-2019 10:00 Rijen JO9-3 TSV Gudok JO9-4 55797 0-0
C 05-10-2019 10:15 Willem II JO9-2 VOAB JO9-4 86882 0-0
C 05-10-2019 09:30 JEKA JO9-9G Sarto JO9-4 55358 0-0
C 05-10-2019 10:40 Baronie JO9-5 Viola JO9-1 56491 0-0
C 28-09-2019 10:00 Neerlandia'31 JO9-1 SV Reeshof JO9-3 53864 0-0
C 28-09-2019 09:30 Viola JO9-1 VOAB JO9-4 56308 0-0
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO9-9G Baronie JO9-5 53143 0-0
C 28-09-2019 09:45 TSV Gudok JO9-4 Gilze JO9-2 53386 0-0
C 28-09-2019 10:00 Rijen JO9-3 UVV'40 JO9-4G 53900 0-0
C 28-09-2019 10:00 Sarto JO9-4 Willem II JO9-2 86881 0-0
C 21-09-2019 10:15 Willem II JO9-2 Neerlandia'31 JO9-1 86880 0-0
C 21-09-2019 09:00 VOAB JO9-4 Sarto JO9-4 54431 0-0
C 21-09-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 Viola JO9-1 53406 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G JEKA JO9-9G 56230 0-0
C 21-09-2019 11:45 Baronie JO9-5 TSV Gudok JO9-4 54924 0-0
C 21-09-2019 08:30 Gilze JO9-2 Rijen JO9-3 54564 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 12-10-2019 09:30 SAB JO9-1 UVV'40 JO9-4G 92968 0-0
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO9-4G Baronie JO9-5 13786 0-0
B 14-09-2019 10:30 JEKA JO9-8G Boeimeer JO9-4 14042 0-0
B 07-09-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 Baronie JO9-5 13622 0-0
B 07-09-2019 09:30 JEKA JO9-8G UVV'40 JO9-4G 13498 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO9-4G Boeimeer JO9-4 13054 0-0
B 31-08-2019 09:35 Baronie JO9-5 JEKA JO9-8G 13237 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Willem II JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gilze JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Reeshof JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VOAB JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Baronie JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UVV'40 JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSV Gudok JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rijen JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO9-9G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Viola JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Neerlandia'31 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sarto JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40 JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven