0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - UVV'40 JO15-3

Teamleden

Spelers
Julian Bierens        
Loek Brummer        
Teun van den Dool        
Teun van Gelderen        
Sierd Jansen        
Ian Martin Keeper      
Yari Oudshoorn        
Bastiaan Scheerhoorn        
Mink Smits        
Milan Strater        
Alex Struijs        
Hendrik Vermeulen        
Mats Willemars        
 
Overige teamleden
Diederik Jansen Teammanager mDWF
Tristan Martin Teammanager mDWF
John Scheerhoorn Teammanager mDWF
James Busch Jeugdtrainer Teamtraining
Samer Zenklo Jeugdtrainer Teamtraining
Diederik Jansen Jeugdcoach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 11:00 Olympia'60 JO15-2 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 107992
C 16-05-2020 13:00 UVV'40 JO15-3 Rijen JO15-5 T.J. (Tristan) Martin 105543
C 09-05-2020 13:30 UVV'40 JO15-3 SC 't Zand JO15-4 T.J. (Tristan) Martin 106392
C 18-04-2020 11:45 SAB JO15-1 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 106708
C 04-04-2020 13:45 UVV'40 JO15-3 Dongen JO15-4 T.J. (Tristan) Martin 107068
C 28-03-2020 13:15 Gilze JO15-3 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 107900
C 14-03-2020 10:15 JEKA JO15-12 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 108574
C 07-03-2020 12:45 UVV'40 JO15-3 Viola JO15-1 T.J. (Tristan) Martin 105984 2 - 1
C 15-02-2020 13:00 TSV Gudok JO15-4 UVV'40 JO15-3 J.M. (John) Scheerhoorn 105911 1 - 2
C 08-02-2020 12:30 UVV'40 JO15-3 RFC JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 106301 8 - 0
C 01-02-2020 13:45 Baronie JO15-5 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 155833 5 - 0
C 14-12-2019 13:30 UVV'40 JO15-3 JEKA JO15-8 T.J. (Tristan) Martin 35725 1 - 4
C 07-12-2019 vervallen Hoeven JO15-3 UVV'40 JO15-3 36154
C 30-11-2019 11:15 Zundert JO15-2 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 36000 2 - 3
C 23-11-2019 15:15 UVV'40 JO15-3 VVR JO15-2 T.J. (Tristan) Martin 37292 14 - 1
C 16-11-2019 11:30 DSE JO15-2 UVV'40 JO15-3 Afgeschermd 38044 5 - 0
C 09-11-2019 13:00 UVV'40 JO15-3 Baronie JO15-6 R. (Rens) van der Kleij 37163 1 - 2
C 02-11-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 35671 1 - 3
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO15-3 Wernhout JO15-1 36745
B 19-10-2019 13:00 Sarto JO15-4 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 92491 6 - 3
C 05-10-2019 10:00 JEKA JO15-9 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 36168 5 - 0
C 28-09-2019 11:45 Unitas'30 JO15-5 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 37444 2 - 3
C 21-09-2019 12:00 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 T.J. (Tristan) Martin 36960 2 - 3
B 14-09-2019 10:00 Baronie JO15-6 UVV'40 JO15-3 M.B.G. (Maarten) Green 8927 2 - 8
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 Afgeschermd 8596 12 - 1
B 31-08-2019 12:00 Terheijden JO15-2 UVV'40 JO15-3 Afgeschermd 8183 2 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 13:15 Gilze JO15-3 Viola JO15-1 106593 0-0
C 23-05-2020 08:30 Rijen JO15-5 SAB JO15-1 105883 0-0
C 23-05-2020 10:00 Baronie JO15-5 JEKA JO15-12 155843 0-0
C 23-05-2020 11:00 Dongen JO15-4 TSV Gudok JO15-4 105700 0-0
C 23-05-2020 11:00 Olympia'60 JO15-2 UVV'40 JO15-3 107992 0-0
C 23-05-2020 12:00 RFC JO15-3 SC 't Zand JO15-4 107750 0-0
C 16-05-2020 14:30 Viola JO15-1 Baronie JO15-5 155842 0-0
C 16-05-2020 12:15 JEKA JO15-12 Gilze JO15-3 104046 0-0
C 16-05-2020 13:15 SAB JO15-1 Olympia'60 JO15-2 105996 0-0
C 16-05-2020 13:00 UVV'40 JO15-3 Rijen JO15-5 105543 0-0
C 16-05-2020 12:45 SC 't Zand JO15-4 Dongen JO15-4 108443 0-0
C 16-05-2020 13:00 TSV Gudok JO15-4 RFC JO15-3 107806 0-0
C 09-05-2020 10:15 JEKA JO15-12 SAB JO15-1 104663 0-0
C 09-05-2020 10:00 Baronie JO15-5 Dongen JO15-4 155841 0-0
C 09-05-2020 08:30 Rijen JO15-5 RFC JO15-3 104904 0-0
C 09-05-2020 11:05 Olympia'60 JO15-2 Viola JO15-1 106367 0-0
C 09-05-2020 13:15 Gilze JO15-3 TSV Gudok JO15-4 107733 0-0
C 09-05-2020 13:30 UVV'40 JO15-3 SC 't Zand JO15-4 106392 0-0
C 02-05-2020 12:45 SC 't Zand JO15-4 SAB JO15-1 107618 0-0
C 18-04-2020 10:15 RFC JO15-3 Baronie JO15-5 155840 0-0
C 18-04-2020 10:30 Dongen JO15-4 Viola JO15-1 104892 0-0
C 18-04-2020 11:00 Olympia'60 JO15-2 JEKA JO15-12 106938 0-0
C 18-04-2020 11:45 SAB JO15-1 UVV'40 JO15-3 106708 0-0
C 18-04-2020 11:45 Gilze JO15-3 Rijen JO15-5 108191 0-0
C 18-04-2020 13:00 TSV Gudok JO15-4 SC 't Zand JO15-4 106418 0-0
C 11-04-2020 12:45 SC 't Zand JO15-4 JEKA JO15-12 107872 0-0
C 04-04-2020 11:15 SC 't Zand JO15-4 Baronie JO15-5 155839 0-0
C 04-04-2020 13:45 UVV'40 JO15-3 Dongen JO15-4 107068 0-0
C 04-04-2020 13:00 TSV Gudok JO15-4 Olympia'60 JO15-2 105365 0-0
C 04-04-2020 13:00 SAB JO15-1 Gilze JO15-3 105578 0-0
C 04-04-2020 14:15 JEKA JO15-12 RFC JO15-3 106677 0-0
C 04-04-2020 14:30 Viola JO15-1 Rijen JO15-5 107138 0-0
C 28-03-2020 13:15 Gilze JO15-3 UVV'40 JO15-3 107900 0-0
C 28-03-2020 12:00 RFC JO15-3 Viola JO15-1 105647 0-0
C 28-03-2020 11:00 Olympia'60 JO15-2 SC 't Zand JO15-4 103970 0-0
C 28-03-2020 10:00 Baronie JO15-5 TSV Gudok JO15-4 155838 0-0
C 28-03-2020 10:00 Dongen JO15-4 SAB JO15-1 107369 0-0
C 28-03-2020 08:30 Rijen JO15-5 JEKA JO15-12 105857 0-0
C 21-03-2020 12:00 RFC JO15-3 SAB JO15-1 104161 0-0
C 21-03-2020 10:00 Baronie JO15-5 Rijen JO15-5 155835 0-0
C 14-03-2020 12:45 SC 't Zand JO15-4 Gilze JO15-3 106165 0-0
C 14-03-2020 11:30 Dongen JO15-4 RFC JO15-3 106735 0-0
C 14-03-2020 11:40 Baronie JO15-5 Olympia'60 JO15-2 155837 0-0
C 14-03-2020 10:15 JEKA JO15-12 UVV'40 JO15-3 108574 0-0
C 14-03-2020 14:30 Viola JO15-1 SAB JO15-1 105526 0-0
C 14-03-2020 13:00 TSV Gudok JO15-4 Rijen JO15-5 106882 0-0
C 07-03-2020 08:30 Rijen JO15-5 SC 't Zand JO15-4 104526 2-10
C 07-03-2020 11:00 Olympia'60 JO15-2 RFC JO15-3 105439 5-3
C 07-03-2020 12:45 SAB JO15-1 Baronie JO15-5 155836 3-3
C 07-03-2020 12:45 UVV'40 JO15-3 Viola JO15-1 105984 2-1
C 07-03-2020 13:00 Gilze JO15-3 Dongen JO15-4 104666 2-0
C 07-03-2020 13:45 JEKA JO15-12 TSV Gudok JO15-4 106576 0-1
C 29-02-2020 11:15 SAB JO15-1 TSV Gudok JO15-4 106617 0-0
C 29-02-2020 10:30 Dongen JO15-4 Rijen JO15-5 106529 8-1
C 15-02-2020 13:00 TSV Gudok JO15-4 UVV'40 JO15-3 105911 1-2
C 15-02-2020 14:30 Viola JO15-1 JEKA JO15-12 104169 3-0
C 15-02-2020 11:30 Dongen JO15-4 Olympia'60 JO15-2 105072 2-1
C 15-02-2020 12:00 RFC JO15-3 Gilze JO15-3 107485 0-6
C 08-02-2020 11:30 JEKA JO15-12 Dongen JO15-4 106111 2-2
C 08-02-2020 14:30 Viola JO15-1 SC 't Zand JO15-4 104153 1-1
C 08-02-2020 12:30 UVV'40 JO15-3 RFC JO15-3 106301 8-0
C 08-02-2020 08:30 Rijen JO15-5 Olympia'60 JO15-2 106182 2-3
C 08-02-2020 08:30 Gilze JO15-3 Baronie JO15-5 155834 1-5
C 01-02-2020 13:00 TSV Gudok JO15-4 Viola JO15-1 108201 2-1
C 01-02-2020 11:00 Olympia'60 JO15-2 Gilze JO15-3 108626 5-1
C 01-02-2020 13:45 Baronie JO15-5 UVV'40 JO15-3 155833 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 13:00 SAB JO15-1 Unitas'30 JO15-5 36626 7-7
C 14-12-2019 13:30 UVV'40 JO15-3 JEKA JO15-8 35725 1-4
C 14-12-2019 11:15 Zundert JO15-2 VVR JO15-2 35830 0-0
C 14-12-2019 10:15 Baronie JO15-6 Moerse Boys JO15-2 37652 2-5
C 14-12-2019 14:15 JEKA JO15-9 DSE JO15-2 36641 0-0
C 07-12-2019 13:00 Moerse Boys JO15-2 JEKA JO15-9 37629 0-0
C 07-12-2019 12:30 DSE JO15-2 Zundert JO15-2 35466 2-2
C 07-12-2019 12:30 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-5 38056 4-1
C 07-12-2019 13:00 JEKA JO15-8 SAB JO15-1 37666 6-0
C 30-11-2019 12:30 JEKA JO15-9 Baronie JO15-6 36422 6-1
C 30-11-2019 14:30 SAB JO15-1 VVR JO15-2 37844 2-3
C 30-11-2019 14:50 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-8 35816 0-16
C 30-11-2019 11:15 Zundert JO15-2 UVV'40 JO15-3 36000 2-3
C 23-11-2019 10:00 JEKA JO15-9 SAB JO15-1 36298 0-0
C 23-11-2019 10:00 Baronie JO15-6 JEKA JO15-8 35954 0-6
C 23-11-2019 11:15 Zundert JO15-2 Unitas'30 JO15-5 35869 6-0
C 23-11-2019 15:15 UVV'40 JO15-3 VVR JO15-2 37292 14-1
C 16-11-2019 11:30 DSE JO15-2 UVV'40 JO15-3 38044 5-0
C 16-11-2019 12:30 VVR JO15-2 Baronie JO15-6 37104 3-0
C 16-11-2019 12:10 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-9 37820 0-11
C 16-11-2019 14:30 JEKA JO15-8 Moerse Boys JO15-2 35604 10-0
C 09-11-2019 13:20 Unitas'30 JO15-5 DSE JO15-2 35742 2-13
C 09-11-2019 13:00 UVV'40 JO15-3 Baronie JO15-6 37163 1-2
C 09-11-2019 11:15 Zundert JO15-2 Moerse Boys JO15-2 35633 2-4
C 09-11-2019 11:00 VVR JO15-2 JEKA JO15-8 37731 0-12
C 02-11-2019 14:45 JEKA JO15-8 JEKA JO15-9 37333 4-1
C 02-11-2019 11:45 Baronie JO15-6 Zundert JO15-2 37905 0-4
C 02-11-2019 11:30 DSE JO15-2 SAB JO15-1 35542 0-2
C 02-11-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 UVV'40 JO15-3 35671 1-3
C 26-10-2019 11:00 VVR JO15-2 DSE JO15-2 37491 1-6
C 26-10-2019 12:00 Unitas'30 JO15-5 Moerse Boys JO15-2 36576 2-6
C 26-10-2019 11:15 Zundert JO15-2 JEKA JO15-9 37185 0-6
C 26-10-2019 11:45 SAB JO15-1 Baronie JO15-6 37053 2-6
C 26-10-2019 13:00 JEKA JO15-8 Hoeven JO15-3 36468 0-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO15-6 Unitas'30 JO15-5 36322 6-3
C 05-10-2019 10:00 JEKA JO15-9 UVV'40 JO15-3 36168 5-0
C 05-10-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Zundert JO15-2 37017 0-0
C 05-10-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 SAB JO15-1 38119 6-1
C 05-10-2019 11:30 DSE JO15-2 JEKA JO15-8 37851 3-7
C 05-10-2019 12:45 Hoeven JO15-3 VVR JO15-2 35593 0-0
C 28-09-2019 11:00 VVR JO15-2 JEKA JO15-9 35531 0-9
C 28-09-2019 11:30 DSE JO15-2 Moerse Boys JO15-2 35946 10-0
C 28-09-2019 15:00 JEKA JO15-8 Wernhout JO15-1 35652 0-0
C 28-09-2019 12:45 SAB JO15-1 Zundert JO15-2 36869 0-3
C 28-09-2019 12:45 Hoeven JO15-3 Baronie JO15-6 36545 1-3
C 28-09-2019 11:45 Unitas'30 JO15-5 UVV'40 JO15-3 37444 2-3
C 21-09-2019 12:30 JEKA JO15-9 Hoeven JO15-3 38081 14-0
C 21-09-2019 12:00 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 36960 2-3
C 21-09-2019 11:15 Zundert JO15-2 JEKA JO15-8 36266 0-14
C 21-09-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 VVR JO15-2 36916 0-12
C 21-09-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Unitas'30 JO15-5 37089 15-2
C 21-09-2019 10:00 Baronie JO15-6 DSE JO15-2 36207 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 13:00 Sarto JO15-4 UVV'40 JO15-3 92491 6-3
B 14-09-2019 10:00 Baronie JO15-6 UVV'40 JO15-3 8927 2-8
B 11-09-2019 19:00 Terheijden JO15-2 SAB JO15-1 8753 0-8
B 07-09-2019 10:15 Baronie JO15-6 Terheijden JO15-2 8499 1-2
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 8596 12-1
B 31-08-2019 12:00 Terheijden JO15-2 UVV'40 JO15-3 8183 2-4
B 31-08-2019 13:15 SAB JO15-1 Baronie JO15-6 8348 4-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Olympia'60 JO15-2 4 3 0 1 9 14 8 6 0
2 UVV'40 JO15-3 4 3 0 1 9 12 7 5 0
3 Baronie JO15-5 3 2 1 0 7 13 4 9 0
4 Dongen JO15-4 4 2 1 1 7 12 6 6 0
5 TSV Gudok JO15-4 3 2 0 1 6 4 3 1 0
6 Gilze JO15-3 4 2 0 2 6 10 10 0 0
7 SC 't Zand JO15-4 2 1 1 0 4 11 3 8 0
8 Viola JO15-1 4 1 1 2 4 6 5 1 0
9 SAB JO15-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
10 JEKA JO15-12 3 0 1 2 1 2 6 -4 0
11 Rijen JO15-5 3 0 0 3 0 5 21 -16 0
12 RFC JO15-3 3 0 0 3 0 3 19 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO15-8 9 9 0 0 27 79 5 74 0
2 DSE JO15-2 8 5 1 2 16 46 15 31 0
3 JEKA JO15-9 6 5 0 1 15 38 5 33 0
4 VVR JO15-2 8 4 0 4 12 24 44 -20 0
5 Moerse Boys JO15-2 8 4 0 4 12 22 42 -20 0
6 UVV'40 JO15-3 9 4 0 5 12 27 25 2 0
7 Zundert JO15-2 8 3 1 4 10 19 29 -10 0
8 Baronie JO15-6 9 3 0 6 9 18 37 -19 0
9 SAB JO15-1 8 2 1 5 7 17 33 -16 0
10 Unitas'30 JO15-5 9 0 1 8 1 17 72 -55 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO15-4 1 1 0 0 3 6 3 3 0
2 UVV'40 JO15-3 1 0 0 1 0 3 6 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven