0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - JO15 - UVV'40 JO15-3

Teamleden

Spelers
Julian Bierens        
Loek Brummer        
Teun van den Dool        
Teun van Gelderen        
Sierd Jansen        
Ian Martin Keeper      
Yari Oudshoorn        
Bastiaan Scheerhoorn        
Mink Smits        
Milan Strater        
Alex Struijs        
Hendrik Vermeulen        
Mats Willemars        
 
Overige teamleden
Diederik Jansen Teammanager mDWF
Tristan Martin Teammanager mDWF
John Scheerhoorn Teammanager mDWF
James Busch Jeugdtrainer Teamtraining
Samer Zenklo Jeugdtrainer Teamtraining
Diederik Jansen Jeugdcoach

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 11:00 VVR JO15-2 DSE JO15-2
C 26-10-2019 11:15 Zundert JO15-2 JEKA JO15-9
C 26-10-2019 11:15 Unitas'30 JO15-5 Moerse Boys JO15-2
C 26-10-2019 12:45 SAB JO15-1 Baronie JO15-6
C 26-10-2019 13:00 JEKA JO15-8 Hoeven JO15-3
C 02-11-2019 14:45 JEKA JO15-8 JEKA JO15-9
C 02-11-2019 11:45 Baronie JO15-6 Zundert JO15-2
C 02-11-2019 11:30 DSE JO15-2 SAB JO15-1
C 02-11-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 UVV'40 JO15-3
C 09-11-2019 11:00 VVR JO15-2 JEKA JO15-8
C 09-11-2019 11:15 Zundert JO15-2 Moerse Boys JO15-2
C 09-11-2019 13:00 UVV'40 JO15-3 Baronie JO15-6
C 09-11-2019 13:20 Unitas'30 JO15-5 DSE JO15-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 19-10-2019 13:00 Sarto JO15-4 UVV'40 JO15-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 05-10-2019 10:00 JEKA JO15-9 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 36168 5 - 0
C 28-09-2019 11:45 Unitas'30 JO15-5 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 37444 2 - 3
C 21-09-2019 12:00 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 T.J. (Tristan) Martin 36960 2 - 3
B 14-09-2019 10:00 Baronie JO15-6 UVV'40 JO15-3 M.B.G. (Maarten) Green 8927 2 - 8
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 T.J. (Tristan) Martin 8596 12 - 1
B 31-08-2019 12:00 Terheijden JO15-2 UVV'40 JO15-3 Afgeschermd 8183 2 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-10-2019 12:45 Hoeven JO15-3 VVR JO15-2 35593 0-0
C 05-10-2019 11:30 DSE JO15-2 JEKA JO15-8 37851 3-7
C 05-10-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 SAB JO15-1 38119 6-1
C 05-10-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Zundert JO15-2 37017 0-0
C 05-10-2019 10:00 JEKA JO15-9 UVV'40 JO15-3 36168 5-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO15-6 Unitas'30 JO15-5 36322 6-3
C 28-09-2019 11:45 Unitas'30 JO15-5 UVV'40 JO15-3 37444 2-3
C 28-09-2019 12:45 Hoeven JO15-3 Baronie JO15-6 36545 1-3
C 28-09-2019 12:45 SAB JO15-1 Zundert JO15-2 36869 0-3
C 28-09-2019 15:00 JEKA JO15-8 Wernhout JO15-1 35652 0-0
C 28-09-2019 11:30 DSE JO15-2 Moerse Boys JO15-2 35946 10-0
C 28-09-2019 11:00 VVR JO15-2 JEKA JO15-9 35531 0-9
C 21-09-2019 12:30 JEKA JO15-9 Hoeven JO15-3 38081 14-0
C 21-09-2019 12:00 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 36960 2-3
C 21-09-2019 11:15 Zundert JO15-2 JEKA JO15-8 36266 0-14
C 21-09-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 VVR JO15-2 36916 0-12
C 21-09-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Unitas'30 JO15-5 37089 15-2
C 21-09-2019 10:00 Baronie JO15-6 DSE JO15-2 36207 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Baronie JO15-6 UVV'40 JO15-3 8927 2-8
B 11-09-2019 19:00 Terheijden JO15-2 SAB JO15-1 8753 0-8
B 07-09-2019 10:15 Baronie JO15-6 Terheijden JO15-2 8499 1-2
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 8596 12-1
B 31-08-2019 12:00 Terheijden JO15-2 UVV'40 JO15-3 8183 2-4
B 31-08-2019 13:15 SAB JO15-1 Baronie JO15-6 8348 4-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO15-8 2 2 0 0 6 21 3 18 0
2 JEKA JO15-9 2 2 0 0 6 14 0 14 0
3 DSE JO15-2 3 2 0 1 6 20 8 12 0
4 VVR JO15-2 2 1 0 1 3 12 9 3 0
5 Baronie JO15-6 2 1 0 1 3 7 10 -3 0
6 Zundert JO15-2 2 1 0 1 3 3 14 -11 0
7 UVV'40 JO15-3 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
8 SAB JO15-1 3 1 0 2 3 4 11 -7 0
9 Moerse Boys JO15-2 3 1 0 2 3 6 23 -17 0
10 Unitas'30 JO15-5 2 0 0 2 0 5 9 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40 JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven