506 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)

Senioren - Vrouwen - UVV'40 VR30+1

Teamleden

Spelers
Ingrid van den Bogert        
Inge Bronsvoort        
Erika van Dijke        
Iris Disseldorp        
Carolina van Hamont        
Nikki Huijbregts        
Anoek Husslage        
Hedie Klaassen-deBruyne        
Jolanda Kloosterman        
Vera Kop        
Emelda Kwari        
Anke Lemmens        
Barbara van Loon        
Danielle Mies        
Wendy van Oostenbrugge        
Marinka Potters        
Kathelijn Roetenberg        
Sanneke Rolloos        
Wendy Roubos        
Elsemiek Willems - de Haan        
Renske Zacht        
 
Overige teamleden
Inge Bronsvoort Leider Senioren
Hedie Klaassen-deBruyne Leider Senioren
Merlijn Machielse Trainer Senioren
Danielle Mies Leider Senioren
Henk Schuiling Coordinator
Danielle Mies Teammanager mDWF VACATURE

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 20-03-2020 20:00 UVV'40 VR30+1 Neerlandia'31 VR30+1 61086 Sportpark Ruitersboslaan 19:30
C 20-03-2020 20:40 The Gunners VR30+2 UVV'40 VR30+1 61465 Sportpark Ruitersboslaan 19:55
C 20-03-2020 21:00 UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1 61087 Sportpark Ruitersboslaan 20:30
C 20-03-2020 21:20 SAB VR30+1 UVV'40 VR30+1 61066 Sportpark Ruitersboslaan 20:40
C 03-04-2020 20:00 UVV'40 VR30+1 Neerlandia'31 VR30+1 61089 Sportpark Hooghuys 19:30
C 03-04-2020 20:40 Bavel VR30+1 UVV'40 VR30+1 61236 Sportpark Hooghuys 19:40
C 03-04-2020 21:00 UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 61088 Sportpark Hooghuys 20:30
C 03-04-2020 21:20 The Gunners VR30+2 UVV'40 VR30+1 61467 Sportpark Hooghuys 20:35
C 17-04-2020 20:00 The Gunners VR30+2 UVV'40 VR30+1 61468 Sportpark Jeugdland 19:15
C 17-04-2020 20:20 UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 61090 Sportpark Jeugdland 19:50
C 17-04-2020 21:00 Neerlandia'31 VR30+1 UVV'40 VR30+1 61050 Sportpark Jeugdland 20:15
C 17-04-2020 21:20 UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1 61091 Sportpark Jeugdland 20:50
C 08-05-2020 20:00 UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1 61093 Sportpark Neerlandia'31 19:30
C 08-05-2020 20:40 The Gunners VR30+2 UVV'40 VR30+1 61470 Sportpark Neerlandia'31 19:55
C 08-05-2020 21:00 UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 61092 Sportpark Neerlandia'31 20:30
C 08-05-2020 21:20 Neerlandia'31 VR30+1 UVV'40 VR30+1 61052 Sportpark Neerlandia'31 20:35
C 22-05-2020 20:00 UVV'40 VR30+1 Neerlandia'31 VR30+1 61095 Sportpark De Roosberg 19:30
C 22-05-2020 20:40 The Gunners VR30+2 UVV'40 VR30+1 61472 Sportpark De Roosberg 19:55
C 22-05-2020 21:00 UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 61094 Sportpark De Roosberg 20:30
C 22-05-2020 21:20 Bavel VR30+1 UVV'40 VR30+1 61242 Sportpark De Roosberg 20:20
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-03-2020 20:00 UVV'40 VR30+1 Neerlandia'31 VR30+1
C 20-03-2020 21:20 SAB VR30+1 UVV'40 VR30+1
C 20-03-2020 21:00 Neerlandia'31 VR30+1 SAB VR30+1
C 20-03-2020 21:00 UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1
C 20-03-2020 20:40 Bavel VR30+1 Neerlandia'31 VR30+1
C 20-03-2020 20:40 The Gunners VR30+2 UVV'40 VR30+1
C 20-03-2020 20:20 Neerlandia'31 VR30+1 The Gunners VR30+2
C 20-03-2020 20:20 SAB VR30+1 Bavel VR30+1
C 20-03-2020 20:00 The Gunners VR30+2 SAB VR30+1
C 20-03-2020 21:20 Bavel VR30+1 The Gunners VR30+2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 VR30+1 14317075
C 18-10-2019 20:30 Bavel VR30+1 UVV'40 VR30+1 L. (Luuk) van den Berg 5068 1 - 1
C 18-10-2019 20:00 UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 4930
C 18-10-2019 vervallen UVV'40 VR30+1 JEKA VR30+1 4931
C 04-10-2019 vervallen JEKA VR30+1 UVV'40 VR30+1 4819
C 04-10-2019 vervallen UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1 4929
C 04-10-2019 vervallen UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 4928
C 20-09-2019 20:30 UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 AL (Toon) vd Velden 4926 6 - 0
C 20-09-2019 vervallen JEKA VR30+1 UVV'40 VR30+1 4818
C 20-09-2019 19:30 UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1 AL (Toon) vd Velden 4927 0 - 3
C 06-09-2019 20:30 SAB VR30+1 UVV'40 VR30+1 Afgeschermd 4918 1 - 0
C 06-09-2019 20:00 UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1 4925 1 - 1
C 06-09-2019 vervallen UVV'40 VR30+1 JEKA VR30+1 4924
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-10-2019 20:30 Bavel VR30+1 UVV'40 VR30+1 5068 1-1
C 18-10-2019 20:00 UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 4930 0-0
C 18-10-2019 19:30 Bavel VR30+1 SAB VR30+1 5067 0-0
C 04-10-2019 19:30 JEKA VR30+1 Bavel VR30+1 4820 0-0
C 04-10-2019 19:30 UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 4928 0-0
C 04-10-2019 20:00 SAB VR30+1 JEKA VR30+1 4922 0-0
C 04-10-2019 20:00 UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1 4929 0-0
C 04-10-2019 20:30 JEKA VR30+1 UVV'40 VR30+1 4819 0-0
C 04-10-2019 20:30 Bavel VR30+1 SAB VR30+1 5066 0-0
C 20-09-2019 20:30 Bavel VR30+1 JEKA VR30+1 5065 0-0
C 20-09-2019 20:30 UVV'40 VR30+1 SAB VR30+1 4926 6-0
C 20-09-2019 20:00 SAB VR30+1 Bavel VR30+1 4921 0-2
C 20-09-2019 20:00 JEKA VR30+1 UVV'40 VR30+1 4818 0-0
C 20-09-2019 19:30 UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1 4927 0-3
C 20-09-2019 19:30 SAB VR30+1 JEKA VR30+1 4920 0-0
C 06-09-2019 19:30 SAB VR30+1 Bavel VR30+1 4919 2-0
C 06-09-2019 20:00 JEKA VR30+1 SAB VR30+1 4817 0-0
C 06-09-2019 20:00 UVV'40 VR30+1 Bavel VR30+1 4925 1-1
C 06-09-2019 20:30 SAB VR30+1 UVV'40 VR30+1 4918 1-0
C 06-09-2019 20:30 Bavel VR30+1 JEKA VR30+1 5064 0-0
C 06-09-2019 19:30 UVV'40 VR30+1 JEKA VR30+1 4924 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel VR30+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 The Gunners VR30+2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Neerlandia'31 VR30+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SAB VR30+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UVV'40 VR30+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel VR30+1 5 2 2 1 8 7 4 3 0
2 SAB VR30+1 4 2 0 2 6 3 8 -5 0
3 UVV'40 VR30+1 5 1 2 2 5 8 6 2 0

Training

Berichten



Terug naar boven