0598 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)

Senioren - Mannen - UVV'40 35+1

Teamleden

Spelers
Marcel Aaldering Keeper      
Jack Backx        
Koen van Berkel        
Rob Broeders        
Martijn Dekker        
Stephan Dekker        
Rene Delhez        
Joost Heestermans        
Sven Lameijer        
John Maringwa        
Sam Reyntjens        
John Scheerhoorn        
Mark Strater        
Jos Uitdewillegen        
Huub Verheijen        
 
Overige teamleden
Michiel Baldal Leider Senioren
Henk Schuiling Coordinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-03-2020 20:00 WDS'19 35+2 UVV'40 35+1
C 20-03-2020 21:20 The Gunners 35+2 WDS'19 35+2
C 20-03-2020 21:00 SAB 35+1 The Gunners 35+2
C 20-03-2020 21:00 RSV 35+2 UVV'40 35+1
C 20-03-2020 20:40 WDS'19 35+2 SAB 35+1
C 20-03-2020 20:40 The Gunners 35+2 RSV 35+2
C 20-03-2020 20:20 RSV 35+2 WDS'19 35+2
C 20-03-2020 20:20 UVV'40 35+1 The Gunners 35+2
C 20-03-2020 20:00 SAB 35+1 RSV 35+2
C 20-03-2020 21:20 UVV'40 35+1 SAB 35+1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
T 31-01-2020 19:00 UVV'40 35+1 14317074
T 31-12-2019 19:00 UVV'40 35+1 toernooi troernooi
C 25-10-2019 20:30 Baronie 35+1 UVV'40 35+1 4656 2 - 2
C 25-10-2019 20:00 UVV'40 35+1 Groen Wit 35+1 4512 2 - 1
C 25-10-2019 19:30 UVV'40 35+1 Chaam 35+1 4511 1 - 2
C 18-10-2019 20:30 Baronie 35+1 UVV'40 35+1 4657 1 - 1
C 18-10-2019 20:00 UVV'40 35+1 Groen Wit 35+1 4513 1 - 3
C 18-10-2019 19:30 Chaam 35+1 UVV'40 35+1 4521 3 - 0
C 20-09-2019 20:30 Groen Wit 35+1 UVV'40 35+1 M. (Manuel) de Korte 4418 3 - 3
C 20-09-2019 20:00 UVV'40 35+1 Chaam 35+1 M. (Manuel) de Korte 4510 1 - 2
C 20-09-2019 19:30 Baronie 35+1 UVV'40 35+1 M (Matthieu) Timmermans 4654 6 - 1
C 06-09-2019 20:30 Groen Wit 35+1 UVV'40 35+1 4417 4 - 1
C 06-09-2019 20:00 UVV'40 35+1 Baronie 35+1 4509 1 - 5
C 06-09-2019 19:30 Chaam 35+1 UVV'40 35+1 4514 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-10-2019 20:00 UVV'40 35+1 Groen Wit 35+1 4512 2-1
C 25-10-2019 20:00 Chaam 35+1 Baronie 35+1 4518 2-1
C 25-10-2019 20:30 Chaam 35+1 Groen Wit 35+1 4519 1-0
C 25-10-2019 20:30 Baronie 35+1 UVV'40 35+1 4656 2-2
C 25-10-2019 19:30 Groen Wit 35+1 Baronie 35+1 4419 0-1
C 25-10-2019 19:30 UVV'40 35+1 Chaam 35+1 4511 1-2
C 18-10-2019 19:30 Groen Wit 35+1 Baronie 35+1 4420 0-3
C 18-10-2019 19:30 Chaam 35+1 UVV'40 35+1 4521 3-0
C 18-10-2019 20:00 Chaam 35+1 Baronie 35+1 4520 1-1
C 18-10-2019 20:00 UVV'40 35+1 Groen Wit 35+1 4513 1-3
C 18-10-2019 20:30 Groen Wit 35+1 Chaam 35+1 4421 0-3
C 18-10-2019 20:30 Baronie 35+1 UVV'40 35+1 4657 1-1
C 20-09-2019 20:30 Chaam 35+1 Baronie 35+1 4516 0-2
C 20-09-2019 20:30 Groen Wit 35+1 UVV'40 35+1 4418 3-3
C 20-09-2019 20:00 Baronie 35+1 Groen Wit 35+1 4655 1-1
C 20-09-2019 20:00 UVV'40 35+1 Chaam 35+1 4510 1-2
C 20-09-2019 19:30 Baronie 35+1 UVV'40 35+1 4654 6-1
C 20-09-2019 19:30 Chaam 35+1 Groen Wit 35+1 4517 1-2
C 06-09-2019 19:30 Baronie 35+1 Groen Wit 35+1 4653 0-0
C 06-09-2019 20:00 UVV'40 35+1 Baronie 35+1 4509 1-5
C 06-09-2019 20:00 Chaam 35+1 Groen Wit 35+1 4515 2-2
C 06-09-2019 20:30 Groen Wit 35+1 UVV'40 35+1 4417 4-1
C 06-09-2019 20:30 Baronie 35+1 Chaam 35+1 4652 4-2
C 06-09-2019 19:30 Chaam 35+1 UVV'40 35+1 4514 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners 35+2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RSV 35+2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SAB 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WDS'19 35+2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 35+1 12 6 5 1 23 27 11 16 0
2 Chaam 35+1 12 7 2 3 23 21 15 6 0
3 Groen Wit 35+1 12 3 4 5 13 16 19 -3 0
4 UVV'40 35+1 12 1 3 8 6 15 34 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 35+1 12 10 1 1 31 23 8 15 0
2 The Gunners 35+2 12 7 0 5 21 19 18 1 0
3 Advendo 35+1 12 5 1 6 16 23 21 2 0
4 UVV'40 35+1 12 0 2 10 2 9 27 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oosterhout 35+1 11 9 1 1 28 25 5 20 0
2 TSC 35+3 11 5 2 4 17 11 9 2 0
3 UVV'40 35+1 12 3 2 7 11 7 19 -12 0
4 SCO 35+1 12 2 3 7 9 6 16 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven