0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 6

Teamleden

Spelers
Pieter van Baal        
Freek van den Berg        
Ben Bluekens        
Ward van Geel        
Tim van het Hof        
Denny Kanters        
Rens van der Kleij        
Remco Raats        
Niek Roovers        
Rick Roovers        
Emiel Schreuder        
Tom Schreuder        
Paul Snepvangers        
Hugo Stam        
Willem Vogels        
Kenny Vuyk        
 
Overige teamleden
Niek Roovers Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 24-05-2020 10:00 Raamsdonk 5 UVV'40 6 84087
C 17-05-2020 10:00 UVV'40 6 Unitas 2 85888
C 10-05-2020 10:00 UVV'40 6 DIA 10 85887
C 19-04-2020 11:00 Baronie 9 UVV'40 6 83360
C 05-04-2020 10:00 UVV'40 6 HZ'75 1 J. (Jurgen) van den Broek 85886
C 22-03-2020 10:00 UVV'40 6 VCW 3 R.J.P. (Rudi) Peeters 85883
C 15-03-2020 10:00 UVV'40 6 PCP 7 AL (Toon) vd Velden 85885
C 08-03-2020 10:00 UVV'40 6 JEKA 17 A (Paul) Snepvangers 85884 2 - 1
C 16-02-2020 12:30 Virtus 6 UVV'40 6 M. (Mike) Lips 87728 2 - 1
C 02-02-2020 11:00 Be Ready 4 UVV'40 6 Afgeschermd 80488 7 - 4
C 22-12-2019 10:00 JEKA 17 UVV'40 6 M. (Marcel) Rensen 85556 2 - 4
C 08-12-2019 09:30 UVV'40 6 Raamsdonk 5 A (Paul) Snepvangers 85882 5 - 0
C 01-12-2019 12:30 HZ'75 1 UVV'40 6 J. (Jurgen) van den Broek 82626 3 - 0
C 24-11-2019 10:30 PCP 7 UVV'40 6 B. (Boy) Biemans 86409 0 - 3
C 17-11-2019 10:00 UVV'40 6 Baronie 9 M. (Maurits) van den Maagdenberg 85881 3 - 7
C 10-11-2019 11:30 VCW 3 UVV'40 6 R.J.P. (Rudi) Peeters 83117 2 - 0
C 03-11-2019 vervallen UVV'40 6 SVW 2 85880
C 27-10-2019 11:00 Unitas 2 UVV'40 6 J (Hans) van Horik 83085 4 - 1
C 13-10-2019 10:00 UVV'40 6 Virtus 6 J.A. (James) Busch 87719 3 - 2
C 06-10-2019 12:00 DIA 10 UVV'40 6 P.J. (Piet) Dronkers 86396 5 - 0
C 22-09-2019 10:00 UVV'40 6 Be Ready 4 M. (Maurits) van den Maagdenberg 85879 7 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 24-05-2020 12:30 HZ'75 1 Be Ready 4 82630 0-0
C 24-05-2020 11:30 VCW 3 JEKA 17 83123 0-0
C 24-05-2020 11:00 Unitas 2 Virtus 6 87735 0-0
C 24-05-2020 11:00 Baronie 9 PCP 7 83361 0-0
C 24-05-2020 10:00 Raamsdonk 5 UVV'40 6 84087 0-0
C 17-05-2020 12:30 Virtus 6 Raamsdonk 5 87734 0-0
C 17-05-2020 10:00 UVV'40 6 Unitas 2 85888 0-0
C 17-05-2020 11:00 Be Ready 4 VCW 3 80492 0-0
C 17-05-2020 12:00 DIA 10 Baronie 9 86404 0-0
C 17-05-2020 14:30 JEKA 17 HZ'75 1 85565 0-0
C 10-05-2020 10:00 UVV'40 6 DIA 10 85887 0-0
C 10-05-2020 10:00 Raamsdonk 5 VCW 3 84086 0-0
C 10-05-2020 10:30 PCP 7 Be Ready 4 86413 0-0
C 10-05-2020 11:00 Unitas 2 JEKA 17 83092 0-0
C 10-05-2020 10:00 Baronie 9 Virtus 6 87733 0-0
C 19-04-2020 12:00 DIA 10 PCP 7 86403 0-0
C 19-04-2020 11:00 Baronie 9 UVV'40 6 83360 0-0
C 19-04-2020 11:30 VCW 3 Virtus 6 87732 0-0
C 19-04-2020 12:30 HZ'75 1 Raamsdonk 5 82629 0-0
C 19-04-2020 14:30 JEKA 17 Be Ready 4 85564 0-0
C 05-04-2020 14:30 JEKA 17 Baronie 9 85563 0-0
C 05-04-2020 12:00 DIA 10 Unitas 2 86402 0-0
C 05-04-2020 11:00 Be Ready 4 Raamsdonk 5 80491 0-0
C 05-04-2020 10:30 PCP 7 VCW 3 86412 0-0
C 05-04-2020 10:00 UVV'40 6 HZ'75 1 85886 0-0
C 29-03-2020 11:00 Unitas 2 PCP 7 83090 0-0
C 29-03-2020 10:00 Raamsdonk 5 JEKA 17 84085 0-0
C 29-03-2020 12:30 HZ'75 1 Virtus 6 87731 0-0
C 29-03-2020 11:00 Baronie 9 Be Ready 4 83359 0-0
C 22-03-2020 11:00 Unitas 2 Raamsdonk 5 83088 0-0
C 22-03-2020 10:30 PCP 7 HZ'75 1 86411 0-0
C 22-03-2020 10:00 UVV'40 6 VCW 3 85883 0-0
C 22-03-2020 13:00 Virtus 6 Be Ready 4 87727 0-0
C 22-03-2020 12:00 DIA 10 JEKA 17 86400 0-0
C 15-03-2020 11:00 Be Ready 4 Unitas 2 80490 0-0
C 15-03-2020 14:00 HZ'75 1 VCW 3 82625 0-0
C 15-03-2020 10:00 Raamsdonk 5 Baronie 9 84084 0-0
C 15-03-2020 10:00 UVV'40 6 PCP 7 85885 0-0
C 15-03-2020 13:00 Virtus 6 DIA 10 87730 0-0
C 08-03-2020 10:00 DIA 10 Raamsdonk 5 86401 2-0
C 08-03-2020 11:00 Unitas 2 VCW 3 83089 0-1
C 08-03-2020 11:00 Baronie 9 HZ'75 1 83358 0-3
C 08-03-2020 10:30 PCP 7 Virtus 6 87729 0-11
C 08-03-2020 10:00 UVV'40 6 JEKA 17 85884 2-1
C 01-03-2020 12:00 DIA 10 VCW 3 86399 2-3
C 16-02-2020 12:00 VCW 3 Baronie 9 83120 0-2
C 16-02-2020 12:30 Virtus 6 UVV'40 6 87728 2-1
C 16-02-2020 14:00 HZ'75 1 Unitas 2 82628 11-1
C 16-02-2020 14:30 JEKA 17 PCP 7 85561 1-0
C 16-02-2020 11:00 Be Ready 4 DIA 10 80489 0-2
C 02-02-2020 11:00 Be Ready 4 UVV'40 6 80488 7-4
C 02-02-2020 14:30 JEKA 17 Virtus 6 87726 1-3
C 02-02-2020 12:30 HZ'75 1 DIA 10 82627 0-0
C 02-02-2020 11:00 Baronie 9 Unitas 2 83357 6-2
C 02-02-2020 10:00 Raamsdonk 5 PCP 7 84082 6-3
C 26-01-2020 14:30 JEKA 17 Unitas 2 85557 2-3
C 26-01-2020 10:30 PCP 7 Baronie 9 86410 0-6
C 19-01-2020 11:00 Baronie 9 DIA 10 83352 2-2
C 22-12-2019 10:00 JEKA 17 UVV'40 6 85556 2-4
C 15-12-2019 14:30 JEKA 17 Raamsdonk 5 85560 3-0
C 08-12-2019 13:00 Virtus 6 HZ'75 1 87725 2-5
C 08-12-2019 11:00 Be Ready 4 JEKA 17 80487 5-0
C 08-12-2019 09:30 UVV'40 6 Raamsdonk 5 85882 5-0
C 01-12-2019 10:00 Raamsdonk 5 Be Ready 4 84081 1-3
C 01-12-2019 12:30 HZ'75 1 UVV'40 6 82626 3-0
C 01-12-2019 11:00 Unitas 2 DIA 10 83087 2-5
C 01-12-2019 11:00 Baronie 9 JEKA 17 83356 5-1
C 01-12-2019 11:30 VCW 3 PCP 7 83118 14-1
C 24-11-2019 10:30 PCP 7 UVV'40 6 86409 0-3
C 24-11-2019 12:00 VCW 3 HZ'75 1 83121 2-4
C 24-11-2019 12:30 Virtus 6 Unitas 2 87724 5-8
C 24-11-2019 11:00 Be Ready 4 Baronie 9 80486 2-5
C 17-11-2019 12:00 DIA 10 Be Ready 4 86397 6-0
C 17-11-2019 11:00 Unitas 2 HZ'75 1 83086 1-3
C 17-11-2019 10:00 PCP 7 JEKA 17 86408 1-6
C 17-11-2019 10:00 UVV'40 6 Baronie 9 85881 3-7
C 10-11-2019 10:00 Raamsdonk 5 Unitas 2 84080 1-6
C 10-11-2019 11:00 Be Ready 4 Virtus 6 87722 5-3
C 10-11-2019 11:30 VCW 3 UVV'40 6 83117 2-0
C 10-11-2019 12:30 HZ'75 1 PCP 7 82624 7-1
C 10-11-2019 14:30 JEKA 17 DIA 10 85559 4-13
C 03-11-2019 10:30 PCP 7 Unitas 2 86407 5-1
C 03-11-2019 11:00 Baronie 9 Raamsdonk 5 83354 7-0
C 03-11-2019 14:30 JEKA 17 VCW 3 85558 0-7
C 03-11-2019 12:00 DIA 10 Virtus 6 87721 7-0
C 03-11-2019 11:00 Be Ready 4 HZ'75 1 80485 5-2
C 27-10-2019 14:00 HZ'75 1 JEKA 17 82623 11-1
C 27-10-2019 10:00 Raamsdonk 5 DIA 10 84079 1-3
C 27-10-2019 11:00 Unitas 2 UVV'40 6 83085 4-1
C 27-10-2019 12:00 VCW 3 Be Ready 4 83116 3-1
C 27-10-2019 12:30 Virtus 6 Baronie 9 87720 2-3
C 20-10-2019 12:30 Virtus 6 VCW 3 87723 2-3
C 13-10-2019 10:00 Raamsdonk 5 HZ'75 1 84078 0-9
C 13-10-2019 10:00 UVV'40 6 Virtus 6 87719 3-2
C 13-10-2019 10:30 PCP 7 DIA 10 86406 1-7
C 13-10-2019 11:00 Baronie 9 VCW 3 83353 1-3
C 10-10-2019 20:00 HZ'75 1 Baronie 9 82622 7-3
C 06-10-2019 11:00 Unitas 2 Be Ready 4 83084 4-1
C 06-10-2019 11:30 VCW 3 Raamsdonk 5 83115 2-0
C 06-10-2019 12:00 DIA 10 UVV'40 6 86396 5-0
C 06-10-2019 12:30 Virtus 6 PCP 7 87718 3-0
C 29-09-2019 11:00 Be Ready 4 PCP 7 80483 5-1
C 29-09-2019 11:30 VCW 3 Unitas 2 83114 3-1
C 29-09-2019 12:30 HZ'75 1 SVW 2 82621 0-0
C 29-09-2019 10:00 Raamsdonk 5 Virtus 6 87717 1-6
C 22-09-2019 10:00 UVV'40 6 Be Ready 4 85879 7-3
C 22-09-2019 12:00 DIA 10 HZ'75 1 86395 0-2
C 22-09-2019 11:00 Unitas 2 Baronie 9 83083 2-6
C 22-09-2019 10:30 SVW 2 VCW 3 85024 0-0
C 22-09-2019 10:30 PCP 7 Raamsdonk 5 86405 2-1
C 22-09-2019 12:30 Virtus 6 JEKA 17 87716 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HZ'75 1 12 11 0 1 33 67 16 51 0
2 VCW 3 12 10 0 2 30 43 14 29 0
3 DIA 10 12 9 1 2 28 54 15 39 0
4 Baronie 9 13 9 1 3 28 53 27 26 0
5 Be Ready 4 12 6 0 6 18 37 38 -1 0
6 Virtus 6 13 6 0 7 18 46 37 9 0
7 UVV'40 6 13 6 0 7 18 33 38 -5 0
8 Unitas 2 13 5 0 8 15 35 50 -15 0
9 JEKA 17 13 3 0 10 9 22 59 -37 0
10 PCP 7 13 2 0 11 6 15 71 -56 0
11 Raamsdonk 5 12 1 0 11 3 11 51 -40 0

Training

Berichten



Terug naar boven