0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 5

Teamleden

Spelers
Rob Crul        
Gerard van Geffen        
Hans Herrings        
Bob de Kort        
Yiu wah Kwok        
Jean-paul van den Luijtgaarden        
Bob Melisse        
Rob Raats        
Bart van Riel        
Eric van Rijen        
Martijn van Rijen        
Bert Timmerman        
Niels Verheijen        
Roddy Verheyen        
Dominic Vlamings        
 
Overige teamleden
Michiel van Exsel Coach senioren
Michiel van Exsel Teammanager mDWF
Rob Raats Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2019 10:00 Rijen 4 Advendo 3
C 20-10-2019 12:00 Baronie 7 PCP 3
C 27-10-2019 12:00 Baronie 7 JEKA 10
C 27-10-2019 12:00 Bavel 4 SAB 3
C 27-10-2019 11:00 Chaam 2 Advendo 3
C 27-10-2019 10:00 Gloria UC 3 Rijen 4
C 27-10-2019 10:00 UVV'40 5 TVC Breda 3
C 27-10-2019 10:00 Oosterhout 5 PCP 3
C 03-11-2019 14:30 JEKA 10 Bavel 4
C 03-11-2019 13:00 PCP 3 Gloria UC 3
C 03-11-2019 12:00 Advendo 3 UVV'40 5
C 03-11-2019 12:00 TVC Breda 3 Chaam 2
C 03-11-2019 12:00 SAB 3 Baronie 7
C 03-11-2019 10:00 Rijen 4 Oosterhout 5
C 10-11-2019 10:00 Gloria UC 3 Chaam 2
C 10-11-2019 12:00 SAB 3 Oosterhout 5
C 10-11-2019 12:00 Bavel 4 Advendo 3
C 10-11-2019 13:00 PCP 3 UVV'40 5
C 10-11-2019 14:00 Baronie 7 TVC Breda 3
C 10-11-2019 14:30 JEKA 10 Rijen 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-10-2019 12:00 SAB 3 UVV'40 5 M. (Michiel) van Exsel 77837 14 - 1
C 06-10-2019 10:00 UVV'40 5 JEKA 10 M. (Michiel) van Exsel 78705 1 - 4
C 29-09-2019 14:00 Baronie 7 UVV'40 5 M. (Michiel) van Exsel 79018 9 - 1
C 22-09-2019 10:00 UVV'40 5 Bavel 4 M. (Michiel) van Exsel 78704 0 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-10-2019 14:30 JEKA 10 Chaam 2 78131 1-1
C 13-10-2019 10:00 Gloria UC 3 Baronie 7 78845 4-0
C 13-10-2019 12:00 Advendo 3 Oosterhout 5 79810 5-2
C 13-10-2019 12:00 SAB 3 UVV'40 5 77837 14-1
C 13-10-2019 12:00 TVC Breda 3 Rijen 4 78758 6-2
C 13-10-2019 13:00 PCP 3 Bavel 4 79139 2-9
C 06-10-2019 12:00 Bavel 4 Gloria UC 3 79030 0-2
C 06-10-2019 11:00 Chaam 2 SAB 3 79226 2-7
C 06-10-2019 10:00 UVV'40 5 JEKA 10 78705 1-4
C 06-10-2019 10:00 Oosterhout 5 TVC Breda 3 79607 2-7
C 29-09-2019 14:30 JEKA 10 Advendo 3 78130 6-0
C 29-09-2019 13:00 PCP 3 Rijen 4 79138 0-0
C 29-09-2019 14:00 Baronie 7 UVV'40 5 79018 9-1
C 29-09-2019 12:00 Bavel 4 Chaam 2 79029 0-0
C 29-09-2019 12:00 SAB 3 TVC Breda 3 77836 2-1
C 29-09-2019 10:00 Gloria UC 3 Oosterhout 5 78844 6-0
C 22-09-2019 10:00 UVV'40 5 Bavel 4 78704 0-2
C 22-09-2019 10:00 Rijen 4 Baronie 7 79149 1-5
C 22-09-2019 12:00 TVC Breda 3 Gloria UC 3 78757 2-6
C 22-09-2019 11:00 Chaam 2 PCP 3 79225 4-3
C 22-09-2019 12:00 Advendo 3 SAB 3 79809 0-10
C 22-09-2019 10:00 Oosterhout 5 JEKA 10 79606 1-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB 3 4 4 0 0 12 33 4 29 0
2 Gloria UC 3 4 4 0 0 12 18 2 16 0
3 JEKA 10 4 3 1 0 10 17 3 14 0
4 Baronie 7 3 2 0 1 6 14 6 8 0
5 Bavel 4 3 2 0 1 6 11 4 7 0
6 TVC Breda 3 4 2 0 2 6 16 12 4 0
7 Chaam 2 3 1 1 1 4 7 11 -4 0
8 Advendo 3 3 1 0 2 3 5 18 -13 0
9 PCP 3 2 0 0 2 0 5 13 -8 0
10 Rijen 4 2 0 0 2 0 3 11 -8 0
11 Oosterhout 5 4 0 0 4 0 5 24 -19 0
12 UVV'40 5 4 0 0 4 0 3 29 -26 0

Training

Berichten



Terug naar boven