0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 5

Teamleden

Spelers
Rob Crul        
Gerard van Geffen        
Hans Herrings        
Bob de Kort        
Yiu wah Kwok        
Jean-paul van den Luijtgaarden        
Bob Melisse        
Rob Raats        
Bart van Riel        
Eric van Rijen        
Martijn van Rijen        
Bert Timmerman        
Niels Verheijen        
Roddy Verheyen        
Dominic Vlamings        
 
Overige teamleden
Michiel van Exsel Coach senioren
Michiel van Exsel Teammanager mDWF
Rob Raats Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 19-04-2020 10:00 Rijen 4 TVC Breda 3
C 19-04-2020 11:00 Chaam 2 UVV'40 5
C 19-04-2020 12:00 Baronie 7 Gloria UC 3
C 19-04-2020 12:00 Bavel 4 Oosterhout 5
C 19-04-2020 14:30 JEKA 10 SAB 3
C 26-04-2020 12:00 Bavel 4 Baronie 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-04-2020 12:00 Advendo 3 Baronie 7 79817 0-0
C 05-04-2020 12:00 TVC Breda 3 Bavel 4 78765 0-0
C 05-04-2020 12:00 SAB 3 Gloria UC 3 77845 0-0
C 05-04-2020 10:00 Rijen 4 Chaam 2 79157 0-0
C 05-04-2020 10:00 Oosterhout 5 UVV'40 5 79615 0-0
C 29-03-2020 10:00 Gloria UC 3 JEKA 10 78852 0-0
C 29-03-2020 11:00 Chaam 2 TVC Breda 3 79232 0-0
C 29-03-2020 12:00 Baronie 7 Oosterhout 5 79026 0-0
C 29-03-2020 10:00 UVV'40 5 Advendo 3 78712 0-0
C 29-03-2020 12:00 Bavel 4 Rijen 4 79037 0-0
C 29-03-2020 13:00 PCP 3 SAB 3 79145 0-0
C 22-03-2020 12:00 Advendo 3 Bavel 4 79814 0-0
C 22-03-2020 13:00 TVC Breda 3 Baronie 7 78763 0-0
C 22-03-2020 11:00 Chaam 2 Gloria UC 3 79230 0-0
C 22-03-2020 10:00 UVV'40 5 PCP 3 78710 0-0
C 22-03-2020 10:00 Oosterhout 5 SAB 3 79612 0-0
C 22-03-2020 10:00 Rijen 4 JEKA 10 79155 0-0
C 15-03-2020 10:00 Oosterhout 5 Rijen 4 79614 0-0
C 15-03-2020 12:00 Advendo 3 TVC Breda 3 79816 0-0
C 15-03-2020 12:00 SAB 3 Chaam 2 77844 0-0
C 15-03-2020 14:30 JEKA 10 UVV'40 5 78137 0-0
C 15-03-2020 10:00 Gloria UC 3 PCP 3 78851 0-0
C 08-03-2020 10:00 Rijen 4 Gloria UC 3 79156 1-4
C 08-03-2020 10:00 UVV'40 5 SAB 3 78711 1-2
C 08-03-2020 11:00 Advendo 3 JEKA 10 79815 4-1
C 08-03-2020 11:00 PCP 3 Baronie 7 79144 0-0
C 08-03-2020 11:00 Chaam 2 Bavel 4 79231 3-1
C 08-03-2020 10:00 TVC Breda 3 Oosterhout 5 78764 1-0
C 01-03-2020 10:00 Gloria UC 3 UVV'40 5 78850 4-4
C 01-03-2020 12:00 SAB 3 Advendo 3 77842 0-0
C 01-03-2020 12:15 Bavel 4 Chaam 2 79029 0-0
C 16-02-2020 14:30 JEKA 10 TVC Breda 3 78136 1-3
C 16-02-2020 10:00 Oosterhout 5 Advendo 3 79613 1-5
C 16-02-2020 12:00 SAB 3 Rijen 4 77843 0-0
C 16-02-2020 12:00 Baronie 7 Chaam 2 79025 1-2
C 16-02-2020 12:00 Bavel 4 PCP 3 79035 0-0
C 02-02-2020 10:00 Gloria UC 3 TVC Breda 3 78849 4-1
C 02-02-2020 12:00 Bavel 4 UVV'40 5 79034 2-1
C 02-02-2020 13:00 PCP 3 Chaam 2 79143 0-0
C 02-02-2020 14:00 Baronie 7 Rijen 4 79024 4-2
C 02-02-2020 14:30 JEKA 10 Oosterhout 5 78135 3-1
C 26-01-2020 10:00 UVV'40 5 Chaam 2 78709 4-3
C 26-01-2020 10:00 Gloria UC 3 SAB 3 78848 2-0
C 26-01-2020 11:00 TVC Breda 3 PCP 3 94297 24-0
C 19-01-2020 10:00 Rijen 4 UVV'40 5 79153 5-1
C 19-01-2020 12:00 SAB 3 PCP 3 94220 14-0
C 15-12-2019 11:00 PCP 3 Rijen 4 79138 4-3
C 15-12-2019 14:30 JEKA 10 Gloria UC 3 78134 2-4
C 08-12-2019 10:00 Rijen 4 Bavel 4 79154 0-8
C 08-12-2019 10:00 Oosterhout 5 Baronie 7 79611 0-2
C 08-12-2019 12:00 SAB 3 JEKA 10 77841 6-3
C 08-12-2019 12:00 TVC Breda 3 PCP 3 78762 0-0
C 08-12-2019 12:00 Advendo 3 Gloria UC 3 79813 4-3
C 01-12-2019 13:00 PCP 3 JEKA 10 79142 1-2
C 01-12-2019 12:00 Bavel 4 TVC Breda 3 79033 2-3
C 01-12-2019 12:00 Baronie 7 Advendo 3 79023 3-5
C 01-12-2019 11:00 Chaam 2 Rijen 4 79229 1-2
C 01-12-2019 10:00 UVV'40 5 Oosterhout 5 78708 1-6
C 24-11-2019 10:00 Oosterhout 5 Chaam 2 79610 2-1
C 24-11-2019 12:00 Baronie 7 Bavel 4 79022 1-0
C 24-11-2019 12:00 SAB 3 PCP 3 77840 0-0
C 24-11-2019 12:00 TVC Breda 3 Advendo 3 78761 2-3
C 17-11-2019 10:00 Rijen 4 SAB 3 79152 1-3
C 17-11-2019 10:00 Oosterhout 5 Bavel 4 79609 2-3
C 17-11-2019 12:00 Advendo 3 PCP 3 79812 11-3
C 17-11-2019 12:00 TVC Breda 3 JEKA 10 78760 2-1
C 17-11-2019 11:00 Chaam 2 Baronie 7 79228 3-1
C 17-11-2019 09:00 UVV'40 5 Gloria UC 3 78707 1-7
C 10-11-2019 10:00 Gloria UC 3 Chaam 2 78847 4-1
C 10-11-2019 12:00 SAB 3 Oosterhout 5 77839 3-0
C 10-11-2019 12:00 Bavel 4 Advendo 3 79032 2-1
C 10-11-2019 13:00 PCP 3 UVV'40 5 79141 1-3
C 10-11-2019 14:00 Baronie 7 TVC Breda 3 79021 1-1
C 10-11-2019 14:30 JEKA 10 Rijen 4 78133 4-2
C 03-11-2019 10:00 Rijen 4 Oosterhout 5 79151 3-0
C 03-11-2019 12:00 SAB 3 Baronie 7 77838 3-1
C 03-11-2019 12:00 TVC Breda 3 Chaam 2 78759 3-0
C 03-11-2019 12:00 Advendo 3 UVV'40 5 79811 2-2
C 03-11-2019 13:00 PCP 3 Gloria UC 3 79140 3-4
C 03-11-2019 14:30 JEKA 10 Bavel 4 78132 5-2
C 27-10-2019 10:00 Oosterhout 5 PCP 3 79608 4-2
C 27-10-2019 10:00 UVV'40 5 TVC Breda 3 78706 3-2
C 27-10-2019 10:00 Gloria UC 3 Rijen 4 78846 3-2
C 27-10-2019 11:00 Chaam 2 Advendo 3 79227 3-4
C 27-10-2019 12:00 Bavel 4 SAB 3 79031 0-7
C 27-10-2019 12:00 Baronie 7 JEKA 10 79020 3-2
C 20-10-2019 12:00 Baronie 7 PCP 3 79019 6-2
C 20-10-2019 10:00 Rijen 4 Advendo 3 79150 5-3
C 13-10-2019 13:00 PCP 3 Bavel 4 79139 2-9
C 13-10-2019 12:00 TVC Breda 3 Rijen 4 78758 6-2
C 13-10-2019 12:00 SAB 3 UVV'40 5 77837 14-1
C 13-10-2019 12:00 Advendo 3 Oosterhout 5 79810 5-2
C 13-10-2019 10:00 Gloria UC 3 Baronie 7 78845 4-0
C 13-10-2019 14:30 JEKA 10 Chaam 2 78131 1-1
C 06-10-2019 10:00 Oosterhout 5 TVC Breda 3 79607 2-7
C 06-10-2019 10:00 UVV'40 5 JEKA 10 78705 1-4
C 06-10-2019 11:00 Chaam 2 SAB 3 79226 2-7
C 06-10-2019 12:00 Bavel 4 Gloria UC 3 79030 0-2
C 29-09-2019 10:00 Gloria UC 3 Oosterhout 5 78844 6-0
C 29-09-2019 12:00 SAB 3 TVC Breda 3 77836 2-1
C 29-09-2019 14:30 JEKA 10 Advendo 3 78130 6-0
C 29-09-2019 14:00 Baronie 7 UVV'40 5 79018 9-1
C 22-09-2019 10:00 Oosterhout 5 JEKA 10 79606 1-6
C 22-09-2019 12:00 Advendo 3 SAB 3 79809 0-10
C 22-09-2019 11:00 Chaam 2 PCP 3 79225 4-3
C 22-09-2019 12:00 TVC Breda 3 Gloria UC 3 78757 2-6
C 22-09-2019 10:00 Rijen 4 Baronie 7 79149 1-5
C 22-09-2019 10:00 UVV'40 5 Bavel 4 78704 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC 3 13 11 1 1 34 53 18 35 0
2 SAB 3 11 10 0 1 30 57 12 45 0
3 Advendo 3 12 7 1 4 22 36 40 -4 0
4 TVC Breda 3 13 7 1 5 22 34 27 7 0
5 Baronie 7 12 6 1 5 19 31 24 7 0
6 JEKA 10 13 6 1 6 19 39 30 9 0
7 Bavel 4 11 5 0 6 15 22 25 -3 0
8 Rijen 4 12 4 0 8 12 26 42 -16 0
9 Chaam 2 11 3 1 7 10 20 30 -10 0
10 UVV'40 5 13 2 2 9 8 21 62 -41 0
11 Oosterhout 5 13 2 0 11 6 17 46 -29 0

Training

Berichten



Terug naar boven