0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 4

Teamleden

Spelers
Joost Bakker        
Hylke Botma        
Stuart Chandler        
Danny Danso-Quayson        
Patrick Derks        
Matthew Evaz        
Joris van Gils        
Jannis Groeneveld        
Georges Hendriks        
Jeroen Hersbach        
Jan van Mil        
Jeroen Nagel        
Jamie Rose        
Kenrick Schils        
Sebastiaan Simoen        
Tarek Vandervorst        
 
Overige teamleden
Hylke Botma Teammanager mDWF
Jeroen Hersbach Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 24-05-2020 12:30 Gesta 2 DIA 5 76111 0-0
C 24-05-2020 12:00 JEKA 9 PCP 2 75826 0-0
C 24-05-2020 12:00 Sarto 4 UVV'40 4 75595 0-0
C 24-05-2020 10:00 Rijen 3 Boeimeer 3 76427 0-0
C 24-05-2020 10:00 Dongen 5 WDS'19 3 76002 0-0
C 17-05-2020 12:00 UVV'40 4 Rijen 3 76100 0-0
C 17-05-2020 10:00 Boeimeer 3 Sarto 4 75705 0-0
C 17-05-2020 11:00 Neerlandia'31 3 JEKA 9 75947 0-0
C 17-05-2020 12:00 WDS'19 3 Gesta 2 75881 0-0
C 17-05-2020 12:00 DIA 5 Dongen 5 76275 0-0
C 10-05-2020 10:00 Dongen 5 UVV'40 4 76001 0-0
C 10-05-2020 11:00 Neerlandia'31 3 Boeimeer 3 75946 0-0
C 10-05-2020 12:00 DIA 5 PCP 2 76274 0-0
C 10-05-2020 12:00 JEKA 9 Rijen 3 75825 0-0
C 10-05-2020 12:30 Gesta 2 Sarto 4 76110 0-0
C 26-04-2020 10:00 DIA 5 Sarto 4 76270 0-0
C 19-04-2020 10:00 Dongen 5 JEKA 9 76000 0-0
C 19-04-2020 10:00 Rijen 3 Gesta 2 76426 0-0
C 19-04-2020 12:00 UVV'40 4 Boeimeer 3 76099 0-0
C 19-04-2020 12:00 Sarto 4 WDS'19 3 75594 0-0
C 19-04-2020 12:15 PCP 2 Neerlandia'31 3 76415 0-0
C 05-04-2020 10:00 Boeimeer 3 Gesta 2 75704 0-0
C 05-04-2020 11:00 Neerlandia'31 3 Sarto 4 75945 0-0
C 05-04-2020 12:00 DIA 5 Rijen 3 76273 0-0
C 05-04-2020 12:00 WDS'19 3 JEKA 9 75880 0-0
C 05-04-2020 12:15 PCP 2 Dongen 5 76414 0-0
C 29-03-2020 12:15 Sarto 4 PCP 2 75593 0-0
C 29-03-2020 10:00 Dongen 5 Neerlandia'31 3 75999 0-0
C 29-03-2020 10:00 Rijen 3 WDS'19 3 76425 0-0
C 29-03-2020 12:30 JEKA 9 DIA 5 75824 0-0
C 29-03-2020 12:30 Gesta 2 UVV'40 4 76109 0-0
C 22-03-2020 11:00 PCP 2 UVV'40 4 76412 0-0
C 22-03-2020 12:00 WDS'19 3 Boeimeer 3 75877 0-0
C 22-03-2020 10:00 Dongen 5 Gesta 2 75997 0-0
C 22-03-2020 11:00 Neerlandia'31 3 Rijen 3 75943 0-0
C 15-03-2020 12:00 DIA 5 Neerlandia'31 3 76272 0-0
C 15-03-2020 12:00 WDS'19 3 PCP 2 75879 0-0
C 15-03-2020 12:00 Sarto 4 Rijen 3 75592 0-0
C 15-03-2020 12:00 UVV'40 4 JEKA 9 76097 0-0
C 15-03-2020 10:00 Boeimeer 3 Dongen 5 75703 0-0
C 08-03-2020 10:00 Dongen 5 Sarto 4 75998 3-3
C 08-03-2020 10:00 Neerlandia'31 3 WDS'19 3 75944 5-1
C 08-03-2020 12:00 DIA 5 UVV'40 4 76271 2-5
C 08-03-2020 11:00 PCP 2 Gesta 2 76413 0-3
C 08-03-2020 13:00 JEKA 9 Boeimeer 3 75823 1-1
C 01-03-2020 11:00 Rijen 3 PCP 2 76423 0-0
C 01-03-2020 12:00 UVV'40 4 WDS'19 3 76095 4-1
C 01-03-2020 12:15 JEKA 9 Dongen 5 75821 2-1
C 16-02-2020 11:00 Rijen 3 Dongen 5 76424 1-3
C 16-02-2020 10:00 Boeimeer 3 PCP 2 75702 2-8
C 16-02-2020 12:00 UVV'40 4 Neerlandia'31 3 76096 3-2
C 16-02-2020 12:00 WDS'19 3 DIA 5 75878 1-6
C 16-02-2020 12:30 Gesta 2 JEKA 9 76107 1-5
C 02-02-2020 10:00 Boeimeer 3 DIA 5 75701 4-1
C 02-02-2020 10:00 Sarto 4 JEKA 9 75590 0-0
C 02-02-2020 10:00 Gesta 2 Neerlandia'31 3 76106 0-3
C 26-01-2020 10:00 Rijen 3 JEKA 9 76417 3-2
C 26-01-2020 12:15 PCP 2 DIA 5 76407 3-1
C 26-01-2020 12:00 UVV'40 4 Dongen 5 76091 2-3
C 26-01-2020 12:00 Sarto 4 Boeimeer 3 75587 4-3
C 19-01-2020 12:15 PCP 2 Sarto 4 76411 4-8
C 15-12-2019 10:00 Dongen 5 DIA 5 75994 6-1
C 15-12-2019 12:00 WDS'19 3 Sarto 4 75874 1-5
C 15-12-2019 11:00 Neerlandia'31 3 UVV'40 4 75940 3-1
C 08-12-2019 12:00 WDS'19 3 Rijen 3 75876 8-3
C 08-12-2019 12:00 DIA 5 Gesta 2 76269 1-0
C 08-12-2019 11:00 Neerlandia'31 3 Raamsdonk 3 75942 0-0
C 08-12-2019 10:00 Boeimeer 3 UVV'40 4 75700 7-1
C 01-12-2019 10:00 Dongen 5 PCP 2 75996 0-0
C 01-12-2019 10:00 Rijen 3 DIA 5 76422 1-2
C 01-12-2019 12:00 Sarto 4 Neerlandia'31 3 75589 2-3
C 01-12-2019 12:00 Raamsdonk 3 UVV'40 4 76618 0-0
C 01-12-2019 12:15 JEKA 9 WDS'19 3 75820 2-3
C 01-12-2019 12:30 Gesta 2 Boeimeer 3 76105 0-7
C 24-11-2019 10:00 Boeimeer 3 Raamsdonk 3 75699 0-0
C 24-11-2019 11:00 Rijen 3 Sarto 4 76421 5-5
C 24-11-2019 11:00 Neerlandia'31 3 DIA 5 75941 6-1
C 24-11-2019 12:00 UVV'40 4 Gesta 2 76094 3-2
C 24-11-2019 12:00 WDS'19 3 Dongen 5 75875 1-1
C 24-11-2019 11:00 PCP 2 JEKA 9 76410 4-6
C 17-11-2019 11:00 PCP 2 Boeimeer 3 76409 4-5
C 17-11-2019 13:00 JEKA 9 Gesta 2 75819 4-1
C 17-11-2019 12:00 DIA 5 Raamsdonk 3 76268 0-0
C 17-11-2019 10:00 Dongen 5 Rijen 3 75995 6-4
C 10-11-2019 10:00 Rijen 3 Neerlandia'31 3 76420 4-3
C 10-11-2019 10:00 Boeimeer 3 WDS'19 3 75698 4-2
C 10-11-2019 12:00 UVV'40 4 PCP 2 76093 2-2
C 10-11-2019 12:00 Raamsdonk 3 JEKA 9 76617 4-4
C 10-11-2019 12:00 Sarto 4 DIA 5 75588 7-5
C 10-11-2019 12:30 Gesta 2 Dongen 5 76104 0-4
C 03-11-2019 10:00 Boeimeer 3 Rijen 3 75697 3-4
C 03-11-2019 10:30 Neerlandia'31 3 Dongen 5 75939 1-4
C 03-11-2019 12:00 UVV'40 4 Sarto 4 76092 3-1
C 03-11-2019 13:00 DIA 5 JEKA 9 76267 3-2
C 03-11-2019 12:00 Raamsdonk 3 Gesta 2 76616 2-2
C 27-10-2019 12:30 Gesta 2 PCP 2 76103 3-1
C 27-10-2019 12:00 JEKA 9 Neerlandia'31 3 75818 1-1
C 27-10-2019 12:00 WDS'19 3 Raamsdonk 3 75873 0-0
C 27-10-2019 11:00 Rijen 3 UVV'40 4 76419 3-2
C 20-10-2019 12:30 PCP 2 WDS'19 3 76408 3-1
C 13-10-2019 10:00 Boeimeer 3 JEKA 9 75696 6-2
C 13-10-2019 11:00 Neerlandia'31 3 PCP 2 75938 4-2
C 13-10-2019 12:00 DIA 5 WDS'19 3 76266 1-3
C 13-10-2019 12:00 Raamsdonk 3 Sarto 4 76615 8-4
C 13-10-2019 12:30 Gesta 2 Rijen 3 76102 5-1
C 06-10-2019 10:00 Dongen 5 Boeimeer 3 75993 5-1
C 06-10-2019 12:15 Sarto 4 Gesta 2 75586 2-2
C 06-10-2019 10:00 Rijen 3 Raamsdonk 3 76418 4-2
C 06-10-2019 12:00 JEKA 9 UVV'40 4 75817 0-0
C 06-10-2019 12:00 WDS'19 3 Neerlandia'31 3 75872 2-2
C 29-09-2019 10:00 Boeimeer 3 Neerlandia'31 3 75695 2-2
C 29-09-2019 12:00 Raamsdonk 3 PCP 2 76614 6-2
C 29-09-2019 12:15 Sarto 4 Dongen 5 75585 4-6
C 29-09-2019 12:30 Gesta 2 WDS'19 3 76101 2-4
C 29-09-2019 12:00 UVV'40 4 DIA 5 76090 5-1
C 22-09-2019 10:00 Dongen 5 Raamsdonk 3 75992 2-2
C 22-09-2019 12:15 PCP 2 Rijen 3 76406 4-2
C 22-09-2019 12:00 WDS'19 3 UVV'40 4 75871 1-4
C 22-09-2019 12:00 JEKA 9 Sarto 4 75816 1-4
C 22-09-2019 12:00 DIA 5 Boeimeer 3 76265 3-13
C 22-09-2019 11:00 Neerlandia'31 3 Gesta 2 75937 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 12:00 UVV'40 4 Baronie 2 17296 4-2
B 15-09-2019 12:00 Achtmaal 2 JEKA 8 17011 1-2
B 08-09-2019 12:00 UVV'40 4 Achtmaal 2 16521 5-0
B 08-09-2019 12:00 Baronie 2 JEKA 8 16767 2-3
B 03-09-2019 20:00 Achtmaal 2 Baronie 2 15969 3-1
B 01-09-2019 09:30 JEKA 8 UVV'40 4 16280 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen 5 11 8 2 1 26 42 20 22 0
2 Neerlandia'31 3 13 7 3 3 24 38 25 13 0
3 UVV'40 4 12 7 1 4 22 35 28 7 0
4 Boeimeer 3 13 7 2 4 22 58 37 21 1
5 Sarto 4 11 5 3 3 18 45 36 9 0
6 JEKA 9 11 4 2 5 14 28 28 0 0
7 WDS'19 3 13 4 2 7 14 29 42 -13 0
8 PCP 2 11 4 1 6 13 35 37 -2 0
9 Rijen 3 11 4 1 6 13 31 43 -12 0
10 DIA 5 13 4 0 9 12 28 56 -28 0
11 Gesta 2 13 3 1 9 10 21 38 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA 8 3 3 0 0 9 7 4 3 0
2 UVV'40 4 3 2 0 1 6 10 4 6 0
3 Achtmaal 2 3 1 0 2 3 4 8 -4 0
4 Baronie 2 3 0 0 3 0 5 10 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven