Mannen beker reserve zondag 2e ronde

Senioren - Mannen - UVV'40 3

Teamleden

Spelers
Jeroen Brosens        
Tom de Groote        
Nabi Gursakarya        
Vincent Heeren        
Maikel Heestermans        
Lorenzo Hitipeuw        
Wesley Kriesels        
Seth Marijnissen        
Kevin Mertens        
Dennis van Miert        
Sjors Peters        
Daniel Schalk        
Jan Spiering        
Marc Stuijfzand        
Erik van Vugt        
Joeri Vuyk        
Mathieu Werther        
 
Overige teamleden
Dennis van Miert Coach senioren
Dennis van Miert Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2019 12:30 JEKA 9 UVV'40 3 91974 5-3
B 15-09-2019 12:00 DIOZ 2 PCP 2 17329 6-0
B 15-09-2019 12:00 JEKA 7 UVV'40 3 17090 2-3
B 08-09-2019 12:00 DIOZ 2 JEKA 7 16555 2-5
B 08-09-2019 12:15 PCP 2 UVV'40 3 16761 1-6
B 01-09-2019 10:00 UVV'40 3 DIOZ 2 16248 4-2
B 01-09-2019 12:00 JEKA 7 PCP 2 16041 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 24-05-2020 11:00 Right'Oh 3 DIA 4 75409 0-0
C 24-05-2020 12:30 GSC/ODS 2 DVVC 2 75914 0-0
C 24-05-2020 12:00 Neerlandia'31 2 JEKA 8 75936 0-0
C 24-05-2020 12:00 Be Ready 2 Raamsdonk 2 75321 0-0
C 24-05-2020 11:30 RFC 2 Dongen 4 76973 0-0
C 24-05-2020 10:00 UVV'40 3 RCD 4 76089 0-0
C 17-05-2020 11:00 DIA 4 Be Ready 2 76264 0-0
C 17-05-2020 09:30 JEKA 8 UVV'40 3 75815 0-0
C 17-05-2020 12:00 DVVC 2 RFC 2 75903 0-0
C 17-05-2020 11:00 RCD 4 Neerlandia'31 2 75584 0-0
C 17-05-2020 12:00 Raamsdonk 2 Right'Oh 3 76613 0-0
C 17-05-2020 12:00 Dongen 4 GSC/ODS 2 75991 0-0
C 10-05-2020 11:00 DIA 4 DVVC 2 76263 0-0
C 10-05-2020 12:00 Be Ready 2 JEKA 8 75320 0-0
C 10-05-2020 12:00 Dongen 4 RCD 4 75990 0-0
C 10-05-2020 12:30 GSC/ODS 2 UVV'40 3 75913 0-0
C 10-05-2020 13:00 Right'Oh 3 Neerlandia'31 2 75408 0-0
C 10-05-2020 11:30 RFC 2 Raamsdonk 2 76972 0-0
C 19-04-2020 09:30 JEKA 8 RCD 4 75814 0-0
C 19-04-2020 10:00 UVV'40 3 Right'Oh 3 76088 0-0
C 19-04-2020 11:30 RFC 2 DIA 4 76971 0-0
C 19-04-2020 12:00 Be Ready 2 GSC/ODS 2 75319 0-0
C 19-04-2020 12:00 DVVC 2 Dongen 4 75902 0-0
C 19-04-2020 12:00 Neerlandia'31 2 Raamsdonk 2 75935 0-0
C 05-04-2020 09:30 JEKA 8 RFC 2 75813 0-0
C 05-04-2020 13:00 RCD 4 Right'Oh 3 75583 0-0
C 05-04-2020 11:00 DIA 4 UVV'40 3 76262 0-0
C 05-04-2020 12:00 Raamsdonk 2 GSC/ODS 2 76612 0-0
C 05-04-2020 12:00 DVVC 2 Be Ready 2 75901 0-0
C 05-04-2020 12:00 Dongen 4 Neerlandia'31 2 75989 0-0
C 29-03-2020 10:00 UVV'40 3 Raamsdonk 2 76087 0-0
C 29-03-2020 11:00 Right'Oh 3 JEKA 8 75407 0-0
C 29-03-2020 11:30 RFC 2 RCD 4 76970 0-0
C 29-03-2020 12:00 Neerlandia'31 2 DVVC 2 75934 0-0
C 29-03-2020 12:30 GSC/ODS 2 DIA 4 75912 0-0
C 29-03-2020 12:00 Be Ready 2 Dongen 4 75318 0-0
C 22-03-2020 11:00 DIA 4 Neerlandia'31 2 76259 0-0
C 22-03-2020 12:00 DVVC 2 JEKA 8 75899 0-0
C 22-03-2020 12:30 GSC/ODS 2 RFC 2 75910 0-0
C 22-03-2020 12:00 Dongen 4 UVV'40 3 75987 0-0
C 22-03-2020 12:00 Raamsdonk 2 RCD 4 76609 0-0
C 15-03-2020 09:30 JEKA 8 GSC/ODS 2 75812 0-0
C 15-03-2020 11:00 DIA 4 Dongen 4 76261 0-0
C 15-03-2020 11:00 Right'Oh 3 RFC 2 75406 0-0
C 15-03-2020 14:00 RCD 4 Be Ready 2 75582 0-0
C 15-03-2020 12:00 Raamsdonk 2 DVVC 2 76611 0-0
C 15-03-2020 12:00 Neerlandia'31 2 UVV'40 3 75933 0-0
C 08-03-2020 11:00 DIA 4 JEKA 8 76260 2-2
C 08-03-2020 10:30 RFC 2 UVV'40 3 76969 4-1
C 08-03-2020 12:00 Be Ready 2 Neerlandia'31 2 75317 2-0
C 08-03-2020 12:30 GSC/ODS 2 RCD 4 75911 0-8
C 08-03-2020 12:00 DVVC 2 Right'Oh 3 75900 0-0
C 08-03-2020 12:00 Dongen 4 Raamsdonk 2 75988 1-2
C 01-03-2020 12:00 Neerlandia'31 2 GSC/ODS 2 75931 2-2
C 01-03-2020 12:00 Raamsdonk 2 Dongen 4 76604 1-1
C 01-03-2020 12:00 Be Ready 2 Right'Oh 3 75316 1-0
C 16-02-2020 12:00 Neerlandia'31 2 RFC 2 75932 10-1
C 16-02-2020 09:30 JEKA 8 Dongen 4 75811 0-2
C 16-02-2020 10:00 UVV'40 3 Be Ready 2 76086 0-3
C 16-02-2020 11:00 Right'Oh 3 GSC/ODS 2 75405 7-0
C 16-02-2020 11:00 RCD 4 DVVC 2 75581 8-0
C 16-02-2020 12:00 Raamsdonk 2 DIA 4 76610 3-0
C 02-02-2020 11:30 RFC 2 Be Ready 2 76968 0-5
C 02-02-2020 11:00 RCD 4 DIA 4 75580 4-1
C 02-02-2020 11:00 Right'Oh 3 Dongen 4 75404 1-0
C 02-02-2020 10:00 UVV'40 3 DVVC 2 76085 4-0
C 02-02-2020 10:00 JEKA 8 Raamsdonk 2 75810 1-2
C 26-01-2020 12:00 Dongen 4 Be Ready 2 75983 0-3
C 26-01-2020 11:00 DIA 4 Raamsdonk 2 76255 0-3
C 26-01-2020 11:00 Right'Oh 3 RCD 4 75403 3-2
C 19-01-2020 10:45 Be Ready 2 UVV'40 3 75314 5-0
C 22-12-2019 10:00 JEKA 8 DVVC 2 75808 9-3
C 15-12-2019 12:00 Dongen 4 RFC 2 75986 4-2
C 15-12-2019 11:15 Be Ready 2 RCD 4 75312 0-2
C 08-12-2019 12:00 DVVC 2 Neerlandia'31 2 75898 5-2
C 08-12-2019 11:30 Raamsdonk 2 UVV'40 3 76608 4-2
C 08-12-2019 12:30 GSC/ODS 2 Be Ready 2 75909 4-1
C 08-12-2019 13:00 DIA 4 Right'Oh 3 76258 0-5
C 08-12-2019 11:00 RCD 4 JEKA 8 75579 4-3
C 01-12-2019 10:00 UVV'40 3 DIA 4 76084 5-3
C 01-12-2019 11:30 RFC 2 JEKA 8 76967 3-1
C 01-12-2019 12:00 Be Ready 2 DVVC 2 75315 10-0
C 01-12-2019 12:00 Neerlandia'31 2 Dongen 4 75930 2-5
C 01-12-2019 12:30 GSC/ODS 2 Raamsdonk 2 75908 3-3
C 24-11-2019 09:30 JEKA 8 Right'Oh 3 75809 0-3
C 24-11-2019 10:00 UVV'40 3 Neerlandia'31 2 76083 8-2
C 24-11-2019 12:00 Raamsdonk 2 Be Ready 2 76607 0-3
C 24-11-2019 12:00 DVVC 2 GSC/ODS 2 75897 6-2
C 24-11-2019 12:00 Dongen 4 DIA 4 75985 3-1
C 24-11-2019 11:00 RCD 4 RFC 2 75578 6-1
C 17-11-2019 12:00 Raamsdonk 2 Neerlandia'31 2 76606 4-2
C 17-11-2019 11:00 DIA 4 RFC 2 76257 5-1
C 17-11-2019 12:00 DVVC 2 RCD 4 75896 0-5
C 17-11-2019 12:30 GSC/ODS 2 Right'Oh 3 75907 2-3
C 17-11-2019 12:00 Dongen 4 JEKA 8 75984 1-0
C 10-11-2019 10:00 UVV'40 3 Dongen 4 76082 0-2
C 10-11-2019 11:00 Right'Oh 3 Be Ready 2 75402 1-0
C 10-11-2019 11:00 RCD 4 Raamsdonk 2 75577 5-1
C 10-11-2019 11:30 RFC 2 GSC/ODS 2 76966 4-2
C 10-11-2019 12:00 Neerlandia'31 2 DIA 4 75929 3-1
C 03-11-2019 11:00 RCD 4 UVV'40 3 75576 1-1
C 03-11-2019 09:30 JEKA 8 Neerlandia'31 2 75807 2-2
C 03-11-2019 11:00 DIA 4 GSC/ODS 2 76256 4-0
C 03-11-2019 12:15 DVVC 2 Raamsdonk 2 75895 4-2
C 03-11-2019 11:30 RFC 2 Right'Oh 3 76965 3-5
C 27-10-2019 12:00 Neerlandia'31 2 RCD 4 75928 1-4
C 27-10-2019 14:30 Be Ready 2 DIA 4 75313 2-0
C 27-10-2019 12:00 Raamsdonk 2 RFC 2 76605 2-2
C 27-10-2019 10:00 UVV'40 3 JEKA 8 76081 2-2
C 27-10-2019 12:30 GSC/ODS 2 Dongen 4 75906 2-1
C 27-10-2019 11:00 Right'Oh 3 DVVC 2 75401 10-3
C 20-10-2019 12:00 Dongen 4 Right'Oh 3 75981 2-3
C 20-10-2019 12:00 DVVC 2 DIA 4 75894 2-11
C 13-10-2019 11:00 RCD 4 GSC/ODS 2 75575 6-1
C 13-10-2019 09:30 JEKA 8 Be Ready 2 75806 1-3
C 13-10-2019 10:00 Dongen 4 DVVC 2 75982 3-2
C 13-10-2019 11:30 RFC 2 Neerlandia'31 2 76964 2-1
C 13-10-2019 12:00 Right'Oh 3 UVV'40 3 75400 1-1
C 06-10-2019 10:00 UVV'40 3 RFC 2 76080 2-4
C 06-10-2019 12:00 Neerlandia'31 2 Right'Oh 3 75927 1-1
C 06-10-2019 12:30 GSC/ODS 2 JEKA 8 75905 0-0
C 29-09-2019 09:30 JEKA 8 DIA 4 75805 4-0
C 29-09-2019 10:00 UVV'40 3 GSC/ODS 2 76079 4-1
C 29-09-2019 11:00 Right'Oh 3 Raamsdonk 2 75399 0-0
C 29-09-2019 11:00 RCD 4 Dongen 4 75574 10-3
C 29-09-2019 11:30 RFC 2 DVVC 2 76963 9-0
C 29-09-2019 12:00 Neerlandia'31 2 Be Ready 2 75926 0-3
C 22-09-2019 12:30 GSC/ODS 2 Neerlandia'31 2 75904 2-2
C 22-09-2019 12:00 Raamsdonk 2 JEKA 8 76603 1-2
C 22-09-2019 12:00 DVVC 2 UVV'40 3 75893 3-2
C 22-09-2019 10:00 DIA 4 RCD 4 76254 2-0
C 22-09-2019 12:00 Be Ready 2 RFC 2 75311 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA 9 1 1 0 0 3 5 3 2 0
2 UVV'40 3 1 0 0 1 0 3 5 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Be Ready 2 15 12 0 3 36 46 9 37 0
2 RCD 4 13 11 0 2 33 64 16 48 0
3 Right'Oh 3 13 10 2 1 32 43 15 28 0
4 Dongen 4 14 7 1 6 22 28 29 -1 0
5 Raamsdonk 2 13 6 3 4 21 28 26 2 0
6 RFC 2 14 6 1 7 19 37 49 -12 0
7 UVV'40 3 13 4 2 7 13 31 34 -3 1
8 DIA 4 14 4 1 9 13 30 37 -7 0
9 JEKA 8 13 3 3 7 12 27 28 -1 0
10 DVVC 2 13 4 0 9 11 28 77 -49 1
11 Neerlandia'31 2 14 2 4 8 10 30 42 -12 0
12 GSC/ODS 2 13 2 3 8 9 21 51 -30 0

Training

Berichten



Terug naar boven