0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 2-ZA

Teamleden

Spelers
Bram Bastiaanse        
Jesse van Beek        
Youp Charlier        
Brandon Daver        
Sem Erkens        
Jan Haverman        
Berend de Kinderen        
Daan K├╝ppers        
Julius Lammen        
Tom Lous        
Jim Muffels        
Rob van Santen        
David Snoeijs        
Boris Storm van 's-Gravesande        
Lars de Waard        
Jelle Wevers        
Niels Weytens        
 
Overige teamleden
Ingrid Lammen-Canjels Leider Senioren
Rob Charlier Coach senioren
Rob Charlier Teammanager mDWF
Ingrid Lammen-Canjels Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 11-12-2019 20:15 The Gunners 3 VVR 2
C 14-12-2019 14:00 BSC 2 Beek Vooruit 2
C 14-12-2019 15:00 UVV'40 2 Alliance 2
C 14-12-2019 13:15 Bavel 3 TVC Breda 2
C 14-12-2019 14:30 Rood-Wit W 2 VVR 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 15:30 TVC Breda 2 Boeimeer 5 69805 0-0
C 07-12-2019 15:45 Beek Vooruit 2 UVV'40 2 66743 0-0
C 07-12-2019 14:30 Rood-Wit W 2 BSC 2 67740 0-0
C 07-12-2019 13:45 Bavel 3 Alliance 2 65597 0-0
C 07-12-2019 12:00 DVO'60 2 Moerse Boys 2 66294 0-0
C 30-11-2019 14:30 Alliance 2 DVO'60 2 69435 2-2
C 30-11-2019 14:30 VVR 2 Beek Vooruit 2 69688 5-2
C 30-11-2019 14:30 Rood-Wit W 2 TVC Breda 2 70479 1-3
C 30-11-2019 14:45 Moerse Boys 2 UVV'40 2 69173 6-0
C 30-11-2019 15:00 Boeimeer 5 The Gunners 3 68191 1-1
C 30-11-2019 14:15 BSC 2 Bavel 3 67957 2-3
C 23-11-2019 12:00 DVO'60 2 The Gunners 3 67397 0-0
C 23-11-2019 14:15 Bavel 3 Rood-Wit W 2 67523 5-0
C 23-11-2019 15:30 Boeimeer 5 Alliance 2 67506 4-0
C 23-11-2019 15:00 UVV'40 2 VVR 2 66853 0-0
C 23-11-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 70774 2-2
C 23-11-2019 15:30 TVC Breda 2 BSC 2 67185 2-1
C 16-11-2019 12:00 The Gunners 3 Moerse Boys 2 66377 1-1
C 16-11-2019 12:00 DVO'60 2 UVV'40 2 66254 4-1
C 16-11-2019 14:15 Bavel 3 Beek Vooruit 2 68322 1-0
C 16-11-2019 15:00 BSC 2 Boeimeer 5 68470 0-0
C 16-11-2019 15:30 TVC Breda 2 Alliance 2 67437 5-2
C 09-11-2019 14:30 Alliance 2 The Gunners 3 66782 6-3
C 09-11-2019 14:30 VVR 2 BSC 2 67996 1-7
C 09-11-2019 14:45 Moerse Boys 2 Rood-Wit W 2 66680 4-2
C 09-11-2019 14:30 UVV'40 2 Bavel 3 70964 3-3
C 09-11-2019 15:00 Boeimeer 5 DVO'60 2 65775 7-2
C 09-11-2019 15:30 Beek Vooruit 2 TVC Breda 2 65520 0-0
C 02-11-2019 16:00 Beek Vooruit 2 Boeimeer 5 70557 0-5
C 02-11-2019 14:45 Moerse Boys 2 VVR 2 69092 3-1
C 02-11-2019 13:45 The Gunners 3 Rood-Wit W 2 66725 0-0
C 02-11-2019 12:00 DVO'60 2 BSC 2 71277 1-1
C 26-10-2019 14:30 Alliance 2 Beek Vooruit 2 68757 1-2
C 26-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 DVO'60 2 68238 3-0
C 26-10-2019 14:30 VVR 2 Bavel 3 67042 1-1
C 26-10-2019 15:15 Boeimeer 5 UVV'40 2 68304 2-3
C 26-10-2019 15:00 BSC 2 The Gunners 3 67898 4-0
C 26-10-2019 15:30 TVC Breda 2 Moerse Boys 2 65677 0-5
C 19-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 Alliance 2 69480 0-7
C 12-10-2019 13:00 DVO'60 2 Bavel 3 70975 4-4
C 12-10-2019 14:00 UVV'40 2 BSC 2 66178 3-2
C 12-10-2019 14:30 VVR 2 Boeimeer 5 71515 0-4
C 12-10-2019 14:45 Moerse Boys 2 Alliance 2 70168 5-2
C 12-10-2019 13:45 The Gunners 3 TVC Breda 2 70079 0-0
C 12-10-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 71579 4-1
C 05-10-2019 14:00 Bavel 3 The Gunners 3 66800 3-6
C 05-10-2019 14:30 Alliance 2 VVR 2 70741 4-1
C 05-10-2019 14:30 Rood-Wit W 2 UVV'40 2 70453 1-4
C 05-10-2019 15:00 Boeimeer 5 Moerse Boys 2 69860 5-3
C 05-10-2019 15:30 TVC Breda 2 DVO'60 2 66066 3-2
C 28-09-2019 14:30 Alliance 2 BSC 2 67788 1-3
C 28-09-2019 14:30 VVR 2 TVC Breda 2 66265 1-3
C 28-09-2019 14:45 Moerse Boys 2 Bavel 3 66909 7-1
C 28-09-2019 15:30 Boeimeer 5 Rood-Wit W 2 66231 5-1
C 28-09-2019 16:00 UVV'40 2 The Gunners 3 68155 6-3
C 28-09-2019 15:45 Beek Vooruit 2 DVO'60 2 71338 4-0
C 21-09-2019 15:30 TVC Breda 2 UVV'40 2 71590 2-4
C 21-09-2019 15:45 The Gunners 3 Beek Vooruit 2 69012 6-3
C 21-09-2019 15:00 BSC 2 Moerse Boys 2 67808 2-3
C 21-09-2019 14:00 Bavel 3 Boeimeer 5 70710 3-2
C 21-09-2019 12:30 DVO'60 2 VVR 2 69599 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:30 SC Gastel 2 MOC'17 2 5888 1-3
B 14-09-2019 15:00 DVO'60 5 UVV'40 2 6105 2-1
B 07-09-2019 15:00 DVO'60 5 SC Gastel 2 5640 4-2
B 07-09-2019 15:45 UVV'40 2 MOC'17 2 5733 4-2
B 31-08-2019 14:30 SC Gastel 2 UVV'40 2 5269 1-3
B 31-08-2019 15:00 MOC'17 2 DVO'60 5 5542 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 2 10 7 2 1 23 39 16 23 0
2 Boeimeer 5 9 6 1 2 19 35 13 22 0
3 UVV'40 2 8 5 1 2 16 24 23 1 0
4 TVC Breda 2 7 5 0 2 15 18 16 2 0
5 Bavel 3 9 4 3 2 15 24 25 -1 0
6 BSC 2 8 3 1 4 10 22 14 8 0
7 Beek Vooruit 2 8 3 1 4 10 17 21 -4 0
8 Alliance 2 9 3 1 5 10 25 25 0 0
9 DVO'60 2 9 2 3 4 9 20 25 -5 0
10 The Gunners 3 7 2 2 3 8 20 24 -4 0
11 VVR 2 8 1 1 6 4 10 29 -19 0
12 Rood-Wit W 2 8 1 0 7 3 9 32 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 2 3 2 0 1 6 9 5 4 0
2 UVV'40 2 3 2 0 1 6 8 5 3 0
3 DVO'60 5 3 2 0 1 6 6 7 -1 0
4 SC Gastel 2 3 0 0 3 0 4 10 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos 3 22 15 5 2 50 61 24 37 0
2 Dubbeldam 2 22 13 7 2 46 76 26 50 0
3 ASWH 3 22 13 2 7 38 61 45 16 3
4 Wieldrecht 3 22 11 4 7 37 82 44 38 0
5 Rijsoord 3 22 11 4 7 37 64 50 14 0
6 WHS 2 22 10 2 10 32 38 43 -5 0
7 Groote Lindt 3 22 7 6 9 27 45 43 2 0
8 Oranje Wit 4 22 7 5 10 26 41 58 -17 0
9 NOAD'67 2 22 7 3 12 24 32 65 -33 0
10 UVV'40 2 22 6 4 12 19 37 54 -17 3
11 SC Gastel 2 22 3 4 15 10 34 84 -50 3
12 VVC'68 2 22 4 4 14 9 21 56 -35 7

Training

Berichten



Terug naar boven