0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Mannen - UVV'40 2

Teamleden

Spelers
Martijn Bloemen        
Bram Boemaars        
Martijn van den Boer        
Sander van den Boer        
Djessie Jansen        
Sven Kusters        
Luc van Laarhoven        
Jurre Liesker        
Sep Luiijf Keeper      
Pepijn van den Maagdenberg        
Joell Maas        
Merlijn Machielse        
Lars van Oosterbosch        
Max Scheerhoorn        
Philip Schroder Keeper      
 
Overige teamleden
John Scheerhoorn Coach senioren

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 24-05-2020 12:00 ZBC'97 2 Dongen 3 76449 0-0
C 24-05-2020 12:00 DIA 3 Baronie 2 76253 0-0
C 24-05-2020 11:00 Madese Boys 3 VCW 2 76690 0-0
C 24-05-2020 10:00 Beek Vooruit 4 UVV'40 2 76734 0-0
C 24-05-2020 12:00 JEKA 7 IFC 3 75782 0-0
C 17-05-2020 11:00 VCW 2 DIA 3 76231 0-0
C 17-05-2020 11:00 UVV'40 2 Boeimeer 2 76078 0-0
C 17-05-2020 12:00 Baronie 2 Madese Boys 3 76361 0-0
C 17-05-2020 12:00 IFC 3 ZBC'97 2 75716 0-0
C 10-05-2020 10:00 Beek Vooruit 4 VCW 2 76733 0-0
C 10-05-2020 11:00 UVV'40 2 IFC 3 76077 0-0
C 10-05-2020 11:00 Madese Boys 3 Dongen 3 76689 0-0
C 10-05-2020 12:00 DIA 3 ZBC'97 2 76252 0-0
C 10-05-2020 12:00 Boeimeer 2 JEKA 7 75693 0-0
C 26-04-2020 12:00 Dongen 3 JEKA 7 75980 0-0
C 19-04-2020 10:00 Beek Vooruit 4 Baronie 2 76732 0-0
C 19-04-2020 11:00 Madese Boys 3 Boeimeer 2 76688 0-0
C 19-04-2020 12:00 ZBC'97 2 VCW 2 76448 0-0
C 19-04-2020 12:00 JEKA 7 DIA 3 75781 0-0
C 19-04-2020 12:00 Dongen 3 IFC 3 75979 0-0
C 05-04-2020 11:00 UVV'40 2 ZBC'97 2 76076 0-0
C 05-04-2020 12:00 IFC 3 DIA 3 75715 0-0
C 05-04-2020 11:00 VCW 2 Boeimeer 2 76230 0-0
C 05-04-2020 12:00 Baronie 2 JEKA 7 76359 0-0
C 05-04-2020 12:00 Dongen 3 Beek Vooruit 4 75978 0-0
C 29-03-2020 10:00 JEKA 7 VCW 2 75780 0-0
C 29-03-2020 10:00 Beek Vooruit 4 IFC 3 76731 0-0
C 29-03-2020 11:00 Madese Boys 3 UVV'40 2 76687 0-0
C 29-03-2020 12:00 DIA 3 Dongen 3 76251 0-0
C 29-03-2020 12:00 Boeimeer 2 Baronie 2 75692 0-0
C 22-03-2020 12:00 Boeimeer 2 Beek Vooruit 4 75690 0-0
C 22-03-2020 11:00 Madese Boys 3 DIA 3 76685 0-0
C 22-03-2020 11:00 VCW 2 IFC 3 76227 0-0
C 22-03-2020 11:00 UVV'40 2 JEKA 7 76074 0-0
C 22-03-2020 12:00 Baronie 2 ZBC'97 2 76356 0-0
C 15-03-2020 12:00 Baronie 2 UVV'40 2 76358 0-0
C 15-03-2020 13:00 DIA 3 Beek Vooruit 4 76250 0-0
C 15-03-2020 12:00 Dongen 3 Boeimeer 2 75977 0-0
C 15-03-2020 12:00 IFC 3 Madese Boys 3 75714 0-0
C 15-03-2020 12:00 ZBC'97 2 JEKA 7 76446 0-0
C 08-03-2020 10:00 Beek Vooruit 4 JEKA 7 76730 2-4
C 08-03-2020 11:00 UVV'40 2 VCW 2 76075 6-0
C 08-03-2020 11:00 Madese Boys 3 ZBC'97 2 76686 0-0
C 08-03-2020 12:00 Baronie 2 Dongen 3 76357 0-5
C 08-03-2020 12:00 Boeimeer 2 IFC 3 75691 0-6
C 01-03-2020 12:00 ZBC'97 2 Beek Vooruit 4 76445 0-0
C 01-03-2020 12:00 Dongen 3 UVV'40 2 75976 2-3
C 01-03-2020 12:00 DIA 3 IFC 3 155691 1-1
C 16-02-2020 11:00 VCW 2 Baronie 2 76228 2-3
C 16-02-2020 09:30 JEKA 7 Madese Boys 3 75779 4-1
C 16-02-2020 12:00 DIA 3 Boeimeer 2 76249 6-2
C 02-02-2020 10:00 Beek Vooruit 4 Madese Boys 3 76729 5-0
C 02-02-2020 11:00 DIA 3 UVV'40 2 76248 1-4
C 02-02-2020 12:00 ZBC'97 2 Boeimeer 2 76444 3-6
C 02-02-2020 12:00 IFC 3 Baronie 2 75712 0-0
C 02-02-2020 12:00 Dongen 3 VCW 2 75975 2-0
C 26-01-2020 12:00 Baronie 2 DIA 3 76355 0-1
C 15-12-2019 11:00 VCW 2 ZBC'97 2 76224 1-1
C 15-12-2019 10:00 Beek Vooruit 4 Boeimeer 2 76727 2-1
C 15-12-2019 11:00 Madese Boys 3 JEKA 7 76683 1-2
C 15-12-2019 11:00 UVV'40 2 DIA 3 76068 4-1
C 08-12-2019 11:30 UVV'40 2 Beek Vooruit 4 76073 2-4
C 08-12-2019 12:00 IFC 3 Dongen 3 75711 4-0
C 08-12-2019 11:00 VCW 2 JEKA 7 76226 1-3
C 08-12-2019 12:00 Boeimeer 2 Madese Boys 3 75689 4-3
C 01-12-2019 12:00 Boeimeer 2 VCW 2 75688 0-2
C 01-12-2019 12:00 ZBC'97 2 UVV'40 2 76443 2-8
C 01-12-2019 12:00 DIA 3 IFC 3 76247 0-3
C 01-12-2019 10:00 Beek Vooruit 4 Dongen 3 76728 3-5
C 01-12-2019 12:15 JEKA 7 Baronie 2 75777 9-2
C 24-11-2019 11:00 UVV'40 2 Baronie 2 76072 5-1
C 24-11-2019 11:00 VCW 2 Madese Boys 3 76225 0-0
C 24-11-2019 12:00 IFC 3 Beek Vooruit 4 75710 2-1
C 24-11-2019 12:00 Dongen 3 DIA 3 75974 5-2
C 24-11-2019 12:00 JEKA 7 ZBC'97 2 75776 12-2
C 17-11-2019 11:00 UVV'40 2 Dongen 3 76071 4-2
C 17-11-2019 12:00 Boeimeer 2 DIA 3 75687 4-4
C 17-11-2019 13:00 Baronie 2 Beek Vooruit 4 76354 2-0
C 10-11-2019 12:15 JEKA 7 UVV'40 2 75775 2-4
C 10-11-2019 12:00 IFC 3 VCW 2 75709 3-1
C 10-11-2019 12:00 ZBC'97 2 Baronie 2 76442 2-3
C 10-11-2019 12:00 DIA 3 Madese Boys 3 76246 1-1
C 10-11-2019 12:00 Dongen 3 TSC 4 75973 0-0
C 03-11-2019 10:00 Beek Vooruit 4 DIA 3 76726 2-2
C 03-11-2019 11:00 UVV'40 2 Madese Boys 3 76070 2-3
C 03-11-2019 12:00 Dongen 3 ZBC'97 2 75972 11-1
C 03-11-2019 13:00 IFC 3 JEKA 7 75708 3-2
C 03-11-2019 13:15 TSC 4 VCW 2 76027 0-0
C 03-11-2019 13:00 Baronie 2 Boeimeer 2 76353 5-3
C 27-10-2019 12:00 JEKA 7 Dongen 3 75774 4-5
C 27-10-2019 11:00 VCW 2 Beek Vooruit 4 76223 2-1
C 27-10-2019 11:00 Madese Boys 3 Baronie 2 76682 3-0
C 27-10-2019 12:00 ZBC'97 2 IFC 3 76441 1-5
C 27-10-2019 12:00 Boeimeer 2 UVV'40 2 75686 3-3
C 27-10-2019 12:00 DIA 3 TSC 4 76245 0-0
C 20-10-2019 12:00 IFC 3 UVV'40 2 75706 2-1
C 20-10-2019 12:00 DIA 3 VCW 2 76243 5-1
C 13-10-2019 10:00 Beek Vooruit 4 ZBC'97 2 76725 4-0
C 13-10-2019 11:00 UVV'40 2 TSC 4 76069 10-0
C 13-10-2019 12:00 DIA 3 JEKA 7 76244 0-4
C 13-10-2019 12:00 Dongen 3 Madese Boys 3 75971 13-2
C 13-10-2019 12:00 IFC 3 Boeimeer 2 75707 7-2
C 13-10-2019 12:00 Baronie 2 VCW 2 76352 1-2
C 06-10-2019 11:00 VCW 2 UVV'40 2 76222 2-2
C 06-10-2019 11:00 Madese Boys 3 IFC 3 76681 2-0
C 06-10-2019 12:00 Boeimeer 2 Dongen 3 75685 0-8
C 06-10-2019 10:00 JEKA 7 Beek Vooruit 4 75773 2-2
C 06-10-2019 13:15 TSC 4 Baronie 2 76026 1-3
C 06-10-2019 12:00 ZBC'97 2 DIA 3 76440 1-1
C 29-09-2019 10:00 Beek Vooruit 4 TSC 4 76724 8-1
C 29-09-2019 12:00 Dongen 3 Baronie 2 75970 3-0
C 29-09-2019 12:00 JEKA 7 Boeimeer 2 75772 7-1
C 29-09-2019 12:00 ZBC'97 2 Madese Boys 3 76439 3-7
C 22-09-2019 13:00 TSC 4 JEKA 7 76025 1-7
C 22-09-2019 13:00 Baronie 2 IFC 3 76351 1-0
C 22-09-2019 12:00 Boeimeer 2 ZBC'97 2 75684 1-0
C 22-09-2019 11:00 Madese Boys 3 Beek Vooruit 4 76680 1-3
C 22-09-2019 11:00 VCW 2 Dongen 3 76221 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:00 UVV'40 2 JEKA 9 17046 0-3
B 15-09-2019 12:30 Gesta 2 Sprundel 3 17295 1-0
B 12-09-2019 20:00 Gesta 2 UVV'40 2 16520 3-3
B 08-09-2019 10:00 Sprundel 3 JEKA 9 16737 1-4
B 01-09-2019 11:00 UVV'40 2 Sprundel 3 16000 7-1
B 01-09-2019 12:00 JEKA 9 Gesta 2 16279 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen 3 13 9 0 4 27 63 27 36 0
2 UVV'40 2 13 8 2 3 26 48 25 23 0
3 IFC 3 11 8 1 2 25 33 12 21 0
4 JEKA 7 12 8 1 3 25 55 24 31 0
5 Beek Vooruit 4 12 5 2 5 17 29 23 6 0
6 Baronie 2 12 5 0 7 15 18 35 -17 0
7 VCW 2 13 4 3 6 15 18 29 -11 0
8 DIA 3 12 3 5 4 14 25 29 -4 0
9 Madese Boys 3 12 4 2 6 14 24 37 -13 0
10 Boeimeer 2 13 3 2 8 11 27 56 -29 0
11 ZBC'97 2 11 0 2 9 1 16 59 -43 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA 9 3 3 0 0 9 10 1 9 0
2 UVV'40 2 3 1 1 1 4 10 7 3 0
3 Gesta 2 3 1 1 1 4 4 6 -2 0
4 Sprundel 3 3 0 0 3 0 2 12 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven