0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Mannen - UVV'40 1

Teamleden

Spelers
Erwin Aerts        
Martijn van den Boer        
Tim Brillenburg Wurth        
Ralph de Brouwer        
Jordi Christiaansen        
Corné Dames        
Sjoerd den Dekker        
Luc van Dongen Keeper      
Fabio Evaz        
Dennis le Feber        
Oscar Groothuis        
Marthijn van Ham        
Ruud Heestermans        
Tim Heestermans        
Djessie Jansen        
Bart de Koning        
Sep Luiijf Keeper      
Nick Mertens        
Lars van Oosterbosch        
Piet-Hein Schouten        
Rolf Snepvangers        
Justin den Tenter        
Lucas Umar        
Nick van de Velde        
Niek van Vliet        
 
Overige teamleden
Edwin Heestermans Trainer Senioren
Johan Gabriëls Trainer / Coach Senioren
Will van Beek Teammanager mDWF
Simon van Dongen Teammanager mDWF
Kees van Praat Teammanager mDWF
Edwin Heestermans Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 14:00 Irene'58 1 RCD 1
C 24-11-2019 14:30 Bavel 1 Be Ready 1
C 24-11-2019 14:30 Oosterhout 1 Groen Wit 1
C 24-11-2019 14:30 Gilze 1 TSV Gudok 1
C 24-11-2019 14:00 RCD 1 UVV'40 1
C 24-11-2019 14:00 Irene'58 1 Dubbeldam 1
C 24-11-2019 14:00 SC Emma 1 Virtus 1
C 01-12-2019 14:30 Groen Wit 1 Irene'58 1
C 01-12-2019 14:30 ZIGO 1 SC Emma 1
C 01-12-2019 14:30 UVV'40 1 Bavel 1
C 01-12-2019 14:30 Be Ready 1 Gilze 1
C 01-12-2019 14:00 TSV Gudok 1 Oosterhout 1
C 01-12-2019 14:00 Dubbeldam 1 RCD 1
C 08-12-2019 14:00 SC Emma 1 UVV'40 1
C 08-12-2019 14:00 Gilze 1 Virtus 1
C 08-12-2019 14:00 Oosterhout 1 RCD 1
C 08-12-2019 14:00 Irene'58 1 Be Ready 1
C 08-12-2019 14:00 Bavel 1 TSV Gudok 1
C 08-12-2019 14:00 Groen Wit 1 ZIGO 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 03-11-2019 14:30 UVV'40 1 Be Ready 1 C.J.M. (Chryso) Konings 20341 1 - 2
C 27-10-2019 14:00 TSV Gudok 1 UVV'40 1 A.H.M. (Ton) Verkoeijen 20209 2 - 1
C 20-10-2019 14:30 UVV'40 1 Dubbeldam 1 Afgeschermd 20107 1 - 1
C 13-10-2019 14:00 Virtus 1 UVV'40 1 P. (Pieter) van der Zwan (Sr.) 19990 4 - 1
C 06-10-2019 14:30 ZIGO 1 UVV'40 1 S.W.M. (Simon) van Dongen 19869 1 - 2
C 29-09-2019 14:30 UVV'40 1 Gilze 1 A.M.J. (Guus) Morelis 19740 1 - 4
C 22-09-2019 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 S.W.M. (Simon) van Dongen 19575 2 - 0
B 15-09-2019 14:30 DIA 1 UVV'40 1 S.W.M. (Simon) van Dongen 3143 1 - 0
B 07-09-2019 17:00 UVV'40 1 Baronie 1 S.W.M. (Simon) van Dongen 2951 0 - 4
B 01-09-2019 14:30 Chaam 1 UVV'40 1 Afgeschermd 2645 1 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 10-11-2019 14:30 Be Ready 1 Groen Wit 1 20482 2-0
C 10-11-2019 14:00 TSV Gudok 1 SC Emma 1 20459 3-1
C 10-11-2019 14:00 Virtus 1 ZIGO 1 20491 3-0
C 10-11-2019 14:00 Dubbeldam 1 Oosterhout 1 20549 2-1
C 10-11-2019 14:00 RCD 1 Gilze 1 20515 0-8
C 10-11-2019 14:30 Bavel 1 Irene'58 1 20436 2-0
C 03-11-2019 14:00 Virtus 1 Dubbeldam 1 20307 0-5
C 03-11-2019 14:00 SC Emma 1 Irene'58 1 20378 2-2
C 03-11-2019 14:30 UVV'40 1 Be Ready 1 20341 1-2
C 03-11-2019 14:30 ZIGO 1 RCD 1 20319 5-2
C 03-11-2019 14:30 Oosterhout 1 Bavel 1 20270 1-2
C 03-11-2019 14:30 Groen Wit 1 TSV Gudok 1 20288 0-0
C 27-10-2019 14:00 RCD 1 Virtus 1 20247 1-4
C 27-10-2019 14:00 Dubbeldam 1 ZIGO 1 20265 5-3
C 27-10-2019 14:00 Irene'58 1 Oosterhout 1 20160 0-2
C 27-10-2019 14:30 Gilze 1 Groen Wit 1 20191 4-3
C 27-10-2019 14:00 TSV Gudok 1 UVV'40 1 20209 2-1
C 27-10-2019 14:30 Bavel 1 SC Emma 1 20169 3-2
C 20-10-2019 14:30 ZIGO 1 TSV Gudok 1 20086 1-7
C 20-10-2019 14:30 UVV'40 1 Dubbeldam 1 20107 1-1
C 20-10-2019 14:30 Oosterhout 1 Be Ready 1 20053 1-1
C 20-10-2019 14:00 Irene'58 1 Gilze 1 20043 1-2
C 20-10-2019 14:00 SC Emma 1 RCD 1 20144 3-2
C 20-10-2019 14:30 Groen Wit 1 Virtus 1 20071 1-3
C 13-10-2019 14:30 Bavel 1 Groen Wit 1 19918 2-0
C 13-10-2019 14:30 Gilze 1 Oosterhout 1 19940 2-1
C 13-10-2019 14:00 TSV Gudok 1 Irene'58 1 19958 4-0
C 13-10-2019 14:30 Be Ready 1 ZIGO 1 19981 6-1
C 13-10-2019 14:00 Dubbeldam 1 SC Emma 1 20031 3-2
C 13-10-2019 14:00 Virtus 1 UVV'40 1 19990 4-1
C 06-10-2019 14:00 SC Emma 1 Be Ready 1 19910 4-2
C 06-10-2019 14:30 Oosterhout 1 Virtus 1 19819 3-1
C 06-10-2019 14:30 Gilze 1 Bavel 1 19857 0-0
C 06-10-2019 14:30 ZIGO 1 UVV'40 1 19869 1-2
C 06-10-2019 14:30 Groen Wit 1 Dubbeldam 1 19837 2-0
C 29-09-2019 14:00 SC Emma 1 Oosterhout 1 19777 1-1
C 29-09-2019 14:00 Virtus 1 Bavel 1 19689 0-1
C 29-09-2019 14:00 RCD 1 Be Ready 1 19713 2-2
C 29-09-2019 14:00 Dubbeldam 1 TSV Gudok 1 19797 2-2
C 29-09-2019 14:30 ZIGO 1 Irene'58 1 19718 1-1
C 29-09-2019 14:30 UVV'40 1 Gilze 1 19740 1-4
C 22-09-2019 14:00 Irene'58 1 UVV'40 1 19575 2-0
C 22-09-2019 14:30 Groen Wit 1 SC Emma 1 19602 2-3
C 22-09-2019 14:30 Bavel 1 ZIGO 1 19617 4-0
C 22-09-2019 14:30 Gilze 1 Dubbeldam 1 19639 1-5
C 22-09-2019 14:30 TSV Gudok 1 RCD 1 19657 3-1
C 22-09-2019 14:30 Be Ready 1 Virtus 1 19680 4-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 14:30 DIA 1 UVV'40 1 3143 1-0
B 14-09-2019 17:00 Chaam 1 Baronie 1 3037 2-3
B 08-09-2019 14:30 DIA 1 Chaam 1 2849 1-2
B 07-09-2019 17:00 UVV'40 1 Baronie 1 2951 0-4
B 01-09-2019 14:30 Chaam 1 UVV'40 1 2645 1-3
B 31-08-2019 17:00 Baronie 1 DIA 1 2752 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel 1 7 6 1 0 19 14 3 11 0
2 TSV Gudok 1 7 5 2 0 17 21 6 15 0
3 Dubbeldam 1 8 5 2 1 17 23 12 11 0
4 Gilze 1 7 5 1 1 16 21 11 10 0
5 Virtus 1 8 5 0 3 15 21 16 5 0
6 Be Ready 1 7 3 2 2 11 19 15 4 0
7 SC Emma 1 8 3 2 3 11 18 18 0 0
8 Oosterhout 1 7 2 2 3 8 10 9 1 0
9 Irene'58 1 7 1 2 4 5 6 13 -7 0
10 Groen Wit 1 7 1 1 5 4 8 14 -6 0
11 UVV'40 1 7 1 1 5 4 7 16 -9 0
12 ZIGO 1 8 1 1 6 4 12 30 -18 0
13 RCD 1 6 0 1 5 1 8 25 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 1 3 3 0 0 9 11 3 8 0
2 Chaam 1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
3 DIA 1 3 1 0 2 3 3 6 -3 0
4 UVV'40 1 3 1 0 2 3 3 6 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven