Afdrukken
0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - JO12 - UVV'40 JO12-2

Teamleden

Spelers
Stan Doorakkers Veldspeler/keeper      
Abel Benders        
Daan Goedheer        
Quinn ter Hofstede        
Wes Lambregts        
Aiden van Loon Keeper      
Tibor van Opbergen        
Gijs Reyntjens        
Koen Rops        
Siem ter Weeme        
Stef Wolters        
 
Overige teamleden
Ivo van Opbergen Teammanager mDWF
Richard Bakkers Jeugdcoach
Ivo van Opbergen Jeugdcoach
Ivo van Opbergen Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-01-2020 10:15 HZ'75 JO12-1 Bavel JO12-2
C 01-02-2020 08:30 TSC JO12-3 DVVC JO12-2
C 01-02-2020 10:00 Boeimeer JO12-3 Oosterhout JO12-2
C 01-02-2020 10:00 ONI JO12-1 Advendo JO12-1G
C 01-02-2020 08:30 Bavel JO12-2 SV Reeshof JO12-3
C 01-02-2020 11:00 SCO JO12-2 HZ'75 JO12-1
C 01-02-2020 10:00 SC 't Zand JO12-2 UVV'40 JO12-2
C 08-02-2020 12:30 Advendo JO12-1G SCO JO12-2
C 08-02-2020 12:00 DVVC JO12-2 Boeimeer JO12-3
C 08-02-2020 10:30 Oosterhout JO12-2 SC 't Zand JO12-2
C 08-02-2020 10:00 UVV'40 JO12-2 ONI JO12-1
C 08-02-2020 08:45 SV Reeshof JO12-3 TSC JO12-3
C 15-02-2020 10:00 Boeimeer JO12-3 SV Reeshof JO12-3
C 15-02-2020 10:00 ONI JO12-1 Oosterhout JO12-2
C 15-02-2020 10:00 Bavel JO12-2 TSC JO12-3
C 15-02-2020 11:00 SCO JO12-2 UVV'40 JO12-2
C 15-02-2020 11:15 SC 't Zand JO12-2 DVVC JO12-2
C 15-02-2020 12:30 Advendo JO12-1G HZ'75 JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 08:30 TSC JO12-3 DIA JO12-3 43968 7-2
C 18-01-2020 08:30 UVV'40 JO12-2 Groen Wit JO12-2 43738 9-4
C 11-01-2020 09:30 UVV'40 JO12-2 Sarto JO12-1 87943 0-0
C 14-12-2019 10:00 Sarto JO12-1 SC 't Zand JO12-1 87949 1-8
C 14-12-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 SCO JO12-2 43767 2-6
C 14-12-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 SV Reeshof JO12-2 44665 2-1
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO12-2 UVV'40 JO12-2 44904 2-1
C 14-12-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 DIA JO12-3 42807 9-1
C 14-12-2019 08:30 TSC JO12-3 The Gunners JO12-1 88026 2-3
C 07-12-2019 09:45 The Gunners JO12-1 TSV Gudok JO12-3 88025 16-1
C 07-12-2019 10:15 SV Reeshof JO12-2 Sarto JO12-1 87948 8-2
C 07-12-2019 10:30 DIA JO12-3 Bavel JO12-2 42909 0-9
C 07-12-2019 11:00 SCO JO12-2 SC 't Zand JO12-1 43544 1-7
C 07-12-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 TSC JO12-3 42855 1-5
C 30-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 TSV Gudok JO12-3 44595 5-4
C 30-11-2019 10:15 The Gunners JO12-1 UVV'40 JO12-2 88024 8-1
C 30-11-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 SV Reeshof JO12-2 44868 4-0
C 30-11-2019 11:15 Bavel JO12-2 Oosterhout JO12-2 42963 7-3
C 30-11-2019 11:30 Sarto JO12-1 SCO JO12-2 87947 3-9
C 23-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 SC 't Zand JO12-1 43822 1-2
C 23-11-2019 08:30 TSC JO12-3 UVV'40 JO12-2 43757 3-2
C 23-11-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 SCO JO12-2 43052 2-9
C 23-11-2019 08:45 Oosterhout JO12-2 SV Reeshof JO12-2 43200 6-3
C 23-11-2019 11:15 Bavel JO12-2 Sarto JO12-1 87946 16-2
C 23-11-2019 10:30 DIA JO12-3 The Gunners JO12-1 88023 0-4
C 16-11-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 DIA JO12-3 43699 5-3
C 16-11-2019 10:00 Sarto JO12-1 TSC JO12-3 87945 0-5
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 TSV Gudok JO12-3 42886 6-2
C 16-11-2019 10:00 The Gunners JO12-1 Groen Wit JO12-2 88022 9-0
C 16-11-2019 11:00 SCO JO12-2 Oosterhout JO12-2 42846 3-7
C 16-11-2019 10:00 SC 't Zand JO12-1 Bavel JO12-2 43318 3-6
C 09-11-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 UVV'40 JO12-2 43076 3-3
C 09-11-2019 11:00 SCO JO12-2 SV Reeshof JO12-2 44971 7-5
C 09-11-2019 10:00 Bavel JO12-2 TSC JO12-3 44130 5-3
C 09-11-2019 11:15 Sarto JO12-1 The Gunners JO12-1 88021 1-10
C 09-11-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 Oosterhout JO12-2 44224 1-8
C 09-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 DIA JO12-3 43332 4-4
C 02-11-2019 08:30 TSC JO12-3 SCO JO12-2 43453 6-4
C 02-11-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 Bavel JO12-2 43734 2-2
C 02-11-2019 10:00 The Gunners JO12-1 SC 't Zand JO12-1 88020 0-0
C 02-11-2019 10:30 DIA JO12-3 TSV Gudok JO12-3 43493 11-4
C 02-11-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 Groen Wit JO12-2 44483 0-0
C 26-10-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 TSC JO12-3 43784 0-7
C 26-10-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 Bavel JO12-2 43105 0-4
C 26-10-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 The Gunners JO12-1 88019 3-12
C 26-10-2019 10:00 Sarto JO12-1 Oosterhout JO12-2 87942 0-6
C 26-10-2019 11:00 SCO JO12-2 UVV'40 JO12-2 43893 2-4
C 26-10-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 DIA JO12-3 43574 7-2
C 22-10-2019 18:45 Oosterhout JO12-2 SC 't Zand JO12-1 43145 3-6
C 05-10-2019 10:45 UVV'40 JO12-2 SV Reeshof JO12-2 44911 5-8
C 05-10-2019 12:00 The Gunners JO12-2 SCO JO12-2 43527 0-0
C 05-10-2019 12:30 Bavel JO12-2 TSV Gudok JO12-3 44974 11-1
C 05-10-2019 08:30 TSC JO12-3 Groen Wit JO12-2 44001 1-1
C 05-10-2019 11:45 The Gunners JO12-1 SCO JO12-2 88018 7-1
C 05-10-2019 10:30 DIA JO12-3 Sarto JO12-1 87941 4-6
C 28-09-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 TSV Gudok JO12-3 43635 8-1
C 28-09-2019 10:15 SV Reeshof JO12-2 TSC JO12-3 44923 2-2
C 28-09-2019 10:45 UVV'40 JO12-2 DIA JO12-3 44048 9-1
C 28-09-2019 10:45 The Gunners JO12-2 Oosterhout JO12-2 44335 0-0
C 28-09-2019 09:45 SCO JO12-2 Bavel JO12-2 44044 4-4
C 28-09-2019 11:45 The Gunners JO12-1 Oosterhout JO12-2 88017 4-1
C 28-09-2019 10:00 Sarto JO12-1 Groen Wit JO12-2 87940 2-4
C 21-09-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 Sarto JO12-1 87939 1-3
C 21-09-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 SV Reeshof JO12-2 43173 7-4
C 21-09-2019 10:00 Bavel JO12-2 The Gunners JO12-2 44744 0-0
C 21-09-2019 10:30 DIA JO12-3 SCO JO12-2 42911 3-4
C 21-09-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 UVV'40 JO12-2 43927 1-9
C 21-09-2019 08:30 TSC JO12-3 SC 't Zand JO12-1 43841 1-2
C 21-09-2019 10:00 Bavel JO12-2 The Gunners JO12-1 88016 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:45 Bavel JO12-2 TSV Gudok JO12-2 10774 6-2
B 14-09-2019 11:30 UVV'40 JO12-2 SCO JO12-2 10861 7-3
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-2 10547 3-4
B 07-09-2019 11:00 SCO JO12-2 TSV Gudok JO12-2 10616 7-5
B 31-08-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 UVV'40 JO12-2 10457 3-9
B 31-08-2019 08:30 Bavel JO12-2 SCO JO12-2 10350 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO12-1 10 9 1 0 28 76 13 63 0
2 Bavel JO12-2 11 8 3 0 27 69 22 47 0
3 SC 't Zand JO12-1 10 8 1 1 25 50 19 31 0
4 TSC JO12-3 11 6 2 3 20 42 22 20 0
5 UVV'40 JO12-2 10 5 1 4 16 49 34 15 0
6 SCO JO12-2 11 5 1 5 16 50 50 0 0
7 Oosterhout JO12-2 10 5 0 5 15 45 39 6 0
8 Groen Wit JO12-2 10 3 2 5 11 28 45 -17 0
9 SV Reeshof JO12-2 11 3 2 6 11 41 52 -11 0
10 Sarto JO12-1 10 2 0 8 6 20 71 -51 0
11 DIA JO12-3 11 1 1 9 4 31 68 -37 0
12 TSV Gudok JO12-3 11 1 0 10 3 19 85 -66 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DVVC JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HZ'75 JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ONI JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oosterhout JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Reeshof JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCO JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UVV'40 JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-2 3 3 0 0 9 20 5 15 0
2 UVV'40 JO12-2 3 2 0 1 6 19 10 9 0
3 SCO JO12-2 3 1 0 2 3 10 22 -12 0
4 TSV Gudok JO12-2 3 0 0 3 0 10 22 -12 0

Training

Berichten



Powered by