0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - JO12 - UVV'40 JO12-2

Teamleden

Spelers
Stan Doorakkers Veldspeler/keeper      
Abel Benders        
Daan Goedheer        
Quinn ter Hofstede        
Wes Lambregts        
Aiden van Loon Keeper      
Tibor van Opbergen        
Gijs Reyntjens        
Koen Rops        
Siem ter Weeme        
Stef Wolters        
 
Overige teamleden
Ivo van Opbergen Teammanager mDWF
Richard Bakkers Jeugdcoach
Ivo van Opbergen Jeugdcoach
Ivo van Opbergen Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO12-2 UVV'40 JO12-2 44904 Sportpark De Roosberg 09:00
C 11-01-2020 11:00 UVV'40 JO12-2 Sarto JO12-1 Afgeschermd 87943 Sportpark Jeugdland 10:30
C 18-01-2020 10:45 UVV'40 JO12-2 Groen Wit JO12-2 43738 Sportpark Jeugdland 10:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 09:45 The Gunners JO12-1 TSV Gudok JO12-3
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO12-2 Groen Wit JO12-2
C 07-12-2019 10:15 SV Reeshof JO12-2 Sarto JO12-1
C 07-12-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 TSC JO12-3
C 07-12-2019 10:30 DIA JO12-3 Bavel JO12-2
C 07-12-2019 11:00 SCO JO12-2 SC 't Zand JO12-1
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO12-2 UVV'40 JO12-2
C 14-12-2019 10:00 Sarto JO12-1 SC 't Zand JO12-1
C 14-12-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 SCO JO12-2
C 14-12-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 SV Reeshof JO12-2
C 14-12-2019 08:30 TSC JO12-3 The Gunners JO12-1
C 14-12-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 DIA JO12-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-11-2019 11:30 Sarto JO12-1 SCO JO12-2 87947 3-9
C 30-11-2019 11:15 Bavel JO12-2 Oosterhout JO12-2 42963 7-3
C 30-11-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 SV Reeshof JO12-2 44868 4-0
C 30-11-2019 10:15 The Gunners JO12-1 UVV'40 JO12-2 88024 8-1
C 30-11-2019 08:30 TSC JO12-3 DIA JO12-3 43968 0-0
C 30-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 TSV Gudok JO12-3 44595 5-4
C 23-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 SC 't Zand JO12-1 43822 1-2
C 23-11-2019 08:30 TSC JO12-3 UVV'40 JO12-2 43757 3-2
C 23-11-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 SCO JO12-2 43052 2-9
C 23-11-2019 08:45 Oosterhout JO12-2 SV Reeshof JO12-2 43200 6-3
C 23-11-2019 11:15 Bavel JO12-2 Sarto JO12-1 87946 16-2
C 23-11-2019 10:30 DIA JO12-3 The Gunners JO12-1 88023 0-4
C 16-11-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 DIA JO12-3 43699 5-3
C 16-11-2019 10:00 Sarto JO12-1 TSC JO12-3 87945 0-5
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 TSV Gudok JO12-3 42886 6-2
C 16-11-2019 10:00 The Gunners JO12-1 Groen Wit JO12-2 88022 9-0
C 16-11-2019 11:00 SCO JO12-2 Oosterhout JO12-2 42846 3-7
C 16-11-2019 10:00 SC 't Zand JO12-1 Bavel JO12-2 43318 3-6
C 09-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 DIA JO12-3 43332 4-4
C 09-11-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 Oosterhout JO12-2 44224 1-8
C 09-11-2019 11:15 Sarto JO12-1 The Gunners JO12-1 88021 1-10
C 09-11-2019 10:00 Bavel JO12-2 TSC JO12-3 44130 5-3
C 09-11-2019 11:00 SCO JO12-2 SV Reeshof JO12-2 44971 7-5
C 09-11-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 UVV'40 JO12-2 43076 3-3
C 02-11-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 Groen Wit JO12-2 44483 0-0
C 02-11-2019 10:30 DIA JO12-3 TSV Gudok JO12-3 43493 11-4
C 02-11-2019 10:00 The Gunners JO12-1 SC 't Zand JO12-1 88020 0-0
C 02-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-2 Sarto JO12-1 87943 0-0
C 02-11-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 Bavel JO12-2 43734 2-2
C 02-11-2019 08:30 TSC JO12-3 SCO JO12-2 43453 6-4
C 26-10-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 TSC JO12-3 43784 0-7
C 26-10-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 Bavel JO12-2 43105 0-4
C 26-10-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 The Gunners JO12-1 88019 3-12
C 26-10-2019 10:00 Sarto JO12-1 Oosterhout JO12-2 87942 0-6
C 26-10-2019 11:00 SCO JO12-2 UVV'40 JO12-2 43893 2-4
C 26-10-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 DIA JO12-3 43574 7-2
C 22-10-2019 18:45 Oosterhout JO12-2 SC 't Zand JO12-1 43145 3-6
C 05-10-2019 08:30 TSC JO12-3 Groen Wit JO12-2 44001 1-1
C 05-10-2019 10:45 UVV'40 JO12-2 SV Reeshof JO12-2 44911 5-8
C 05-10-2019 12:00 The Gunners JO12-2 SCO JO12-2 43527 0-0
C 05-10-2019 12:30 Bavel JO12-2 TSV Gudok JO12-3 44974 11-1
C 05-10-2019 11:45 The Gunners JO12-1 SCO JO12-2 88018 7-1
C 05-10-2019 10:30 DIA JO12-3 Sarto JO12-1 87941 4-6
C 28-09-2019 10:45 UVV'40 JO12-2 DIA JO12-3 44048 9-1
C 28-09-2019 10:15 SV Reeshof JO12-2 TSC JO12-3 44923 2-2
C 28-09-2019 10:45 The Gunners JO12-2 Oosterhout JO12-2 44335 0-0
C 28-09-2019 09:45 SCO JO12-2 Bavel JO12-2 44044 4-4
C 28-09-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 TSV Gudok JO12-3 43635 8-1
C 28-09-2019 10:00 Sarto JO12-1 Groen Wit JO12-2 87940 2-4
C 28-09-2019 11:45 The Gunners JO12-1 Oosterhout JO12-2 88017 4-1
C 21-09-2019 08:30 TSC JO12-3 SC 't Zand JO12-1 43841 1-2
C 21-09-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 Sarto JO12-1 87939 1-3
C 21-09-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 UVV'40 JO12-2 43927 1-9
C 21-09-2019 10:30 DIA JO12-3 SCO JO12-2 42911 3-4
C 21-09-2019 10:00 Bavel JO12-2 The Gunners JO12-2 44744 0-0
C 21-09-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 SV Reeshof JO12-2 43173 7-4
C 21-09-2019 10:00 Bavel JO12-2 The Gunners JO12-1 88016 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:45 Bavel JO12-2 TSV Gudok JO12-2 10774 6-2
B 14-09-2019 11:30 UVV'40 JO12-2 SCO JO12-2 10861 7-3
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-2 10547 3-4
B 07-09-2019 11:00 SCO JO12-2 TSV Gudok JO12-2 10616 7-5
B 31-08-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 UVV'40 JO12-2 10457 3-9
B 31-08-2019 08:30 Bavel JO12-2 SCO JO12-2 10350 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-2 9 6 3 0 21 58 21 37 0
2 The Gunners JO12-1 7 6 1 0 19 53 10 43 0
3 SC 't Zand JO12-1 8 6 1 1 19 35 17 18 0
4 TSC JO12-3 8 4 2 2 14 28 16 12 0
5 UVV'40 JO12-2 8 4 1 3 13 39 28 11 0
6 SCO JO12-2 9 4 1 4 13 43 41 2 0
7 Oosterhout JO12-2 8 4 0 4 12 35 33 2 0
8 Groen Wit JO12-2 8 3 2 3 11 22 30 -8 0
9 SV Reeshof JO12-2 9 2 2 5 8 32 48 -16 0
10 Sarto JO12-1 8 2 0 6 6 17 55 -38 0
11 DIA JO12-3 7 1 1 5 4 28 39 -11 0
12 TSV Gudok JO12-3 9 0 0 9 0 16 68 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-2 3 3 0 0 9 20 5 15 0
2 UVV'40 JO12-2 3 2 0 1 6 19 10 9 0
3 SCO JO12-2 3 1 0 2 3 10 22 -12 0
4 TSV Gudok JO12-2 3 0 0 3 0 10 22 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO12-1 9 8 0 1 24 43 17 26 0
2 Kogelvangers JO12-3G 10 7 1 2 22 70 29 41 0
3 Roosendaal JO12-3 10 7 1 2 22 46 33 13 0
4 Wernhout JO12-1 10 6 0 4 18 40 43 -3 0
5 UVV'40 JO12-2 10 5 2 3 17 42 29 13 0
6 Hoeven JO12-1 10 5 1 4 16 38 24 14 0
7 Virtus JO12-2G 10 4 0 6 12 34 50 -16 0
8 Bavel JO12-4 10 4 0 6 12 31 50 -19 0
9 The Gunners JO12-2 10 2 1 7 7 22 39 -17 0
10 ODIO JO12-2 9 2 0 7 6 27 43 -16 0
11 MOC'17 JO12-3 10 1 0 9 3 24 60 -36 0

Training

Berichten



Terug naar boven