0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - JO12 - UVV'40 JO12-2

Teamleden

Spelers
Stan Doorakkers Veldspeler/keeper      
Abel Benders        
Daan Goedheer        
Quinn ter Hofstede        
Wes Lambregts        
Aiden van Loon Keeper      
Tibor van Opbergen        
Gijs Reyntjens        
Koen Rops        
Siem ter Weeme        
Stef Wolters        
 
Overige teamleden
Ivo van Opbergen Teammanager mDWF
Richard Bakkers Jeugdcoach
Ivo van Opbergen Jeugdcoach
Ivo van Opbergen Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 08:30 TSC JO12-3 SC 't Zand JO12-1
C 21-09-2019 10:00 Bavel JO12-2 The Gunners JO12-1
C 21-09-2019 08:30 TSV Gudok JO12-3 Sarto JO12-1
C 21-09-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 UVV'40 JO12-2
C 21-09-2019 10:30 DIA JO12-3 SCO JO12-2
C 21-09-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 SV Reeshof JO12-2
C 21-09-2019 10:00 Bavel JO12-2 The Gunners JO12-2
C 28-09-2019 11:45 The Gunners JO12-1 Oosterhout JO12-2
C 28-09-2019 10:00 Sarto JO12-1 Groen Wit JO12-2
C 28-09-2019 11:15 SC 't Zand JO12-1 TSV Gudok JO12-3
C 28-09-2019 09:45 SCO JO12-2 Bavel JO12-2
C 28-09-2019 10:15 SV Reeshof JO12-2 TSC JO12-3
C 28-09-2019 10:45 UVV'40 JO12-2 DIA JO12-3
C 28-09-2019 10:45 The Gunners JO12-2 Oosterhout JO12-2
C 05-10-2019 11:45 The Gunners JO12-1 SCO JO12-2
C 05-10-2019 12:30 Bavel JO12-2 TSV Gudok JO12-3
C 05-10-2019 12:00 The Gunners JO12-2 SCO JO12-2
C 05-10-2019 10:30 Oosterhout JO12-2 SC 't Zand JO12-1
C 05-10-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 SV Reeshof JO12-2
C 05-10-2019 08:30 TSC JO12-3 Groen Wit JO12-2
C 05-10-2019 10:15 DIA JO12-3 Sarto JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 14-09-2019 11:30 UVV'40 JO12-2 SCO JO12-2 I.F.A. (Ivo) van Opbergen 10861 7 - 3
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-2 Afgeschermd 10547 3 - 4
B 31-08-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 UVV'40 JO12-2 Afgeschermd 10457 3 - 9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:45 Bavel JO12-2 TSV Gudok JO12-2 10774 6-2
B 14-09-2019 11:30 UVV'40 JO12-2 SCO JO12-2 10861 7-3
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 JO12-2 Bavel JO12-2 10547 3-4
B 07-09-2019 11:00 SCO JO12-2 TSV Gudok JO12-2 10616 7-5
B 31-08-2019 09:45 TSV Gudok JO12-2 UVV'40 JO12-2 10457 3-9
B 31-08-2019 08:30 Bavel JO12-2 SCO JO12-2 10350 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 The Gunners JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oosterhout JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Reeshof JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sarto JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCO JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSC JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSV Gudok JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UVV'40 JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-2 3 3 0 0 9 20 5 15 0
2 UVV'40 JO12-2 3 2 0 1 6 19 10 9 0
3 SCO JO12-2 3 1 0 2 3 10 22 -12 0
4 TSV Gudok JO12-2 3 0 0 3 0 10 22 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO12-1 9 8 0 1 24 43 17 26 0
2 Kogelvangers JO12-3G 10 7 1 2 22 70 29 41 0
3 Roosendaal JO12-3 10 7 1 2 22 46 33 13 0
4 Wernhout JO12-1 10 6 0 4 18 40 43 -3 0
5 UVV'40 JO12-2 10 5 2 3 17 42 29 13 0
6 Hoeven JO12-1 10 5 1 4 16 38 24 14 0
7 Virtus JO12-2G 10 4 0 6 12 34 50 -16 0
8 Bavel JO12-4 10 4 0 6 12 31 50 -19 0
9 The Gunners JO12-2 10 2 1 7 7 22 39 -17 0
10 ODIO JO12-2 9 2 0 7 6 27 43 -16 0
11 MOC'17 JO12-3 10 1 0 9 3 24 60 -36 0

Training

Berichten



Terug naar boven