0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - JO12 - UVV'40 JO12-1

Teamleden

Spelers
Levy van der Avoird        
Louis Barbereau        
Karel Brandts        
Bas van Dijk        
Jens Hoogeveen Keeper      
Thom Keasberry        
Ruud Schuiling        
Tygo Staal        
Koen Stoof        
Tim Vissers        
 
Overige teamleden
Pepijn van den Maagdenberg Teammanager mDWF
Pepijn van den Maagdenberg Jeugdtrainer Teamtraining
Alex Brandts Jeugdcoach
Pepijn van den Maagdenberg Jeugdcoach
Alex Brandts Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 10:00 UVV'40 JO12-1 TSC JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 115842
C 16-05-2020 12:30 BSC JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 115755
C 09-05-2020 10:15 UVV'40 JO12-1 Kloetinge JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 153897
C 18-04-2020 10:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 117872
C 04-04-2020 vervallen Goes JO12-1 UVV'40 JO12-1 116741
C 21-03-2020 10:00 UVV'40 JO12-1 DVVC JO12-3 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 117513
C 14-03-2020 08:30 UVV'40 JO12-1 DIA JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 118048
C 07-03-2020 08:30 Boeimeer JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 115999 3 - 3
C 29-02-2020 11:00 Groen Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 117494 11 - 0
C 15-02-2020 11:00 UVV'40 JO12-1 SAB JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 116264 2 - 5
V 18-01-2020 14:00 TSC JO12 UVV'40 JO12-1 vriends
C 21-12-2019 09:30 UVV'40 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 42991 12 - 2
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 43040 1 - 2
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO12-1 TSC JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 43043 3 - 4
C 30-11-2019 11:15 The White Boys JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 44093 2 - 4
C 23-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Oranje Wit JO12-2 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 44305 7 - 1
C 16-11-2019 11:15 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 43650 0 - 5
C 09-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Boeimeer JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 42832 2 - 3
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 44362 6 - 3
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO12-1 Drechtstreek JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 44834 3 - 5
C 24-10-2019 18:30 DVVC JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 43218 1 - 4
C 05-10-2019 09:45 Unitas JO12-1 UVV'40 JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 44492 3 - 5
C 28-09-2019 10:15 VOAB JO12-1 UVV'40 JO12-1 S.A.H.C. (Sem) Vermeer 43214 1 - 6
B 14-09-2019 10:00 TSC JO12-2 UVV'40 JO12-1 Afgeschermd 10739 1 - 3
B 07-09-2019 vervallen JEKA JO12-1 UVV'40 JO12-1 10691
B 31-08-2019 10:15 UVV'40 JO12-1 Bavel JO12-1 P. (Pepijn) van den Maagdenberg 10474 4 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 10-01-2020 10:00 Drechtstreek JO12-1 The White Boys JO12-1 93900 3-0
C 21-12-2019 11:15 The White Boys JO12-1 Oranje Wit JO12-2 43349 5-0
C 21-12-2019 10:00 TSC JO12-1 Groen Wit JO12-1 43315 4-2
C 21-12-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 Unitas JO12-1 44592 2-4
C 21-12-2019 09:30 UVV'40 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 42991 12-2
C 17-12-2019 18:30 DVVC JO12-1 VOAB JO12-1 44163 4-1
C 14-12-2019 09:45 Unitas JO12-1 VOAB JO12-1 43422 7-0
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 43040 1-2
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-2 Boeimeer JO12-1 43785 0-0
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO12-1 Groen Wit JO12-1 44397 3-2
C 14-12-2019 10:45 Drechtstreek JO12-1 DVVC JO12-1 44194 0-0
C 14-12-2019 11:15 The White Boys JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 42995 4-2
C 11-12-2019 19:00 Bavel JO12-1 Boeimeer JO12-1 42733 2-1
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 Oranje Wit JO12-1 43235 6-3
C 07-12-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44200 5-0
C 07-12-2019 09:45 Beek Vooruit JO12-1 Unitas JO12-1 44310 0-0
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO12-1 TSC JO12-1 43043 3-4
C 07-12-2019 10:00 Bavel JO12-1 Drechtstreek JO12-1 44693 1-7
C 07-12-2019 12:00 DVVC JO12-1 The White Boys JO12-1 43177 0-0
C 30-11-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 DVVC JO12-1 44123 2-0
C 30-11-2019 09:45 Unitas JO12-1 Groen Wit JO12-1 44773 3-1
C 30-11-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 VOAB JO12-1 44493 3-1
C 30-11-2019 10:30 TSC JO12-1 Bavel JO12-1 44143 6-2
C 30-11-2019 11:30 Oranje Wit JO12-2 Beek Vooruit JO12-1 44516 1-4
C 30-11-2019 11:15 The White Boys JO12-1 UVV'40 JO12-1 44093 2-4
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 Unitas JO12-1 44298 3-5
C 23-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44305 7-1
C 23-11-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 42750 3-12
C 23-11-2019 10:15 VOAB JO12-1 TSC JO12-1 44376 1-8
C 23-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Groen Wit JO12-1 44970 3-10
C 23-11-2019 12:00 DVVC JO12-1 Bavel JO12-1 44721 2-3
C 16-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 DVVC JO12-1 44520 0-0
C 16-11-2019 09:45 Unitas JO12-1 The White Boys JO12-1 44891 6-2
C 16-11-2019 10:00 Oranje Wit JO12-2 Drechtstreek JO12-1 44433 1-7
C 16-11-2019 10:00 TSC JO12-1 Oranje Wit JO12-1 43545 10-0
C 16-11-2019 11:15 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 43650 0-5
C 16-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 VOAB JO12-1 44095 1-4
C 12-11-2019 19:00 TSC JO12-1 DVVC JO12-1 93896 4-3
C 09-11-2019 12:00 DVVC JO12-1 Unitas JO12-1 44855 1-2
C 09-11-2019 11:15 The White Boys JO12-1 Bavel JO12-1 43089 8-3
C 09-11-2019 10:15 VOAB JO12-1 Groen Wit JO12-1 43726 2-3
C 09-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Boeimeer JO12-1 42832 2-3
C 09-11-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 TSC JO12-1 43949 2-2
C 09-11-2019 09:45 Oranje Wit JO12-1 Oranje Wit JO12-2 42723 2-5
C 02-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 VOAB JO12-1 43204 3-1
C 02-11-2019 09:45 Unitas JO12-1 Oranje Wit JO12-1 43988 4-3
C 02-11-2019 10:00 Bavel JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 43913 3-6
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 44362 6-3
C 02-11-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 The White Boys JO12-1 43364 3-0
C 02-11-2019 10:15 TSC JO12-1 DVVC JO12-1 44214 0-0
C 26-10-2019 09:45 Oranje Wit JO12-1 Bavel JO12-1 44210 1-2
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO12-1 Drechtstreek JO12-1 44834 3-5
C 26-10-2019 10:15 VOAB JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44785 7-1
C 26-10-2019 11:15 The White Boys JO12-1 TSC JO12-1 43305 1-6
C 26-10-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Boeimeer JO12-1 44949 0-11
C 26-10-2019 12:00 DVVC JO12-1 Groen Wit JO12-1 43393 3-3
C 24-10-2019 18:30 DVVC JO12-1 UVV'40 JO12-1 43218 1-4
C 19-10-2019 09:45 Unitas JO12-1 Oranje Wit JO12-2 43705 8-3
C 12-10-2019 12:00 Groen Wit JO12-1 The White Boys JO12-1 43447 2-5
C 12-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 42740 1-7
C 12-10-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 TSC JO12-1 44046 1-2
C 12-10-2019 10:15 VOAB JO12-1 Oranje Wit JO12-1 44948 1-2
C 05-10-2019 09:45 Unitas JO12-1 UVV'40 JO12-1 44492 3-5
C 05-10-2019 10:00 The White Boys JO12-1 Oranje Wit JO12-1 44934 13-2
C 05-10-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Boeimeer JO12-1 43646 2-5
C 05-10-2019 10:15 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 43074 12-0
C 05-10-2019 08:30 Oranje Wit JO12-2 DVVC JO12-1 44188 5-4
C 05-10-2019 11:15 Bavel JO12-1 VOAB JO12-1 43368 7-2
C 28-09-2019 11:30 Boeimeer JO12-1 The White Boys JO12-1 44647 3-6
C 28-09-2019 09:45 Unitas JO12-1 Bavel JO12-1 43068 3-4
C 28-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Oranje Wit JO12-1 42755 5-1
C 28-09-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 44401 5-3
C 28-09-2019 10:00 Oranje Wit JO12-2 TSC JO12-1 43343 0-9
C 28-09-2019 10:15 VOAB JO12-1 UVV'40 JO12-1 43214 1-6
C 21-09-2019 09:45 Oranje Wit JO12-1 Groen Wit JO12-1 44566 3-7
C 21-09-2019 12:00 DVVC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 44119 4-3
C 21-09-2019 11:15 The White Boys JO12-1 VOAB JO12-1 44029 8-0
C 21-09-2019 10:00 TSC JO12-1 Unitas JO12-1 43819 2-3
C 21-09-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 Boeimeer JO12-1 43918 6-0
C 21-09-2019 12:30 Bavel JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44968 8-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 11:30 SAB JO12-1 Boeimeer JO12-1 116991 0-0
C 23-05-2020 10:00 Groen Wit JO12-1 BSC JO12-1 116052 0-0
C 23-05-2020 10:00 UVV'40 JO12-1 TSC JO12-1 115842 0-0
C 23-05-2020 09:00 DIA JO12-1 DVVC JO12-3 115757 0-0
C 16-05-2020 12:30 BSC JO12-1 UVV'40 JO12-1 115755 0-0
C 16-05-2020 08:30 Boeimeer JO12-1 DIA JO12-1 116707 0-0
C 16-05-2020 08:30 TSC JO12-1 Groen Wit JO12-1 117287 0-0
C 16-05-2020 10:30 DVVC JO12-3 SAB JO12-1 117462 0-0
C 09-05-2020 08:30 TSC JO12-1 Boeimeer JO12-1 117943 0-0
C 09-05-2020 09:00 DIA JO12-1 BSC JO12-1 117666 0-0
C 09-05-2020 10:15 UVV'40 JO12-1 Kloetinge JO12-1 153897 0-0
C 09-05-2020 11:30 SAB JO12-1 Bavel JO12-1 118890 0-0
C 18-04-2020 10:00 Groen Wit JO12-1 SAB JO12-1 116754 0-0
C 18-04-2020 10:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 117872 0-0
C 18-04-2020 09:00 DIA JO12-1 TSC JO12-1 118599 0-0
C 18-04-2020 08:30 Kloetinge JO12-1 BSC JO12-1 153896 0-0
C 18-04-2020 08:30 Boeimeer JO12-1 DVVC JO12-3 117025 0-0
C 14-04-2020 19:00 TSC JO12-1 Bavel JO12-1 115855 0-0
C 11-04-2020 10:30 DVVC JO12-3 Bavel JO12-1 116711 0-0
C 04-04-2020 11:00 BSC JO12-1 SAB JO12-1 116666 0-0
C 04-04-2020 10:30 DVVC JO12-3 Kloetinge JO12-1 153895 0-0
C 04-04-2020 08:30 Boeimeer JO12-1 Groen Wit JO12-1 117976 0-0
C 28-03-2020 11:30 SAB JO12-1 TSC JO12-1 117796 0-0
C 28-03-2020 10:00 Groen Wit JO12-1 DVVC JO12-3 118974 0-0
C 28-03-2020 10:00 Bavel JO12-1 BSC JO12-1 118737 0-0
C 28-03-2020 08:30 Kloetinge JO12-1 Boeimeer JO12-1 153894 0-0
C 21-03-2020 09:00 Bavel JO12-1 Boeimeer JO12-1 118995 0-0
C 21-03-2020 10:00 Kloetinge JO12-1 SAB JO12-1 153889 0-0
C 21-03-2020 10:00 UVV'40 JO12-1 DVVC JO12-3 117513 0-0
C 14-03-2020 12:30 BSC JO12-1 Boeimeer JO12-1 117727 0-0
C 14-03-2020 08:30 TSC JO12-1 DVVC JO12-3 118096 0-0
C 14-03-2020 08:30 UVV'40 JO12-1 DIA JO12-1 118048 0-0
C 14-03-2020 10:00 Kloetinge JO12-1 Bavel JO12-1 153893 0-0
C 07-03-2020 09:00 DIA JO12-1 Bavel JO12-1 116061 3-5
C 07-03-2020 08:30 Boeimeer JO12-1 UVV'40 JO12-1 115999 3-3
C 07-03-2020 10:30 DVVC JO12-3 BSC JO12-1 119018 2-4
C 07-03-2020 10:00 Groen Wit JO12-1 Kloetinge JO12-1 153892 1-4
C 04-03-2020 19:00 SAB JO12-1 DIA JO12-1 116367 2-5
C 29-02-2020 11:00 Groen Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 117494 11-0
C 15-02-2020 11:00 BSC JO12-1 TSC JO12-1 119051 3-3
C 15-02-2020 09:30 Goes JO12-1 Boeimeer JO12-1 118899 0-0
C 15-02-2020 11:00 UVV'40 JO12-1 SAB JO12-1 116264 2-5
C 15-02-2020 09:00 Bavel JO12-1 Groen Wit JO12-1 115940 5-8
C 15-02-2020 10:00 Kloetinge JO12-1 DIA JO12-1 153891 6-5
C 08-02-2020 11:00 BSC JO12-1 Goes JO12-1 117172 0-0
C 08-02-2020 10:00 TSC JO12-1 Kloetinge JO12-1 153890 3-4
C 01-02-2020 09:30 Goes JO12-1 TSC JO12-1 118272 0-0
C 01-02-2020 08:30 DIA JO12-1 Groen Wit JO12-1 117638 3-5
C 11-06-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 152882 8-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:00 TSC JO12-2 UVV'40 JO12-1 10739 1-3
B 07-09-2019 09:45 Bavel JO12-1 TSC JO12-2 10573 3-3
B 31-08-2019 10:15 UVV'40 JO12-1 Bavel JO12-1 10474 4-7
B 31-08-2019 10:15 TSC JO12-2 JEKA JO12-1 10317 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO12-1 12 10 1 1 31 69 18 51 0
2 Unitas JO12-1 11 9 0 2 27 48 26 22 0
3 Drechtstreek JO12-1 11 8 1 2 25 57 21 36 0
4 UVV'40 JO12-1 12 8 0 4 24 56 29 27 0
5 The White Boys JO12-1 11 7 0 4 21 54 31 23 0
6 Bavel JO12-1 12 7 0 5 21 38 45 -7 0
7 Groen Wit JO12-1 12 6 1 5 19 48 37 11 0
8 Boeimeer JO12-1 11 5 1 5 16 36 29 7 0
9 Beek Vooruit JO12-1 11 3 0 8 9 27 69 -42 0
10 DVVC JO12-1 9 2 1 6 7 22 27 -5 0
11 Oranje Wit JO12-2 12 2 1 9 7 19 66 -47 0
12 VOAB JO12-1 12 2 0 10 6 21 53 -32 0
13 Oranje Wit JO12-1 12 2 0 10 6 23 67 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO12-1 3 3 0 0 9 14 9 5 0
2 Groen Wit JO12-1 4 3 0 1 9 25 12 13 0
3 BSC JO12-1 2 1 1 0 4 7 5 2 0
4 SAB JO12-1 2 1 0 1 3 7 7 0 0
5 Bavel JO12-1 2 1 0 1 3 10 11 -1 0
6 DIA JO12-1 4 1 0 3 3 16 18 -2 0
7 Boeimeer JO12-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 TSC JO12-1 2 0 1 1 1 6 7 -1 0
9 UVV'40 JO12-1 3 0 1 2 1 5 19 -14 0
10 DVVC JO12-3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-1 2 1 1 0 4 10 7 3 0
2 UVV'40 JO12-1 2 1 0 1 3 7 8 -1 0
3 TSC JO12-2 2 0 1 1 1 4 6 -2 0

Training

Berichten



Terug naar boven