0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - JO12 - UVV'40 JO12-1

Teamleden

Spelers
Levy van der Avoird        
Louis Barbereau        
Karel Brandts        
Bas van Dijk        
Jens Hoogeveen Keeper      
Thom Keasberry        
Ruud Schuiling        
Tygo Staal        
Koen Stoof        
Tim Vissers        
 
Overige teamleden
Pepijn van den Maagdenberg Teammanager mDWF
Pepijn van den Maagdenberg Jeugdtrainer Teamtraining
Alex Brandts Jeugdcoach
Pepijn van den Maagdenberg Jeugdcoach
Alex Brandts Jeugd Communicatie

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 43040 Sportpark Oranje Wit 08:45
C 21-12-2019 09:30 UVV'40 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 Afgeschermd 42991 Sportpark Jeugdland 09:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 09:45 Unitas JO12-1 VOAB JO12-1
C 14-12-2019 11:15 The White Boys JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
C 14-12-2019 10:45 Drechtstreek JO12-1 DVVC JO12-1
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO12-1 Groen Wit JO12-1
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-2 Boeimeer JO12-1
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1
C 17-12-2019 18:30 DVVC JO12-1 VOAB JO12-1
C 21-12-2019 09:30 UVV'40 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
C 21-12-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 Unitas JO12-1
C 21-12-2019 10:00 TSC JO12-1 Groen Wit JO12-1
C 21-12-2019 11:15 The White Boys JO12-1 Oranje Wit JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 11-12-2019 19:00 Bavel JO12-1 Boeimeer JO12-1 42733 2-1
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 Oranje Wit JO12-1 43235 6-3
C 07-12-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44200 5-0
C 07-12-2019 09:45 Beek Vooruit JO12-1 Unitas JO12-1 44310 0-0
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO12-1 TSC JO12-1 43043 3-4
C 07-12-2019 10:00 Bavel JO12-1 Drechtstreek JO12-1 44693 1-7
C 07-12-2019 12:00 DVVC JO12-1 The White Boys JO12-1 43177 0-0
C 30-11-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 DVVC JO12-1 44123 2-0
C 30-11-2019 09:45 Unitas JO12-1 Groen Wit JO12-1 44773 3-1
C 30-11-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 VOAB JO12-1 44493 3-1
C 30-11-2019 10:30 TSC JO12-1 Bavel JO12-1 44143 6-2
C 30-11-2019 11:30 Oranje Wit JO12-2 Beek Vooruit JO12-1 44516 1-4
C 30-11-2019 11:15 The White Boys JO12-1 UVV'40 JO12-1 44093 2-4
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 Unitas JO12-1 44298 3-5
C 23-11-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 42750 3-12
C 23-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44305 7-1
C 23-11-2019 10:15 VOAB JO12-1 TSC JO12-1 44376 1-8
C 23-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Groen Wit JO12-1 44970 3-10
C 23-11-2019 12:00 DVVC JO12-1 Bavel JO12-1 44721 2-3
C 16-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 DVVC JO12-1 44520 0-0
C 16-11-2019 09:45 Unitas JO12-1 The White Boys JO12-1 44891 6-2
C 16-11-2019 10:00 Oranje Wit JO12-2 Drechtstreek JO12-1 44433 1-7
C 16-11-2019 10:00 TSC JO12-1 Oranje Wit JO12-1 43545 10-0
C 16-11-2019 11:15 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 43650 0-5
C 16-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 VOAB JO12-1 44095 1-4
C 12-11-2019 19:00 TSC JO12-1 DVVC JO12-1 93896 4-3
C 09-11-2019 09:45 Oranje Wit JO12-1 Oranje Wit JO12-2 42723 2-5
C 09-11-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 TSC JO12-1 43949 2-2
C 09-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Boeimeer JO12-1 42832 2-3
C 09-11-2019 10:15 VOAB JO12-1 Groen Wit JO12-1 43726 2-3
C 09-11-2019 11:15 The White Boys JO12-1 Bavel JO12-1 43089 8-3
C 09-11-2019 12:00 DVVC JO12-1 Unitas JO12-1 44855 1-2
C 02-11-2019 10:15 TSC JO12-1 DVVC JO12-1 44214 0-0
C 02-11-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 The White Boys JO12-1 43364 3-0
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 44362 6-3
C 02-11-2019 10:00 Bavel JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 43913 3-6
C 02-11-2019 09:45 Unitas JO12-1 Oranje Wit JO12-1 43988 4-3
C 02-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 VOAB JO12-1 43204 3-1
C 26-10-2019 09:45 Oranje Wit JO12-1 Bavel JO12-1 44210 1-2
C 26-10-2019 10:15 VOAB JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44785 7-1
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO12-1 Drechtstreek JO12-1 44834 3-5
C 26-10-2019 11:15 The White Boys JO12-1 TSC JO12-1 43305 1-6
C 26-10-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Boeimeer JO12-1 44949 0-11
C 26-10-2019 12:00 DVVC JO12-1 Groen Wit JO12-1 43393 3-3
C 24-10-2019 18:30 DVVC JO12-1 UVV'40 JO12-1 43218 1-4
C 19-10-2019 09:45 Unitas JO12-1 Oranje Wit JO12-2 43705 8-3
C 12-10-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 TSC JO12-1 44046 1-2
C 12-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 42740 1-7
C 12-10-2019 12:00 Groen Wit JO12-1 The White Boys JO12-1 43447 2-5
C 12-10-2019 10:15 VOAB JO12-1 Oranje Wit JO12-1 44948 1-2
C 05-10-2019 09:45 Unitas JO12-1 UVV'40 JO12-1 44492 3-5
C 05-10-2019 10:00 The White Boys JO12-1 Oranje Wit JO12-1 44934 13-2
C 05-10-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Boeimeer JO12-1 43646 2-5
C 05-10-2019 10:15 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 43074 12-0
C 05-10-2019 08:30 Oranje Wit JO12-2 DVVC JO12-1 44188 5-4
C 05-10-2019 11:15 Bavel JO12-1 VOAB JO12-1 43368 7-2
C 28-09-2019 11:30 Boeimeer JO12-1 The White Boys JO12-1 44647 3-6
C 28-09-2019 09:45 Unitas JO12-1 Bavel JO12-1 43068 3-4
C 28-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Oranje Wit JO12-1 42755 5-1
C 28-09-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 44401 5-3
C 28-09-2019 10:15 VOAB JO12-1 UVV'40 JO12-1 43214 1-6
C 28-09-2019 10:00 Oranje Wit JO12-2 TSC JO12-1 43343 0-9
C 21-09-2019 12:00 DVVC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 44119 4-3
C 21-09-2019 11:15 The White Boys JO12-1 VOAB JO12-1 44029 8-0
C 21-09-2019 10:00 TSC JO12-1 Unitas JO12-1 43819 2-3
C 21-09-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 Boeimeer JO12-1 43918 6-0
C 21-09-2019 12:30 Bavel JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44968 8-2
C 21-09-2019 09:45 Oranje Wit JO12-1 Groen Wit JO12-1 44566 3-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:00 TSC JO12-2 UVV'40 JO12-1 10739 1-3
B 07-09-2019 09:45 Bavel JO12-1 TSC JO12-2 10573 3-3
B 31-08-2019 10:15 UVV'40 JO12-1 Bavel JO12-1 10474 4-7
B 31-08-2019 10:15 TSC JO12-2 JEKA JO12-1 10317 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 11-06-2019 19:00 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 152882 8-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO12-1 11 9 1 1 28 65 16 49 0
2 Drechtstreek JO12-1 9 7 1 1 22 52 17 35 0
3 Unitas JO12-1 9 7 0 2 21 37 24 13 0
4 Groen Wit JO12-1 10 6 1 3 19 44 30 14 0
5 UVV'40 JO12-1 10 6 0 4 18 42 26 16 0
6 Bavel JO12-1 11 6 0 5 18 35 43 -8 0
7 The White Boys JO12-1 8 5 0 3 15 45 26 19 0
8 Boeimeer JO12-1 10 5 0 5 15 36 29 7 0
9 Beek Vooruit JO12-1 9 3 0 6 9 23 53 -30 0
10 VOAB JO12-1 10 2 0 8 6 20 42 -22 0
11 Oranje Wit JO12-2 10 2 0 8 6 19 61 -42 0
12 Oranje Wit JO12-1 11 2 0 9 6 22 65 -43 0
13 DVVC JO12-1 8 1 1 6 4 18 26 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-1 2 1 1 0 4 10 7 3 0
2 UVV'40 JO12-1 2 1 0 1 3 7 8 -1 0
3 TSC JO12-2 2 0 1 1 1 4 6 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-1 14 13 0 1 39 60 16 44 0
2 TSV Gudok JO12-1 14 8 3 3 27 51 34 17 0
3 Kloetinge JO12-1 14 7 3 4 24 42 21 21 0
4 Unitas JO12-1 14 5 4 5 19 33 36 -3 0
5 Beek Vooruit JO12-1 14 6 0 8 18 45 44 1 0
6 UVV'40 JO12-1 14 5 1 8 16 27 48 -21 0
7 Sliedrecht JO12-1 14 3 1 10 10 38 64 -26 0
8 Woudrichem JO12-1 14 3 0 11 9 30 63 -33 0

Training

Berichten



Terug naar boven