0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - JO8 - UVV'40 JO8-4

Teamleden

Spelers
Jens Agterhuis        
Morris Agterhuis        
Julian Blom        
Merijn van der Bruggen        
Tim Dekkers        
Leo Dijkstra        
Siem Husslage        
Manuel van de Walle        
 
Overige teamleden
Robin Agterhuis Teammanager mDWF
Robin Agterhuis Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-4 GSBW JO8-1 88432 Sportpark Jeugdland 08:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 08:30 TSV Gudok JO8-3 Gloria UC JO8-1
C 14-12-2019 08:30 Bavel JO8-2 Uno Animo JO8-1
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-4 GSBW JO8-1
C 14-12-2019 10:00 Rijen JO8-3G SCO JO8-3
C 14-12-2019 10:45 Madese Boys JO8-1 Boeimeer JO8-2
C 14-12-2019 11:00 Sarto JO8-3 JEKA JO8-7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 07-12-2019 afgelast Gloria UC JO8-1 UVV'40 JO8-4 57626
C 30-11-2019 vervallen Bavel JO8-2 UVV'40 JO8-4 60214
C 23-11-2019 vervallen UVV'40 JO8-4 Uno Animo JO8-1 57142
C 16-11-2019 vervallen JEKA JO8-7 UVV'40 JO8-4 58481
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO8-4 Rijen JO8-3G 60170
C 02-11-2019 vervallen SCO JO8-3 UVV'40 JO8-4 59921
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO8-4 TSV Gudok JO8-3 59115
C 05-10-2019 11:00 Sarto JO8-3 UVV'40 JO8-4 59109
C 28-09-2019 vervallen Boeimeer JO8-2 UVV'40 JO8-4 59742
C 21-09-2019 vervallen UVV'40 JO8-4 Madese Boys JO8-1 59464
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO8-4 Moerse Boys JO8-1G 14848
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO8-4 Boeimeer JO8-2 14409
B 31-08-2019 vervallen JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-4 14301
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 10:00 Rijen JO8-3G TSV Gudok JO8-3 57579 0-0
C 07-12-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 UVV'40 JO8-4 57626 0-0
C 07-12-2019 09:30 GSBW JO8-1 Madese Boys JO8-1 88431 0-0
C 07-12-2019 09:00 Uno Animo JO8-1 Boeimeer JO8-2 58645 0-0
C 07-12-2019 08:30 SCO JO8-3 Sarto JO8-3 58682 0-0
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO8-7 Bavel JO8-2 58744 0-0
C 30-11-2019 08:30 TSV Gudok JO8-3 SCO JO8-3 60131 0-0
C 30-11-2019 11:30 Boeimeer JO8-2 GSBW JO8-1 88430 0-0
C 30-11-2019 08:30 Bavel JO8-2 UVV'40 JO8-4 60214 0-0
C 30-11-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 JEKA JO8-7 58383 0-0
C 30-11-2019 10:45 Madese Boys JO8-1 Uno Animo JO8-1 58002 0-0
C 23-11-2019 08:30 Bavel JO8-2 Boeimeer JO8-2 59808 0-0
C 23-11-2019 08:30 SCO JO8-3 Gloria UC JO8-1 58852 0-0
C 23-11-2019 08:30 TSV Gudok JO8-3 JEKA JO8-7 58686 0-0
C 23-11-2019 09:30 UVV'40 JO8-4 Uno Animo JO8-1 57142 0-0
C 23-11-2019 10:00 Sarto JO8-3 Madese Boys JO8-1 57388 0-0
C 23-11-2019 10:00 Rijen JO8-3G GSBW JO8-1 88429 0-0
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO8-7 UVV'40 JO8-4 58481 0-0
C 16-11-2019 09:00 Uno Animo JO8-1 Rijen JO8-3G 59229 0-0
C 16-11-2019 09:30 GSBW JO8-1 SCO JO8-3 88428 0-0
C 16-11-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 Bavel JO8-2 59843 0-0
C 16-11-2019 10:00 Boeimeer JO8-2 Sarto JO8-3 59931 0-0
C 16-11-2019 10:45 Madese Boys JO8-1 TSV Gudok JO8-3 58656 0-0
C 09-11-2019 08:30 Boeimeer JO8-2 JEKA JO8-7 58421 0-0
C 09-11-2019 08:30 Bavel JO8-2 SCO JO8-3 59582 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-4 Rijen JO8-3G 60170 0-0
C 09-11-2019 09:00 Uno Animo JO8-1 GSBW JO8-1 88427 0-0
C 09-11-2019 11:00 Sarto JO8-3 TSV Gudok JO8-3 57779 0-0
C 09-11-2019 10:45 Madese Boys JO8-1 Gloria UC JO8-1 58838 0-0
C 02-11-2019 10:00 Rijen JO8-3G Bavel JO8-2 58267 0-0
C 02-11-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 Boeimeer JO8-2 59756 0-0
C 02-11-2019 09:30 GSBW JO8-1 Sarto JO8-3 88426 0-0
C 02-11-2019 09:30 JEKA JO8-7 Madese Boys JO8-1 59269 0-0
C 02-11-2019 08:30 SCO JO8-3 UVV'40 JO8-4 59921 0-0
C 02-11-2019 08:30 TSV Gudok JO8-3 Uno Animo JO8-1 57290 0-0
C 30-10-2019 18:30 Gloria UC JO8-1 Uno Animo JO8-1 57467 0-0
C 26-10-2019 09:30 GSBW JO8-1 Gloria UC JO8-1 88425 0-0
C 26-10-2019 08:45 Bavel JO8-2 Sarto JO8-3 57167 0-0
C 26-10-2019 09:00 Uno Animo JO8-1 JEKA JO8-7 58733 0-0
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO8-4 TSV Gudok JO8-3 59115 0-0
C 26-10-2019 10:00 Boeimeer JO8-2 SCO JO8-3 60084 0-0
C 26-10-2019 10:45 Madese Boys JO8-1 Rijen JO8-3G 58726 0-0
C 12-10-2019 10:00 Rijen JO8-3G Boeimeer JO8-2 58905 0-0
C 05-10-2019 08:30 TSV Gudok JO8-3 Bavel JO8-2 57343 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO8-7 SV Reeshof JO8-1 59685 0-0
C 05-10-2019 11:00 Sarto JO8-3 UVV'40 JO8-4 59109 0-0
C 05-10-2019 08:30 SCO JO8-3 Madese Boys JO8-1 59538 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO8-7 GSBW JO8-1 88424 0-0
C 28-09-2019 09:30 GSBW JO8-1 TSV Gudok JO8-3 88423 0-0
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO8-2 UVV'40 JO8-4 59742 0-0
C 28-09-2019 09:30 JEKA JO8-7 SCO JO8-3 58876 0-0
C 28-09-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 Rijen JO8-3G 60013 0-0
C 28-09-2019 09:45 SV Reeshof JO8-1 TSV Gudok JO8-3 57299 0-0
C 28-09-2019 09:00 Uno Animo JO8-1 Sarto JO8-3 58140 0-0
C 28-09-2019 10:45 Madese Boys JO8-1 Bavel JO8-2 58758 0-0
C 21-09-2019 08:30 TSV Gudok JO8-3 Boeimeer JO8-2 58931 0-0
C 21-09-2019 11:00 Sarto JO8-3 Gloria UC JO8-1 58849 0-0
C 21-09-2019 08:30 Bavel JO8-2 GSBW JO8-1 88422 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO8-4 Madese Boys JO8-1 59464 0-0
C 21-09-2019 08:30 SCO JO8-3 Uno Animo JO8-1 59542 0-0
C 21-09-2019 08:30 Bavel JO8-2 SV Reeshof JO8-1 59213 0-0
C 21-09-2019 10:00 Rijen JO8-3G JEKA JO8-7 60187 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO8-2 JEKA JO8-8 14685 0-0
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO8-4 Moerse Boys JO8-1G 14848 0-0
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO8-4 Boeimeer JO8-2 14409 0-0
B 07-09-2019 08:45 Moerse Boys JO8-1G JEKA JO8-8 14567 0-0
B 04-09-2019 18:15 Boeimeer JO8-2 Moerse Boys JO8-1G 14100 0-0
B 31-08-2019 08:30 JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-4 14301 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sarto JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UVV'40 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bavel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijen JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uno Animo JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Gloria UC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Madese Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Boeimeer JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 GSBW JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UVV'40 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Moerse Boys JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven