0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - JO8 - UVV'40 JO8-3

Teamleden

Spelers
Luuk Kuipers        
Thani Kuttukaran        
Jack Pellikaan        
Joris Prinse        
Niek Vermulst        
Peer Wessels Boer        
Sam Willems        
 
Overige teamleden
Wout Jan Wessels Boer Teammanager mDWF
Frank Kuipers Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 TSC JO8-2 57355 Sportpark Jeugdland 08:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 SC 't Zand JO8-4G
C 14-12-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 SEOLTO JO8-1
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 TSC JO8-2
C 14-12-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 JEKA JO8-8
C 14-12-2019 10:15 Zwaluwe JO8-1 JEKA JO8-6
C 21-12-2019 10:00 TSC JO8-2 Zwaluwe JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 07-12-2019 afgelast JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-3 57767
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 Beek Vooruit JO8-3 59182
C 23-11-2019 vervallen UVV'40 JO8-3 SCO JO8-2 56995
C 16-11-2019 vervallen SEOLTO JO8-1 UVV'40 JO8-3 59764
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-6 57891
C 02-11-2019 10:30 Zwaluwe JO8-1 UVV'40 JO8-3 56969
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO8-3 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 58934
C 12-10-2019 10:45 UVV'40 JO8-3 SC 't Zand JO8-4G 91588
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 UVV'40 JO8-3 60006
C 28-09-2019 vervallen Madese Boys JO8-3 UVV'40 JO8-3 58796
C 21-09-2019 vervallen UVV'40 JO8-3 Oosterhout JO8-3 58226
B 14-09-2019 08:30 Bavel JO8-2 UVV'40 JO8-3 14940
B 07-09-2019 vervallen UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-7 14562
B 31-08-2019 vervallen SCO JO8-3 UVV'40 JO8-3 14086
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 10:30 Zwaluwe JO8-1 Madese Boys JO8-2 57965 0-0
C 07-12-2019 09:30 JEKA JO8-6 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 57952 0-0
C 07-12-2019 08:45 SEOLTO JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 57706 0-0
C 07-12-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G Madese Boys JO8-3 91597 0-0
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-3 57767 0-0
C 30-11-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 JEKA JO8-6 57094 0-0
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 Beek Vooruit JO8-3 59182 0-0
C 30-11-2019 09:00 SEOLTO JO8-1 JEKA JO8-8 57138 0-0
C 30-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Zwaluwe JO8-1 57424 0-0
C 30-11-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 TSC JO8-2 58271 0-0
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 TSC JO8-2 57829 0-0
C 23-11-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 JEKA JO8-8 57683 0-0
C 23-11-2019 09:30 JEKA JO8-6 SEOLTO JO8-1 59285 0-0
C 23-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Madese Boys JO8-3 58596 0-0
C 23-11-2019 10:00 Zwaluwe JO8-1 SC 't Zand JO8-4G 91595 0-0
C 16-11-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 Madese Boys JO8-2 58542 0-0
C 16-11-2019 10:15 SEOLTO JO8-1 UVV'40 JO8-3 59764 0-0
C 16-11-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G JEKA JO8-6 91594 0-0
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO8-8 Beek Vooruit JO8-3 57603 0-0
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Zwaluwe JO8-1 57920 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-6 57891 0-0
C 09-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Madese Boys JO8-2 58975 0-0
C 09-11-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 SEOLTO JO8-1 58818 0-0
C 09-11-2019 11:15 TSC JO8-2 SC 't Zand JO8-4G 91593 0-0
C 02-11-2019 10:30 Zwaluwe JO8-1 UVV'40 JO8-3 56969 0-0
C 02-11-2019 09:30 JEKA JO8-8 Madese Boys JO8-3 58614 0-0
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 TSC JO8-2 59569 0-0
C 02-11-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G ST TPO/DHV/VOV JO8-1 91592 0-0
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO8-6 Beek Vooruit JO8-3 58540 0-0
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Madese Boys JO8-2 58559 0-0
C 26-10-2019 11:15 TSC JO8-2 JEKA JO8-8 58667 0-0
C 26-10-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 Zwaluwe JO8-1 60256 0-0
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO8-3 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 58934 0-0
C 26-10-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G SEOLTO JO8-1 91591 0-0
C 12-10-2019 10:45 UVV'40 JO8-3 SC 't Zand JO8-4G 91588 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO8-8 Oosterhout JO8-3 58784 0-0
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 UVV'40 JO8-3 60006 0-0
C 05-10-2019 09:30 JEKA JO8-6 Madese Boys JO8-3 59067 0-0
C 05-10-2019 10:15 SEOLTO JO8-1 TSC JO8-2 58327 0-0
C 05-10-2019 10:35 Zwaluwe JO8-1 SCO JO8-2 58068 0-0
C 05-10-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 58369 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO8-8 SC 't Zand JO8-3 90607 0-0
C 05-10-2019 10:30 JEKA JO8-8 SC 't Zand JO8-4G 91590 0-0
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO8-8 JEKA JO8-6 59714 0-0
C 28-09-2019 08:30 SCO JO8-2 Beek Vooruit JO8-3 57681 0-0
C 28-09-2019 10:00 TSC JO8-2 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 58236 0-0
C 28-09-2019 10:15 SEOLTO JO8-1 Zwaluwe JO8-1 59573 0-0
C 28-09-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 UVV'40 JO8-3 58796 0-0
C 28-09-2019 08:30 SC 't Zand JO8-3 Madese Boys JO8-2 90606 0-0
C 28-09-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G Madese Boys JO8-2 91589 0-0
C 28-09-2019 11:00 Oosterhout JO8-3 Madese Boys JO8-2 58367 0-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO8-6 TSC JO8-2 57457 0-0
C 21-09-2019 10:00 Zwaluwe JO8-1 JEKA JO8-8 57973 0-0
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 SCO JO8-2 57352 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 Oosterhout JO8-3 58226 0-0
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Madese Boys JO8-3 58517 0-0
C 21-09-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 SEOLTO JO8-1 59955 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Bavel JO8-2 UVV'40 JO8-3 14940 0-0
B 14-09-2019 08:30 SCO JO8-3 JEKA JO8-7 14671 0-0
B 07-09-2019 08:30 Bavel JO8-2 SCO JO8-3 14505 0-0
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-7 14562 0-0
B 31-08-2019 08:30 SCO JO8-3 UVV'40 JO8-3 14086 0-0
B 31-08-2019 09:30 JEKA JO8-7 Bavel JO8-2 14302 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwe JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SEOLTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Madese Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bavel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven