0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - JO8 - UVV'40 JO8-2

Teamleden

Spelers
Floris Backx        
Noah Bosma        
Taeke Koppen        
Jules Korbijn        
Bink van der Leest        
Laurens van de Made        
Raaf van de Reijt        
Justus van Vianen        
 
Overige teamleden
Jack Backx Teammanager mDWF
VACATURE Jeugdtrainer Teamtraining VACATURE

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 SCO JO8-1 57179 Sportpark Jeugdland 08:00
C 14-12-2019 09:45 Groen Wit JO8-2 UVV'40 JO8-2 59572 Sportpark Haags 09:00
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 DIA JO8-2 58174 Sportpark Jeugdland 08:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 08-12-2019 13:00 Baronie JO8-2 Oosterhout JO8-1
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO8-4 UVV'40, JO8-1G
C 14-12-2019 08:30 SCO JO8-1 Baronie JO8-2
C 14-12-2019 08:45 VVR JO8-1 JEKA JO8-5
C 14-12-2019 09:00 DIA JO8-2 Oosterhout JO8-1
C 14-12-2019 09:45 Groen Wit JO8-2 UVV'40 JO8-2
C 14-12-2019 11:30 Terheijden JO8-1 SV Reeshof JO8-1
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 DIA JO8-2
C 21-12-2019 08:30 UVV'40, JO8-1G Groen Wit JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 SCO JO8-1 57179
C 30-11-2019 vervallen JEKA JO8-5 UVV'40 JO8-2 58469
C 23-11-2019 vervallen VVR JO8-1 UVV'40 JO8-2 58998
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-4 59581
C 09-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 UVV'40 JO8-2 58577
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-2 59706
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 UVV'40 JO8-1 59777
C 28-09-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 SV Reeshof JO8-1 87654
C 21-09-2019 11:30 Terheijden JO8-1 UVV'40 JO8-2 57089
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO8-2 DIA JO8-2 14713
B 07-09-2019 vervallen Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-2 14496
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-5 14128
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 10:00 Terheijden JO8-1 VVR JO8-1 58550 0-0
C 07-12-2019 09:45 SV Reeshof JO8-1 Groen Wit JO8-2 87662 0-0
C 07-12-2019 08:30 UVV'40, JO8-1G DIA JO8-2 59331 0-0
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 SCO JO8-1 57179 0-0
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO8-5 JEKA JO8-4 59336 0-0
C 30-11-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 Terheijden JO8-1 57163 0-0
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO8-5 UVV'40 JO8-2 58469 0-0
C 30-11-2019 08:45 VVR JO8-1 SV Reeshof JO8-1 87661 0-0
C 30-11-2019 09:30 DIA JO8-2 Baronie JO8-2 57698 0-0
C 30-11-2019 09:45 SCO JO8-1 JEKA JO8-4 57332 0-0
C 30-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 UVV'40, JO8-1G 58763 0-0
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO8-4 Baronie JO8-2 59108 0-0
C 23-11-2019 08:30 SCO JO8-1 Oosterhout JO8-1 60331 0-0
C 23-11-2019 08:45 VVR JO8-1 UVV'40 JO8-2 58998 0-0
C 23-11-2019 09:45 Groen Wit JO8-2 DIA JO8-2 57777 0-0
C 23-11-2019 09:45 SV Reeshof JO8-1 JEKA JO8-5 87660 0-0
C 23-11-2019 11:30 Terheijden JO8-1 UVV'40, JO8-1G 59419 0-0
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO8-2 Terheijden JO8-1 57553 0-0
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-4 59581 0-0
C 16-11-2019 09:00 DIA JO8-2 VVR JO8-1 59801 0-0
C 16-11-2019 08:30 UVV'40, JO8-1G SV Reeshof JO8-1 87659 0-0
C 16-11-2019 09:30 JEKA JO8-5 SCO JO8-1 59691 0-0
C 16-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 Groen Wit JO8-2 58342 0-0
C 09-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 UVV'40 JO8-2 58577 0-0
C 09-11-2019 10:40 Baronie JO8-2 UVV'40, JO8-1G 57126 0-0
C 09-11-2019 09:30 DIA JO8-2 JEKA JO8-5 60332 0-0
C 09-11-2019 08:30 SCO JO8-1 SV Reeshof JO8-1 87658 0-0
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO8-4 Terheijden JO8-1 57081 0-0
C 09-11-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 VVR JO8-1 57536 0-0
C 02-11-2019 11:30 Terheijden JO8-1 SCO JO8-1 59062 0-0
C 02-11-2019 09:45 SV Reeshof JO8-1 JEKA JO8-4 87657 0-0
C 02-11-2019 08:45 VVR JO8-1 Baronie JO8-2 59796 0-0
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO8-5 Oosterhout JO8-1 59203 0-0
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO8-4 VVR JO8-1 59272 0-0
C 26-10-2019 08:30 SCO JO8-1 Groen Wit JO8-2 58432 0-0
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-2 59706 0-0
C 26-10-2019 09:30 DIA JO8-2 Terheijden JO8-1 58750 0-0
C 26-10-2019 09:30 UVV'40, JO8-1G JEKA JO8-5 60161 0-0
C 26-10-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 SV Reeshof JO8-1 87656 0-0
C 12-10-2019 08:45 VVR JO8-1 Oosterhout JO8-1 60348 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO8-5 Baronie JO8-2 58793 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 JEKA JO8-4 57950 0-0
C 05-10-2019 08:45 VVR JO8-1 SCO JO8-1 60080 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 UVV'40, JO8-1G 59777 0-0
C 05-10-2019 09:00 Terheijden JO8-1 Oosterhout JO8-1 59066 0-0
C 05-10-2019 09:45 SV Reeshof JO8-1 DIA JO8-2 87655 0-0
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO8-5 Terheijden JO8-1 59705 0-0
C 28-09-2019 09:30 DIA JO8-2 SCO JO8-1 59445 0-0
C 28-09-2019 09:00 UVV'40 JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 57134 0-0
C 28-09-2019 08:30 UVV'40, JO8-1G VVR JO8-1 57692 0-0
C 28-09-2019 09:35 Baronie JO8-2 Groen Wit JO8-2 57493 0-0
C 28-09-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 JEKA JO8-4 59107 0-0
C 28-09-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 SV Reeshof JO8-1 87654 0-0
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Baronie JO8-2 57592 0-0
C 21-09-2019 11:30 Terheijden JO8-1 UVV'40 JO8-2 57089 0-0
C 21-09-2019 09:45 SV Reeshof JO8-1 Baronie JO8-2 87653 0-0
C 21-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 JEKA JO8-5 57658 0-0
C 21-09-2019 08:30 SCO JO8-1 UVV'40, JO8-1G 59634 0-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO8-4 DIA JO8-2 57189 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO8-2 DIA JO8-2 14713 0-0
B 14-09-2019 09:35 Baronie JO8-2 JEKA JO8-5 14932 0-0
B 07-09-2019 08:30 JEKA JO8-5 DIA JO8-2 14602 0-0
B 07-09-2019 09:35 Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-2 14496 0-0
B 31-08-2019 09:00 DIA JO8-2 Baronie JO8-2 14323 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 JEKA JO8-5 14128 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen Wit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Reeshof JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terheijden JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Baronie JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JEKA JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UVV'40 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DIA JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oosterhout JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO8-2 1 1 0 0 3 14 1 13 0
2 JEKA JO8-4 1 0 0 1 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Steenbergen JO8-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 UVV'40 JO8-2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven