0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - JO8 - UVV'40 JO8-1

Teamleden

Spelers
Hidde Beullens        
Max van Brandwijk        
Jurre van Es        
Saif Hamdaoui        
Merlijn Harmsen        
Daan Romein        
Reijn Schoenmakers        
Tim Wijnands        
 
Overige teamleden
Martin van Brandwijk Teammanager mDWF
Martin van Brandwijk Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-1 57415 Sportpark Beukenlaan 07:50
C 21-12-2019 09:30 UVV'40 JO8-1 Groen Wit JO8-2 60233 Sportpark Jeugdland 09:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 07-12-2019 vervallen UVV'40 JO8-1 DIA JO8-2 59331
C 30-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 UVV'40 JO8-1 58763
C 23-11-2019 vervallen Terheijden JO8-1 UVV'40 JO8-1 59419
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-1 SV Reeshof JO8-1 87659
C 09-11-2019 10:40 Baronie JO8-2 UVV'40 JO8-1 57126
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO8-1 JEKA JO8-5 60161
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO8-2 UVV'40 JO8-1 59777
C 28-09-2019 vervallen UVV'40 JO8-1 VVR JO8-1 57692
C 21-09-2019 vervallen SCO JO8-1 UVV'40 JO8-1 59634
B 14-09-2019 08:30 JEKA JO8-4 UVV'40 JO8-1 14753
B 07-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 UVV'40 JO8-1 14651
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO8-1 Groen Wit JO8-2 14268
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 JEKA JO8-4 UVV'40, JO8-1G 14753 0-0
B 14-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 14949 0-0
B 07-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 JEKA JO8-4 14515 0-0
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-2 UVV'40, JO8-1G 14651 0-0
B 31-08-2019 08:30 JEKA JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 14165 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40, JO8-1G Groen Wit JO8-2 14268 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen Wit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Reeshof JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terheijden JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Baronie JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JEKA JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UVV'40 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DIA JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oosterhout JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO8-1 1 1 0 0 3 9 6 3 0
2 Baronie JO8-1 1 0 0 1 0 6 9 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO8-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 UVV'40 JO8-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven