0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - JO8 - UVV'40 JO8-1

Teamleden

Spelers
Hidde Beullens        
Max van Brandwijk        
Jurre van Es        
Saif Hamdaoui        
Merlijn Harmsen        
Daan Romein        
Reijn Schoenmakers        
Tim Wijnands        
 
Overige teamleden
Martin van Brandwijk Teammanager mDWF
Martin van Brandwijk Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 Steenbergen JO8-1 138886 0-0
C 23-05-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 Roosendaal JO8-2 142011 0-0
C 23-05-2020 10:30 DEVO JO8-1 BSC JO8-2 140727 0-0
C 23-05-2020 09:00 UVV'40, JO8-1G Prinsenland JO8-1 144171 0-0
C 23-05-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 Unitas'30 JO8-4 144494 0-0
C 23-05-2020 09:00 BSC JO8-3 Terheijden JO8-1 144147 0-0
C 16-05-2020 08:30 Unitas'30 JO8-4 DEVO JO8-1 138702 0-0
C 16-05-2020 09:00 BSC JO8-2 DVO'60 JO8-1 141084 0-0
C 16-05-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 BSC JO8-3 144644 0-0
C 16-05-2020 09:45 Prinsenland JO8-1 Madese Boys JO8-3 142618 0-0
C 16-05-2020 11:30 Terheijden JO8-1 Madese Boys JO8-1 141386 0-0
C 16-05-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 UVV'40, JO8-1G 144783 0-0
C 09-05-2020 08:30 UVV'40, JO8-1G BSC JO8-2 142289 0-0
C 09-05-2020 09:00 BSC JO8-3 DVO'60 JO8-1 144401 0-0
C 09-05-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 Unitas'30 JO8-4 139372 0-0
C 09-05-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 DEVO JO8-1 144864 0-0
C 09-05-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 Prinsenland JO8-1 141681 0-0
C 09-05-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 Terheijden JO8-1 139757 0-0
C 18-04-2020 09:00 BSC JO8-2 Unitas'30 JO8-4 141366 0-0
C 18-04-2020 09:00 DEVO JO8-1 Prinsenland JO8-1 144661 0-0
C 18-04-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 Madese Boys JO8-3 141368 0-0
C 18-04-2020 10:00 UVV'40, JO8-1G BSC JO8-3 144240 0-0
C 18-04-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 Steenbergen JO8-1 140092 0-0
C 18-04-2020 11:30 Terheijden JO8-1 Roosendaal JO8-2 140137 0-0
C 04-04-2020 08:30 Prinsenland JO8-1 BSC JO8-3 139072 0-0
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO8-4 Madese Boys JO8-3 141763 0-0
C 04-04-2020 09:00 BSC JO8-2 Madese Boys JO8-1 144920 0-0
C 04-04-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 DEVO JO8-1 139800 0-0
C 04-04-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 DVO'60 JO8-1 144721 0-0
C 04-04-2020 11:30 Terheijden JO8-1 UVV'40, JO8-1G 143452 0-0
C 28-03-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 BSC JO8-2 144170 0-0
C 28-03-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-4 138871 0-0
C 28-03-2020 12:00 DEVO JO8-1 Terheijden JO8-1 144874 0-0
C 28-03-2020 08:30 UVV'40, JO8-1G Roosendaal JO8-2 142465 0-0
C 28-03-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 Prinsenland JO8-1 140561 0-0
C 28-03-2020 09:00 BSC JO8-3 Steenbergen JO8-1 139493 0-0
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO8-4 UVV'40, JO8-1G 141868 0-0
C 14-03-2020 08:30 Prinsenland JO8-1 Terheijden JO8-1 144463 0-0
C 14-03-2020 09:00 BSC JO8-2 BSC JO8-3 141961 0-0
C 14-03-2020 12:00 DEVO JO8-1 DVO'60 JO8-1 143288 0-0
C 14-03-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 Madese Boys JO8-1 142557 0-0
C 14-03-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 Roosendaal JO8-2 143800 0-0
C 07-03-2020 09:00 BSC JO8-3 Unitas'30 JO8-4 143635 0-0
C 07-03-2020 08:30 UVV'40, JO8-1G DEVO JO8-1 143824 0-0
C 07-03-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 Prinsenland JO8-1 142718 0-0
C 07-03-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 DVO'60 JO8-1 142904 0-0
C 07-03-2020 11:30 Terheijden JO8-1 Madese Boys JO8-3 140585 0-0
C 07-03-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 BSC JO8-2 141559 0-0
C 15-02-2020 08:30 Prinsenland JO8-1 Steenbergen JO8-1 142791 0-0
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO8-4 Terheijden JO8-1 142900 0-0
C 15-02-2020 10:00 BSC JO8-2 Roosendaal JO8-2 140815 0-0
C 15-02-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 UVV'40, JO8-1G 139891 0-0
C 15-02-2020 10:30 DEVO JO8-1 Madese Boys JO8-1 141398 0-0
C 15-02-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 BSC JO8-3 143124 0-0
C 08-02-2020 08:30 Prinsenland JO8-1 Unitas'30 JO8-4 140194 0-0
C 08-02-2020 09:00 BSC JO8-3 Madese Boys JO8-1 142416 0-0
C 08-02-2020 08:30 UVV'40, JO8-1G Madese Boys JO8-3 138746 0-0
C 08-02-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 DVO'60 JO8-1 144306 0-0
C 08-02-2020 11:30 Terheijden JO8-1 BSC JO8-2 144549 0-0
C 08-02-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 DEVO JO8-1 139705 0-0
C 01-02-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 UVV'40, JO8-1G 140769 0-0
C 01-02-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 Roosendaal JO8-2 142474 0-0
C 01-02-2020 10:30 DEVO JO8-1 BSC JO8-3 142411 0-0
C 01-02-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 Terheijden JO8-1 140206 0-0
C 01-02-2020 09:00 BSC JO8-2 Prinsenland JO8-1 140202 0-0
C 01-02-2020 09:45 Unitas'30 JO8-4 Steenbergen JO8-1 139646 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 JEKA JO8-4 UVV'40, JO8-1G 14753 0-0
B 14-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 14949 0-0
B 07-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 JEKA JO8-4 14515 0-0
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-2 UVV'40, JO8-1G 14651 0-0
B 31-08-2019 08:30 JEKA JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 14165 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40, JO8-1G Groen Wit JO8-2 14268 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen Wit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Reeshof JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terheijden JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Baronie JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JEKA JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UVV'40 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DIA JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oosterhout JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Prinsenland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Terheijden JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Steenbergen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Roosendaal JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BSC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Madese Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DVO'60 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DEVO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 BSC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Madese Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO8-1 1 1 0 0 3 9 6 3 0
2 Baronie JO8-1 1 0 0 1 0 6 9 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO8-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 UVV'40 JO8-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven