B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde

Pupillen - JO10 - UVV'40 JO10-4

Teamleden

Spelers
Oscar Baldal        
Mink van den Broek        
Sam van Dorst        
Thomas Elderhorst        
David Jespers        
Thijs de Jong        
Lucas van Nijnatten        
Pim Werner        
 
Overige teamleden
Marjo van Nijnatten Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 08:30 JEKA JO10-10 UVV'40 JO10-4 92810 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Gilze JO10-3 88862 0-0
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO10-4 TSV Gudok JO10-5 51382 0-0
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-4 Baronie JO10-6 51658 0-0
C 14-12-2019 09:30 Gloria UC JO10-2 SC 't Zand JO10-7 49854 0-0
C 14-12-2019 09:30 JEKA JO10-11 SV Reeshof JO10-5 49783 0-0
C 14-12-2019 08:45 Olympia'60 JO10-4 Sarto JO10-8 49448 0-0
C 07-12-2019 08:45 Olympia'60 JO10-4 Bavel JO10-4 50860 0-0
C 07-12-2019 08:45 Sarto JO10-8 Gloria UC JO10-2 51024 0-0
C 07-12-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 JEKA JO10-11 50156 0-0
C 07-12-2019 09:35 Baronie JO10-6 Gilze JO10-3 51771 0-0
C 07-12-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 UVV'40 JO10-4 51862 0-0
C 07-12-2019 10:45 SV Reeshof JO10-5 UVV'40 JO10-3 88861 0-0
C 30-11-2019 10:00 Bavel JO10-4 Sarto JO10-8 50008 0-0
C 30-11-2019 08:30 Gilze JO10-3 SV Reeshof JO10-5 52488 0-0
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Baronie JO10-6 88860 0-0
C 30-11-2019 09:30 Gloria UC JO10-2 Olympia'60 JO10-4 51525 0-0
C 30-11-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 SC 't Zand JO10-7 51246 0-0
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-4 JEKA JO10-11 51868 0-0
C 23-11-2019 08:45 Sarto JO10-8 TSV Gudok JO10-5 50936 0-0
C 23-11-2019 08:45 Olympia'60 JO10-4 SV Reeshof JO10-5 50900 0-0
C 23-11-2019 09:30 Gloria UC JO10-2 UVV'40 JO10-3 88859 0-0
C 23-11-2019 08:30 Bavel JO10-4 SC 't Zand JO10-7 49986 0-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-4 Gilze JO10-3 49582 0-0
C 23-11-2019 10:30 JEKA JO10-11 Baronie JO10-6 52556 0-0
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Bavel JO10-4 88858 0-0
C 16-11-2019 09:30 Baronie JO10-6 Olympia'60 JO10-4 51754 0-0
C 16-11-2019 09:45 SV Reeshof JO10-5 Sarto JO10-8 50457 0-0
C 16-11-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 UVV'40 JO10-4 51749 0-0
C 16-11-2019 10:00 Gilze JO10-3 Gloria UC JO10-2 49544 0-0
C 16-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 JEKA JO10-11 49393 0-0
C 09-11-2019 11:55 Baronie JO10-6 SV Reeshof JO10-5 51725 0-0
C 09-11-2019 10:30 JEKA JO10-11 Olympia'60 JO10-4 49233 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-4 Sarto JO10-8 52154 0-0
C 09-11-2019 10:00 Gilze JO10-3 SC 't Zand JO10-7 52430 0-0
C 09-11-2019 09:30 Gloria UC JO10-2 Bavel JO10-4 51463 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 TSV Gudok JO10-5 88857 0-0
C 02-11-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 UVV'40 JO10-3 88856 0-0
C 02-11-2019 10:00 Bavel JO10-4 Baronie JO10-6 51487 0-0
C 02-11-2019 09:45 SV Reeshof JO10-5 Gloria UC JO10-2 51099 0-0
C 02-11-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 Gilze JO10-3 51153 0-0
C 02-11-2019 10:00 Olympia'60 JO10-4 UVV'40 JO10-4 52334 0-0
C 02-11-2019 08:45 Sarto JO10-8 JEKA JO10-11 51777 0-0
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO10-3 Olympia'60 JO10-4 88855 0-0
C 26-10-2019 09:45 SV Reeshof JO10-5 TSV Gudok JO10-5 51971 0-0
C 26-10-2019 10:00 Gilze JO10-3 Sarto JO10-8 51454 0-0
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO10-4 Gloria UC JO10-2 51722 0-0
C 26-10-2019 10:30 JEKA JO10-11 Bavel JO10-4 51173 0-0
C 26-10-2019 12:55 Baronie JO10-6 SC 't Zand JO10-7 52651 0-0
C 12-10-2019 09:30 Gloria UC JO10-2 JEKA JO10-11 52579 0-0
C 09-10-2019 18:00 TSV Gudok JO10-5 Olympia'60 JO10-4 50155 0-0
C 05-10-2019 08:45 Sarto JO10-8 Chaam JO10-2 51199 0-0
C 05-10-2019 08:45 Olympia'60 JO10-4 Gilze JO10-3 49770 0-0
C 05-10-2019 09:45 TSV Gudok JO10-5 Baronie JO10-6 51159 0-0
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 SV Reeshof JO10-5 52286 0-0
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO10-4 UVV'40 JO10-4 51108 0-0
C 05-10-2019 08:45 Sarto JO10-8 UVV'40, JO10-2G 87748 0-0
C 05-10-2019 08:45 Sarto JO10-8 UVV'40 JO10-3 88854 0-0
C 30-09-2019 18:45 UVV'40 JO10-3 UVV'40 JO10-4 88853 0-0
C 28-09-2019 08:30 Gilze JO10-3 JEKA JO10-11 51553 0-0
C 28-09-2019 09:00 Chaam JO10-2 UVV'40 JO10-4 49187 0-0
C 28-09-2019 09:45 SV Reeshof JO10-5 Bavel JO10-4 49267 0-0
C 28-09-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 Sarto JO10-8 52155 0-0
C 28-09-2019 11:55 Baronie JO10-6 Gloria UC JO10-2 52426 0-0
C 28-09-2019 09:00 UVV'40, JO10-2G UVV'40 JO10-4 87747 0-0
C 21-09-2019 08:45 Sarto JO10-8 Baronie JO10-6 49492 0-0
C 21-09-2019 08:45 Olympia'60 JO10-4 SC 't Zand JO10-7 52620 0-0
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC JO10-2 TSV Gudok JO10-5 49656 0-0
C 21-09-2019 10:30 JEKA JO10-11 Chaam JO10-2 49683 0-0
C 21-09-2019 10:45 UVV'40 JO10-4 SV Reeshof JO10-5 51396 0-0
C 21-09-2019 10:00 Bavel JO10-4 Gilze JO10-3 49708 0-0
C 21-09-2019 11:45 JEKA JO10-11 UVV'40 JO10-3 88852 0-0
C 21-09-2019 10:30 JEKA JO10-11 UVV'40, JO10-2G 87746 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 11:30 JEKA JO10-11 Baronie JO10-7 125925 0-0
C 23-05-2020 10:45 Moerse Boys JO10-4 Beek Vooruit JO10-4 131085 0-0
C 23-05-2020 10:30 DIA JO10-6 Groen Wit JO10-4 127240 0-0
C 23-05-2020 10:00 Bavel JO10-4 Advendo JO10-1G 127988 0-0
C 23-05-2020 10:00 UVV'40 JO10-4 Oosterhout JO10-4 130242 0-0
C 16-05-2020 08:30 Beek Vooruit JO10-4 UVV'40 JO10-4 129233 0-0
C 16-05-2020 08:45 RFC JO10-4 JEKA JO10-11 126158 0-0
C 16-05-2020 09:15 Oosterhout JO10-4 Moerse Boys JO10-4 126063 0-0
C 16-05-2020 09:30 Advendo JO10-1G DIA JO10-6 128474 0-0
C 16-05-2020 09:45 Groen Wit JO10-4 Bavel JO10-4 125735 0-0
C 16-05-2020 12:00 Baronie JO10-7 Terheijden JO10-2 129724 0-0
C 09-05-2020 09:45 Beek Vooruit JO10-4 Groen Wit JO10-4 128614 0-0
C 09-05-2020 10:00 UVV'40 JO10-4 DIA JO10-6 126698 0-0
C 09-05-2020 10:15 Terheijden JO10-2 Advendo JO10-1G 127081 0-0
C 09-05-2020 10:45 Moerse Boys JO10-4 RFC JO10-4 130775 0-0
C 09-05-2020 11:30 JEKA JO10-11 Bavel JO10-4 128636 0-0
C 09-05-2020 12:00 Baronie JO10-7 Oosterhout JO10-4 127056 0-0
C 18-04-2020 09:15 Oosterhout JO10-4 Beek Vooruit JO10-4 126992 0-0
C 18-04-2020 09:30 Advendo JO10-1G Groen Wit JO10-4 127546 0-0
C 18-04-2020 10:00 Bavel JO10-4 RFC JO10-4 130256 0-0
C 18-04-2020 10:15 Terheijden JO10-2 UVV'40 JO10-4 128996 0-0
C 18-04-2020 10:30 DIA JO10-6 JEKA JO10-11 126706 0-0
C 18-04-2020 10:45 Moerse Boys JO10-4 Baronie JO10-7 130428 0-0
C 04-04-2020 08:45 RFC JO10-4 UVV'40 JO10-4 126506 0-0
C 04-04-2020 09:45 Groen Wit JO10-4 JEKA JO10-11 126632 0-0
C 04-04-2020 09:15 Oosterhout JO10-4 Terheijden JO10-2 129832 0-0
C 04-04-2020 13:25 Baronie JO10-7 DIA JO10-6 129238 0-0
C 28-03-2020 10:45 Moerse Boys JO10-4 Groen Wit JO10-4 127515 0-0
C 28-03-2020 10:15 Terheijden JO10-2 Beek Vooruit JO10-4 125893 0-0
C 28-03-2020 10:00 Bavel JO10-4 Oosterhout JO10-4 126243 0-0
C 28-03-2020 10:15 UVV'40 JO10-4 Baronie JO10-7 128722 0-0
C 28-03-2020 09:45 JEKA JO10-11 Advendo JO10-1G 129495 0-0
C 28-03-2020 09:30 DIA JO10-6 RFC JO10-4 125709 0-0
C 21-03-2020 12:30 Advendo JO10-1G Moerse Boys JO10-4 128335 0-0
C 21-03-2020 09:00 Beek Vooruit JO10-4 Bavel JO10-4 127814 0-0
C 21-03-2020 10:15 Terheijden JO10-2 RFC JO10-4 127754 0-0
C 14-03-2020 11:00 Advendo JO10-1G UVV'40 JO10-4 127005 0-0
C 14-03-2020 08:45 RFC JO10-4 Oosterhout JO10-4 126394 0-0
C 14-03-2020 09:45 Groen Wit JO10-4 Terheijden JO10-2 130485 0-0
C 14-03-2020 10:30 Bavel JO10-4 DIA JO10-6 126642 0-0
C 14-03-2020 12:05 Baronie JO10-7 Beek Vooruit JO10-4 130495 0-0
C 14-03-2020 11:30 JEKA JO10-11 Moerse Boys JO10-4 131004 0-0
C 07-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO10-4 RFC JO10-4 129689 0-0
C 07-03-2020 08:30 Oosterhout JO10-4 JEKA JO10-11 127344 0-0
C 07-03-2020 10:00 UVV'40 JO10-4 Groen Wit JO10-4 131324 0-0
C 07-03-2020 10:15 Terheijden JO10-2 Bavel JO10-4 131370 0-0
C 07-03-2020 10:45 Moerse Boys JO10-4 DIA JO10-6 129520 0-0
C 07-03-2020 13:25 Baronie JO10-7 Advendo JO10-1G 128311 0-0
C 29-02-2020 10:15 JEKA JO10-11 Beek Vooruit JO10-4 126764 0-0
C 15-02-2020 08:45 RFC JO10-4 Baronie JO10-7 127714 0-0
C 15-02-2020 11:00 Advendo JO10-1G Beek Vooruit JO10-4 131151 0-0
C 15-02-2020 11:00 JEKA JO10-11 UVV'40 JO10-4 125935 0-0
C 15-02-2020 09:45 Groen Wit JO10-4 Oosterhout JO10-4 129498 0-0
C 15-02-2020 10:30 Bavel JO10-4 Moerse Boys JO10-4 128530 0-0
C 15-02-2020 09:30 DIA JO10-6 Terheijden JO10-2 128236 0-0
C 08-02-2020 08:45 RFC JO10-4 Groen Wit JO10-4 131611 0-0
C 08-02-2020 09:15 Oosterhout JO10-4 Advendo JO10-1G 128738 0-0
C 08-02-2020 10:00 UVV'40 JO10-4 Moerse Boys JO10-4 129739 0-0
C 08-02-2020 10:15 Terheijden JO10-2 JEKA JO10-11 128184 0-0
C 08-02-2020 12:45 Baronie JO10-7 Bavel JO10-4 130554 0-0
C 08-02-2020 09:00 Beek Vooruit JO10-4 DIA JO10-6 128382 0-0
C 01-02-2020 10:45 Moerse Boys JO10-4 Terheijden JO10-2 129902 0-0
C 01-02-2020 09:30 DIA JO10-6 Oosterhout JO10-4 129501 0-0
C 01-02-2020 10:00 Bavel JO10-4 UVV'40 JO10-4 125827 0-0
C 01-02-2020 10:00 Groen Wit JO10-4 Baronie JO10-7 128328 0-0
C 01-02-2020 11:00 Advendo JO10-1G RFC JO10-4 126118 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:30 JEKA JO10-12 Baronie JO10-7 12929 0-0
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO10-4 Groen Wit JO10-4 12712 0-0
B 07-09-2019 11:30 JEKA JO10-12 UVV'40 JO10-4 12434 0-0
B 07-09-2019 11:45 Baronie JO10-7 Groen Wit JO10-4 12548 0-0
B 31-08-2019 09:45 Groen Wit JO10-4 JEKA JO10-12 12319 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO10-4 Baronie JO10-7 12048 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gloria UC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO10-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sarto JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'60 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Baronie JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Gudok JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SC 't Zand JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UVV'40 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Gilze JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Reeshof JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oosterhout JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terheijden JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UVV'40 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Moerse Boys JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DIA JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Bavel JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Groen Wit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Advendo JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 JEKA JO10-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen Wit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven