0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - JO10 - UVV'40 JO10-3

Teamleden

Spelers
Matthijs van Bruggen        
Sem Goos        
Teun Husslage        
Matt Lambregts        
Simon Rosendahl        
Tibbe Schoenmakers        
Ties Wolf        
 
Overige teamleden
Jeroen Rosendahl Teammanager mDWF
Bert Schoenmakers Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-10-2019 11:45 JEKA JO10-8 Chaam JO10-1 49724 0-0
C 05-10-2019 09:30 Viola JO10-1 Baronie JO10-4 52347 0-0
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO10-2 Molenschot JO10-1 49647 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 SAB JO10-1 52755 0-0
C 05-10-2019 09:00 DIA JO10-4 Internos JO10-1 50306 0-0
C 05-10-2019 08:45 Sarto JO10-5 Moerse Boys JO10-2 51095 0-0
C 28-09-2019 10:45 Moerse Boys JO10-2 Molenschot JO10-1 51374 0-0
C 28-09-2019 10:45 Chaam JO10-1 DIA JO10-4 49613 0-0
C 28-09-2019 10:30 SAB JO10-1 TVC Breda JO10-2 50914 0-0
C 28-09-2019 10:30 JEKA JO10-8 Viola JO10-1 49135 0-0
C 28-09-2019 10:40 Baronie JO10-4 Internos JO10-1 50036 0-0
C 28-09-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Sarto JO10-5 52672 0-0
C 21-09-2019 10:30 Molenschot JO10-1 SAB JO10-1 50225 0-0
C 21-09-2019 09:30 Viola JO10-1 UVV'40 JO10-3 50070 0-0
C 21-09-2019 09:30 Internos JO10-1 Moerse Boys JO10-2 51825 0-0
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO10-2 Baronie JO10-4 49207 0-0
C 21-09-2019 09:00 DIA JO10-4 JEKA JO10-8 52606 0-0
C 21-09-2019 08:45 Sarto JO10-5 Chaam JO10-1 49295 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 13:25 Baronie JO10-6 Zundert JO1O-2G 129530 0-0
C 23-05-2020 11:30 JEKA JO10-9 Bavel JO10-3 127150 0-0
C 23-05-2020 10:45 Chaam JO10-1 Groen Wit JO10-3 129361 0-0
C 23-05-2020 08:45 Moerse Boys JO10-3 Gloria UC JO10-2 125965 0-0
C 23-05-2020 08:45 VVR JO10-2 UVV'40 JO10-3 125762 0-0
C 23-05-2020 08:45 Sarto JO10-7 Gesta JO10-1G 129766 0-0
C 16-05-2020 08:30 Groen Wit JO10-3 JEKA JO10-9 126886 0-0
C 16-05-2020 09:00 UVV'40 JO10-3 Moerse Boys JO10-3 126279 0-0
C 16-05-2020 09:30 Gloria UC JO10-2 VVR JO10-2 128639 0-0
C 16-05-2020 10:00 Bavel JO10-3 Chaam JO10-1 131110 0-0
C 16-05-2020 10:30 Zundert JO1O-2G Sarto JO10-7 125719 0-0
C 09-05-2020 08:45 VVR JO10-2 Gesta JO10-1G 127422 0-0
C 09-05-2020 08:45 Moerse Boys JO10-3 Sarto JO10-7 126006 0-0
C 09-05-2020 09:30 Gloria UC JO10-2 Groen Wit JO10-3 129740 0-0
C 09-05-2020 10:00 Bavel JO10-3 Zundert JO1O-2G 126447 0-0
C 09-05-2020 10:45 Chaam JO10-1 Baronie JO10-6 126363 0-0
C 09-05-2020 11:30 JEKA JO10-9 UVV'40 JO10-3 127266 0-0
C 18-04-2020 08:45 Sarto JO10-7 UVV'40 JO10-3 131099 0-0
C 18-04-2020 08:45 VVR JO10-2 Chaam JO10-1 131511 0-0
C 18-04-2020 10:30 Groen Wit JO10-3 Bavel JO10-3 130245 0-0
C 18-04-2020 11:00 Gesta JO10-1G Zundert JO1O-2G 129220 0-0
C 18-04-2020 11:45 JEKA JO10-9 Gloria UC JO10-2 128295 0-0
C 18-04-2020 14:30 Baronie JO10-6 Moerse Boys JO10-3 126705 0-0
C 11-04-2020 11:00 Gesta JO10-1G Baronie JO10-6 126288 0-0
C 04-04-2020 08:30 Groen Wit JO10-3 VVR JO10-2 126122 0-0
C 04-04-2020 10:00 UVV'40 JO10-3 Chaam JO10-1 127610 0-0
C 04-04-2020 10:30 Zundert JO1O-2G Moerse Boys JO10-3 128904 0-0
C 04-04-2020 09:30 Gloria UC JO10-2 Baronie JO10-6 130221 0-0
C 04-04-2020 11:00 Gesta JO10-1G JEKA JO10-9 128891 0-0
C 28-03-2020 13:30 Baronie JO10-6 UVV'40 JO10-3 126502 0-0
C 28-03-2020 11:00 JEKA JO10-9 Zundert JO1O-2G 126037 0-0
C 28-03-2020 10:45 Chaam JO10-1 Gloria UC JO10-2 127976 0-0
C 28-03-2020 08:45 Moerse Boys JO10-3 Gesta JO10-1G 127965 0-0
C 28-03-2020 08:45 VVR JO10-2 Bavel JO10-3 131399 0-0
C 28-03-2020 08:45 Sarto JO10-7 Groen Wit JO10-3 127878 0-0
C 21-03-2020 10:30 Bavel JO10-3 Sarto JO10-7 131263 0-0
C 14-03-2020 08:45 Moerse Boys JO10-3 JEKA JO10-9 125754 0-0
C 14-03-2020 08:45 Sarto JO10-7 Baronie JO10-6 130646 0-0
C 14-03-2020 10:00 UVV'40 JO10-3 Groen Wit JO10-3 129958 0-0
C 14-03-2020 09:30 Gloria UC JO10-2 Bavel JO10-3 129892 0-0
C 14-03-2020 10:30 Zundert JO1O-2G VVR JO10-2 131459 0-0
C 14-03-2020 11:00 Gesta JO10-1G Chaam JO10-1 126728 0-0
C 07-03-2020 08:45 VVR JO10-2 Sarto JO10-7 129865 0-0
C 07-03-2020 09:30 Gloria UC JO10-2 Gesta JO10-1G 129367 0-0
C 07-03-2020 09:45 Groen Wit JO10-3 Moerse Boys JO10-3 127608 0-0
C 07-03-2020 10:30 Bavel JO10-3 UVV'40 JO10-3 126258 0-0
C 07-03-2020 10:45 Chaam JO10-1 Zundert JO1O-2G 131153 0-0
C 07-03-2020 11:00 JEKA JO10-9 Baronie JO10-6 126332 0-0
C 29-02-2020 09:45 Groen Wit JO10-3 Gesta JO10-1G 127159 0-0
C 15-02-2020 08:45 Sarto JO10-7 JEKA JO10-9 128397 0-0
C 15-02-2020 08:45 Moerse Boys JO10-3 Chaam JO10-1 129271 0-0
C 15-02-2020 09:45 UVV'40 JO10-3 Gloria UC JO10-2 131698 0-0
C 15-02-2020 10:30 Zundert JO1O-2G Groen Wit JO10-3 129068 0-0
C 15-02-2020 11:00 Gesta JO10-1G Bavel JO10-3 127822 0-0
C 15-02-2020 12:00 Baronie JO10-6 VVR JO10-2 129349 0-0
C 08-02-2020 10:45 Chaam JO10-1 JEKA JO10-9 127779 0-0
C 08-02-2020 10:00 Bavel JO10-3 Baronie JO10-6 131325 0-0
C 08-02-2020 09:30 Gloria UC JO10-2 Sarto JO10-7 130500 0-0
C 08-02-2020 08:30 UVV'40 JO10-3 Zundert JO1O-2G 128809 0-0
C 08-02-2020 08:45 VVR JO10-2 Moerse Boys JO10-3 131320 0-0
C 01-02-2020 08:45 Sarto JO10-7 Chaam JO10-1 128244 0-0
C 01-02-2020 08:45 Moerse Boys JO10-3 Bavel JO10-3 129503 0-0
C 01-02-2020 10:30 Zundert JO1O-2G Gloria UC JO10-2 127709 0-0
C 01-02-2020 12:40 Baronie JO10-6 Groen Wit JO10-3 130656 0-0
C 01-02-2020 11:00 Gesta JO10-1G UVV'40 JO10-3 130302 0-0
C 01-02-2020 11:30 JEKA JO10-9 VVR JO10-2 128465 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 18-09-2019 18:30 Bavel JO10-3 SAB JO10-1 12968 0-0
B 14-09-2019 11:45 JEKA JO10-7 UVV'40 JO10-3 12766 0-0
B 07-09-2019 09:45 Bavel JO10-3 JEKA JO10-7 12476 0-0
B 07-09-2019 11:00 SAB JO10-1 UVV'40 JO10-3 12545 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40 JO10-3 Bavel JO10-3 12234 0-0
B 31-08-2019 10:30 JEKA JO10-7 SAB JO10-1 12100 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gloria UC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO10-11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sarto JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'60 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Baronie JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Gudok JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SC 't Zand JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UVV'40 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Gilze JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Reeshof JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen Wit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gloria UC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bavel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VVR JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Chaam JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 JEKA JO10-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Baronie JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sarto JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zundert JO1O-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Gesta JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Moerse Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bavel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SAB JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven