B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde

Pupillen - JO10 - UVV'40 JO10-2G

Teamleden

Spelers
Mazvita Maringwa        
Justus van Putten        
Jorrit Ruijten        
Noah Schilder Spel        
Jitse Simons        
Joep Thomassen        
Mees Vossen        
 
Overige teamleden
Tom Flapper Jeugdtrainer Teamtraining
Ruben van den Hooff Jeugdtrainer Teamtraining
Lucas van Putten Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 vervallen SV Reeshof JO10-5 UVV'40 JO10-2G 87755 Sportpark Campenhoef 00:00
C 07-12-2019 10:00 BSC JO10-3G UVV'40 JO10-2G 51160 Sportpark Vierhoeven 08:30
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO10-2G Internos JO10-1 88851 Sportpark Jeugdland 08:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Victoria'03 JO10-1
C 07-12-2019 09:30 Internos JO10-1 FC Bergen JO10-1
C 07-12-2019 10:00 BSC JO10-3G UVV'40, JO10-2G
C 07-12-2019 11:45 JEKA JO10-5 BSC JO10-2
C 14-12-2019 08:30 UVV'40, JO10-2G Internos JO10-1
C 14-12-2019 10:00 BSC JO10-2 BSC JO10-3G
C 14-12-2019 10:00 VVR JO10-1 Beek Vooruit JO10-2
C 14-12-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 Roosendaal JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 30-11-2019 11:45 Victoria'03 JO10-1 UVV'40 JO10-2G 49147
C 30-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G Baronie JO10-6 87754
C 23-11-2019 vervallen Gloria UC JO10-2 UVV'40 JO10-2G 87753
C 23-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G TVC Breda JO10-1 50168
C 16-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G Bavel JO10-4 87752
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 UVV'40 JO10-2G 49172
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G JEKA JO10-5 51176
C 02-11-2019 vervallen SC 't Zand JO10-7 UVV'40 JO10-2G 87750
C 02-11-2019 vervallen MOC'17 JO10-2 UVV'40 JO10-2G 50848
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO10-2G BSC JO10-2 51931
B 19-10-2019 10:15 UVV'40 JO10-2G Gloria UC JO10-1 92892
C 12-10-2019 10:45 UVV'40 JO10-2G FC Bergen JO10-1 50724
C 05-10-2019 vervallen VVR JO10-1 UVV'40 JO10-2G 49271
C 05-10-2019 vervallen Sarto JO10-8 UVV'40 JO10-2G 87748
C 28-09-2019 vervallen Roosendaal JO10-2 UVV'40 JO10-2G 51177
C 21-09-2019 vervallen JEKA JO10-11 UVV'40 JO10-2G 87746
B 14-09-2019 12:55 Baronie JO10-3 UVV'40 JO10-2G 12890
B 07-09-2019 vervallen UVV'40 JO10-2G JEKA JO10-4 12563
B 31-08-2019 vervallen DIA JO10-2 UVV'40 JO10-2G 12114
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 10:15 UVV'40, JO10-2G Gloria UC JO10-1 92892 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-11-2019 11:45 Victoria'03 JO10-1 UVV'40, JO10-2G 49147 0-0
C 30-11-2019 10:00 BSC JO10-3G Beek Vooruit JO10-2 49700 0-0
C 30-11-2019 10:00 VVR JO10-1 JEKA JO10-5 49795 0-0
C 30-11-2019 09:00 Roosendaal JO10-2 Internos JO10-1 88817 0-0
C 23-11-2019 10:00 VVR JO10-1 FC Bergen JO10-1 50022 0-0
C 23-11-2019 10:00 BSC JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 49404 0-0
C 23-11-2019 10:30 JEKA JO10-5 Internos JO10-1 88816 0-0
C 23-11-2019 11:45 Victoria'03 JO10-1 Roosendaal JO10-2 52832 0-0
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 UVV'40, JO10-2G 49172 0-0
C 16-11-2019 09:00 Roosendaal JO10-2 VVR JO10-1 49949 0-0
C 16-11-2019 10:00 BSC JO10-3G Victoria'03 JO10-1 52825 0-0
C 16-11-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 BSC JO10-2 50555 0-0
C 09-11-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 BSC JO10-3G 49820 0-0
C 09-11-2019 10:00 VVR JO10-1 BSC JO10-2 51459 0-0
C 09-11-2019 09:00 Roosendaal JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 50778 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40, JO10-2G JEKA JO10-5 51176 0-0
C 02-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-2 FC Bergen JO10-1 49797 0-0
C 02-11-2019 09:30 Internos JO10-1 VVR JO10-1 88813 0-0
C 02-11-2019 10:00 BSC JO10-3G Roosendaal JO10-2 50279 0-0
C 02-11-2019 11:45 JEKA JO10-5 Victoria'03 JO10-1 51335 0-0
C 26-10-2019 11:30 Victoria'03 JO10-1 VVR JO10-1 49924 0-0
C 26-10-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 JEKA JO10-5 51237 0-0
C 26-10-2019 09:30 Internos JO10-1 BSC JO10-3G 88812 0-0
C 26-10-2019 12:00 UVV'40, JO10-2G BSC JO10-2 51931 0-0
C 12-10-2019 10:45 UVV'40, JO10-2G FC Bergen JO10-1 50724 0-0
C 05-10-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 FC Bergen JO10-1 51979 0-0
C 05-10-2019 10:00 BSC JO10-2 Victoria'03 JO10-1 49830 0-0
C 05-10-2019 10:00 BSC JO10-3G TVC Breda JO10-1 51326 0-0
C 05-10-2019 10:00 VVR JO10-1 UVV'40, JO10-2G 49271 0-0
C 05-10-2019 11:45 JEKA JO10-5 Roosendaal JO10-2 49918 0-0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Internos JO10-1 88811 0-0
C 28-09-2019 10:15 Roosendaal JO10-2 UVV'40, JO10-2G 51177 0-0
C 28-09-2019 09:30 TVC Breda JO10-1 VVR JO10-1 52048 0-0
C 28-09-2019 10:00 BSC JO10-3G JEKA JO10-5 51460 0-0
C 28-09-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 Victoria'03 JO10-1 52729 0-0
C 28-09-2019 09:45 Beek Vooruit JO10-2 MOC'17 JO10-2 52685 0-0
C 28-09-2019 09:30 Internos JO10-1 BSC JO10-2 88810 0-0
C 21-09-2019 11:00 Victoria'03 JO10-1 Internos JO10-1 88809 0-0
C 21-09-2019 10:00 VVR JO10-1 BSC JO10-3G 52000 0-0
C 21-09-2019 10:00 BSC JO10-2 Roosendaal JO10-2 49912 0-0
C 21-09-2019 11:45 JEKA JO10-5 Beek Vooruit JO10-2 49457 0-0
C 21-09-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 TVC Breda JO10-1 51511 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 DIA JO10-2 JEKA JO10-4 12782 0-0
B 14-09-2019 12:55 Baronie JO10-3 UVV'40, JO10-2G 12890 0-0
B 07-09-2019 08:30 UVV'40, JO10-2G JEKA JO10-4 12563 0-0
B 07-09-2019 13:00 Baronie JO10-3 DIA JO10-2 12393 0-0
B 31-08-2019 09:00 DIA JO10-2 UVV'40, JO10-2G 12114 0-0
B 31-08-2019 11:45 JEKA JO10-4 Baronie JO10-3 12254 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40, JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gloria UC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UVV'40, JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BSC JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beek Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Bergen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Internos JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40, JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven