0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - JO10 - UVV'40 JO10-1G

Teamleden

Spelers
Tom van Brandwijk        
Hayden Heestermans        
Marien Meijs        
Neeltje van Riel        
Kick jan Stekelenburg        
Viggo Stirnberg        
Kris Vissers        
 
Overige teamleden
Jeroen van Riel Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast Baronie JO10-1 UVV'40 JO10-1G 129484 Sportpark De Blauwe Kei
C 09-05-2020 afgelast UVV'40 JO10-1G JEKA JO10-1 129669 Sportpark Jeugdland
C 16-05-2020 afgelast MOC'17 JO10-1 UVV'40 JO10-1G 127530 Sportpark Rozenoord
C 23-05-2020 afgelast UVV'40 JO10-1G TSC JO10-1 128365 Sportpark Jeugdland
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 08:30 TSC JO10-1 MOC'17 JO10-1
C 18-04-2020 09:00 RBC JO10-1 Hilvaria JO10-1
C 18-04-2020 09:45 TSV Gudok JO10-1 SCO JO10-1
C 18-04-2020 09:45 SV Reeshof JO10-1 Sarto JO10-1
C 18-04-2020 13:10 Baronie JO10-1 UVV'40, JO10-1G
C 18-04-2020 13:15 JEKA JO10-1 SC 't Zand JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-04-2020 afgelast Sarto JO10-1 UVV'40 JO10-1G 130035
C 28-03-2020 afgelast UVV'40 JO10-1G Hilvaria JO10-1 129780
C 14-03-2020 afgelast TSV Gudok JO10-1 UVV'40 JO10-1G 130793
C 07-03-2020 vervallen UVV'40 JO10-1G SCO JO10-1 129887
C 15-02-2020 vervallen SC 't Zand JO10-1 UVV'40 JO10-1G 129181
C 08-02-2020 vervallen UVV'40 JO10-1G RBC JO10-1 126788
C 01-02-2020 10:45 SV Reeshof JO10-1 UVV'40 JO10-1G 131031
V 25-01-2020 09:30 UVV'40 JO10-1G Dongen Jo10-1 14324640
V 20-01-2020 19:00 UVV'40 JO10-1G Baronie JO10-2 14460553
C 21-12-2019 vervallen UVV'40 JO10-1G DIA JO10-1 52594
C 14-12-2019 11:00 SCO JO10-1 UVV'40 JO10-1G 50029
C 07-12-2019 vervallen UVV'40 JO10-1G Dongen JO10-1 51023
C 23-11-2019 vervallen Bavel JO10-2 UVV'40 JO10-1G 52796
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Boeimeer JO10-1 50785
C 09-11-2019 vervallen JEKA JO10-3 UVV'40 JO10-1G 49458
V 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO10-1G Beek Vooruit JO10-2
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Groen Wit JO10-1 49801
C 28-09-2019 vervallen UVV'40 JO10-1G Baronie JO10-2 49387
C 21-09-2019 vervallen Gilze JO10-1 UVV'40 JO10-1G 50267
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO10-1G Baronie JO10-1 12802
B 07-09-2019 12:45 JEKA JO10-1 UVV'40 JO10-1G 12474
B 31-08-2019 vervallen UVV'40 JO10-1G Bavel JO10-1 12134
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 09:30 UVV'40, JO10-1G DIA JO10-1 52594 0-0
C 14-12-2019 11:00 SCO JO10-1 UVV'40, JO10-1G 50029 0-0
C 14-12-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Groen Wit JO10-1 51029 0-0
C 14-12-2019 09:30 DIA JO10-1 JEKA JO10-3 50432 0-0
C 14-12-2019 08:30 Gilze JO10-1 Baronie JO10-2 52069 0-0
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO10-1 DIA JO10-1 52162 0-0
C 07-12-2019 10:00 Gilze JO10-1 Bavel JO10-2 50994 0-0
C 07-12-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Dongen JO10-1 51023 0-0
C 07-12-2019 10:50 Baronie JO10-2 SCO JO10-1 51742 0-0
C 30-11-2019 09:30 JEKA JO10-3 Groen Wit JO10-1 50659 0-0
C 30-11-2019 10:00 Dongen JO10-1 Boeimeer JO10-1 52137 0-0
C 30-11-2019 09:45 SCO JO10-1 Gilze JO10-1 52500 0-0
C 30-11-2019 11:15 Bavel JO10-2 Baronie JO10-2 52848 0-0
C 23-11-2019 11:15 Bavel JO10-2 UVV'40, JO10-1G 52796 0-0
C 23-11-2019 11:00 SCO JO10-1 DIA JO10-1 50115 0-0
C 23-11-2019 10:00 Gilze JO10-1 Groen Wit JO10-1 50693 0-0
C 23-11-2019 10:00 Dongen JO10-1 JEKA JO10-3 49133 0-0
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO10-1 Baronie JO10-2 51457 0-0
C 16-11-2019 09:30 DIA JO10-1 Bavel JO10-2 49180 0-0
C 16-11-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Boeimeer JO10-1 50785 0-0
C 16-11-2019 10:30 JEKA JO10-3 SCO JO10-1 51861 0-0
C 09-11-2019 11:00 SCO JO10-1 Bavel JO10-2 50185 0-0
C 09-11-2019 10:30 JEKA JO10-3 UVV'40, JO10-1G 49458 0-0
C 09-11-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Gilze JO10-1 51005 0-0
C 09-11-2019 10:00 Dongen JO10-1 Baronie JO10-2 52272 0-0
C 02-11-2019 10:00 Gilze JO10-1 Dongen JO10-1 50820 0-0
C 02-11-2019 08:30 Baronie JO10-2 Boeimeer JO10-1 51309 0-0
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO10-1 SCO JO10-1 51369 0-0
C 26-10-2019 09:00 DIA JO10-1 Gilze JO10-1 51693 0-0
C 26-10-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Bavel JO10-2 50434 0-0
C 26-10-2019 10:00 Dongen JO10-1 SCO JO10-1 52564 0-0
C 26-10-2019 11:45 JEKA JO10-3 Baronie JO10-2 52299 0-0
C 19-10-2019 11:00 SCO JO10-1 Boeimeer JO10-1 51686 0-0
C 05-10-2019 11:45 Baronie JO10-2 DIA JO10-1 51504 0-0
C 05-10-2019 12:30 Bavel JO10-2 Dongen JO10-1 52707 0-0
C 05-10-2019 10:00 Gilze JO10-1 JEKA JO10-3 51240 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Groen Wit JO10-1 49801 0-0
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO10-1 Bavel JO10-2 51123 0-0
C 28-09-2019 09:00 DIA JO10-1 Dongen JO10-1 50266 0-0
C 28-09-2019 11:45 JEKA JO10-3 Boeimeer JO10-1 50895 0-0
C 28-09-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Baronie JO10-2 49387 0-0
C 21-09-2019 11:15 Bavel JO10-2 JEKA JO10-3 49778 0-0
C 21-09-2019 10:00 Gilze JO10-1 UVV'40, JO10-1G 50267 0-0
C 21-09-2019 10:00 Dongen JO10-1 Groen Wit JO10-1 49459 0-0
C 21-09-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 DIA JO10-1 49287 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 11:00 SCO JO10-1 SC 't Zand JO10-1 129179 0-0
C 04-04-2020 10:00 Hilvaria JO10-1 JEKA JO10-1 129813 0-0
C 04-04-2020 09:45 TSV Gudok JO10-1 RBC JO10-1 130835 0-0
C 04-04-2020 09:45 MOC'17 JO10-1 SV Reeshof JO10-1 126601 0-0
C 04-04-2020 08:45 Sarto JO10-1 UVV'40, JO10-1G 130035 0-0
C 04-04-2020 08:30 TSC JO10-1 Baronie JO10-1 127565 0-0
C 28-03-2020 09:00 RBC JO10-1 SCO JO10-1 127474 0-0
C 28-03-2020 10:15 UVV'40, JO10-1G Hilvaria JO10-1 129780 0-0
C 28-03-2020 10:00 SC 't Zand JO10-1 TSV Gudok JO10-1 128666 0-0
C 28-03-2020 10:45 SV Reeshof JO10-1 TSC JO10-1 128221 0-0
C 28-03-2020 12:30 JEKA JO10-1 Sarto JO10-1 130226 0-0
C 28-03-2020 13:40 Baronie JO10-1 MOC'17 JO10-1 129570 0-0
C 14-03-2020 08:45 Sarto JO10-1 TSC JO10-1 128698 0-0
C 14-03-2020 10:00 SC 't Zand JO10-1 RBC JO10-1 127032 0-0
C 14-03-2020 09:45 TSV Gudok JO10-1 UVV'40, JO10-1G 130793 0-0
C 14-03-2020 09:30 Hilvaria JO10-1 MOC'17 JO10-1 128509 0-0
C 14-03-2020 10:45 SV Reeshof JO10-1 JEKA JO10-1 127783 0-0
C 14-03-2020 11:00 SCO JO10-1 Baronie JO10-1 130092 0-0
C 07-03-2020 13:25 Baronie JO10-1 SV Reeshof JO10-1 126104 0-0
C 07-03-2020 09:00 Hilvaria JO10-1 TSV Gudok JO10-1 127409 0-0
C 07-03-2020 10:00 UVV'40, JO10-1G SCO JO10-1 129887 0-0
C 07-03-2020 10:00 TSC JO10-1 SC 't Zand JO10-1 130638 0-0
C 07-03-2020 09:45 MOC'17 JO10-1 Sarto JO10-1 129646 0-0
C 07-03-2020 09:00 RBC JO10-1 JEKA JO10-1 128941 0-0
C 15-02-2020 08:45 Sarto JO10-1 Hilvaria JO10-1 127195 0-0
C 15-02-2020 12:30 JEKA JO10-1 Baronie JO10-1 131139 0-0
C 15-02-2020 09:45 TSV Gudok JO10-1 MOC'17 JO10-1 127221 0-0
C 15-02-2020 10:00 SC 't Zand JO10-1 UVV'40, JO10-1G 129181 0-0
C 15-02-2020 10:45 SV Reeshof JO10-1 RBC JO10-1 127556 0-0
C 15-02-2020 11:00 SCO JO10-1 TSC JO10-1 129434 0-0
C 08-02-2020 08:30 TSC JO10-1 TSV Gudok JO10-1 131250 0-0
C 08-02-2020 08:45 Sarto JO10-1 SCO JO10-1 127648 0-0
C 08-02-2020 12:45 Baronie JO10-1 SC 't Zand JO10-1 130148 0-0
C 08-02-2020 09:45 MOC'17 JO10-1 JEKA JO10-1 129203 0-0
C 08-02-2020 10:00 UVV'40, JO10-1G RBC JO10-1 126788 0-0
C 08-02-2020 09:30 Hilvaria JO10-1 SV Reeshof JO10-1 127955 0-0
C 01-02-2020 11:00 SCO JO10-1 Hilvaria JO10-1 131418 0-0
C 01-02-2020 10:00 SC 't Zand JO10-1 MOC'17 JO10-1 128675 0-0
C 01-02-2020 10:45 SV Reeshof JO10-1 UVV'40, JO10-1G 131031 0-0
C 01-02-2020 09:45 TSV Gudok JO10-1 Sarto JO10-1 131482 0-0
C 01-02-2020 13:00 JEKA JO10-1 TSC JO10-1 129584 0-0
C 01-02-2020 09:00 RBC JO10-1 Baronie JO10-1 128302 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 11:45 JEKA JO10-1 Bavel JO10-1 12966 0-0
B 14-09-2019 09:00 UVV'40, JO10-1G Baronie JO10-1 12802 0-0
B 07-09-2019 09:45 Bavel JO10-1 Baronie JO10-1 12630 0-0
B 07-09-2019 12:45 JEKA JO10-1 UVV'40, JO10-1G 12474 0-0
B 31-08-2019 11:45 Baronie JO10-1 JEKA JO10-1 12291 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Bavel JO10-1 12134 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SCO JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dongen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Baronie JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gilze JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UVV'40, JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DIA JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Groen Wit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvaria JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Baronie JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UVV'40, JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RBC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JEKA JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Reeshof JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCO JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TSV Gudok JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40, JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bavel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven