0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - JO10 - UVV'40 JO10-1G

Teamleden

Spelers
Tom van Brandwijk        
Hayden Heestermans        
Marien Meijs        
Neeltje van Riel        
Kick jan Stekelenburg        
Viggo Stirnberg        
Kris Vissers        
 
Overige teamleden
Jeroen van Riel Teammanager mDWF

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 14-12-2019 11:00 SCO JO10-1 UVV'40 JO10-1G 50029 Sportpark de Elskens 10:00
C 21-12-2019 09:30 UVV'40 JO10-1G DIA JO10-1 52594 Sportpark Jeugdland 09:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 08:30 Gilze JO10-1 Baronie JO10-2
C 14-12-2019 09:30 DIA JO10-1 JEKA JO10-3
C 14-12-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Groen Wit JO10-1
C 14-12-2019 11:00 SCO JO10-1 UVV'40, JO10-1G
C 21-12-2019 09:30 UVV'40, JO10-1G DIA JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 07-12-2019 vervallen UVV'40 JO10-1G Dongen JO10-1 51023
C 23-11-2019 vervallen Bavel JO10-2 UVV'40 JO10-1G 52796
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Boeimeer JO10-1 50785
C 09-11-2019 vervallen JEKA JO10-3 UVV'40 JO10-1G 49458
V 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO10-1G Beek Vooruit JO10-2
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO10-1G Groen Wit JO10-1 49801
C 28-09-2019 vervallen UVV'40 JO10-1G Baronie JO10-2 49387
C 21-09-2019 vervallen Gilze JO10-1 UVV'40 JO10-1G 50267
B 14-09-2019 09:00 UVV'40 JO10-1G Baronie JO10-1 12802
B 07-09-2019 12:45 JEKA JO10-1 UVV'40 JO10-1G 12474
B 31-08-2019 vervallen UVV'40 JO10-1G Bavel JO10-1 12134
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 10:50 Baronie JO10-2 SCO JO10-1 51742 0-0
C 07-12-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Dongen JO10-1 51023 0-0
C 07-12-2019 10:00 Gilze JO10-1 Bavel JO10-2 50994 0-0
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO10-1 DIA JO10-1 52162 0-0
C 30-11-2019 09:30 JEKA JO10-3 Groen Wit JO10-1 50659 0-0
C 30-11-2019 10:00 Dongen JO10-1 Boeimeer JO10-1 52137 0-0
C 30-11-2019 09:45 SCO JO10-1 Gilze JO10-1 52500 0-0
C 30-11-2019 11:15 Bavel JO10-2 Baronie JO10-2 52848 0-0
C 23-11-2019 10:00 Dongen JO10-1 JEKA JO10-3 49133 0-0
C 23-11-2019 10:00 Gilze JO10-1 Groen Wit JO10-1 50693 0-0
C 23-11-2019 11:00 SCO JO10-1 DIA JO10-1 50115 0-0
C 23-11-2019 11:15 Bavel JO10-2 UVV'40, JO10-1G 52796 0-0
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO10-1 Baronie JO10-2 51457 0-0
C 16-11-2019 09:30 DIA JO10-1 Bavel JO10-2 49180 0-0
C 16-11-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Boeimeer JO10-1 50785 0-0
C 16-11-2019 10:30 JEKA JO10-3 SCO JO10-1 51861 0-0
C 09-11-2019 11:00 SCO JO10-1 Bavel JO10-2 50185 0-0
C 09-11-2019 10:30 JEKA JO10-3 UVV'40, JO10-1G 49458 0-0
C 09-11-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Gilze JO10-1 51005 0-0
C 09-11-2019 10:00 Dongen JO10-1 Baronie JO10-2 52272 0-0
C 02-11-2019 10:00 Gilze JO10-1 Dongen JO10-1 50820 0-0
C 02-11-2019 08:30 Baronie JO10-2 Boeimeer JO10-1 51309 0-0
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO10-1 SCO JO10-1 51369 0-0
C 26-10-2019 09:00 DIA JO10-1 Gilze JO10-1 51693 0-0
C 26-10-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Bavel JO10-2 50434 0-0
C 26-10-2019 10:00 Dongen JO10-1 SCO JO10-1 52564 0-0
C 26-10-2019 11:45 JEKA JO10-3 Baronie JO10-2 52299 0-0
C 19-10-2019 11:00 SCO JO10-1 Boeimeer JO10-1 51686 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Groen Wit JO10-1 49801 0-0
C 05-10-2019 10:00 Gilze JO10-1 JEKA JO10-3 51240 0-0
C 05-10-2019 11:45 Baronie JO10-2 DIA JO10-1 51504 0-0
C 05-10-2019 12:30 Bavel JO10-2 Dongen JO10-1 52707 0-0
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO10-1 Bavel JO10-2 51123 0-0
C 28-09-2019 09:00 DIA JO10-1 Dongen JO10-1 50266 0-0
C 28-09-2019 11:45 JEKA JO10-3 Boeimeer JO10-1 50895 0-0
C 28-09-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Baronie JO10-2 49387 0-0
C 21-09-2019 11:15 Bavel JO10-2 JEKA JO10-3 49778 0-0
C 21-09-2019 10:00 Gilze JO10-1 UVV'40, JO10-1G 50267 0-0
C 21-09-2019 10:00 Dongen JO10-1 Groen Wit JO10-1 49459 0-0
C 21-09-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 DIA JO10-1 49287 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 11:45 JEKA JO10-1 Bavel JO10-1 12966 0-0
B 14-09-2019 09:00 UVV'40, JO10-1G Baronie JO10-1 12802 0-0
B 07-09-2019 09:45 Bavel JO10-1 Baronie JO10-1 12630 0-0
B 07-09-2019 12:45 JEKA JO10-1 UVV'40, JO10-1G 12474 0-0
B 31-08-2019 11:45 Baronie JO10-1 JEKA JO10-1 12291 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40, JO10-1G Bavel JO10-1 12134 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SCO JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dongen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Baronie JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gilze JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UVV'40, JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DIA JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Groen Wit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40, JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bavel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven