0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - UVV'40 JO9-3

Teamleden

Spelers
Maez Arts        
Beau D'Aubioul        
Sander van Gils        
Teun van Groesen        
Lewis Krom        
Thijmen Snackey        
Pieter Stijnen        
 
Overige teamleden
Paul Snackey Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 19-10-2019 08:45 VVR JO9-2 Oosterhout JO9-2G
C 19-10-2019 09:30 Internos JO9-1 Boeimeer JO9-2
C 19-10-2019 08:30 JEKA JO9-6G TVC Breda JO9-1
C 19-10-2019 10:00 TSC JO9-3 Viola JO9-2
C 19-10-2019 10:45 Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3
C 26-10-2019 10:45 Chaam JO9-1 JEKA JO9-6G
C 26-10-2019 10:40 Baronie JO9-3 Oosterhout JO9-2G
C 26-10-2019 10:00 TSC JO9-3 JEKA JO9-4G
C 26-10-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Groen Wit JO9-3
C 26-10-2019 08:45 VVR JO9-2 Internos JO9-1
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO9-3 Viola JO9-2
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Boeimeer JO9-2
C 02-11-2019 10:30 JEKA JO9-4G Unitas'30 JO9-3
C 02-11-2019 09:30 Viola JO9-2 TVC Breda JO9-1
C 02-11-2019 09:30 Internos JO9-1 Baronie JO9-3
C 02-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 VVR JO9-2
C 02-11-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G TSC JO9-3
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO9-6G UVV'40 JO9-3
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 Chaam JO9-1
C 09-11-2019 09:30 Viola JO9-2 Groen Wit JO9-3
C 09-11-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Oosterhout JO9-2G
C 09-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-3 JEKA JO9-6G
C 09-11-2019 08:45 VVR JO9-2 TSC JO9-3
C 09-11-2019 08:45 UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-4G
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO9-3 Boeimeer JO9-2
C 09-11-2019 10:45 Chaam JO9-1 Internos JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 05-10-2019 vervallen Internos JO9-1 UVV'40 JO9-3 53620
C 28-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 UVV'40 JO9-3 53686
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 VVR JO9-2 54439
B 14-09-2019 11:30 Rijen JO9-2 UVV'40 JO9-3 13943
B 07-09-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-3G 13599
B 31-08-2019 vervallen Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3 13087
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 12-10-2019 09:30 JEKA JO9-4G Groen Wit JO9-3 56247 0-0
C 12-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Baronie JO9-3 55985 0-0
C 12-10-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 Chaam JO9-1 56815 0-0
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Baronie JO9-3 56761 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 TSC JO9-3 55817 0-0
C 05-10-2019 08:45 Oosterhout JO9-2G Unitas'30 JO9-3 52991 0-0
C 05-10-2019 09:30 Internos JO9-1 UVV'40 JO9-3 53620 0-0
C 05-10-2019 09:30 Viola JO9-2 VVR JO9-2 53943 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO9-6G JEKA JO9-4G 55411 0-0
C 28-09-2019 11:15 TSC JO9-3 Baronie JO9-3 54876 0-0
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO9-4G TVC Breda JO9-1 53779 0-0
C 28-09-2019 09:30 Internos JO9-1 Oosterhout JO9-2G 55356 0-0
C 28-09-2019 08:45 VVR JO9-2 Chaam JO9-1 56789 0-0
C 28-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-3 UVV'40 JO9-3 53686 0-0
C 28-09-2019 09:30 JEKA JO9-6G Viola JO9-2 55401 0-0
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 Groen Wit JO9-3 56244 0-0
C 21-09-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 Internos JO9-1 52996 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oosterhout JO9-2G Boeimeer JO9-2 53576 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 VVR JO9-2 54439 0-0
C 21-09-2019 09:30 Viola JO9-2 JEKA JO9-4G 53495 0-0
C 21-09-2019 10:40 Baronie JO9-3 JEKA JO9-6G 54237 0-0
C 21-09-2019 10:45 Chaam JO9-1 TSC JO9-3 53645 0-0
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Unitas'30 JO9-3 56381 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:45 Chaam JO9-1 JEKA JO9-3G 13825 0-0
B 14-09-2019 11:30 Rijen JO9-2 UVV'40 JO9-3 13943 0-0
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-3G 13599 0-0
B 07-09-2019 11:30 Rijen JO9-2 Chaam JO9-1 13393 0-0
B 31-08-2019 09:30 JEKA JO9-3G Rijen JO9-2 13308 0-0
B 31-08-2019 10:45 Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3 13087 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Viola JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen Wit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterhout JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baronie JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TVC Breda JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UVV'40 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Chaam JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VVR JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JEKA JO9-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 JEKA JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Internos JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Boeimeer JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Unitas'30 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven