0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - UVV'40 JO9-3

Teamleden

Spelers
Maez Arts        
Beau D'Aubioul        
Sander van Gils        
Teun van Groesen        
Lewis Krom        
Thijmen Snackey        
Pieter Stijnen        
 
Overige teamleden
Rupert Krom Teammanager mDWF
Paul Snackey Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 Groen Wit JO9-3 54337 Sportpark Jeugdland 08:00
C 14-12-2019 08:30 Baronie JO9-3 UVV'40 JO9-3 53862 Sportpark De Blauwe Kei 07:30
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 TSC JO9-3 56551 Sportpark Jeugdland 08:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO9-4G Baronie JO9-3
C 07-12-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G Viola JO9-2
C 07-12-2019 10:45 Chaam JO9-1 TVC Breda JO9-1
C 07-12-2019 08:30 TSC JO9-3 Internos JO9-1
C 07-12-2019 09:30 JEKA JO9-6G Boeimeer JO9-2
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 Groen Wit JO9-3
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 VVR JO9-2
C 14-12-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G JEKA JO9-6G
C 14-12-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 VVR JO9-2
C 14-12-2019 09:30 Viola JO9-2 Chaam JO9-1
C 14-12-2019 09:30 Internos JO9-1 Unitas'30 JO9-3
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 TSC JO9-3
C 14-12-2019 08:30 Baronie JO9-3 UVV'40 JO9-3
C 14-12-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 JEKA JO9-4G
C 21-12-2019 10:45 Chaam JO9-1 Unitas'30 JO9-3
C 21-12-2019 10:00 Baronie JO9-3 VVR JO9-2
C 21-12-2019 10:00 TVC Breda JO9-1 Boeimeer JO9-2
C 21-12-2019 09:30 Viola JO9-2 Internos JO9-1
C 21-12-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 JEKA JO9-6G
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 TSC JO9-3
C 21-12-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G JEKA JO9-4G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 30-11-2019 vervallen TVC Breda JO9-1 UVV'40 JO9-3 56075
C 23-11-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 Boeimeer JO9-2 54149
C 16-11-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G UVV'40 JO9-3 55311
C 09-11-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-4G 52887
C 02-11-2019 vervallen JEKA JO9-6G UVV'40 JO9-3 55656
C 26-10-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 Viola JO9-2 53269
C 19-10-2019 vervallen Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3 55672
C 05-10-2019 vervallen Internos JO9-1 UVV'40 JO9-3 53620
C 28-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 UVV'40 JO9-3 53686
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 VVR JO9-2 54439
B 14-09-2019 11:30 Rijen JO9-2 UVV'40 JO9-3 13943
B 07-09-2019 vervallen UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-3G 13599
B 31-08-2019 vervallen Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3 13087
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 TSC JO9-3 53887 0-0
C 30-11-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 UVV'40 JO9-3 56075 0-0
C 30-11-2019 09:30 Viola JO9-2 Unitas'30 JO9-3 55518 0-0
C 30-11-2019 09:30 Internos JO9-1 JEKA JO9-6G 56851 0-0
C 30-11-2019 08:45 VVR JO9-2 JEKA JO9-4G 55565 0-0
C 30-11-2019 09:35 Baronie JO9-3 Chaam JO9-1 55345 0-0
C 30-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 Oosterhout JO9-2G 52966 0-0
C 23-11-2019 08:30 TSC JO9-3 JEKA JO9-6G 56346 0-0
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO9-4G Internos JO9-1 55407 0-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 Boeimeer JO9-2 54149 0-0
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Groen Wit JO9-3 54481 0-0
C 23-11-2019 08:45 VVR JO9-2 TVC Breda JO9-1 54972 0-0
C 23-11-2019 09:45 Baronie JO9-3 Viola JO9-2 53072 0-0
C 23-11-2019 10:45 Chaam JO9-1 Oosterhout JO9-2G 54569 0-0
C 16-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 Viola JO9-2 56498 0-0
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO9-6G VVR JO9-2 55995 0-0
C 16-11-2019 09:30 Internos JO9-1 TVC Breda JO9-1 54643 0-0
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 Baronie JO9-3 53843 0-0
C 16-11-2019 09:30 JEKA JO9-4G Chaam JO9-1 54314 0-0
C 16-11-2019 09:45 TSC JO9-3 Unitas'30 JO9-3 55924 0-0
C 16-11-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G UVV'40 JO9-3 55311 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-4G 52887 0-0
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO9-3 Boeimeer JO9-2 55583 0-0
C 09-11-2019 08:45 VVR JO9-2 TSC JO9-3 53858 0-0
C 09-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-3 JEKA JO9-6G 53542 0-0
C 09-11-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Oosterhout JO9-2G 56917 0-0
C 09-11-2019 09:30 Viola JO9-2 Groen Wit JO9-3 56497 0-0
C 09-11-2019 10:45 Chaam JO9-1 Internos JO9-1 55412 0-0
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO9-6G UVV'40 JO9-3 55656 0-0
C 02-11-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G TSC JO9-3 55421 0-0
C 02-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 VVR JO9-2 54692 0-0
C 02-11-2019 09:30 Internos JO9-1 Baronie JO9-3 54154 0-0
C 02-11-2019 09:30 Viola JO9-2 TVC Breda JO9-1 53110 0-0
C 02-11-2019 10:30 JEKA JO9-4G Unitas'30 JO9-3 54122 0-0
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 Chaam JO9-1 55116 0-0
C 26-10-2019 10:45 Chaam JO9-1 JEKA JO9-6G 56189 0-0
C 26-10-2019 10:40 Baronie JO9-3 Oosterhout JO9-2G 54593 0-0
C 26-10-2019 10:00 TSC JO9-3 JEKA JO9-4G 56478 0-0
C 26-10-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Groen Wit JO9-3 55364 0-0
C 26-10-2019 08:45 VVR JO9-2 Internos JO9-1 56443 0-0
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO9-3 Viola JO9-2 53269 0-0
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Boeimeer JO9-2 56112 0-0
C 19-10-2019 08:45 VVR JO9-2 Oosterhout JO9-2G 56632 0-0
C 19-10-2019 09:30 Internos JO9-1 Boeimeer JO9-2 56797 0-0
C 19-10-2019 08:30 JEKA JO9-6G TVC Breda JO9-1 55921 0-0
C 19-10-2019 10:45 Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3 55672 0-0
C 19-10-2019 10:00 TSC JO9-3 Viola JO9-2 53046 0-0
C 12-10-2019 09:30 JEKA JO9-4G Groen Wit JO9-3 56247 0-0
C 12-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Baronie JO9-3 55985 0-0
C 12-10-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 Chaam JO9-1 56815 0-0
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Baronie JO9-3 56761 0-0
C 05-10-2019 08:45 Oosterhout JO9-2G Unitas'30 JO9-3 52991 0-0
C 05-10-2019 09:30 Internos JO9-1 UVV'40 JO9-3 53620 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 TSC JO9-3 55817 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO9-6G JEKA JO9-4G 55411 0-0
C 05-10-2019 09:30 Viola JO9-2 VVR JO9-2 53943 0-0
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 Groen Wit JO9-3 56244 0-0
C 28-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-3 UVV'40 JO9-3 53686 0-0
C 28-09-2019 08:45 VVR JO9-2 Chaam JO9-1 56789 0-0
C 28-09-2019 09:30 Internos JO9-1 Oosterhout JO9-2G 55356 0-0
C 28-09-2019 09:30 JEKA JO9-6G Viola JO9-2 55401 0-0
C 28-09-2019 11:15 TSC JO9-3 Baronie JO9-3 54876 0-0
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO9-4G TVC Breda JO9-1 53779 0-0
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Unitas'30 JO9-3 56381 0-0
C 21-09-2019 10:45 Chaam JO9-1 TSC JO9-3 53645 0-0
C 21-09-2019 09:30 Viola JO9-2 JEKA JO9-4G 53495 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 VVR JO9-2 54439 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oosterhout JO9-2G Boeimeer JO9-2 53576 0-0
C 21-09-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 Internos JO9-1 52996 0-0
C 21-09-2019 10:40 Baronie JO9-3 JEKA JO9-6G 54237 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:45 Chaam JO9-1 JEKA JO9-3G 13825 0-0
B 14-09-2019 11:30 Rijen JO9-2 UVV'40 JO9-3 13943 0-0
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-3G 13599 0-0
B 07-09-2019 11:30 Rijen JO9-2 Chaam JO9-1 13393 0-0
B 31-08-2019 09:30 JEKA JO9-3G Rijen JO9-2 13308 0-0
B 31-08-2019 10:45 Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3 13087 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Viola JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen Wit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterhout JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baronie JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TVC Breda JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UVV'40 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Chaam JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VVR JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JEKA JO9-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 JEKA JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Internos JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Boeimeer JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Unitas'30 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven