0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - JO9 - UVV'40 JO9-2

Teamleden

Spelers
Florian Fick        
Damian james Nederlof        
Cas Schaepman        
Hugo Smeekens        
Krijn Smit Keeper      
Tijmen Wijbenga        
Benjamin de Zwaan        
 
Overige teamleden
Sander Schaepman Teammanager mDWF
Diederik Nederlof Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 Madese Boys JO9-1 53449 Sportpark Jeugdland 08:00
C 23-11-2019 10:30 JEKA JO9-2G UVV'40 JO9-2 55575 Sportpark Beukenlaan 09:50
C 30-11-2019 10:00 UVV'40 JO9-2 Boeimeer JO9-1 54721 Sportpark Jeugdland 09:30
C 07-12-2019 09:45 TSC JO9-2 UVV'40 JO9-2 56759 Sportpark De Warande 08:50
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 TSC JO9-2 53230 Sportpark Jeugdland 08:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-1 RFC JO9-1G
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 Madese Boys JO9-1
C 16-11-2019 11:00 TSC JO9-2 JEKA JO9-2G
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-1 TSC JO9-2
C 23-11-2019 08:45 RFC JO9-1G Madese Boys JO9-1
C 23-11-2019 10:30 JEKA JO9-2G UVV'40 JO9-2
C 30-11-2019 10:00 UVV'40 JO9-2 Boeimeer JO9-1
C 30-11-2019 09:00 Madese Boys JO9-1 JEKA JO9-2G
C 30-11-2019 08:45 RFC JO9-1G TSC JO9-2
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO9-1 Madese Boys JO9-1
C 07-12-2019 09:45 TSC JO9-2 UVV'40 JO9-2
C 07-12-2019 10:30 JEKA JO9-2G RFC JO9-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 09-11-2019 08:45 RFC JO9-1G UVV'40 JO9-2 53632
C 26-10-2019 vervallen Boeimeer JO9-1 UVV'40 JO9-2 54437
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 JEKA JO9-2G 55647
C 28-09-2019 09:00 Madese Boys JO9-1 UVV'40 JO9-2 54062
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 RFC JO9-1G 55824
B 14-09-2019 10:30 JEKA JO9-2G UVV'40 JO9-2 14045
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 Boeimeer JO9-1 13600
B 31-08-2019 vervallen TSC JO9-1 UVV'40 JO9-2 13027
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-11-2019 09:30 JEKA JO9-2G Boeimeer JO9-1 53684 0-0
C 09-11-2019 09:00 Madese Boys JO9-1 TSC JO9-2 56633 0-0
C 09-11-2019 08:45 RFC JO9-1G UVV'40 JO9-2 53632 0-0
C 02-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 TSC JO9-2 53230 0-0
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys JO9-1 Boeimeer JO9-1 54410 0-0
C 02-11-2019 08:45 RFC JO9-1G JEKA JO9-2G 55557 0-0
C 26-10-2019 10:00 TSC JO9-2 RFC JO9-1G 55688 0-0
C 26-10-2019 09:30 JEKA JO9-2G Madese Boys JO9-1 53831 0-0
C 26-10-2019 08:30 Boeimeer JO9-1 UVV'40 JO9-2 54437 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 JEKA JO9-2G 55647 0-0
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys JO9-1 RFC JO9-1G 55529 0-0
C 05-10-2019 11:00 TSC JO9-2 Boeimeer JO9-1 53021 0-0
C 28-09-2019 10:30 JEKA JO9-2G TSC JO9-2 55595 0-0
C 28-09-2019 09:00 Madese Boys JO9-1 UVV'40 JO9-2 54062 0-0
C 28-09-2019 08:45 RFC JO9-1G Boeimeer JO9-1 53145 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 RFC JO9-1G 55824 0-0
C 21-09-2019 10:00 TSC JO9-2 Madese Boys JO9-1 55819 0-0
C 21-09-2019 08:30 Boeimeer JO9-1 JEKA JO9-2G 55563 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:30 JEKA JO9-2G UVV'40 JO9-2 14045 0-0
B 14-09-2019 11:15 TSC JO9-1 Boeimeer JO9-1 13757 0-0
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-2 Boeimeer JO9-1 13600 0-0
B 07-09-2019 10:30 JEKA JO9-2G TSC JO9-1 13501 0-0
B 31-08-2019 08:30 Boeimeer JO9-1 JEKA JO9-2G 13260 0-0
B 31-08-2019 11:15 TSC JO9-1 UVV'40 JO9-2 13027 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UVV'40 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RFC JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven