0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - UVV'40 JO11-2

Teamleden

Spelers
Marijn Aarts        
Martijn Antonissen        
Sam Engelen        
Morris van Helden        
Duuk Hermus        
Jayden van den Luijtgaarden        
Diego Salmon van den Noort        
Boran Efe Uysal        
Guus Walenberg        
 
Overige teamleden
Ton van Helden Teammanager mDWF
Roland Aarts Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 09:30 Unitas'30 JO11-7 Viola JO11-2 94316 0-0
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO11-2 WDS'19 JO11-1 45588 0-0
C 14-12-2019 10:45 Chaam JO11-1 Rijen JO11-2 47111 0-0
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Groen Wit JO11-3 45453 6-2
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-7 Viola JO11-2 48694 0-0
C 14-12-2019 08:30 Bavel JO11-3 JEKA JO11-6G 46891 4-2
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO11-6G UVV'40 JO11-2 48476 0-0
C 07-12-2019 09:30 Viola JO11-2 Bavel JO11-3 46307 2-3
C 07-12-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 Chaam JO11-1 45613 6-0
C 07-12-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-2 TVC Breda JO11-1 46030 1-16
C 07-12-2019 11:30 Rijen JO11-2 WDS'19 JO11-1 47127 0-0
C 30-11-2019 09:30 Viola JO11-2 Groen Wit JO11-3 48446 2-4
C 30-11-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 JEKA JO11-6G 46360 4-6
C 30-11-2019 10:45 Chaam JO11-1 Bavel JO11-3 47682 3-3
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO11-2 Rijen JO11-2 46664 5-3
C 30-11-2019 12:30 Unitas'30 JO11-7 Beek Vooruit JO11-2 45455 1-9
C 23-11-2019 10:45 Chaam JO11-1 WDS'19 JO11-1 48119 4-8
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 UVV'40 JO11-2 47339 12-1
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Groen Wit JO11-3 48591 1-8
C 23-11-2019 08:30 Bavel JO11-3 Rijen JO11-2 48381 1-2
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Viola JO11-2 47848 4-3
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO11-6G Beek Vooruit JO11-2 47314 5-3
C 16-11-2019 09:30 Viola JO11-2 Chaam JO11-1 47255 8-2
C 16-11-2019 10:15 WDS'19 JO11-1 TVC Breda JO11-1 46801 3-1
C 16-11-2019 09:45 Groen Wit JO11-3 Bavel JO11-3 45519 0-3
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO11-2 Unitas'30 JO11-7 47178 9-0
C 09-11-2019 11:30 Rijen JO11-2 JEKA JO11-6G 47347 2-5
C 09-11-2019 12:00 UVV'40 JO11-2 Viola JO11-2 48559 3-4
C 09-11-2019 10:45 Chaam JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 47613 1-4
C 09-11-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Groen Wit JO11-3 48886 8-3
C 09-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Unitas'30 JO11-7 46558 17-1
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 UVV'40 JO11-2 45750 4-3
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Bavel JO11-3 48235 3-1
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO11-6G TVC Breda JO11-1 48007 5-5
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Rijen JO11-2 45448 1-8
C 26-10-2019 08:45 Bavel JO11-3 Unitas'30 JO11-7 49011 16-1
C 26-10-2019 10:00 JEKA JO11-6G Viola JO11-2 46429 7-0
C 26-10-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 48784 6-3
C 26-10-2019 10:45 Chaam JO11-1 TVC Breda JO11-1 45668 1-13
C 26-10-2019 11:30 Rijen JO11-2 Groen Wit JO11-3 46756 2-6
C 26-10-2019 11:00 UVV'40 JO11-2 Baronie JO11-5 46755 0-0
C 12-10-2019 09:30 Viola JO11-2 WDS'19 JO11-1 45748 4-1
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 UVV'40 JO11-2 49015 5-0
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Bavel JO11-3 46616 6-2
C 05-10-2019 09:30 Viola JO11-2 Rijen JO11-2 46748 9-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Chaam JO11-1 45935 1-5
C 05-10-2019 10:00 Baronie JO11-5 WDS'19 JO11-1 45984 0-0
C 05-10-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 JEKA JO11-6G 45772 2-6
C 28-09-2019 09:30 Viola JO11-2 Baronie JO11-5 46865 17-0
C 28-09-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 45044 6-5
C 28-09-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Bavel JO11-3 47526 2-1
C 28-09-2019 10:45 UVV'40 JO11-2 Chaam JO11-1 46945 1-4
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO11-6G Unitas'30 JO11-7 48420 11-1
C 28-09-2019 11:30 Rijen JO11-2 TVC Breda JO11-1 46255 2-8
C 21-09-2019 08:30 Baronie JO11-5 Groen Wit JO11-3 46119 2-8
C 21-09-2019 10:45 Chaam JO11-1 JEKA JO11-6G 45289 2-4
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Viola JO11-2 45769 5-3
C 21-09-2019 09:45 Unitas'30 JO11-7 WDS'19 JO11-1 48732 2-9
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Rijen JO11-2 45053 6-2
C 21-09-2019 08:30 Bavel JO11-3 UVV'40 JO11-2 45170 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 12:30 Advendo JO11-1 Rijen JO11-4 119506 0-0
C 23-05-2020 12:00 PCP JO11-1 JEKA JO11-8G 123021 0-0
C 23-05-2020 11:00 Gesta JO11-1G SC 't Zand JO11-5 121933 0-0
C 23-05-2020 11:00 UVV'40 JO11-2 Baronie JO11-5 125286 0-0
C 23-05-2020 09:00 Neerlandia'31 JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 119544 0-0
C 23-05-2020 08:30 TSC JO11-3 Groen Wit JO11-4 122183 0-0
C 16-05-2020 08:30 Groen Wit JO11-4 UVV'40 JO11-2 122998 0-0
C 16-05-2020 09:45 Rijen JO11-4 Neerlandia'31 JO11-2 125577 0-0
C 16-05-2020 10:00 SC 't Zand JO11-5 PCP JO11-1 120459 0-0
C 16-05-2020 10:00 Beek Vooruit JO11-5 Advendo JO11-1 121794 0-0
C 16-05-2020 14:45 Baronie JO11-5 TSC JO11-3 123602 0-0
C 09-05-2020 08:30 JEKA JO11-8G Groen Wit JO11-4 120077 0-0
C 09-05-2020 09:00 Neerlandia'31 JO11-2 UVV'40 JO11-2 121947 0-0
C 09-05-2020 10:00 Beek Vooruit JO11-5 SC 't Zand JO11-5 121679 0-0
C 09-05-2020 11:00 Gesta JO11-1G TSC JO11-3 120923 0-0
C 09-05-2020 12:00 PCP JO11-1 Rijen JO11-4 122879 0-0
C 09-05-2020 14:30 Advendo JO11-1 Baronie JO11-5 124011 0-0
C 18-04-2020 08:30 TSC JO11-3 Neerlandia'31 JO11-2 122076 0-0
C 18-04-2020 09:00 Baronie JO11-5 Groen Wit JO11-4 123046 0-0
C 18-04-2020 10:00 SC 't Zand JO11-5 JEKA JO11-8G 121393 0-0
C 18-04-2020 10:00 UVV'40 JO11-2 Rijen JO11-4 123771 0-0
C 18-04-2020 12:00 PCP JO11-1 Beek Vooruit JO11-5 120025 0-0
C 18-04-2020 12:30 Advendo JO11-1 Gesta JO11-1G 122313 0-0
C 04-04-2020 08:30 JEKA JO11-8G UVV'40 JO11-2 123328 0-0
C 04-04-2020 08:30 Baronie JO11-5 PCP JO11-1 120888 0-0
C 04-04-2020 09:45 Rijen JO11-4 Gesta JO11-1G 122463 0-0
C 04-04-2020 10:00 Groen Wit JO11-4 Neerlandia'31 JO11-2 120166 0-0
C 04-04-2020 10:00 SC 't Zand JO11-5 Advendo JO11-1 119496 0-0
C 04-04-2020 12:00 Beek Vooruit JO11-5 TSC JO11-3 122584 0-0
C 28-03-2020 12:30 Advendo JO11-1 JEKA JO11-8G 121843 0-0
C 28-03-2020 12:00 PCP JO11-1 Groen Wit JO11-4 120071 0-0
C 28-03-2020 11:00 Gesta JO11-1G Beek Vooruit JO11-5 125454 0-0
C 28-03-2020 10:00 UVV'40 JO11-2 SC 't Zand JO11-5 124047 0-0
C 28-03-2020 09:00 Neerlandia'31 JO11-2 Baronie JO11-5 125539 0-0
C 28-03-2020 08:30 TSC JO11-3 Rijen JO11-4 123243 0-0
C 21-03-2020 09:00 Beek Vooruit JO11-5 UVV'40 JO11-2 121222 0-0
C 21-03-2020 12:30 Advendo JO11-1 Neerlandia'31 JO11-2 123202 0-0
C 21-03-2020 09:30 JEKA JO11-8G Gesta JO11-1G 124029 0-0
C 14-03-2020 10:00 Groen Wit JO11-4 Advendo JO11-1 121683 0-0
C 14-03-2020 09:00 Neerlandia'31 JO11-2 PCP JO11-1 121703 0-0
C 14-03-2020 11:45 UVV'40 JO11-2 TSC JO11-3 121902 0-0
C 14-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-5 JEKA JO11-8G 122422 0-0
C 14-03-2020 09:45 Rijen JO11-4 SC 't Zand JO11-5 119487 0-0
C 14-03-2020 10:00 Baronie JO11-5 Gesta JO11-1G 122930 0-0
C 07-03-2020 12:00 PCP JO11-1 TSC JO11-3 124233 6-2
C 07-03-2020 11:00 Advendo JO11-1 UVV'40 JO11-2 125387 3-3
C 07-03-2020 10:00 SC 't Zand JO11-5 Neerlandia'31 JO11-2 119207 1-7
C 07-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Baronie JO11-5 119761 4-13
C 07-03-2020 08:30 JEKA JO11-8G Rijen JO11-4 121610 15-1
C 07-03-2020 11:00 Gesta JO11-1G Groen Wit JO11-4 124552 4-5
C 29-02-2020 10:00 SC 't Zand JO11-5 Baronie JO11-5 121767 1-10
C 15-02-2020 09:45 Rijen JO11-4 Beek Vooruit JO11-5 120585 11-1
C 15-02-2020 11:00 Neerlandia'31 JO11-2 Gesta JO11-1G 125306 7-3
C 15-02-2020 08:30 Groen Wit JO11-4 SC 't Zand JO11-5 119290 6-2
C 15-02-2020 08:30 TSC JO11-3 Advendo JO11-1 121291 1-6
C 15-02-2020 13:00 Baronie JO11-5 JEKA JO11-8G 124110 0-14
C 15-02-2020 11:00 UVV'40 JO11-2 PCP JO11-1 120644 5-4
C 08-02-2020 09:45 Rijen JO11-4 Groen Wit JO11-4 122057 1-7
C 08-02-2020 08:30 Gesta JO11-1G PCP JO11-1 122468 2-13
C 08-02-2020 08:30 JEKA JO11-8G TSC JO11-3 119400 5-1
C 01-02-2020 08:30 Baronie JO11-5 Rijen JO11-4 119706 3-7
C 01-02-2020 12:00 PCP JO11-1 Advendo JO11-1 119640 2-3
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO11-2 Gesta JO11-1G 122282 4-2
C 01-02-2020 09:00 Neerlandia'31 JO11-2 JEKA JO11-8G 119615 2-6
C 01-02-2020 08:30 Groen Wit JO11-4 Beek Vooruit JO11-5 124938 7-1
C 01-02-2020 08:30 TSC JO11-3 SC 't Zand JO11-5 123486 4-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 11:30 UVV'40 JO11-2 Chaam JO11-1 11893 3-6
B 14-09-2019 10:00 JEKA JO11-3G Viola JO11-2 11776 3-1
B 07-09-2019 10:45 Chaam JO11-1 Viola JO11-2 11558 0-3
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO11-2 JEKA JO11-3G 11352 1-10
B 31-08-2019 09:30 Viola JO11-2 UVV'40 JO11-2 11160 12-1
B 31-08-2019 11:30 JEKA JO11-3G Chaam JO11-1 11040 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-1 10 8 1 1 25 89 21 68 0
2 JEKA JO11-6G 9 7 1 1 22 51 23 28 0
3 WDS'19 JO11-1 8 6 0 2 18 41 24 17 0
4 Groen Wit JO11-3 10 6 0 4 18 41 36 5 0
5 Beek Vooruit JO11-2 10 6 0 4 18 43 41 2 0
6 Bavel JO11-3 10 5 1 4 16 37 22 15 0
7 Viola JO11-2 9 4 0 5 12 35 29 6 0
8 Chaam JO11-1 9 2 1 6 7 22 48 -26 0
9 UVV'40 JO11-2 8 2 0 6 6 23 35 -12 0
10 Rijen JO11-2 8 2 0 6 6 21 41 -20 0
11 Unitas'30 JO11-7 9 0 0 9 0 9 92 -83 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-8G 4 4 0 0 12 40 4 36 0
2 Groen Wit JO11-4 4 4 0 0 12 25 8 17 0
3 Advendo JO11-1 3 2 1 0 7 12 6 6 0
4 UVV'40 JO11-2 3 2 1 0 7 12 9 3 0
5 Neerlandia'31 JO11-2 3 2 0 1 6 16 10 6 0
6 PCP JO11-1 4 2 0 2 6 25 12 13 0
7 Baronie JO11-5 4 2 0 2 6 26 26 0 0
8 Rijen JO11-4 4 2 0 2 6 20 26 -6 0
9 TSC JO11-3 4 0 1 3 1 8 21 -13 0
10 SC 't Zand JO11-5 4 0 1 3 1 8 27 -19 0
11 Beek Vooruit JO11-5 3 0 0 3 0 6 31 -25 0
12 Gesta JO11-1G 4 0 0 4 0 11 29 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-3G 3 3 0 0 9 19 4 15 0
2 Viola JO11-2 3 2 0 1 6 16 4 12 0
3 Chaam JO11-1 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 UVV'40 JO11-2 3 0 0 3 0 5 28 -23 0

Training

Berichten



Terug naar boven