0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - JO11 - UVV'40 JO11-1

Teamleden

Spelers
Juup Bakkers        
Less Benkino        
Nathan Bosma        
Niels van Dijk        
Steven de Graaf        
Thijmen Romme        
Jelte de Wijs        
Thijmen de Zwaan        
 
Overige teamleden
Shane Benkino Teammanager mDWF
Arno de Graaf Teammanager mDWF
Nijs Kivits Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO11-1 Baronie JO11-2 48305 Sportpark Jeugdland 08:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Rijen JO11-1
C 14-12-2019 08:30 TSC JO11-2 Groen Wit JO11-2
C 14-12-2019 10:00 JEKA JO11-2G DIA JO11-1
C 14-12-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 Oranje Wit JO11-2
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO11-1 Baronie JO11-2
C 14-12-2019 10:15 RFC JO11-1 Bavel JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 10:45 Baronie JO11-2 Oranje Wit JO11-2 46598 0-0
C 07-12-2019 10:00 Bavel JO11-1 Boeimeer JO11-1 46389 14-1
C 07-12-2019 10:00 JEKA JO11-2G Beek Vooruit JO11-1 45272 0-0
C 07-12-2019 09:30 Rijen JO11-1 RFC JO11-1 45827 0-0
C 07-12-2019 09:00 DIA JO11-1 TSC JO11-2 46079 13-0
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 UVV'40 JO11-1 46953 2-2
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 DIA JO11-1 45559 8-1
C 30-11-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 Bavel JO11-1 47676 0-7
C 30-11-2019 08:30 TSC JO11-2 JEKA JO11-2G 45943 2-8
C 30-11-2019 09:30 Rijen JO11-1 Groen Wit JO11-2 46944 5-2
C 30-11-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 Baronie JO11-2 45849 9-1
C 30-11-2019 10:45 UVV'40 JO11-1 RFC JO11-1 45063 9-2
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Groen Wit JO11-2 45912 3-3
C 23-11-2019 08:30 TSC JO11-2 Boeimeer JO11-1 45482 1-2
C 23-11-2019 10:00 JEKA JO11-2G Bavel JO11-1 48159 4-8
C 23-11-2019 09:00 DIA JO11-1 Rijen JO11-1 46660 11-3
C 23-11-2019 10:45 UVV'40 JO11-1 Oranje Wit JO11-2 48276 4-2
C 23-11-2019 10:15 RFC JO11-1 Baronie JO11-2 47037 6-1
C 16-11-2019 09:00 Rijen JO11-1 UVV'40 JO11-1 47689 1-5
C 16-11-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 TSC JO11-2 48291 4-1
C 16-11-2019 08:30 Boeimeer JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 48653 1-3
C 16-11-2019 10:00 Groen Wit JO11-2 RFC JO11-1 45966 2-1
C 16-11-2019 10:00 Bavel JO11-1 DIA JO11-1 45861 11-0
C 16-11-2019 10:45 Baronie JO11-2 JEKA JO11-2G 46100 1-4
C 09-11-2019 10:15 RFC JO11-1 JEKA JO11-2G 47679 1-1
C 09-11-2019 12:00 UVV'40 JO11-1 DIA JO11-1 46007 4-3
C 09-11-2019 08:30 TSC JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 45978 2-8
C 09-11-2019 08:30 Boeimeer JO11-1 Rijen JO11-1 48044 6-0
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO11-2 Bavel JO11-1 48355 0-5
C 09-11-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 Groen Wit JO11-2 48630 7-6
C 02-11-2019 10:00 JEKA JO11-2G UVV'40 JO11-1 48599 5-5
C 02-11-2019 10:00 Bavel JO11-1 TSC JO11-2 46193 9-1
C 02-11-2019 09:30 Rijen JO11-1 Oranje Wit JO11-2 48277 2-6
C 02-11-2019 09:00 DIA JO11-1 RFC JO11-1 46981 7-3
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Baronie JO11-2 46852 8-1
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 Boeimeer JO11-1 45056 1-2
C 26-10-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 DIA JO11-1 48218 5-3
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO11-2 Groen Wit JO11-2 47074 3-4
C 26-10-2019 08:30 Boeimeer JO11-1 JEKA JO11-2G 46864 2-1
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO11-1 TSC JO11-2 46019 1-1
C 26-10-2019 08:45 RFC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 46552 1-8
C 26-10-2019 10:00 Bavel JO11-1 Rijen JO11-1 47504 9-0
C 05-10-2019 08:30 TSC JO11-2 RFC JO11-1 47655 3-6
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-1 UVV'40 JO11-1 46018 1-3
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 Bavel JO11-1 48437 2-4
C 05-10-2019 09:00 DIA JO11-1 Boeimeer JO11-1 47462 4-4
C 05-10-2019 09:30 Rijen JO11-1 Baronie JO11-2 47796 8-2
C 05-10-2019 10:00 JEKA JO11-2G Oranje Wit JO11-2 46125 7-2
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-1 UVV'40 JO11-1 47033 4-1
C 28-09-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 RFC JO11-1 48239 10-7
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 DIA JO11-1 47263 6-2
C 28-09-2019 09:30 Rijen JO11-1 JEKA JO11-2G 48126 6-5
C 28-09-2019 10:00 Bavel JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 46894 11-2
C 28-09-2019 10:30 Baronie JO11-2 TSC JO11-2 45845 3-4
C 21-09-2019 10:00 JEKA JO11-2G Groen Wit JO11-2 47798 4-4
C 21-09-2019 10:15 RFC JO11-1 Boeimeer JO11-1 46013 0-7
C 21-09-2019 10:30 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1 47993 5-3
C 21-09-2019 09:00 DIA JO11-1 Baronie JO11-2 47854 14-3
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Oranje Wit JO11-2 48149 6-5
C 21-09-2019 08:30 TSC JO11-2 Rijen JO11-1 48479 4-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:15 UVV'40 JO11-1 JEKA JO11-1G 11894 1-14
B 14-09-2019 10:00 Bavel JO11-1 Baronie JO11-1 11656 6-3
B 07-09-2019 08:30 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1 11353 3-7
B 07-09-2019 10:00 JEKA JO11-1G Baronie JO11-1 11591 4-1
B 31-08-2019 10:00 Bavel JO11-1 JEKA JO11-1G 10930 2-7
B 30-08-2019 19:00 Baronie JO11-1 UVV'40 JO11-1 11166 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO11-1 10 9 0 1 27 81 15 66 0
2 Boeimeer JO11-1 10 7 1 2 22 38 26 12 0
3 UVV'40 JO11-1 10 6 3 1 21 39 24 15 0
4 Beek Vooruit JO11-1 9 6 1 2 19 47 28 19 0
5 Oranje Wit JO11-2 9 5 0 4 15 41 43 -2 0
6 DIA JO11-1 10 4 1 5 13 58 47 11 0
7 JEKA JO11-2G 9 3 3 3 12 39 31 8 0
8 Rijen JO11-1 9 4 0 5 12 33 50 -17 0
9 Groen Wit JO11-2 10 3 3 4 12 32 33 -1 0
10 RFC JO11-1 9 2 1 6 7 27 48 -21 0
11 TSC JO11-2 10 1 1 8 4 19 62 -43 0
12 Baronie JO11-2 9 0 0 9 0 15 62 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-1G 3 3 0 0 9 25 4 21 0
2 Bavel JO11-1 3 2 0 1 6 15 13 2 0
3 UVV'40 JO11-1 3 1 0 2 3 7 21 -14 0
4 Baronie JO11-1 3 0 0 3 0 4 13 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-1 11 11 0 0 33 72 20 52 0
2 RBC JO11-1 11 8 1 2 25 48 25 23 0
3 JEKA JO11-1G 11 8 1 2 25 44 23 21 0
4 TSC JO11-1 11 7 0 4 21 50 31 19 0
5 BSC JO11-1 11 7 0 4 21 48 31 17 0
6 Boeimeer JO11-1 11 5 1 5 16 49 25 24 0
7 UVV'40 JO11-1 11 5 0 6 15 28 31 -3 0
8 Groen Wit JO11-1 11 3 1 7 10 35 54 -19 0
9 Roosendaal JO11-1 11 3 1 7 10 28 71 -43 0
10 Madese Boys JO11-1 11 3 0 8 9 27 47 -20 0
11 Hoeven JO11-1 11 2 1 8 7 34 59 -25 0
12 De Fendert JO11-1 11 0 2 9 2 16 62 -46 0

Training

Berichten



Terug naar boven