0278 Onder 7 competitie (najaar)

Mini pupillen - JO7 - UVV'40 JO7-2

Teamleden

Spelers
Joep Arema        
Jurre Belt        
Laurens de Maar√©        
Joep van Oeveren        
Tijs Warnaar        
 
Overige teamleden
Joris Jeurissen Teammanager mDWF
Joris Jeurissen Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 14-12-2019 10:00 JEKA JO7-9 UVV'40 JO7-2 61917 Sportpark Beukenlaan 09:20
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 09:30 Gloria UC JO7-2 Rijen JO7-1
C 14-12-2019 10:00 JEKA JO7-9 UVV'40 JO7-2
C 14-12-2019 10:30 Groen Wit JO7-3 Bavel JO7-2
C 14-12-2019 11:30 Viola JO7-1 Baronie JO7-5
C 14-12-2019 12:00 Chaam JO7-2 JEKA JO7-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 07-12-2019 afgelast Rijen JO7-1 UVV'40 JO7-2 62118
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Bavel JO7-2 61732
C 23-11-2019 vervallen Gloria UC JO7-2 UVV'40 JO7-2 61296
C 16-11-2019 vervallen UVV'40 JO7-2 Viola JO7-1 60649
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Baronie JO7-5 61551
C 02-11-2019 vervallen JEKA JO7-4 UVV'40 JO7-2 61407
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO7-2 TSC JO7-2 60845
C 05-10-2019 vervallen Gilze JO7-1 UVV'40 JO7-2 60870
C 28-09-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Groen Wit JO7-3 61403
C 21-09-2019 12:00 Chaam JO7-2 UVV'40 JO7-2 61750
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 11:00 TSC JO7-2 Viola JO7-1 61584 0-0
C 07-12-2019 12:00 JEKA JO7-4 Groen Wit JO7-3 61236 0-0
C 07-12-2019 11:00 Baronie JO7-5 Gloria UC JO7-2 60732 0-0
C 07-12-2019 11:00 Rijen JO7-1 UVV'40 JO7-2 62118 0-0
C 07-12-2019 10:00 Bavel JO7-2 JEKA JO7-9 61885 0-0
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Bavel JO7-2 61732 0-0
C 30-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-2 Groen Wit JO7-3 61937 0-0
C 30-11-2019 10:00 JEKA JO7-9 Rijen JO7-1 61183 0-0
C 30-11-2019 11:00 JEKA JO7-4 Baronie JO7-5 60991 0-0
C 30-11-2019 12:00 Chaam JO7-2 TSC JO7-2 60701 0-0
C 23-11-2019 08:30 Groen Wit JO7-3 Rijen JO7-1 61229 0-0
C 23-11-2019 09:30 Gloria UC JO7-2 UVV'40 JO7-2 61296 0-0
C 23-11-2019 11:30 Viola JO7-1 JEKA JO7-9 61441 0-0
C 23-11-2019 12:00 Chaam JO7-2 Baronie JO7-5 61949 0-0
C 23-11-2019 12:00 TSC JO7-2 JEKA JO7-4 62110 0-0
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO7-5 Groen Wit JO7-3 61174 0-0
C 16-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Viola JO7-1 60649 0-0
C 16-11-2019 10:00 JEKA JO7-9 Chaam JO7-2 62102 0-0
C 16-11-2019 10:00 JEKA JO7-4 Gloria UC JO7-2 61272 0-0
C 16-11-2019 10:00 Bavel JO7-2 TSC JO7-2 61275 0-0
C 09-11-2019 11:30 Viola JO7-1 Chaam JO7-2 61708 0-0
C 09-11-2019 11:00 Rijen JO7-1 Bavel JO7-2 61869 0-0
C 09-11-2019 10:00 JEKA JO7-9 JEKA JO7-4 60711 0-0
C 09-11-2019 09:30 Gloria UC JO7-2 TSC JO7-2 61514 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Baronie JO7-5 61551 0-0
C 02-11-2019 13:30 TSC JO7-2 Groen Wit JO7-3 60630 0-0
C 02-11-2019 12:00 Chaam JO7-2 Rijen JO7-1 61874 0-0
C 02-11-2019 12:00 Baronie JO7-5 JEKA JO7-9 62010 0-0
C 02-11-2019 11:00 JEKA JO7-4 UVV'40 JO7-2 61407 0-0
C 02-11-2019 10:00 Bavel JO7-2 Viola JO7-1 61849 0-0
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO7-2 TSC JO7-2 60845 0-0
C 26-10-2019 09:30 Gloria UC JO7-2 Viola JO7-1 60984 0-0
C 26-10-2019 10:30 Groen Wit JO7-3 Chaam JO7-2 61307 0-0
C 26-10-2019 11:00 Rijen JO7-1 Baronie JO7-5 61970 0-0
C 26-10-2019 11:30 Bavel JO7-2 JEKA JO7-4 61139 0-0
C 05-10-2019 10:00 Gilze JO7-1 UVV'40 JO7-2 60870 0-0
C 05-10-2019 11:00 Baronie JO7-5 Bavel JO7-2 61421 0-0
C 05-10-2019 11:30 Viola JO7-1 Groen Wit JO7-3 61180 0-0
C 05-10-2019 12:00 JEKA JO7-4 Rijen JO7-1 60474 0-0
C 05-10-2019 12:00 Chaam JO7-2 Gloria UC JO7-2 60484 0-0
C 05-10-2019 12:15 TSC JO7-2 JEKA JO7-9 61727 0-0
C 28-09-2019 08:30 UVV'40 JO7-2 Groen Wit JO7-3 61403 0-0
C 28-09-2019 11:00 JEKA JO7-9 Gloria UC JO7-2 61897 0-0
C 28-09-2019 11:30 Bavel JO7-2 Chaam JO7-2 62071 0-0
C 28-09-2019 10:00 Baronie JO7-5 TSC JO7-2 62032 0-0
C 28-09-2019 11:00 Rijen JO7-1 Viola JO7-1 60696 0-0
C 28-09-2019 11:00 JEKA JO7-4 Gilze JO7-1 61230 0-0
C 21-09-2019 12:15 TSC JO7-2 Rijen JO7-1 61031 0-0
C 21-09-2019 12:00 Chaam JO7-2 UVV'40 JO7-2 61750 0-0
C 21-09-2019 11:30 Viola JO7-1 JEKA JO7-4 61890 0-0
C 21-09-2019 10:00 Gilze JO7-1 Baronie JO7-5 61071 0-0
C 21-09-2019 09:30 Groen Wit JO7-3 JEKA JO7-9 61416 0-0
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC JO7-2 Bavel JO7-2 61709 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Viola JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gloria UC JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TSC JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 JEKA JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Baronie JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO7-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UVV'40 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bavel JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven