0278 Onder 7 competitie (najaar)

Mini pupillen - JO7 - UVV'40 JO7-1

Teamleden

Spelers
Rijk Brugman        
Sep Crul        
David van Dijk        
Tijs Goos        
Dylano Hendrickx        
Munashe Maringwa        
 
Overige teamleden
Rob Crul Teammanager mDWF
Niels Goos Teammanager mDWF
Niels Goos Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 Bavel JO7-1 62022 Sportpark Jeugdland 08:00
C 14-12-2019 08:45 VVR JO7-2 UVV'40 JO7-1 61301 Sportpark De Laguiten 07:55
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 JEKA JO7-6 60614 Sportpark Jeugdland 08:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 09:30 SAB JO7-1G JEKA JO7-6
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO7-2 Gloria UC JO7-1
C 07-12-2019 08:45 VVR JO7-2 TVC Breda JO7-1G
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 Bavel JO7-1
C 07-12-2019 09:00 Baronie JO7-3 Groen Wit JO7-5
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO7-1 Groen Wit JO7-2
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G SAB JO7-1G
C 14-12-2019 08:45 VVR JO7-2 UVV'40 JO7-1
C 14-12-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 Chaam JO7-1
C 14-12-2019 11:00 JEKA JO7-6 Baronie JO7-3
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 JEKA JO7-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 30-11-2019 vervallen TVC Breda JO7-1G UVV'40 JO7-1 60496
C 23-11-2019 vervallen UVV'40 JO7-1 SAB JO7-1G 60961
C 16-11-2019 vervallen Baronie JO7-3 UVV'40 JO7-1 61810
C 09-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 UVV'40 JO7-1 60932
C 26-10-2019 vervallen Chaam JO7-1 UVV'40 JO7-1 61593
C 05-10-2019 vervallen UVV'40 JO7-1 Groen Wit JO7-5 61306
C 28-09-2019 vervallen Groen Wit JO7-2 UVV'40 JO7-1 61067
C 21-09-2019 vervallen UVV'40 JO7-1 JEKA JO7-11 60882
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 JEKA JO7-6 62072 0-0
C 30-11-2019 10:00 Bavel JO7-1 VVR JO7-2 60544 0-0
C 30-11-2019 10:00 Chaam JO7-1 Baronie JO7-3 62105 0-0
C 30-11-2019 09:30 SAB JO7-1G Groen Wit JO7-2 61990 0-0
C 30-11-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G UVV'40 JO7-1 60496 0-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 SAB JO7-1G 60961 0-0
C 23-11-2019 08:45 VVR JO7-2 Baronie JO7-3 60920 0-0
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G Groen Wit JO7-2 60610 0-0
C 23-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 Chaam JO7-1 60792 0-0
C 23-11-2019 10:00 Bavel JO7-1 Groen Wit JO7-5 62055 0-0
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO7-3 UVV'40 JO7-1 61810 0-0
C 16-11-2019 10:30 Groen Wit JO7-2 JEKA JO7-6 60924 0-0
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 TVC Breda JO7-1G 60504 0-0
C 16-11-2019 09:30 SAB JO7-1G Gloria UC JO7-1 61309 0-0
C 16-11-2019 10:00 Chaam JO7-1 Bavel JO7-1 60505 0-0
C 09-11-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 SAB JO7-1G 60978 0-0
C 09-11-2019 10:00 Chaam JO7-1 Groen Wit JO7-2 60457 0-0
C 09-11-2019 11:15 Bavel JO7-1 TVC Breda JO7-1G 61794 0-0
C 09-11-2019 11:00 JEKA JO7-6 VVR JO7-2 61247 0-0
C 09-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 UVV'40 JO7-1 60932 0-0
C 02-11-2019 10:00 Baronie JO7-3 Bavel JO7-1 61598 0-0
C 02-11-2019 09:30 SAB JO7-1G Chaam JO7-1 60658 0-0
C 02-11-2019 08:45 VVR JO7-2 Gloria UC JO7-1 61216 0-0
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO7-2 Groen Wit JO7-5 60933 0-0
C 26-10-2019 11:00 JEKA JO7-6 TVC Breda JO7-1G 61318 0-0
C 26-10-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 Bavel JO7-1 60604 0-0
C 26-10-2019 10:00 Chaam JO7-1 UVV'40 JO7-1 61593 0-0
C 26-10-2019 09:00 Baronie JO7-3 SAB JO7-1G 60472 0-0
C 26-10-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 VVR JO7-2 61773 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO7-2 Baronie JO7-3 61292 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 Groen Wit JO7-5 61306 0-0
C 05-10-2019 08:45 VVR JO7-2 Chaam JO7-1 60740 0-0
C 05-10-2019 09:30 SAB JO7-1G JEKA JO7-11 61622 0-0
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G Gloria UC JO7-1 61614 0-0
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO7-1 JEKA JO7-6 60645 0-0
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 Gloria UC JO7-1 61112 0-0
C 28-09-2019 09:00 Baronie JO7-3 TVC Breda JO7-1G 60495 0-0
C 28-09-2019 10:00 SAB JO7-1G VVR JO7-2 60863 0-0
C 28-09-2019 09:30 Groen Wit JO7-2 UVV'40 JO7-1 61067 0-0
C 28-09-2019 10:00 Chaam JO7-1 JEKA JO7-6 60655 0-0
C 28-09-2019 10:00 JEKA JO7-11 Bavel JO7-1 61352 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 JEKA JO7-11 60882 0-0
C 21-09-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 Baronie JO7-3 60662 0-0
C 21-09-2019 10:00 Bavel JO7-1 SAB JO7-1G 62040 0-0
C 21-09-2019 11:00 JEKA JO7-6 Groen Wit JO7-5 61517 0-0
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G Chaam JO7-1 60783 0-0
C 21-09-2019 08:45 VVR JO7-2 Groen Wit JO7-2 61380 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO7-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gloria UC JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UVV'40 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVR JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SAB JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Groen Wit JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Chaam JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Baronie JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven