0278 Onder 7 competitie (najaar)

Mini pupillen - JO7 - UVV'40 JO7-1

Teamleden

Spelers
Mees Benerink        
Sep Crul        
David van Dijk        
Tijs Goos        
Joep Hornstra        
Munashe Maringwa        
 
Overige teamleden
Rob Crul Teammanager mDWF
Niels Goos Teammanager mDWF
Niels Goos Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 JEKA JO7-6 60614 0-0
C 14-12-2019 11:00 JEKA JO7-6 Baronie JO7-3 60907 0-0
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO7-1 Groen Wit JO7-2 61587 0-0
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G SAB JO7-1G 61047 0-0
C 14-12-2019 08:45 VVR JO7-2 UVV'40 JO7-1 61301 0-0
C 14-12-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 Chaam JO7-1 60540 0-0
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO7-2 Gloria UC JO7-1 61576 0-0
C 07-12-2019 08:45 VVR JO7-2 TVC Breda JO7-1G 61743 0-0
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 Bavel JO7-1 62022 0-0
C 07-12-2019 09:00 Baronie JO7-3 Groen Wit JO7-5 61505 0-0
C 07-12-2019 09:30 SAB JO7-1G JEKA JO7-6 61263 0-0
C 30-11-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G UVV'40 JO7-1 60496 0-0
C 30-11-2019 09:30 SAB JO7-1G Groen Wit JO7-2 61990 0-0
C 30-11-2019 10:00 Chaam JO7-1 Baronie JO7-3 62105 0-0
C 30-11-2019 10:00 Bavel JO7-1 VVR JO7-2 60544 0-0
C 30-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 JEKA JO7-6 62072 0-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 SAB JO7-1G 60961 0-0
C 23-11-2019 08:45 VVR JO7-2 Baronie JO7-3 60920 0-0
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G Groen Wit JO7-2 60610 0-0
C 23-11-2019 10:00 Bavel JO7-1 Groen Wit JO7-5 62055 0-0
C 23-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 Chaam JO7-1 60792 0-0
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO7-3 UVV'40 JO7-1 61810 0-0
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 TVC Breda JO7-1G 60504 0-0
C 16-11-2019 10:00 Chaam JO7-1 Bavel JO7-1 60505 0-0
C 16-11-2019 09:30 SAB JO7-1G Gloria UC JO7-1 61309 0-0
C 16-11-2019 10:30 Groen Wit JO7-2 JEKA JO7-6 60924 0-0
C 09-11-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 UVV'40 JO7-1 60932 0-0
C 09-11-2019 11:00 JEKA JO7-6 VVR JO7-2 61247 0-0
C 09-11-2019 11:15 Bavel JO7-1 TVC Breda JO7-1G 61794 0-0
C 09-11-2019 10:00 Chaam JO7-1 Groen Wit JO7-2 60457 0-0
C 09-11-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 SAB JO7-1G 60978 0-0
C 02-11-2019 10:00 Baronie JO7-3 Bavel JO7-1 61598 0-0
C 02-11-2019 09:30 SAB JO7-1G Chaam JO7-1 60658 0-0
C 02-11-2019 08:45 VVR JO7-2 Gloria UC JO7-1 61216 0-0
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO7-2 Groen Wit JO7-5 60933 0-0
C 26-10-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 VVR JO7-2 61773 0-0
C 26-10-2019 09:00 Baronie JO7-3 SAB JO7-1G 60472 0-0
C 26-10-2019 10:00 Chaam JO7-1 UVV'40 JO7-1 61593 0-0
C 26-10-2019 11:00 JEKA JO7-6 TVC Breda JO7-1G 61318 0-0
C 26-10-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 Bavel JO7-1 60604 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO7-2 Baronie JO7-3 61292 0-0
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 Groen Wit JO7-5 61306 0-0
C 05-10-2019 09:30 SAB JO7-1G JEKA JO7-11 61622 0-0
C 05-10-2019 08:45 VVR JO7-2 Chaam JO7-1 60740 0-0
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G Gloria UC JO7-1 61614 0-0
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO7-1 JEKA JO7-6 60645 0-0
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 Gloria UC JO7-1 61112 0-0
C 28-09-2019 09:00 Baronie JO7-3 TVC Breda JO7-1G 60495 0-0
C 28-09-2019 10:00 SAB JO7-1G VVR JO7-2 60863 0-0
C 28-09-2019 09:30 Groen Wit JO7-2 UVV'40 JO7-1 61067 0-0
C 28-09-2019 10:00 JEKA JO7-11 Bavel JO7-1 61352 0-0
C 28-09-2019 10:00 Chaam JO7-1 JEKA JO7-6 60655 0-0
C 21-09-2019 11:00 Gloria UC JO7-1 Baronie JO7-3 60662 0-0
C 21-09-2019 10:00 Bavel JO7-1 SAB JO7-1G 62040 0-0
C 21-09-2019 11:00 JEKA JO7-6 Groen Wit JO7-5 61517 0-0
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO7-1G Chaam JO7-1 60783 0-0
C 21-09-2019 08:45 VVR JO7-2 Groen Wit JO7-2 61380 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO7-1 JEKA JO7-11 60882 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 14:00 TSC JO7-3 Bavel JO7-3 145764 0-0
C 23-05-2020 11:30 Viola JO7-1 Bavel JO7-2 145480 0-0
C 23-05-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-4 UVV'40 JO7-1 148072 0-0
C 23-05-2020 11:00 Rijen JO7-2 Baronie JO7-2 146736 0-0
C 23-05-2020 10:45 GSBW JO7-1 Chaam JO7-2 147506 0-0
C 23-05-2020 10:00 Dongen JO7-3 JEKA JO7-10 145237 0-0
C 16-05-2020 08:45 UVV'40 JO7-1 Dongen JO7-3 145648 0-0
C 16-05-2020 09:45 Baronie JO7-2 GSBW JO7-1 147829 0-0
C 16-05-2020 10:00 JEKA JO7-10 Beek Vooruit JO7-4 145072 0-0
C 16-05-2020 10:00 Bavel JO7-2 TSC JO7-3 145178 0-0
C 16-05-2020 11:15 Bavel JO7-3 Viola JO7-1 146494 0-0
C 16-05-2020 12:00 Chaam JO7-2 Rijen JO7-2 147955 0-0
C 09-05-2020 08:30 UVV'40 JO7-1 Baronie JO7-2 148357 0-0
C 09-05-2020 09:00 Dongen JO7-3 Rijen JO7-2 146853 0-0
C 09-05-2020 10:00 Bavel JO7-2 JEKA JO7-10 146668 0-0
C 09-05-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-4 Bavel JO7-3 147341 0-0
C 09-05-2020 11:30 Viola JO7-1 GSBW JO7-1 147873 0-0
C 09-05-2020 11:45 TSC JO7-3 Chaam JO7-2 145880 0-0
C 18-04-2020 10:00 JEKA JO7-10 UVV'40 JO7-1 148352 0-0
C 18-04-2020 10:45 GSBW JO7-1 Bavel JO7-3 145267 0-0
C 18-04-2020 11:00 Rijen JO7-2 Viola JO7-1 148195 0-0
C 18-04-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-4 Bavel JO7-2 145427 0-0
C 18-04-2020 12:00 Chaam JO7-2 Baronie JO7-2 147160 0-0
C 18-04-2020 13:15 TSC JO7-3 Dongen JO7-3 148423 0-0
C 11-04-2020 09:00 UVV'40 JO7-1 Bavel JO7-3 146131 0-0
C 04-04-2020 08:45 UVV'40 JO7-1 GSBW JO7-1 147351 0-0
C 04-04-2020 09:45 Baronie JO7-2 Viola JO7-1 148369 0-0
C 04-04-2020 10:00 JEKA JO7-10 TSC JO7-3 145527 0-0
C 04-04-2020 12:00 Chaam JO7-2 Beek Vooruit JO7-4 146684 0-0
C 28-03-2020 15:45 TSC JO7-3 UVV'40 JO7-1 145961 0-0
C 28-03-2020 11:30 Viola JO7-1 Chaam JO7-2 145707 0-0
C 28-03-2020 11:15 Beek Vooruit JO7-4 Baronie JO7-2 148393 0-0
C 28-03-2020 11:00 Rijen JO7-2 Bavel JO7-3 147972 0-0
C 28-03-2020 10:45 GSBW JO7-1 JEKA JO7-10 147659 0-0
C 28-03-2020 09:00 Dongen JO7-3 Bavel JO7-2 147420 0-0
C 21-03-2020 11:15 Bavel JO7-3 Dongen JO7-3 145351 0-0
C 21-03-2020 10:30 Bavel JO7-2 Rijen JO7-2 145056 0-0
C 21-03-2020 12:45 TSC JO7-3 GSBW JO7-1 145865 0-0
C 14-03-2020 09:45 Baronie JO7-2 TSC JO7-3 147123 0-0
C 14-03-2020 11:00 Bavel JO7-2 UVV'40 JO7-1 145165 0-0
C 14-03-2020 10:45 GSBW JO7-1 Rijen JO7-2 146200 0-0
C 14-03-2020 11:45 Bavel JO7-3 JEKA JO7-10 145192 0-0
C 14-03-2020 11:30 Viola JO7-1 Beek Vooruit JO7-4 148034 0-0
C 14-03-2020 12:00 Chaam JO7-2 Dongen JO7-3 148031 0-0
C 07-03-2020 09:00 JEKA JO7-10 Viola JO7-1 145854 0-0
C 07-03-2020 09:00 Dongen JO7-3 Baronie JO7-2 146186 0-0
C 07-03-2020 12:00 Bavel JO7-2 Chaam JO7-2 145960 0-0
C 07-03-2020 10:00 Beek Vooruit JO7-4 Rijen JO7-2 148105 0-0
C 15-02-2020 09:00 Baronie JO7-2 JEKA JO7-10 146524 0-0
C 15-02-2020 10:45 GSBW JO7-1 Beek Vooruit JO7-4 145086 0-0
C 15-02-2020 11:00 Rijen JO7-2 TSC JO7-3 146953 0-0
C 15-02-2020 11:15 Bavel JO7-3 Bavel JO7-2 146760 0-0
C 15-02-2020 11:30 Viola JO7-1 Dongen JO7-3 147011 0-0
C 15-02-2020 12:00 Chaam JO7-2 UVV'40 JO7-1 145309 0-0
C 08-02-2020 13:10 TSC JO7-3 Viola JO7-1 146682 0-0
C 08-02-2020 09:00 Dongen JO7-3 Beek Vooruit JO7-4 147827 0-0
C 08-02-2020 08:45 UVV'40 JO7-1 Rijen JO7-2 147786 0-0
C 08-02-2020 10:00 JEKA JO7-10 Chaam JO7-2 147843 0-0
C 08-02-2020 10:00 Bavel JO7-2 GSBW JO7-1 147348 0-0
C 08-02-2020 11:15 Bavel JO7-3 Baronie JO7-2 145925 0-0
C 01-02-2020 09:00 Baronie JO7-2 Bavel JO7-2 146905 0-0
C 01-02-2020 11:30 Viola JO7-1 UVV'40 JO7-1 145484 0-0
C 01-02-2020 11:00 Rijen JO7-2 JEKA JO7-10 148284 0-0
C 01-02-2020 10:45 GSBW JO7-1 Dongen JO7-3 145438 0-0
C 01-02-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-4 TSC JO7-3 148201 0-0
C 01-02-2020 12:00 Chaam JO7-2 Bavel JO7-3 145443 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO7-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gloria UC JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UVV'40 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVR JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SAB JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Groen Wit JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Chaam JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Baronie JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO7-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bavel JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TSC JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dongen JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beek Vooruit JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rijen JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 GSBW JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Baronie JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Chaam JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Viola JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven