Afdrukken
253 Meiden Onder 11 competitie (najaar)

Meiden - MO11 - UVV'40 MO11-1

Teamleden

Spelers
Wies Korpel Veldspeler/keeper      
Marie van Meegen Veldspeler/keeper      
Bente Van den Broek        
Linde Franken        
Maggy van Ittersum        
Sam Kok        
Jade Lam        
Luna Preijde        
Elisa Schoenmaker        
Janne Vladar        
 
Overige teamleden
Cris Franken Trainer / Coach Jeugd
Henk Schuiling Coordinator
VACATURE Jeugdtrainer Teamtraining VACATURE
VACATURE Jeugdtrainer Voetbalschool VACATURE

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 04-04-2020 afgelast UVV'40 MO11-1 Groen Wit MO11-1 152562 Sportpark Jeugdland
C 09-05-2020 08:30 Rijen MO11-2 UVV'40 MO11-1 152738 Sportpark de Vijf Eiken 07:45
C 16-05-2020 09:00 UVV'40 MO11-1 UVV'40 MO11-2 152688 Sportpark Jeugdland 08:30
C 23-05-2020 10:00 Gilze MO11-1 UVV'40 MO11-1 152568 Sportpark Verhoven 09:20

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 11:00 Moerse Boys MO11-1 Gloria UC MO11-1 65123 5-2
C 14-12-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Baronie MO11-1 65342 0-0
C 14-12-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 Rijen MO11-2 65365 2-1
C 14-12-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1 65202 13-0
C 14-12-2019 09:45 SCO MO11-1 BSC MO11-1 65423 2-7
C 14-12-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Madese Boys MO11-1 65190 0-0
C 14-12-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65108 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Groen Wit MO11-1 65139 0-8
C 07-12-2019 08:30 Rijen MO11-2 TSC MO11-1 65023 3-4
C 07-12-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 SCO MO11-1 65155 1-5
C 07-12-2019 09:00 Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 65223 0-0
C 07-12-2019 10:00 BSC MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65221 2-3
C 30-11-2019 08:30 TSC MO11-1 BSC MO11-1 65494 0-17
C 30-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65048 5-3
C 30-11-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65435 1-10
C 30-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Baronie MO11-1 65216 3-2
C 30-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 SCO MO11-1 65041 4-2
C 30-11-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 Rijen MO11-2 65179 13-0
C 23-11-2019 08:30 SCO MO11-1 Rijen MO11-2 65291 2-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65093 2-3
C 23-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65385 11-0
C 23-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 TSC MO11-1 65331 7-3
C 23-11-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 BSC MO11-1 65493 5-2
C 23-11-2019 11:00 Baronie MO11-1 Madese Boys MO11-1 65092 4-1
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Gloria UC MO11-1 65490 6-1
C 16-11-2019 08:30 Rijen MO11-2 Moerse Boys MO11-1 65444 0-16
C 16-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Groen Wit MO11-1 65017 0-3
C 16-11-2019 10:00 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65192 1-3
C 16-11-2019 10:45 Unitas'30 MO11-3 SCO MO11-1 65126 2-5
C 16-11-2019 10:00 BSC MO11-1 Baronie MO11-1 65445 5-1
C 09-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 Baronie MO11-1 65056 2-4
C 09-11-2019 09:45 SCO MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65373 0-13
C 09-11-2019 10:30 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-1 65456 0-1
C 09-11-2019 08:30 Rijen MO11-2 BSC MO11-1 65388 0-17
C 09-11-2019 08:30 TSC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65070 12-1
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Madese Boys MO11-1 65209 6-2
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 TSC MO11-1 65381 10-1
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Beek Vooruit MO11-1 65065 0-15
C 02-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Rijen MO11-2 65307 4-0
C 02-11-2019 10:00 BSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65406 7-2
C 02-11-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Groen Wit MO11-1 65335 7-1
C 02-11-2019 12:00 Baronie MO11-1 SCO MO11-1 65038 5-0
C 26-10-2019 08:30 TSC MO11-1 Baronie MO11-1 65085 2-4
C 26-10-2019 08:30 Rijen MO11-2 Unitas'30 MO11-3 65268 1-2
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65287 1-1
C 26-10-2019 09:45 SCO MO11-1 Gloria UC MO11-1 65061 0-11
C 26-10-2019 10:00 BSC MO11-1 Madese Boys MO11-1 65261 7-4
C 26-10-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 UVV'40 MO11-1 65358 2-2
C 12-10-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Groen Wit MO11-1 65243 6-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65473 1-12
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 SCO MO11-1 65055 10-2
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Rijen MO11-2 65257 3-0
C 05-10-2019 10:30 Unitas'30 MO11-3 BSC MO11-1 65483 0-4
C 05-10-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 TSC MO11-1 65380 12-0
C 28-09-2019 08:30 Rijen MO11-2 UVV'40 MO11-1 65124 1-6
C 28-09-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65310 3-16
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Baronie MO11-1 65394 0-8
C 28-09-2019 10:00 BSC MO11-1 Gloria UC MO11-1 65350 5-1
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1 65165 11-2
C 28-09-2019 08:30 TSC MO11-1 SCO MO11-1 65429 8-1
C 21-09-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 BSC MO11-1 65078 5-1
C 21-09-2019 14:30 Baronie MO11-1 Rijen MO11-2 65201 2-6
C 21-09-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65372 16-0
C 21-09-2019 09:15 SCO MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65044 0-18
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 TSC MO11-1 65492 4-2
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Madese Boys MO11-1 65104 5-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Gilze MO11-1 Gloria UC MO11-1 15838 2-3
B 14-09-2019 14:15 Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 15852 7-0
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-1 15805 7-5
B 07-09-2019 14:30 Baronie MO11-1 Gilze MO11-1 15788 2-2
B 31-08-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Baronie MO11-1 15759 3-2
B 31-08-2019 10:00 Gilze MO11-1 UVV'40 MO11-1 15747 8-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit MO11-1 11 10 1 0 31 101 11 90 0
2 Moerse Boys MO11-1 10 9 1 0 28 101 10 91 0
3 BSC MO11-1 11 8 0 3 24 74 23 51 0
4 Gloria UC MO11-1 10 7 0 3 21 44 20 24 0
5 Groen Wit MO11-1 11 6 1 4 19 36 37 -1 0
6 Baronie MO11-1 9 5 0 4 15 31 31 0 0
7 Madese Boys MO11-1 10 4 0 6 12 37 50 -13 0
8 UVV'40 MO11-1 9 3 1 5 10 31 35 -4 0
9 TSC MO11-1 11 3 0 8 9 33 75 -42 0
10 SCO MO11-1 11 3 0 8 9 19 79 -60 0
11 Unitas'30 MO11-3 10 1 0 9 3 8 85 -77 0
12 Rijen MO11-2 11 1 0 10 3 12 71 -59 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit MO11-1 4 4 0 0 12 36 2 34 0
2 Gilze MO11-1 4 2 1 1 7 17 11 6 0
3 Baronie MO11-1 2 2 0 0 6 16 5 11 0
4 UVV'40 MO11-1 2 2 0 0 6 10 2 8 0
5 UVV'40 MO11-2 3 2 0 1 6 24 8 16 0
6 Gloria UC MO11-1 4 2 0 2 6 17 11 6 0
7 Rijen MO11-2 3 1 0 2 3 8 25 -17 0
8 Terheijden MO11-1 4 1 0 3 3 13 21 -8 0
9 Baronie MO11-2 3 0 1 2 1 5 11 -6 0
10 Groen Wit MO11-2 2 0 0 2 0 1 26 -25 0
11 Madese Boys MO11-1 3 0 0 3 0 1 26 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC MO11-1 3 2 0 1 6 11 11 0 0
2 Baronie MO11-1 3 1 1 1 4 11 5 6 0
3 Gilze MO11-1 3 1 1 1 4 12 7 5 0
4 UVV'40 MO11-1 3 1 0 2 3 9 20 -11 0

Training

Berichten



Powered by