253 Meiden Onder 11 competitie (najaar)

Meiden - MO11 - UVV'40 MO11-1

Teamleden

Spelers
Skyler Have Veldspeler/keeper      
Marie van Meegen Veldspeler/keeper      
Floor Barendse        
Rosalie Blom        
Linde Franken        
Milla Goossen        
Frederique Hoek        
Maggy van Ittersum        
Neeltje Klaassen        
Sanne van Koolwijk        
Jade Lam        
Luna Preijde        
Manon Stoof        
Philippine Swinkels        
Bibi van Wermeskerken        
 
Overige teamleden
Henk Schuiling Coordinator
Tom Klaassen Teammanager mDWF
Zoë Timmermans Teammanager mDWF
Zoë Timmermans Jeugdtrainer Voetbalschool
Marloes Van der Kallen Jeugdtrainer Teamtraining
Zoë Timmermans Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 afgelast Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 65223 Sportpark De Blauwe Kei
C 14-12-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65108 Sportpark Jeugdland 10:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Unitas'30 MO11-3
C 14-12-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Madese Boys MO11-1
C 14-12-2019 09:45 SCO MO11-1 BSC MO11-1
C 14-12-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1
C 14-12-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 Rijen MO11-2
C 14-12-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Baronie MO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Gloria UC MO11-1 65123 0-0
C 07-12-2019 10:00 BSC MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65221 0-0
C 07-12-2019 09:00 Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 65223 0-0
C 07-12-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 SCO MO11-1 65155 0-0
C 07-12-2019 08:30 Rijen MO11-2 TSC MO11-1 65023 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Groen Wit MO11-1 65139 0-0
C 30-11-2019 08:30 TSC MO11-1 BSC MO11-1 65494 0-17
C 30-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65048 5-3
C 30-11-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65435 1-10
C 30-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Baronie MO11-1 65216 3-2
C 30-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 SCO MO11-1 65041 4-2
C 30-11-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 Rijen MO11-2 65179 13-0
C 23-11-2019 08:30 SCO MO11-1 Rijen MO11-2 65291 2-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65093 2-3
C 23-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 TSC MO11-1 65331 7-3
C 23-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65385 11-0
C 23-11-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 BSC MO11-1 65493 5-2
C 23-11-2019 11:00 Baronie MO11-1 Madese Boys MO11-1 65092 4-1
C 16-11-2019 08:30 Rijen MO11-2 Moerse Boys MO11-1 65444 0-16
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Gloria UC MO11-1 65490 6-1
C 16-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Groen Wit MO11-1 65017 0-3
C 16-11-2019 10:00 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65192 1-3
C 16-11-2019 10:00 BSC MO11-1 Baronie MO11-1 65445 5-1
C 16-11-2019 10:45 Unitas'30 MO11-3 SCO MO11-1 65126 2-5
C 09-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 Baronie MO11-1 65056 2-4
C 09-11-2019 09:45 SCO MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65373 0-13
C 09-11-2019 10:30 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-1 65456 0-1
C 09-11-2019 08:30 Rijen MO11-2 BSC MO11-1 65388 0-17
C 09-11-2019 08:30 TSC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65070 12-1
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Madese Boys MO11-1 65209 6-2
C 02-11-2019 12:00 Baronie MO11-1 SCO MO11-1 65038 5-0
C 02-11-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Groen Wit MO11-1 65335 7-1
C 02-11-2019 10:00 BSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65406 7-2
C 02-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Rijen MO11-2 65307 4-0
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 TSC MO11-1 65381 10-1
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Beek Vooruit MO11-1 65065 0-15
C 26-10-2019 08:30 TSC MO11-1 Baronie MO11-1 65085 2-4
C 26-10-2019 08:30 Rijen MO11-2 Unitas'30 MO11-3 65268 1-2
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65287 1-1
C 26-10-2019 09:45 SCO MO11-1 Gloria UC MO11-1 65061 0-11
C 26-10-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 UVV'40 MO11-1 65358 2-2
C 26-10-2019 10:00 BSC MO11-1 Madese Boys MO11-1 65261 7-4
C 12-10-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Groen Wit MO11-1 65243 6-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65473 1-12
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 SCO MO11-1 65055 10-2
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Rijen MO11-2 65257 3-0
C 05-10-2019 10:30 Unitas'30 MO11-3 BSC MO11-1 65483 0-4
C 05-10-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 TSC MO11-1 65380 12-0
C 28-09-2019 08:30 Rijen MO11-2 UVV'40 MO11-1 65124 1-6
C 28-09-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65310 3-16
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Baronie MO11-1 65394 0-8
C 28-09-2019 10:00 BSC MO11-1 Gloria UC MO11-1 65350 5-1
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1 65165 11-2
C 28-09-2019 08:30 TSC MO11-1 SCO MO11-1 65429 8-1
C 21-09-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 BSC MO11-1 65078 5-1
C 21-09-2019 14:30 Baronie MO11-1 Rijen MO11-2 65201 2-6
C 21-09-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65372 16-0
C 21-09-2019 09:15 SCO MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65044 0-18
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 TSC MO11-1 65492 4-2
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Madese Boys MO11-1 65104 5-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Gilze MO11-1 Gloria UC MO11-1 15838 2-3
B 14-09-2019 14:15 Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 15852 7-0
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-1 15805 7-5
B 07-09-2019 14:30 Baronie MO11-1 Gilze MO11-1 15788 2-2
B 31-08-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Baronie MO11-1 15759 3-2
B 31-08-2019 10:00 Gilze MO11-1 UVV'40 MO11-1 15747 8-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO11-1 9 8 1 0 25 96 8 88 0
2 Beek Vooruit MO11-1 9 8 1 0 25 85 9 76 0
3 BSC MO11-1 9 7 0 2 21 65 18 47 0
4 Gloria UC MO11-1 9 7 0 2 21 42 15 27 0
5 Baronie MO11-1 9 5 0 4 15 31 31 0 0
6 Groen Wit MO11-1 9 4 1 4 13 26 36 -10 0
7 Madese Boys MO11-1 9 4 0 5 12 36 45 -9 0
8 UVV'40 MO11-1 9 3 1 5 10 31 35 -4 0
9 TSC MO11-1 9 2 0 7 6 29 59 -30 0
10 SCO MO11-1 9 2 0 7 6 12 71 -59 0
11 Rijen MO11-2 9 1 0 8 3 8 65 -57 0
12 Unitas'30 MO11-3 9 1 0 8 3 8 77 -69 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC MO11-1 3 2 0 1 6 11 11 0 0
2 Baronie MO11-1 3 1 1 1 4 11 5 6 0
3 Gilze MO11-1 3 1 1 1 4 12 7 5 0
4 UVV'40 MO11-1 3 1 0 2 3 9 20 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden MO11-1 11 10 1 0 31 122 13 109 0
2 Baronie MO11-1 11 10 1 0 31 95 18 77 0
3 SC 't Zand MO11-1 11 7 1 3 22 42 17 25 0
4 Rijen MO11-1 11 7 0 4 21 48 39 9 0
5 Zwaluwe MO11-1 11 6 2 3 20 51 41 10 0
6 UVV'40 MO11-1 11 6 1 4 19 50 23 27 0
7 TSC MO11-1 11 5 1 5 16 53 62 -9 0
8 Beek Vooruit MO11-1 11 4 1 6 13 52 52 0 0
9 De Fendert MO11-2 11 2 1 8 7 19 61 -42 0
10 Gloria UC MO11-2 11 2 1 8 7 14 61 -47 0
11 Groen Wit MO11-2 11 2 0 9 6 17 64 -47 0
12 Madese Boys MO11-1 11 0 0 11 0 19 131 -112 0

Training

Berichten



Terug naar boven