244 Meiden Onder 13 competitie (najaar)

Meiden - MO13 - UVV'40 MO13-1

Teamleden

Spelers
Wies Korpel Veldspeler/keeper      
Lieve Beljaars        
Emelie Blaas        
Floortje Giljamse        
Minke van den Heuij        
Dotte Hijkoop        
Gwen Van Ittersum        
Jasmijn Kastelijns        
Sam Kok        
Linde van Leerzem        
Wieke Lendfers        
Emma Machielse        
Elisa Schoenmaker        
Floor Thomassen        
Maud Veen        
Janne Vladar        
Renske de Vos        
Valerie Vuijk        
 
Overige teamleden
Henk Schuiling Coordinator
Erik Baert Teammanager mDWF
Erik Baert Jeugdtrainer Teamtraining
Merlijn Machielse Jeugdtrainer Teamtraining

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 MO13-2 UVV'40 MO13-1 M. (Marissa) Rockx 64303 Sportpark De Lage Banken 09:25
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1 64239 Sportpark Jeugdland 10:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 10:00 Baronie MO13-1 DIA MO13-1
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 MO13-2 UVV'40 MO13-1
C 07-12-2019 10:15 WDS'19 MO13-1 DSE MO13-1
C 07-12-2019 11:00 Gloria UC MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1
C 07-12-2019 11:00 Uno Animo MO13-1 Groen Wit MO13-1
C 07-12-2019 12:00 Bavel MO13-1 Chaam MO13-1
C 14-12-2019 11:45 Groen Wit MO13-1 Gloria UC MO13-1
C 14-12-2019 11:00 UVV'40 MO13-1 Baronie MO13-1
C 14-12-2019 11:00 DIA MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1
C 14-12-2019 10:00 Chaam MO13-1 Unitas'30 MO13-2
C 14-12-2019 09:00 DSE MO13-1 Uno Animo MO13-1
C 14-12-2019 10:30 Bavel MO13-1 WDS'19 MO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-11-2019 12:00 Neerlandia'31 MO13-1 Baronie MO13-1 64336 0-3
C 30-11-2019 11:30 Groen Wit MO13-1 UVV'40 MO13-1 64399 7-0
C 30-11-2019 10:30 DIA MO13-1 Gloria UC MO13-1 64251 8-1
C 30-11-2019 10:00 Chaam MO13-1 WDS'19 MO13-1 64243 3-0
C 30-11-2019 11:35 Unitas'30 MO13-2 Uno Animo MO13-1 64504 1-2
C 30-11-2019 09:00 DSE MO13-1 Bavel MO13-1 64438 8-1
C 23-11-2019 09:00 DSE MO13-1 DIA MO13-1 64263 4-1
C 23-11-2019 10:00 WDS'19 MO13-1 Unitas'30 MO13-2 64129 0-1
C 23-11-2019 10:00 Chaam MO13-1 Uno Animo MO13-1 64154 0-0
C 23-11-2019 12:15 UVV'40 MO13-1 Gloria UC MO13-1 64097 4-0
C 23-11-2019 12:45 Bavel MO13-1 Baronie MO13-1 64233 0-3
C 23-11-2019 11:30 Groen Wit MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 64341 3-0
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 MO13-2 Groen Wit MO13-1 64249 0-5
C 16-11-2019 09:30 Uno Animo MO13-1 UVV'40 MO13-1 64368 1-1
C 16-11-2019 08:30 Baronie MO13-1 WDS'19 MO13-1 64378 1-1
C 16-11-2019 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 DSE MO13-1 64379 0-10
C 16-11-2019 12:30 DIA MO13-1 Chaam MO13-1 64468 4-1
C 16-11-2019 11:00 Gloria UC MO13-1 Bavel MO13-1 64340 2-3
C 09-11-2019 09:00 DSE MO13-1 Chaam MO13-1 64361 6-0
C 09-11-2019 10:30 DIA MO13-1 Unitas'30 MO13-2 64495 9-0
C 09-11-2019 11:00 UVV'40 MO13-1 Bavel MO13-1 64157 3-4
C 09-11-2019 11:00 Gloria UC MO13-1 Baronie MO13-1 64424 3-3
C 09-11-2019 12:30 Groen Wit MO13-1 WDS'19 MO13-1 64442 1-6
C 09-11-2019 12:00 Neerlandia'31 MO13-1 Uno Animo MO13-1 64462 1-4
C 02-11-2019 12:45 Bavel MO13-1 Groen Wit MO13-1 64387 1-8
C 02-11-2019 10:05 Unitas'30 MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 64168 3-2
C 02-11-2019 11:00 Uno Animo MO13-1 DIA MO13-1 64169 2-4
C 02-11-2019 10:00 Chaam MO13-1 Gloria UC MO13-1 64197 2-0
C 02-11-2019 08:30 Baronie MO13-1 DSE MO13-1 64257 0-9
C 26-10-2019 08:30 Baronie MO13-1 Unitas'30 MO13-2 64384 3-1
C 26-10-2019 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 WDS'19 MO13-1 64463 1-1
C 26-10-2019 14:45 UVV'40 MO13-1 Chaam MO13-1 64352 1-1
C 26-10-2019 11:00 DIA MO13-1 Bavel MO13-1 64237 9-1
C 26-10-2019 11:30 Gloria UC MO13-1 Uno Animo MO13-1 64449 1-2
C 26-10-2019 11:45 Groen Wit MO13-1 DSE MO13-1 64509 0-3
C 12-10-2019 10:00 WDS'19 MO13-1 UVV'40 MO13-1 64190 1-3
C 05-10-2019 10:00 WDS'19 MO13-1 DIA MO13-1 64321 0-7
C 05-10-2019 10:00 Chaam MO13-1 Groen Wit MO13-1 64288 4-3
C 05-10-2019 11:00 Uno Animo MO13-1 Baronie MO13-1 64279 3-0
C 05-10-2019 11:00 Bavel MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 64370 3-1
C 05-10-2019 09:00 DSE MO13-1 UVV'40 MO13-1 64413 4-2
C 05-10-2019 10:00 Unitas'30 MO13-2 Gloria UC MO13-1 64182 1-0
C 28-09-2019 10:30 DIA MO13-1 Groen Wit MO13-1 64115 7-0
C 28-09-2019 08:30 Baronie MO13-1 Chaam MO13-1 64426 0-3
C 28-09-2019 11:00 Uno Animo MO13-1 WDS'19 MO13-1 64471 4-1
C 28-09-2019 10:30 Gloria UC MO13-1 DSE MO13-1 64459 0-11
C 28-09-2019 11:45 Unitas'30 MO13-2 Bavel MO13-1 64186 2-2
C 28-09-2019 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 UVV'40 MO13-1 64260 1-2
C 21-09-2019 13:15 Groen Wit MO13-1 Baronie MO13-1 64151 7-0
C 21-09-2019 11:45 Bavel MO13-1 Uno Animo MO13-1 64401 0-4
C 21-09-2019 13:00 UVV'40 MO13-1 DIA MO13-1 64465 2-7
C 21-09-2019 10:00 Chaam MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 64343 3-0
C 21-09-2019 10:00 WDS'19 MO13-1 Gloria UC MO13-1 64163 3-5
C 21-09-2019 09:00 DSE MO13-1 Unitas'30 MO13-2 64181 11-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Chaam MO13-1 Bavel MO13-1 15582 3-1
B 14-09-2019 11:30 UVV'40 MO13-1 Gloria UC MO13-1 15603 8-1
B 07-09-2019 10:30 UVV'40 MO13-1 Chaam MO13-1 15542 1-5
B 07-09-2019 11:00 Gloria UC MO13-1 Bavel MO13-1 15561 1-3
B 31-08-2019 10:00 Chaam MO13-1 Gloria UC MO13-1 15501 2-0
B 31-08-2019 12:30 Bavel MO13-1 UVV'40 MO13-1 15518 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO13-1 9 9 0 0 27 66 4 62 0
2 DIA MO13-1 9 8 0 1 24 56 11 45 0
3 Uno Animo MO13-1 9 6 2 1 20 22 9 13 0
4 Groen Wit MO13-1 9 6 0 3 18 39 16 23 0
5 Chaam MO13-1 9 5 2 2 17 17 14 3 0
6 UVV'40 MO13-1 9 3 2 4 11 18 26 -8 0
7 Baronie MO13-1 9 3 2 4 11 13 27 -14 0
8 Bavel MO13-1 9 3 1 5 10 15 40 -25 0
9 Unitas'30 MO13-2 9 3 1 5 10 9 34 -25 0
10 Gloria UC MO13-1 9 1 1 7 4 12 37 -25 0
11 WDS'19 MO13-1 9 0 2 7 2 8 31 -23 0
12 Neerlandia'31 MO13-1 9 0 1 8 1 6 32 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam MO13-1 3 3 0 0 9 10 2 8 0
2 UVV'40 MO13-1 3 2 0 1 6 12 6 6 0
3 Bavel MO13-1 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
4 Gloria UC MO13-1 3 0 0 3 0 2 13 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVAC MO13-1 11 10 1 0 31 47 5 42 0
2 VVR MO13-1 11 9 1 1 28 36 7 29 0
3 SV Meerkerk MO13-1 11 9 0 2 27 48 6 42 0
4 Baronie MO13-1 11 7 1 3 22 27 12 15 0
5 RCD MO13-1 11 6 2 3 20 22 21 1 0
6 JEKA MO13-2 11 6 0 5 18 15 23 -8 0
7 Gloria UC MO13-1 11 4 3 4 15 11 13 -2 0
8 DSE MO13-1 11 3 2 6 11 10 24 -14 0
9 Hardinxveld MO13-1 11 2 0 9 6 12 27 -15 0
10 Sleeuwijk MO13-1 11 2 0 9 6 12 38 -26 0
11 UVV'40 MO13-1 11 1 1 9 4 5 35 -30 0
12 TSC MO13-1 11 1 1 9 4 13 47 -34 0

Training

Berichten



Terug naar boven